Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Nataluszka
Ponawiam pytanie - któraś z Was ma implanty i torbiel? To ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia 3 widze że jesteś już 3 miesiące po operacji. Powiedz jak dlugo hodziłaś w staniku specjalistycznym? czy Tobie też wydawały sie na początku nierówne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sobota,wróciłam kilka godzin temu z kliniki;cześć dziewczynki;-) wszystko pięknie,sprawnie ,gładko tylko nie wiem jak wygladają moje piersi,w bandażu mam chodzić kolejny cały tydzień,na kontrol jadę w następną sobotę,wtedy po raz pierwszy zobaczę swoje cycuszki-chyba nie są duże,w tym bandażu takie ściśnięte,że w obwodzie mam tylko 87 cm ale pod piersią 70 więc różnica 17cm-sama jestem ciekawa ile będzie na wolności bez bandaża.... do operacji byłam tak spokojna,że nawet te magiczne tableteczki nie były mi potrzebne ale je połknęłam skoro kazali;na salę wjechałam dopiero przed godziną 14 a zaraz po wybudzeniu pytałam,która godzina -była 15.35;z sali nic nie pamiętam,widziałam tylko anestezjologa i sanitariuszki ale dr Kubasika nie,a może jego wcale tam nie było?ciekawe kto tam wciskał mi te implanty pod mięśnie;-) na salce byłam samiutka,pielęgniarza pana Marcina miałam bardzo uczynnego;pierwsza noc straszna,ruchy ograniczone,każdy ruch bolesny,nie chodzi o ból piersi ale o plecy,spanie w pozycji półsiedzącej nie jest komfortowe,wymiotów nie było,następnego dnia miałam towarzystwo -przyjechała na zabieg Magdalena było raźniej,ona miała eurosilikony okrągłe 280 i 300 i w bandazu efekt lepszy od mojego skromnego biustu;Madzia źle zniosła narkozę-wymiotowała kilkakrotnie tego dnia,rwało ją strasznie; no i jedynie dzisiaj niemiłe dla mnie było wyciąganie drenów,spod prawej piersi to aż mi się łza zakręciła w oku; opieka w klinice rewelacyjna,doktorek uroczy..... na śniadanie kanapeczki na podwieczorek pączuszek z adwokatem i kawa latte,na obiad co sobie zażyczysz-ja wzięłam lazanię a na kolacyjkę sałatkę grecką-porcje jak dla dwojga; czy jestem zadowolona????jak do tej pory bardzo,będę jeszcze bardziej jak za tydzień odsłonię bandaże i zobaczę,że sutki są na swoim miejscu i kształt piersi idealny a jak nie to do końca życia będę w golfie chodziła... któraś pytała o torbiele? tak to właśnie ja mam te liczne małe torbielki,które dla doktora nie były przeciwskazaniem do operacji i to samo mówiła doktor,która przeprowadzała badanie ultrasonograficzne,nie robiłam z tego powodu biopsji cienkoigłowej skoro oboje lekarze powiedzieli,ze nie trzeba pozdrawiam serdecznie,buziaczki,zdjęcia dopiero za tydzień i wiadomo,ze nie będą od razu takie piękne jak u naszej miss Samanci!!! no właśnie Samanciu -coś ty tam nawyprawiała,ze dostałaś bana?zaraz polecę na różową i podpatrzę co się tam dzieje; buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Meduza, super, że poszło ok!!! :* To ja się pytałam o torbiele, mam dużego guza i leczę się onkologicznie, ale nie jest złośliwy. Byłam u onkologa, rozmawiałam też na ten temat z dr Kubasikiem i jest si. We wtorek jadę na konsultację :) Pytanie - po jakim czasie od konsultacji miałaś operację? Długo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj Meduziu, długa historia :o napisałam tam, że jedna z dziewczyn od ulubionego dr na rózowym moim zdaniem ma, tak jak sama pisze, strasznie szeroki rozstaw i nie za ładnie to generalnie wygląda i że pewnie jakby miała szersze wkłądki to by lepiej wyglądało i od tego się zaczęło. wsiadły na mnie i na inną dziewczynę, która się za mną wstawiła (bo ogólnie sprowokowały kłótnię na tamtym wątku, zwalając ją na mnie, a mnie nawet na forum wtedy nie było) - napisałam jej maila przez forum, żeby sobie darowała, bo to kółko wzajemnej adoracji i ją wywala w końcu, a potem mnie straszyły, że OPUBLIKUJĄ tego maila na forum jak się nie ograniczę z pisaniem na forum ;) odpisałam im że spoko, niech publikują, a ja pójdę do sądu z oskarżeniem o łamanie tajemnicy korespondencji - internet jest wg prawa