Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Asiulek Mandzeta gratuluję;czy mogłybyście uzupełnić stopki z waszymi wymiarami sprzed i po wraz ze wzrostem? na maile poodpisauję dziewczynki później,buziole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem po konsultacji u dr.Skwiercz która zaleciła mi 380cc anatomiczne Jako lekarz zrobiła na mnie b.dobre wrażenie ale mam obawy co do anatomicznych wkładek boję się czy nie będą obwisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję :-) i czekam na foty. Jolcia, a jakie masz wymiary? 380 to bardzo dużo na anatomiczne implanty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się martwiłam czy nie będą za małe...15 października mam termin operacji Martwi mnie jeszcze to że moja prawa pierś jest mniejsza od lewej a dr.Skwiercz do obu piersi chce wkładać po te 380cc Myślałam że na tę mniejszą da większy implant albo odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia sorki, ale będziesz miała olbrzymie cycki i będą ci wisiały do pasa. Mierzyła implanty 300 i piersi kończyłyby mi się na pasie- nie yglada to fajnie! Ja też mam 158 cm i mam implanty o 100 ml mniejsze, a i tak mi wyszły duże. Miałam 81 w obwodzie a mam 90 cm. Zastanów się dobrze, no chyba ze chcesz mieć takie wielkie piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, gdzie Samanata? Czyżby wyjechała na urlopik i nam nie zapowiedziała swojej nieobecności? :-) Jak sie pojawisz, to daj znać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Sas dzieki za fotki:).Ja widzisz mysle nad tymi 400:)::),wydaje mi sie ze do mojej figury wcale wielkie nie beda,zreszta zobacze co mi dr zaproponuje.A powiedz mi Sas ile Ty masz wzrostu,wagi itd?jaka mialas wyjciowke?:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzeta prosze o fotki :-) Saas nie sprawdzałam jeszcze poczty odpisze jak tylko poogladam Kochana...nie bywam na forum zbyt czesto poniewaz praca mnie goni,a po pracy dzidzia...Saas w poniedziałek jade do Sirka na kontrole minelo ponad 6 tygodni ,cycuszki mam boskie!!!juz sobie spaceruje czasem bez stanika pozdruś Dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
saas - cycuchy sliczne. Ja jestem wyższa, więc wyjdą mi takie jak Twoje - za 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiesia - to ile ty masz wzrostu? Jakoś nie mogłam znaleść Twoich wymiarów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu, powróciłam :) myślę, że w przypadku Jolci i propozycji dr Skwiercz (sądząc z beauty robie śliczne i duże piersi - to co mi się podoba :) ) to byłoby całkiem ok. gdyby ona nie była tak daleko od warszawy to do niej bym pojechała przed na konsultację.. ogólnie kształt anatomiczy daje ten efekt "wiszących" piersi, ale rozmiar.. dla mnie lepiej mieć ciut za duze, niż za małe :) na pewno nie będą wisiały na brzuchu - w końcu to silikonki :D mi w przyszłym tygodniu miną 4 miesiące.. bosh.. ale minęło :) a czuję jak każda z was - jakbym je od zawsze miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyni! Troche mnie nie było a tu już tyle nowych Cycolinek:) Jestem miesiąc po i tez czuje sie tak jakbym miala je od zawsze. Juz sie troche ułożyły i przyzwyczaiłam sie do nich. Blizny powoli znikają, czucia nie mam nadal w lewej. moge spac na boku:) i juz podnosze sie sama od ok tyg lub dwóch sama juz nie pamietam:) Próbowałam pływać, ale niestety nie mogłam. Spróbuje za jakis tydzien jak jeszcze bedzie pogoda. Pozdrawiam:) Jak Któraś a Was chce to poprosze o fotki :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzo - odpisałam . Jang, Dlaczego nie mogłaś pływać ? Prześlij mi proszę nowe fotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saas - nie można robić cw angażujących miesnie klatki, bo boli ;) ja dopiero 3 mies po wróciłam do swoich cwiczeń z ciężarkami sprzed op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Smanta :-) anatomiczne implanty przy wzroście 158 o rozmiarze 380 kończa się na pasie uwierz mi! Okropnie to wygląda! A jak jeszcze opadną to tragedia! Przy tak niskim wzroście to prawie kalectwo i zero wrażeń estetycznych! Pomijam fakt, ze doda taki olbrzymi biust wizualnie kilogramów i mimo, ze kobieta szczupła będzie wyglądała jak wieloryb. No ale to rzecz gustu. :-) Sam luknij na pocztę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczynki,jang ja też poproszę mowe fotki,Sam gdzie wypoczywałaś,że Cie nie było,mówisz,ze mają juz 4miesiace-czas leci,ty juz od poczatku lata cieszysz się nowym biustem,Saas znów napisałam:-) no właśnie ,ja teraz więcej na poczcie niż na forum;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam