Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość violaaaaa
Sam, juz zalogowalam sie na beauty w Polsce, jak moge tam odnalezc Twoje fotki? ;-) Ps. Strasznie sie denerwuje, operacje mam jutro o 8 rano, a ja wciaz niezdecydowana co do rozmairu!!! Moj laptop jest juz goracy od tego surfowania po necie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violaaaaa powodzenia jutro!potem pochwal się jakie w końcu dobrałaś implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Heyka!Dziewczyny czy miala ktoras z Was eurosilicony????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timida-1982
Samanta wyslalam Ci zdjecia moich nowych ust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violaaaaa
Dziewczyny, zaraz dostane jakiegos ataku serca to moze przy operacji powiekszania piersi dr przy okazji wstawi mi rozrusznik serca ;-) Juz nawet namalowalam sobie implanty na bloku rysunkowym mojego chrzesniaka, musze pilnowac zeby do przedszkola go nie zabral, bo bedzie wesolo, zwazywszy ze moi Rodzice nic nie wiedza... :-) W niedziele jak mnie siostra przywiezie po operacji do domu to chyba bede udawala, ze wracam z imprezowego weekendu i musze odespac ;-) Mysle dosc powaznie, zeby jednak wybrac 325cc M plus, projection 3,8, tylko boje sie ze wyjda jakies obwisle placki, zwazywszy na to ze za wiele tam nie mam w tym momencie. Kusi mnie 325cc HP, projection 4,8; srednica 11,5cm; ale boje sie ze wyjda pilki! Odpuscilam sobie 300cc HP, bo srednica jest tylko 11,1cm i mialabym dwa szpiczaste trojkaty! Sam, czy Twoje nabytki wygladaja naturalnie jak jestes bez biustonosza? Meduza, dlaczego wybierasz tylko 275cc Mplus? Ile masz pod biustem? Ps. Wciaz mysle...hahaha Mam 8 godzin don amyslu,juz siostra zrobila mi zdjecia przed operacja, wstawie do albumu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Violaaaa,faktycznie masz problem.....,kurde,ja mam tyle pod co i w co i Ty:)tylko ze jestem wyzsza...,ja mysle o400,ale o reszczie nie mam pojecia:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
a ja tez bede robic we Wroclawiu tyle ze u Niemkiewicza....,daj znac co wybralas w koncu:).powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violaaaaa
Sweet, a dlaczego wybralas Niemkiewicza? Widzialam jego gallery i w sumie ladne piersi robi, ale przewaznie ciecie pachowe, a to nie jest praktyczne, bo podniesiesz reke w tramwaju i juz wszyscy widza co jest grane... Ja wciaz nie wiem, juz boli mnie od tego glowa, musze jutro jeszcze raz porozmawiac z dr. Ogladalam zdjecia i te moderate plus wygladaja bardziej naturalnie, nie daja efeku pilki... Sama nie wiem... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Czemu wybralam jego hmmm,moze temu ze widzialm laski po op u niego,no i wole pod pacha...,ale z tym tramwajem to zes dal do myslenia hihi,nie bede jedzic tramwajami:):).nie jezdze i juz nie bede :):).a mozesz podeslac stronke tych o ktorych piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
ile placisz u Jarlinskiego?A Ty chcesz okragle czy anatomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Kurcze saas, mówisz, że wyjdzie mi duże C? Wyjściówki nie mam. Wzrost 176cm, pod 72 w biuście (o ile to co mam można nazwać biustem) 82. Bede mieś eurosilikony napełnione w 85% 350 i 375, średnica 11,7, profil 4,7 i 4,9. Jak myślicie, nie za duże, bo to już za kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Agniesia-moim zdaniem nie za duze...,jestes dosyc wysoka,ja mam 170 cmm,72 pod i 82 w i jezeli sie da wezme 400:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiesia 3 - za duże nie będą ale ja też myślałam o rozmiarze C i wyszło D . Nie jest to jakaś bardzo widoczna różnica , prawie mija m-c od zabiegu więc już się nie zmniejszą. W cienkim biustonoszu wyglądają bardzo zgrabnie , sztywniejszego nie zakładałam ale jak oglądam to nie wiem czy w D zmieszczę. Tylko,że mniejszych bym nie chciała, przy moim wzroście wyglądają idealnie. Twoje też będą dopasowane do Ciebie rozmiarowo . Buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!od dłuzszego czasu czytam z wielkim zainteresowaniem wasze wypwiedzi.ja juz jestem po 2 konsultacjach u dr kubasika.zapropoował mi przy moim zwroscie 174 cm i 58 kg i pod biustem 75cm i małe A okragłe eurosilikony 450ml.(duze C) zastanawiam sie czy nie przesadze z wielkoscia, przy przymiarce takie wielkie mi sie wydawały!!! czy ktos ma podobne wymiary?nie chce wygladac jak te panyy z playboja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexis32- ja mam 174 cm , 60 kg pod biustem tyle co Ty i było małe b. Żelki mam 325 i wyszły spore cycki. Jak chcesz podeślę Ci fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka878
hej dziewczyny sa tu jakies stare z moich czasow,widze timide,samanta jest oczywiscie stala nasza rada:)a gdzie jest nasza ewcia? jak tam dziewczyny cycuszki, samanto zrobilas juz op?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko samanta zrobiła op i wyglada rewelacyjnie:-) i dalej służy nam pomocą -jest naszą konsultantką; Aganiesiu ten rozmiar nie będzie za duzy przy Twoim wzroście; miłej niedzieli dziewczyny,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meduza31- ja tez u kubasika bede robic w drugiej połowie listopada, czyli miesiac po tobie:D czy bedziesz miała ciecie wokoł otoczki czy pod fałdem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violaaaaa
