Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Nataluszka
Ślicznie :) Jak wysłałaś tylko z przodu to wyglądały na ogromne :) Ale teraz naprawdę zgrabnie, duże i ładne :) Skoro okrągłe 325 odpowiadają tym Twoim anatomkom, to chyba na coś takiego się zdecyduję, ale zobaczymy co powie dr Kubasik. Dziękuję pięknie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że do sylwetki trzeba dobierać i dr dobrze dobrał .Nie ma przesady ;) A po tym co było są wieeelkie .Pierwsze zdjęcia były z bliska i były jeszcze opuchniętę .Dziękuję za miłe słowa .To cieszy że się podobaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do naszych weteranek .Jak długo masowałyście cycuchy? Mam teraz bóle - kłócia nad piersią i okolice pachy , zwłaszcza w prawej .To chyba mięśnie ? Robię teraz więcej łapkami i podnosze wyżej więc tak to sobie kojarzę.A mięciutkie kiedy były? Proszę o info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
Cześć wam wszyskim. Miałam mieć już zabieg wczoraj,niestety zachorowałam i lekarz powiedział ,że nieda rady w takim stanie, a anestezjolog powiedział ,że mnie nie uśpi . Powiedziałam mu , że sama się uśpie jak trzeba ;) . kurcze troszke jestem zawiedziona bo już się nastawiłam psychicznie, a teraz znowu zaczynam mieć wątpliwoścvi co do rozmiaru i wogóle zaczynam się bać czy wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
Wybrałam sobie anatomy 280 ale lekarz powiedział , że to będą zamałe i będe miała 340 anatom. pod mięsień. Tle tylko ,że mam 172cm i 62 kg a miseczke maluuuuuuuuuuuutką A . Dramat. Może ktoś z was ma a raczej miał ;) podobne wymiary i może mi coś na ten temat poradzić?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko ,ze ja mam anatomki 290g,160cm i 50kg i dla mnie sa za male ,takie pelne c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
pełne C??? z290cc? to duże , kurcze mam nadzieję ,że nie bede wygladac jak doda bo mam miec 340cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
JANESS mam pytanko. Z jakiego rozmiaru "startowałaś?' Jeśli można wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przed.. jeszcze nie odliczam dni, ale juz mam malego cyka, bo jeszcze nigdy nie kroilam sie z jakiejkolwiek okazji :) dziewczyny, troche wam zazdroszcze ze chociaz mozecie tu sobie pogadac na forum i jestescie takie obcykane w moim miasteczku jakbym sie przyznala co chce zrobic to by mnie przygwozdzili do bramy wjazdowej.. troche hipo_kryzja bo na koncercie Dody byl kazdy bez wyjatku.. jestem zapisana u dr Krajewskiego na grudzien, chcialam anatomy, ciecie okolootoczkowe i duze c po 2 minutowej konsultacji okazalo sie ze bede miala okragle, pod piersia i 375 ml, do mojego 70c - nie wiem jak to wyjdzie.. przepraszam ze sie tak spytam od razu - bo wy sie tu juz pewnie dobrze znacie - czy moglybyscie mi podeslac jakies fotki, bo to co widzialam na www, nic sie nie ma do obrazkow u dr-a.. i jak to jest jak podaja ci narkoze..? boje sie troche dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Aniula 28 wysłałam Tobie meila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani witaj!Nie było mnie pare dni w domu,stąd ta nieobecnośc:)Kochana dzięki za fotki,masz super cycki,moje gratulacje:)Pytałaś o masaże,ja masowałam kilka dobrych msc,nawet teraz jak bolą np przed okresem to sobie masuję,a te kłucia co masz to normalka i też przejdzie:)Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
pooglądałam troche tych zdjęć " przed i po" i powiem szczerze, że zaczynam miec jeszcze większy mentlik w głowie - anatomy czy okrągłe? Anatomy podobno mają to do siebie ,że sie obracają , natomiast lekarz mi odradzil okrągłe bo podobno miałabym je zawysoko (prawie pod obojczykiem ) no poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
Acha JANESS mam pytanie, jakie tabletki brałaś przed oper. żeby nie złapac jakiejs infekcji i sie nie pochorować?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
