Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Tuni
Dziewczyny Wyślijcie i do mnie zdjęcia... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess dzięki za fotkę,figurę masz rewelacyjną,piękny biust,piękna talia,śliczne nóżki-przy okazji ładny strój kapielowy,szkoda,ze lato się kończy,ale przecież są jeszcze baseny;-) pozdrawiam resztę dziewczynek,dyżurna Samanta proszona na forum,zapatrzone w swoje nabytki nie macie czasu dla tych dziewczyn przed metamorfozą? buziaczki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miilaa
dziewczyny , proszę odpowiedzcie mi... mam malutkie piersi,zaledwie A, podbiustem około 70cm(nie więcej),wzrost 153cm,jestem drobniutką kobietką,ale piersi mnie dobijają. Jestem z Warszwy,u kogo mogę zrobić zabieg,jakie implanty wybrac i proszę powiedzcie jakie są ceny i czy można płacić ratalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miilaa
dziewczyny , proszę odpowiedzcie mi... mam malutkie piersi,zaledwie A, podbiustem około 70cm(nie więcej),wzrost 153cm,jestem drobniutką kobietką,ale piersi mnie dobijają. Jestem z Warszwy,u kogo mogę zrobić zabieg,jakie implanty wybrac i proszę powiedzcie jakie są ceny i czy można płacić ratalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka1985
Hej dziewczyny przeczytalam pare stron pierwszych topiku i dalej szczerze niechce mi sie, troche lenistwa. Mam kompleks malych piersi, wiadomo jak dla kazdej kobiety bardzo wazna sprawa. Nosze 70b czyli bez rewelacji. interesowalo by mnie C ale takie ładne pełne C ,nie nosząc push upa. Jaki jest mniej wiecej koszt powiekszenia piersi, czy sa rozne rodzaje silikonu, jakie warunki trzeba spelniac aby moc wogole to zrobic, jakies badania itp? Jaki jest bol po takim zabiegu, da sie wytrzymac? NO i ostatnie wazne pytanie czy kobieta ktora nie rodzila dzieci moze powiekszyc sobie biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzia - jakby mnie tu nie było, to na beauty pewnie jestem :P Mila - ja robiłam w warszawie u dr Bromy - polecam :) płaciłam za zabieg i okrągłe wkładki 10400zł, nie wiem czy można płacić ratalnie, raczej kliniki preferują kredyt w banku gdzie płacisz za całą operację a potem spłacasz bankowi, nie klinice, pieniążki - wiele klinik ma jakieś umowy z bankami na operacje Calineczka - wejdź na forum beauty w polsce - tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania :) w skrócie - przed ciąza mozna zrobić zabieg, ja tak zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar, hej pamietaj o kawie w poniedziałek, napisz mi swój telefon na e-mailu to zadzwonię do Ciebie , jużsię cieszę. Cytrynku, zobaczymy się na poczekalni do dr , napisz jak wyglądasz , jak Cię rozpoznam. Ja mam 174 cm i długie ciemne bląd włosy, będę z koleżanką . No i mnie już stuknęło 36 latek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAAS ja mam tylko 160 cm krótkie ciemnoblond włosy i będę z mężem też blondynem, mam nadzieję że się poznamy, aż Ci zazdroszczę że już jesteś po a mnie ciary przechodzą jak sobie pomyślę o tym jak to będzie, jeśli oczywiście nie stchórzę po tej konsultacji, bo narkozy się tak bardzo nie boję bo już miałam trzy razy i nic się nie działo choć zawsze jest jakaś niepewność, ale najbardziej się boję efektu końcowego. Jeśli możesz to napisz jak długo czekałaś na zabieg po konsultacji. Hej dziewczyny mogę prosić o Wasze fotki? Pozdrawiam wszystkie szczęściary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAAS jesli mozesz wyslij mi foto swoich piersi. Jestesmy tego samego wzrostu i lekarz zaproponowal mi taki rozmiar jak u Ciebie .Chce zobaczyc jak taka wielkosc wyglada w realu.Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola19
Popatrzcie co może się stać jeśli zabieg nie przejdzie pomyślnie, lub kilka miesięcy po zabiegu jak sylikon się ni przyjmie. Szkoda, że nie mówi się o tym publicznie. Uwaga - to okropne i drastyczne: http://www.hotlips.xt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dajcie proszę swoje zdjęcia, bo w poniedziałek idę na konsultację i chciałabym się zorientować w rozmiarach, a chciałabym jakieś małe C, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna ateistka
