Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Siema dziewczynki,gratuluje wszystkim nowy cycolinką .Diabliczko nie martw się wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Trochę posmucę.........Prawie rok czasu jestem z facetem,nie spaliśmy ze sobą,bałam się,że mnie odrzuci,kiedy zobaczy,ze mam z przodu zero,ukrywałam to pod stanikami z maksymalną ilością gąbki,on pracuje za granicą,także gdy przyjeżdzał raz w miesiącu na tydzień,musiałam się tak ukrywać,Tylko pocałunki,przytulanki.Ale ostatnio powiedział mi dość,że chyba mało dla mnie znaczy,skoro nie zasługuje na moje pieszczoty i seks, właśnie przed samą operacją,a myślałam ,że będę taka szczęśliwa.(On oczywiście nie wie o tej operacji).Kocham go,to wspaniały,dobry facet,starszy ode mnie 12 lat.Ja jestem po rozwodzie,sama z dwójką dzieci.On pokochał moje dzieci jak własne.Długo był cierpliwy,ale nie mogę znieść tego,ze akurat przed operacją wycofał się.Myślę sobie, że wszystko mu opowiem, jak już będzie po, ale czy mi wybaczy,nie wiem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Słyszałam, że jakiś czas przed operacją nie wolno łykać wit E,chociaż to wydaje mi się śmieszne,wolę się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek myślę,że powinnaś z nim porozmawiać przed op,wyjaśnić mu swoje obawy.Z tego co piszesz jest dojrzałym facetem,powinien Cię zrozumieć.Przed op jak i po jest nam potrzebne wsparcie,a może właśnie od niego byś je otrzymała?Jeżeli go kochasz, a on Ciebie to bądz z nim szczera,przynajmniej ja bym była szczera:)Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Mam foty:) kto chce? podajcie mejle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia juz wyslalam:) jeszcze nie wyglądają za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang cycuszki wyszły super,jak na taki krótki okres po op wyglądają świetnie,a zobaczysz jak się już ułożą...:)Ach jak fajnie mieć cycki co?Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) jeszcze zmienią sie ze sto razy, a w sumie zdjęcie tez troche zmienia. Moze nie wyszły jakies duze, ale najwazniejsze ze są! A jak twoje po ponad roku sie trzymają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, porozmawiaj z nim, tak jak pisze Becia.. jeśli ukrywanie całej sprawy wywołało takie skutki, to może wyjaśnienie przyniesie jakiś pozytywny efekt.. Jang - mój mail jest przy nicku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zmieniają się i fakt,że zdjęcia nie wydają tego jak wyglądają w rzeczywistości i wcale nie wyszły Ci małe,są w sam raz i naprawdę ładne:)A moje no cóż stare już hihi,mają się dobrze i dobrze,że nie upierałam się przy większych implantach,już teraz nie jest mi łatwo kupić biustonosz 70g,a czasem i taki jest za mały:)Choć lepsze to niż te napompowane,och jak sobie przypomnę...to nic miłego.A nie przysyłałam Ci moich fotek jak wyglądają cycki rok po op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta Twoje też bardzo chętnie obejrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta dzieki:) Twoje juz wyglądają naprawde super:) Becia rok po są jak naturalne, tej blizny wogóle nie widać i rzeczywiście jest różnica jak wyglądały 3 tyg po a jak teraz. Najgorzej ze nie ma tak od razu bo ja jestem niecierpliwa i juz bym chciala mniec ładne zagojone:) Dzieki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violesia@gazeta.pl Jang i Becia ja tez poproszę o fotki :) Asiula, proszę cie nie szalej! No co ty? Pogadaj z facetem, jeśli jest coś wart to zrozumie! Nie rezygnuj, bo masz małe cycki! No ja też miałam małe i obwisłe piersi