stopkę ale nie do konca jestem pewna czy nie wezmę większych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....z projekcją 4.7 przy tej samej szerokosci implantu 11,7 cześć Violcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza, dostałaś moje maile ze dwa naskrobałam? Odpisz no mi co postanowiłaś i jak tam samopoczucie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu, to zależy od wymiarów konkretnych wkładek.. myślę, ze większość kobiet robią implanty chce mieć duże piersi - Ty od początku pisałaś, żeby tylko wyszły nie za duże :) i wyszły. ale ja bym była zrozpaczona taką wielkością, dlatego myślę że lepiej mieć ciut za duze, niż za małe :) :) cycki od Skwiercz wychodzą dziewczynom bardzo ładne, na BwP jest sporo jej pacjentek :) Meduzia, nic szczególnego, na wakacje takie prawdziwe w tym roku raczej nie liczę, skupiamy się z moim chłopem na bardziej przyziemnych sprawach póki co heh.. mam nadzieję że za rok sobie to odbiję, będę już po tych laserach na blizny itd - to się poopalam za tegoroczne wakacje też hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, ale ja mam nie mniejsze piersi od twoich! Z tego co pamietam to masz 87 cm w obwodzie. Ale chyba nie jesteś z tego powodu zrozpaczona? Byłam w piątek na brafittingu i mam dopasowany rozmiar 65 f/g - to chyba podobnie jak ty. (twoje 60 e/f jest jak moje 65 f/g) . Więc nie pisz, ze byłabyś zrozpaczona mając mój rozmiar, bo tym samym sugerujesz że nie akceptujesz swojego aktualnego rozmiaru!! Nie zawsze duże jest ładne, zwłaszcza u niskich osób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Violesiu, napisałam Ci na maila przecież o co mi chodzi :) nie patrzę na centymetr, na miski w staniku, tylko na proporcje! pomimo iluś tam cm w biuście nie uważam, żeby był on (Twój) duży - proporcjonalnie, mimo że jesteś drobinka (może zrobisz nowe zdjęcia hihi zmotywuję Cię :) :) ) - jest ok, pasuje do sylwetki, ale jakby był większy (wizualnie, może inny rodzaj wkładek dałby taki efekt) to mi by się podobał bardziej - bo mi się takie większe cycki podobają ;) ja może mam mniej cm w cyckach (albo i nie mam, staniki które kupiłam ostatnio znów przechodzą jakąś fazę zamałości. to już się robi niefajne jednak ;) ) to jednak jak się na nie patrzy (na żywo i na zdjęciach) wyglądają zdecydowanie na większe. zresztą, po co się licytować - ważne że jesteśmy obie z naszych rozmiarów zadowolone prawda :) nie oburzaj się proszę - wiesz, że nie piszę żeby Ci dokuczyć czy coś, tylko żeby nie wprowadzać w błąd innych lasek, że przy 155cm to tylko małe wkładki, bo będzie się przysadziscie wygladało - nie zawsze tak jest. na beauty jest masa dziewczyn o podobnych gabarytach i wkładkach 350+ i wyglądają bosko - nie ma reguły :) jak ktoś napisze tu komuś, że ma śliczny biust po zabiegu, ale dla niego za duży i woli trochę mniejszy - bardzo często się tu takie komentarze pojawiają przecież :) to się nikt nie oburza - w drugą stronę chyba powinno być tak samo :) kwestia gustu hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam, wybacz ale wcale nie masz większych - masz po prostu inne wkładki .Piersi masz duże, ale nie ogromne. Więc już tak nie przesadzaj z tym rozmiarem. Na "oko" to nic w świecie się nie dzieje i po to jest centymetr i rozmiarówka, żeby właśnie nie chodzić w dziwnych rozmiarach! Nie licytuje się, tylko dziwi mnie, ze tak bardzo krytycznie podchodzisz do innych nie patrząc wcale na siebie! Sugerujesz się wielkością wkładek, ale gdybym napisała, ze mam 350 to wcale byś tego nie poznała. Patrzysz tylko na rozmiar implantu, a nie na efekt końcowy. Jak mogę mieć mały rozmiar przy takich wymiarach? No proszę cię! A wcześniej pisałam, że rozmiar to rzecz gustu, ja uważam że niskie kobiety na żywo nie na fotkach z olbrzymimi cyckami wygladja strasznie- ale to moje zdanie. Przypominam, ze miałam ja już 96 w cyckach przy identycznych rozmiarach - kalectwo! Nikomu nie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisałam na maila, nie będę tu drugi raz pisać. mam nadzieję, że liczba słów PRZEPRASZAM jaką tam zawarłam wystarczy, by umniejszyć Twój żal do mnie za to niefortunne sformułowanie. Violesiu, nie chciałam Cię urazić [kwiatek ale ja nie uważam, żeby niskie kobiety z większym biustem wyglądały źle - dlatego nie widzę sensu straszyć kogoś że będzie miał piersi na brzuchu, jeśli lekarz plastyk mówi mu co innego :) dobrze ze sa takie fora - można pościerać różne opinie i te osoby, które czegoś szukają mogą dowiedzieć się wielu rzeczy z róznych punktów widzenia - ja to poczytuję na plus forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×