Jestem juz po... i musze powiedziec, ze bardzo mnie boli :-( Czuje jakby mi 'ciagnely' szwy. Wybralam 325cc Mplus i piersi wydaja mi sie troche male. Dr powiedzial, ze mam poczekac zanim zaczne narzekac...No to czekam, az sie jeszcze zmniejsza (ponoc tak sie dzieje jak opuchlizna zejdzie). Czy ksztalt i wielkosc sie zmieni? Odstepmiedzy piersiami wtdaje mi sie duzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violaaa dasz radę,teraz z dnia na dzien będzie tylko lepiej,a ból jest i to nic dziwnego,ja też bardzo cierpiałam,ale da się przeżyć:)Piersi potrzebują czasu,żeby się ładnie ułożyły,i oczywiście w tym czasie zmienia się ich kształt:)Rób sobie zdjęcia,a jak porównasz po paru msc,to bedziesz zdumiona procesem zmian:)Gratuluję i trzymaj się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
aleksis jestes ciut nizsza ode mnie, ale pod ja mam 72 a Ty 75 wiec twoje musza byc ciut wieksze, ja bede miala 350 i 375, tez nie jestem pewna, ale zdaje sie na Kubasika. Jak bede po to wysle Ci fotki, bo to juz w ten piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu już nie zdążyłam Ci odpowiedzieć przed Twoją operacją niestety.. wydaje mi się, że moje piersi wyszły całkiem nautralnie. nie ma tego efektu zaokrąglenia od góry za dużego. ja wiem, że to są wkładki, więc też jak patrzę to się od razu dopatruję sztuczności :) ale generalnie wyglądają naprawdę ok. widziałam na plażach itp babeczki z naturalkami (je zdradza położenie się na pleckach hihi) takimi okrąglutkimi, więc nie tylko anatomy gwarantują naturalny efekt. jak się ma troche tkanki to ona ładnie przykryje implant i wychodzi ok :) Semrfetko - jak Meduzia napisała, ja już wreszcie po. super zadowolona i szczęsliwa :) co u Ciebie? Ewcia nie bardzo zagląda, w sezonie letnim pewnie po prostu nie ma czasu nawet :) popieram Becie - zdjęcia robione w równych osdtępach po operacji to świetna sprawa.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)pare dni nie zagladalam,a tu tyle nowych cycolinek:)gratuluje SAMANTA ja zrobilam dzisiaj fotke w bikini i stwierdzam,ze moje piersi sa za daleko od siebie, powinnam miec 350,bylyby idealne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Janess Takie pytanko mam - czy myśmy przypadkiem nie gadały mailowo parę miesięcy temu? Jeśli to byłaś Ty, to strasznie miło Cię znowu widzieć. Wiesz co, pamiętaam jak ja byłam załamana swoim rozmiarem po operacji. A teraz, po prawie półtora roku jestem naprawdę zadowolona. Moje piersi też nie są jakoś blisko siebie i jak ubrałam bikini to też nie byłam zachwycona. Dopóki nie usłyszałam jak dwie panienki na plaży obgadywały mnie w naszym ojczystym języku, bo pewnie nie wpadły na pomysł, że ja z tego samego kraju jestem i rozumiem :-). Jedna mówiła do drugiej, ze to niesprawiedliwe, że ja taka chuda a takie wielkie cycki mam. Ani cienia podejrzeń, że to żelki!!! One były na stówę przekonane, że to naturalny biust. Bo choć nie największy, wygląda po prostu jak mój własny - nie jak silikon. I tu muszę podziękować naszemu doktorowi po raz kolejny za jego profesjonalizm. I choć nadal czasem zdarza mi się myśleć, że mogłyby być ciut większe - innych nie chcę. Mam nadzieję, że Ty też swoje polubisz. Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zaza,pewnie,ze tak i pamietam oczywiscie.Widze ,ze pisalas wczesniej,wlasnie nadrobilam zaleglosci parodniowe:)jak ja robilam USG przed op.to najpierw padlo pytanie czy mam implanty,ale po op.jeszcze nie bylam,wybieram sie.Ja tez jestem super zadowolona,... wywalczylam 290g,zamiast 255g,ale ten rozstaw piersi,przeszkadza mi.Moge przeslac fotki do oceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że chętnie obejrzę. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła porobić zdjęcia swoim nabytkom i też Tobie i innym babeczkom przesłać do oceny ;-). Tak w ogóle to byłam dzisiaj na stanikowych zakupach. POmierzyłam kilka sztuk, kupiłam jedną w rozmiarze... 65E. W morde normalnie co za rozmiar ;-). Ale zabawa przednia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik, co zrobić heh ;) ja bym też chciała mieć trochę mniejszy rozstaw, ale.. na razie przezyję ;) a kiedyś, po ciąży.. zrobię sobie 450.. albo 500.. :D Meduza - wysłałam wreszcie obiecane zdjęcia, wybacz spóźnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było ale nie mam czasu:( Mam pytanie do tych po. Jak długo miałyście odrętwiałe piersi i brak czucia w sutkach? Bo moje piersi będą miały za parę dni 3 m i ciągle są odrętwiałe martwi mnie to:( A tak w ogóle to chyba ja jako pierwsza nie jestem zadowolona z piersi od kasprzyka bo bardzo różnią się od siebie w jednej mam duze B a w drugiej małeB.Jakie wy kupujecie staniki miękkie czy z gąbkami?Ciężko mi dobrać stanik dla siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×