Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Przygaszona
Cześć Kobietki :) Ale zazdroszcze tym , które mają już cały zabieg za sobą ... Proszę doradźcie ... Mam 23 lata ... bardzo mały biuścik 70 A ... :( od zawsze mój mega kompeks. Bez push-upa i do tego jeszce wypchanego nigdzie sie nie ruszam :( Najgorsze jest to, ze wszyscy są przekonani , ze mam spory biuścik :( Od paru miesięcy intensywnie myśle o operacji. Z tego tez wzgledu wyjechałam teraz do pracy na wakacje za granice zeby zarobic troche pieniążków. Doradźcie jakie wkładki wybrać, jaki jest ich koszt, jaki całkowity koszt operacji. Mam 170 cm wzrostu waże 50 kg, jestem raczej drobna. Zalezy mi na bardzo naturalnym efekcie, dla nie wtajemniczonych nie do rozpoznania. Czytałam ze taki efekt dają raczej wkładki anatomiczne, to prawda ? Jestem z wawy, znaczy tam mieszkam teraz i studiuje. Znalazłam jakąs klinike iq medica w Warszawie. Pisałam nawet jakies meile odnosnie wizyty ... Krótki czas oczekiwania ... koszt napusali mi 8 000 koszt operacji w tym jednodniowy pobyt w klinice i wizyty kontrolne i koszt implantów od 3 000 -6000. Nie ukrywam ze cena tez jest dla mnie wazna :( A moze któras z Was robiła w Warszawie i mogłaby coś wiecej napisac i przesłac jakies fotki ? Bede bardzo bardzo wdzieczna. Pozdrawiam Was Wszystkie bardzo serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygaszona, mój zabieg w całości kosztował 10800 razem z biustonoszem. Robiłam w Bielsku, i jestem zadowolona z opieki i lekarzy. Myślę ,że powinnaś wybrać sie na konsultację do lekarza i posłuchac jego opini na temat wyboru kształtu implantu i jego wielkości, oczywiście mówiąc o swoich oczekiwaniach. Ja wybrałam implanty okrągłe -325. Jestem 10 dni po zabiegu ,więc na efek końcowy muszę jeszcze trochę poczekać,ale podoba mi się to co już widzę . Jeżeli jesteś pewna swojej decyzji to nie zwlekaj z jej realizacją . W Warszawie masz duży wybór kilnik i lekarzy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygaszona, ja robiłam w warszawie u dr Bromy. on z tego co wiem teraz bierze 7,5 tys za zabieg plus implanty - zależnie jakie, ale pracuje głównie na nagorach (anatomiczne chyba kosztują 4 czy 4,5tys) naprawdę robi ladnie, ma oko do rozmiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek...a jak sobie poradziłaś z alergią w ciąży??? Bo z tego co czytałam wcześniej to masz już dzieci, tak? Brałaś jakieś leki? Sorry, dziewczyny, że ja o tym tutaj, ale bardzo mnie to interesuje... Pozdrowienia dla wszystkich:) ps. A i jestem jeszcze bardzo ciekawa czy Jang już odzyskała czucie w piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygaszona
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Samanta a mogłabyś podać jakies namiary na tego lekarza u którego robiłaś ? Jaki miałas wczesniej rozmiar biuściku a jaki teraz ? Czy mogłabym prosić o przesłanie jakiegoś foto ? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75A/70B Ja mam córeczkę i z alergia jakoś dałam radę w ciąży. Ale po ciąży to jest dopiero koszmar! Moje dziecko miało taka alergię, ze przez rok jadła tylko mleko antyalergiczne i zmiksowana kasze jaglaną. Po ciąży alergia niestety nabrała na mocy :( Jang, nie masz czucia w piersiach? Samata, byłam dziś w sklepie gdzie sprzedają biustonosze Konrada i niestety pani właścicielka pełniąca rolę sprzedawczyni nie dość, ze była arogancka to jeszcze próbowałam mi wmówić, że 75 c tez będzie na mnie dobre jak sobie wstążeczki miedzy miseczkami ciaśniej zwiąże! No kretynizm. Musiałam kobietę trochę doprowadzić do porządku. Miło nie było.katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygaszona - wpisz w google dr Artur Broma i zajrzyj na stronę dr :) rozmiar sprzed i po pisałam parę postów wyżej - polecam poczytać chociaż parę stron wątku wstecz :) Violesiu, zdarzają się takie niestety.. :o same działają na swoją niekorzyść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu a czy brałaś jakieś tabletki w ciąży? Ja mam taką silną alergię, że wiem, że bez tego po prostu moje życie będzie niemożliwe, bo mnie potwornie całe ciało swędzi jak nie biorę leków. Samanta jak to na swoją niekorzyść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75A Samancie chodzi, że niektórzy sprzedawcy bielizny bijącą głupotą działają na swoją niekorzyść. Głupia wiec nie kupię u niej nic i po interesie, a mogłabym być wierną klientka. Brałam leki w ciąży, ale tylko doraźnie. W ciąży chyba alergia trochę stopuje, ale potem oddaje się w dwójnasób. A rozmawiałaś ze swoim dr ginem o ciąży i alergii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak wiecej taki zarozumialych bab w butikach,a juz myslalam,ze jakos jej podpadlam:)a moze to sa mile kobietki,dopiero jak prosimy o maly obw.i wielka miske ,to dziala tak, jak czerwona plachta na byka:) Przygaszona ja mam anatomy,jak chcesz ,to sluze fotkami:)Placilam 13500zl,Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygaszona
Janess byłabym bardzo bardzo wdzięczna za fatki. Jak znajdziesz chwilke to prześlij prosze na meila. A jeszcze mam takie pytanie - faktycznie anatomiczne wyglądają naturalniej ? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle jutro jak odespie ,najlepiej jak bedziesz miala fotki okragle i anatomki to zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