jak poznałam mojego męża, ale jakoś to mu nie przeszkodziło w pokochaniu mnie! Powiem ci, ze i bez tych nowych cycków miałam powodzenie u facetów i wcale nie zwracali uwagi na moje cycki tudzież ich brak. Nie wiem dlaczego chcesz siebie skrzywdzić!? Powiem ci, ze jesteś twarda ja bym rok nie wytrzymała bez seksu! :) Pogadaj z nim! Diabliczka, wiesz co, przed op rozmawiałam z moim dr od USG,( który tak na marginesie bardzo popiera powiększanie piersi) i powiedział otwarcie, że implanty nie są żadną przeszkodą w badaniu i diagnostyce chorób piersi. Powiedział, ze co 3 kobieta, która przychodzi do niego na USG ma implanty. Moze po prostu trafiłaś do jakiegoś niezbyt doświadczonego dr!? Trzymam kciuki! Jestem w miejscowości, gdzie jest pewne sanktuarium, w którym można prosić o zdrowie - pojadę tam jutro i poproszę w twoim imieniu! A właściwie poproszę dla nas wszystkich, co mi szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang - dostałam! SĄ BOSKIE! Wcale nie małe. śliczniutkie :) Moje już opadły nieco i powoli zaczynają się ruszać (zwłaszcza jedna :) ta mniejsza ) Takie łezkowate się robią, obwód nie zmalał nadal mam 90 cm, ale już zeszła opuchlizna i w końcu widać cycki i wcięcie w pasie :) Też się nie mogę doczekać na efekt końcowy, bo pierś z większym implantem nadal wysoko! A jaką miałaś wyjściówkę Jang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wyjściówka to było zero nic. żebym chociaz miala więcej skóry albo cos. To nie było nawet A. Stanik z mega push-upem, gruba warstwa gąbki to były całe moje cycki. A teraz spokojnie moge chodzic bez staników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jang dziękuję za fotki,cycki są piękne,Ty chyba nie miałaś żadnej asymetri,cycuszki są jednakowe,sutki równiutko,przedziałek ekstra,super super super; ależ masz posiniaczony prawy bok-od czego to?od drenów? Jang gratuluję; Saas już pewnie po operacji... Beciu ja mam Twoje fotki ale tylko te zaraz po operacji,prześlij mi swoje rocznicowe foteczki;-) Samanto na beauty cisza aż boli,Hoana też nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jang w jakim jesteś wieku? Asiulek odzyskaj miłość tego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzko, ano cisza z lekka.. wakacje pewnie.. :) Hoana nie ma sieci w nowym domku i dlatego na razie nie pisze.. :) też nie mogę się doczekać jakichś jej zdjęć - razem to wszystko przechodziłyśmy hihi do ostatnich minut przed usypianiem do op smsy itd :) Beciu, jeśli będziesz przesyłać zdjątka rok po to mi też podeślij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 21 lat. Ja akurat nie miałam zadnej asymetrii. Jezeli chodzi o te siniaki to one są dlatego ze ja nie miałam drenów i poszło mi to w dół i znika powoli. Drenów lekarz nie zakładał bo wogóle prawie nie krwawiłam. Brzuch i bok z tym siniakiem jest jeszcze opuchnięty wiec jak to zejdzie to bede lepiej wyglądała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem 1.5 roku po. I jest super. Samanta nie wierzę, że dalej wspierasz przyszłe i obecne \"cycatki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
Dziękuję Wam za miłe słowa dziewczyny,bardzo chciałabym odzyskać tą miłość,on nawet nie rozumie dlaczego go odrzucam,gdyby wiedział,że to przez mój kompleks....Ale do 10 sierpnia już niedaleko,wtedy wyznam mu całą prawdę i albo to zaakceptuje,albo i nie. Jeśli mogłabym również otrzymać od Was fotki to bardzo bym prosiła(Samanto Twoje już widziałam na beauty,wyglądają niezwykle naturalnie).Obiecuję, jak już będę po wyślę Wam swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×