hej dziewczyny! widze ze sa tutaj kobietki, ktore sie zdecydowaly na powiekszenie piersi :) ja tez sie nad tym zastanawiam, ale nie wiem, czy po operacji ma sie normalne czucie w piersiach? przepraszam za to pytanie.. moze ktos juz o tym pisal na forum, ale nie doczytalam.. powiedzcie mi jak to jest? najbardziej wlasnie boje sie tego, ze moge stracic swoja strefe erogenna (dla mnie - bardzo wazna). czekam na odpowiedzi dziewczyn, ktore sa po operacji. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza dziekuje:)Choc moim zdaniem piersi sa za daleko od siebie.Jakos tu spokojnie i cichutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z czuciem nie jest zbyt ciekawie,lewy b.wrazliwy,prawy troche mniej,mam nadzieje,ze wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na konsultacji i doktorek zaproponował mi rozmiar 250 lub 275 cc okrągły pod mięsień, ja wybrałam ten drugi bo większego bym chyba nie chciała, doktor stwierdził że mam trochę tkanki gruczołowej i ta wielkość będzie ok, co o tym sądzicie, moja wyjściówka to 72pod i 82 w obwodzie. Terminu jeszcze nie ustaliłam ale mogę mieć nawet na październik. SAAS widziałam Cię w poczekalni ale jakoś nie miałam odwagi podejść, ale biuścik masz SUPER i extra figurę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć dziewczynki! A tu co taka cisza. Od mojego ostatniego wpisu jakieś 3 cz 4 stronki - ledwie :-) Hi janesik! urlopik był męczący i chorowity :( Ja mam czucie w piersiach tak jak przed operacja. No nie wyobrażam sobie, że mogło być inaczej! dla mnie to tez ważne miejsce :) Dla zorientowanych - cycus prawie opadł :-) Sa boskie. Kupiłam sobie staniki 60 F idealnie w nich wyglądają cycusie :-) Papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Violesia:)ja swoj wolny tydzien spedzilam w przychodniach,na zmianach opatrunkow.W drugi wolny dzien wybralam sie w nowym bikini:) nad jeziorko i po godzinie juz wracalam,uzadlila mnie pszczolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik ja byłam hen w świecie w odwiedzinach u przyjaciela i sobie wyobraź, że dostałam tam lokalnej jelitówki. Po dwóch tygodniach choroby przyjaciel stwierdził, ze coś nie tak z moimi cyckami, bo powinny się skurczyć jak reszta ciała, a tak sie nie stało :) więc zapytał wprost, czy sobie zafundowałam nowe sterczące i szczujące mężczyzn cycki :) Ogólnie cycki robiły tam takie wrażenie, że aż byłam zażenowana ( a ciężko mnie zawstydzić!). Okazało sie także, ze przez całe zycie źle się mierzyłam pod biustem. Ja myślałam, ze trzeba się mierzyć na wdechu (nie mam pojęcia dlaczego) i tak sie mierzyłam. Pani jak mnie zmierzyła (na wydechu) to wyszło jej tak 65 cm a jak mocno ścisnęła to pokazało sie 60 cm. Widząc staniki jakie mi daje krzyczałam że za wielkie miski, a obwód za ciasny. Ale jak przymierzyłam to pasowały idealnie, nawet nie zdawałam sobie sprawy jakie mam wielkie cycki :-) Nie fajnie miałaś z tą pszczołą! Ja się tak boje wszystkich owadów i ogólnie zwierząt różnych, ze drę się nawet jak widzę większą muchę! Nie daj Boże jak zobaczę żmiję i/lub jaszczurkę - na samo wspomnienie mam dreszcze! Bleeeeeeeeeee! Bardzo ci współczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia czy mogę prosić o fotki? bo mnie też niedługo to czeka i jak pomyślę to mnie strach oblatuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu to nie bylo jakies tam uzadlenie ,nie dosc,ze obok intymnego miejsca;)znowu zero przyjemnosci, to jeszcze puchlo okropnie i sinialo,az do kolana ,opuchlizna byla wieksza niz dwie moje piersi,wezly chlonne powiekszone ,bralam antybiotyki-i mialam grzybobranie oczywiscie ;)i zapalenie pecherza od zimnych okladow,miejsce uzadlenia widoczne do tej pory ,a juz minelo 3 tyg.,ale zyje,gorsze niz op.piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes to straszne! Współczuje ci bardzo! Dobrze, ze to tak się skończyło! Mojego tatę też użądliła i podobnie jak ty musiał brać antybiotyki, bo miał mega spuchniętą rękę! Trzymaj sie! Cytrynek nie mam nowych zdjęć, ale ty chyba zdecydowałaś się na okrągłe implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia juz jest ok.:) Agniesia 8787 te znaki wiekszosci i mniejszosci tez mam wpisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynek, szkoda ,że do nas nie podeszłaś, ale ja jak byłam pierwszy raz to miałam takiego stresa , mnóstwo wątpliwości i mase pytań do dr ,że nie kontaktowałam z otoczeniem . Z dnia na dzień piersi są coraz fajniejsze i jak patrzę na zdjęcia z przed op to nie mogę uwierzyć ,że miałam kiedyś takie małe i w szufladzie staniki w wersji mega wypchanej. Powodzenia , dr ma dobre oko co do rozmiarów . Janess mnie przed op upieprzył kleszczor , przez trzy tygodnie łykałam antybiotyk bo zrobił mi się rumień . Jak robiłam potem badania było wszystko ok. Świnia wbiła mi sie w pachwinie lewej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale macie przygody z tymi wstrętnymi robalami... ja też się brzydzę :o okropność :o najbardziej się brzydzę ciem, mimo że nie gryzą :P ale są przyohydne, takie włochate bleeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×