No i jestem już po ostatecznej konsultacji. Zdecydowałam się jednak na większe. Początkowo miałam mieć 275 i 325 a biorę 350 i 375. Przymierzałam i nie wiedziałam co to za rozmiar. Będę miała C. Już za 3 tyg będzie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiu, no i super :) teraz już tylko parę dni, i będziesz po :) Violesiu, podeślę Ci coś zaraz ;) olać niemiłe sprzedawczynie w dobie internetu. o! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa jednak forum śledzę już od dłuższego czasu. W lutym zapisałam się na konsultację do dr Kasprzyka a dwa tygodnie temu byłam w Krakowie. W końcu się zdecydowałam i zapisałam się na zabieg. Dziewczyny, które u Niego robiły pewnie wiedzą, że terminy są długie i zabieg mam dopiero 16.12.2009. Na wizycie zdecydowałam się na anatomiczne 245g, po kolejnych telefonicznych rozmowach z lekarzem ma mi zamówić też 280g i mam się zdecydować w dniu zabiegu. Na tej wizycie miałam wrażenie, że te 245 są ogromne jak na nie patrzyłam z góry a w samochodzie zaczęłam mieć już wątpliwości i zaraz potem dzwoniłam do lekarza. Co do rozmiaru pewnie się zdecyduję na te większe czytając Wasze wypowiedzi. Najbardziej to jednak się boję narkozy i tych wszystkich zakazów po zabiegu tym bardziej, że mam 2 letnie bobo, które strasznie lubi się do mnie przytulać i w sumie nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygaszona
Janess dziękuję ślicznie za fotki. Masz śliczny biuścik:) poprostu przecudny :) a jaki miałas wyjściowy rozmiar biustu ? :) Pozzdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek---
75A/70B-w ciąży brałam jakieś leki od alergii ,ale nie pamiętam nazwy,czułam się dość dobrze.Tylko moje dzieci odziedziczyły po mnie alergię, mają skazę białkową, co zazwyczaj przekształca się po kilku latach w alergię wziewną i nieleczona może prowadzić do astmy. A u mnie to już jutro,trochę się uspokoiłam... Mandżeta-nie szalejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata, napisz jakie masz wymiary-wzrost, waga obwód pod biustem i w biuście no i jaką masz wyjściówkę. Ja mam tez małe implanty, ale biust wyszedł mi spory. DJ - K :-) ma oko do cycków. Ja mam teraz idealny rozmiar, większych ani mniejszych nie chciałabym mieć. Będę robiła fotki w przyszłym tygodniu (jak beda miały już miesiąc) i jeśli będziesz chciała, to ci je wyślę. Co do alergii to pozwolę sobie nie zgodzić się z poprzedniczka, że dzieci niby ja dziedziczą i z pokarmowej dostają wziewnej. Bo nie do końca tak jest. wiele dzieci wyrasta z alergii i nie cierpią jak ich mamy. Moje dziecko zupełnie się jej pozbyło :) . Także jedno wyrośnie, a drugi nie. Jednak nic nie jest z góry przesądzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie to już jutro dla Asiulka i Mandżety - kciuki trzymam! dajcie znać op op :) nata, ja mam też małą przylepe, ale jakoś dałam radę :) Dużo dziewczyn z forum ma dzieci, niektóre musza z nimi zostać tuż po op i dają radę. Będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIULEK wczoraj szalałam , dziś troche spokojniej ale wątpliwości czy się obudzę ??????????????????? jeszcze chwila i wyjazd na miejsce , tam przekimię i rano... babeczki trzymajcie kciuki,do zobaczenia po !!! ASIULEK trzym sie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia moja wyjściówka to 75 pod biustem a w 81 (choć ciężko mówić o biuście w moim przypadku i po ciążach, bo to raczej pozostałości:) ), wzrost 166 a waga 55kg. Chcę żeby mi wyszły ładne piersi takie w sam raz tak jak piszesz nie za duże i nie za małe. Madżenta, powodzenia już jutro będziesz miała to za sobą a ja muszę czekać do grudnia i najbardziej przeraża mnie właśnie narkoza, choć nie taka ona straszna jak czytam wpisy dziewczyn, które już to przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! W piątek minęły 3 tyg po mojej op. i z tej okazji poszłam na disco, pierwszy raz zdjęłam stnik i poszłam w wydekoltowanej bluzce! Boże jaka to była radość oglądać się w lustrze, i satysfakcja kiedy jakiś koleś spojrzał sie najpierw na twarz a potem od razu oczy skierował na dół hihihi:D Teraz dopiero naprawde ucieszyłam sie z moich nowych piersi. Koleżanki które je widziały powiedzialy że są DUŻE i ładne! Nareszcie czułam sie jak kobieta. Juz nie moge doczekać się pójścia na plaże. Dziewczyny, które sie zastanawiacie - nie zwlekajcie, nie bójcie sie bo nic nie zastąpi takiej radości!!! Pozdrawiam:) Aha i na dyskotece szalałam tak jak zawsze i nic mnie nie bolało i samochodem tez juz bez problemów śmigam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata napisz maila to ci podeślę fotki. Nie bierz 245 będą za małe! Ja mam jedne z mniejszych na forum, ale i tak większe od twoich! Jesteś ode mnie większa i wierz mi będziesz rozczarowana! Narkoza u DJ K to przyjemność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygaszona
Janess dziękuję za foteczke :) Teraz masz śliczny biuścik :) Ehh jak marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×