miejscem publicznym i łamanie tajemnicy korespondencji jest takim samym przestępstwem jak w realu. i momentalnie zostałam zabanowana - przysłały mi info że łamię regulamin pisząc czasami nie na temat w wątkach i że piszę na innych forach i coś tam musiałyby z tego powodu wywalić dobre pół forum :o także - do waszej wiadomości, one czytają nie tylko privy ale i maile wysyłane przez forum. pamiętajcie, zeby tam czegoś "niewygodnego" nie napisać cieszę się, że już jesteś po 😘 mam nadzieję, że będziesz zadowolona z rozmiarku :) czekam cierpliwie na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel0604
hej dziewczyny jestem tu nowa pisze do was bo za miesiac mam operacje w Poznaniu .dziewczyny mam niewielkie piersi chciała bym miec implanty 400cc czy jest to możliwe ?czy któraś z Was miała tak prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Olek - ja miałam operację prawie 2 miesiące temu, ale nadal śpię w staniku sportowym, tym pooperacyjnym, bo tak jakoś pewniej się czuję. Piersi powoli zaczynają być ruchome. Proszę powiedzcie mi dziewczyny, a kiedy będą takie normalne? Kiedy je będzie można ..pomiętosić? Mój chłop nie może się doczekać, a ja nie chcę żeby coś się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Meduza - fajnie, ze już jesteś po. Dla mnie najgorsze było właśnie to spanie i chodzenie w nocy zeby rozruszać ścierpnięte mięśnie. Mi piersi bardzo się zmieniły od operacji. Jak spojrzałam w lustro to były takie sztucznie sterczące, a teraz z dnia na dzień są coraz fajniejsze. Tylko jedna pierś - blizn wcale nie widać, a druga cały czas się goi, jest strup i blizna bardzo widoczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza fajnie że wszystko tak dokładnie opisłaś wiem czego się spodziewać :-) ja w sobote jade do kubasika zmienić rozmiar na większy i oczywiście czekam na fotki od Ciebie chce zobaczyć jak nasz dktorek się spisał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meduza:) Ja do dzis spie w sportowym staniku tylko takim ,co delikatnie podtrzymuje HIS 1 lub sportowym topie,a na dzien zakladam shock absorber-bardzo mocno trzyma, lepiej niz ten od doktorka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeness czy Ty masz zdjecia? bardzo bym chciala zobaczyc jak wygladadaja w twoim rozmarze, jesli oczywiscie do dla Ciebie nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza fajnie, że już masz po wszystkim, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i zamawiam fotki, jak będziesz już je miała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka moje gratulacje kochana,ja jade do naszego doktorka w piątek,ale na brzuszek.Cycuchy poprawiam w marcu,,,pozdrawiam Samanta tzn że na dr X nie wolno broń boże ,żadnej złej opini napisać ,bo odrazu wywalają.Przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeness masz piękne piersi teraz to już całkiem nie wiem co mam robić może powinnam zostawić te 300 ml Ty masz 290 i wyglądają świetnie i są całkiem spore tylko że twoje są anatomiczne a moje będą okrągłe. Dziękuje za fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula 28 Widzę że Ty robiłaś u dr Kubasik bardzo chciała bym zobaczyć Twoje zdjęcia, ja jadę do niego w sobotę na kolejną konsultację bo na pierwszej wybrałam 300 okrągłe pod mięsień profil średni a teraz chyba chciała bym większe 375 operacja 6 listopada a ja nie wiem co mam robić jeśli to nie jest dla Ciebie problem to proszę o fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula - kto wie, może nawet mysleć, nie tylko pisać, nie wolno :o a powiedz, jak tam Twoje wrześniowe plany? :) jak się czujesz itd? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleska26 bierz wieksze,ja po porodzie-dopiero w planach, lece po wieksze min.350:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess też tak myślę że powinnam wziąć większe dobrze że znalazłam to cudowne FORUM i że mogę poznać opinie dziewczyn które są tak jak Ty już po, szkoda tylko że wcześniej TU nie trafiłam wtedy na pewno na konsultacji wzięła bym większe Lekarz dał mi do wyboru 300 i 375 a ja oczywiście skromnie wybrałam 300, pojadę w sobotę na kolejną konsultację w końcu kobieta zmienną jest :-) (twoje są piękne :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Aniula 28 - ja jadę jutro do Kubasika na konsultację. Czy mogłabyś przesłać mi swoje fotki? Z góry serdecznie dziękuję. W ogóle mam do Was wszystkich prośbę. Mam rozmiar A, małe A, jaki rozmiar wybrać? Kompletnie się na tym nie znam. Nie chcę jednak wyglądać nienaturalnie, nie chcę mieć balonów :) Tym bardziej, że jestem raczej filigranowa, ważę 48 kg i mam 160. Czy 300 będzie ok? Proszę o opinie doświadczone koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka moja koleżanka która będzie miała operację w tym samym dniu co ja jest też bardzo szczupła i filigranowa i dr Kubasik wybrał dla niej 240 ml to w dużym stopniu zależy od figury i wzrostu ale i od szerokości klatki piersiowej lekarz na pewno zaproponuje Ci dwa rozmiary do wyboru większy i mniejszy ja wybrałam mniejszy i jadę kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess- Przyślij mi proszę fotki Twoich anatomek , chcę porównać i zobaczyć jak wyglądają po pół roku .Pozdrawiam - aukcjex@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta zabieg miałam mieć 25września ,ale musiałam go przesunąć o miesiąc.Czyli jade teraz w piątek.Ogólnie czuje się ok cycuszki zagoiły się idealnie już bardzo dawno blizny kompletnie niewidoczne ,jednak w marcu będe powiększać jeszcze raz .Teraz jade poprawiać brzuch ,troche się boje,ale co ma być to będzie. Dziewczyny nie mam żadnych fotek,a aparat mam popsuty. Ale jak będziecie na konsultacji w sobote u Kubasika to wpadnijcie do mnie to zobaczycie na żywo moje cycuchy,będe tam leżeć i umierać pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 4 doba po operacji,nie jest niemożliwie tylko cycki swędzą i pieką,prawy bardziej,cholerny bandaż nie pozwala mi swobodnie oddychać.W dzień nie jest źle ale wieczorem boję się kłaść spać.Kręgosłup mnie boli.Budzę się po kilka razy,dziś w nocy trochę spałam w pozycji półsiedzącej u dzieci w pokoju,trochę w fotelu,trochę w kuchni z dupą na poduszce na dywaniku i głową opartą o krzesło-paranoja;ciężko mi wstać z łóżka.Nie biorę żadnych tabletek typu ketonal czy tramal tylko przepisany przez doktorka voltaren 1 tabl dziennie-powiedział,ze najmniej szkodzi żołądkowi a dobrze chroni przed ewentualnym otorbieniem. Prysznic od połowy w dół,ramiona i szyjka odświeżane chusteczkami.Dziś poproszę moją 8-letnią córcię,żeby umyła mi włosy-jeszcze nie wiem jak.Nie ścielę,nie odkurzam ,ale obiad ugotowałam.Chodzę w dresach,bo tak najwygodniej.Jednym zdaniem-piękna nie jestem,co prawda wpuściłam dziś koleżankę do domu na kawkę ale na zakupy nie wychodzę. I ciagle się zastanawiam co tam pod bandazem się dzieje???schizy dostanę do soboty. Oleśka o której będziesz w klinice?jakie teraz dotorek najczęściej proponuje firmy implantów? terminy u doktorka chyba są krótkie,byle mieć kasę i wiedzieć czego się chce; Aniulka a ja właśnie w piątek pytałam o ciebie czy robiłaś już brzuch,ale nie skojarzył o kogo chodzi ,mówiłam mu ,że miałaś mieć op 28 wrzesnia. Nataluszka jakiej firmy implanty wybrałaś?ja mam okrągłe allergany mc ghana 335,proj.4.8 i szer.11.75;mam 156 i 48 kg wagi,pod piersią 70 cm a w biuście było 81a nawet 80 pozdrawiam Was ,sie macie Samancia,Janess,Aganiesiu dzięki za wsparcie,pozdrawiam nowe koleżanki ,ciekawe co u Asiulki,Violesia też się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka mogłaś spytać doktorka o Anie ze szczecina napewno odrazu by wiedział o kogo chodzi,a kiedy idziesz na kontrol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula nie wiedziałam z jakiego jesteś miasta,na zdjęcie bandaża jadę w sobotę więc pewnie Cię spotkam zgiętą w pół;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak,będe umierać ,ale co się nie robi żeby lepiej wyglądać, jak będziesz miała chwile to zajrzyj do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×