ya_gusia narkoza? toż to tylko zasypianie chociaz po moze być różnie , ja usypianie zawsze znosiłam świetnie (4 razy) ale niektórzy podobno wymiotują po obudzeniu (pewnie to b ajka , wiec się nie bój), jedna rzecz mnie inter. ile masz wrostu i waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wariuje od czytania doslownie "wszystkiego" nt. operacji piersi.. niedawno przeczytalam nawet o dziewczynie ktora podobno byla pod narkoza, nie mogla sie ruszac ani reagowac ale byla swiadoma.. ja bym chyba jednak wolala to przespac.. no i martwie sie, ze narkoza to w koncu taka ilosc chemii.. ze jak moje male cialko sobie poradzi i w ogole.. druga sprawa - moj doktor nie polecil mi zadnych szczepien ani badan przed, tylko zebym sie "dzien przed" zglosila na oddzial a miesiac wczesniej wciagala duzo witaminy C (1000mg dziennie) i rutinoskorbin.. a na forum czytalam ze dziewczyny sie szczepia itd.. a na koniec - moj (wlasnie co swiezo poslubiony:)) maz pyta mnie kiedy bedzie mozna je dotykac (w sensie pobawic sie) i nie mam pojecia co mu odpowiedziec.. ja bede miala pod miesien.. wiec chyba dlugo poczeka.. hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. monaga - dzieki ze sie odezwalas, jestes pierwsza osoba ktora to zrobila i jest mi bardzo milo :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. monaga, no zapomnialam podac: 168cm i 54kg a a propos Twoich watpliwosci co do rozmiaru - podobno zasada jest jedna - "lepiej wiecej niz mniej" przestudiowalam cale forum od poczasiu i wniosek jest taki ze te dziewczyny co sie nie mogly zdecydowac miedzy mniejszym a wiekszm proponowanym przez lekarza rozmiarem,i wybieraly mniejszy (bo nie chcialy wygladac nienaturalnie); po zagojeniu sie wszystkiego i zejsciu opuchlizny stwierdzaly pozniej, ze "szkoda ze nie sa wieksze" ale nie generalizuje rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Jestem po konsultacji :) Dr Kubasik doradził 275 albo 290. Jestem mała i jakiś dziwny mam mostek, że przy większych wyglądałabym karykaturalnie - słowa samego doktora. Ogólnie bardzo sympatyczny i konkretny człowiek. Termin na 20 listopada :) McGhan, 290, okrągłe, profil średni. Niestety, trochę się denerwowałam i nie zadałam kilku ważnych pytań. Któraś się orientuje czy i co ile jeśli już trzeba wymieniać implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia 769 czy mogła byś mi napisać ile masz wzrostu i ile ważysz, będę miała takie implanty jak Ty i jestem ciekawa czy one nie są za duże i czy wybrała byś teraz tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,napisałam posta mega długiego i zapomniałam przed wysłaniem wpisać nicka i nie zapisało się więc teraz w skrócie: Nataluszko do 2 w nocy spało mi się koszmarnie,co pól godziny wołałam męża o podnoszenie z łózka,od 2 a może od 3 do 5 spało mi się bosko,potem pół godz przerwy i jeszcze pospałam od 5.30 do 7.15 więc dziś czuję się wyspana; przed chwilką kolega przywiózł mi ketonal więc w razie krytycznym skorzystam; napiszę później ,bo koleżanka przyszła ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleśka zmieniły się moje plany,mężowi nie pasuje sobota więc jadę w piątek,przed chwilką dzwoniłam do kliniki,dr ma dwa zabiegi w piatek,będzie do 13 więc zjawię się tam koło 11,12;dla mnie to też dobre rozwiązanie ,bo o jedną noc krócej będę miała ten bandaż,uff;z tego co wiem to w czwartek ma Aniula z naszego forum op. brzuszka i z beauty dziewczyna Marta cycki,może zerknę do nich dziewczyny można połączyć voltaren z ketonalem jak bardzo bolą plecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka znasz tę Martę z beauty co ma jutro op u Kubasika?też jest ze Szczecina,o której masz op?moze bedziecie leżały w jednym pokoju? trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga bralam wit c 1000mg i zestaw multiwit.,ale i tak sie przeziebilam,badania zle wyszly i w dniu op.robilam powtorek badan,ale wszystko wrocilo do normy.na tydzien przed odstawilam wszystkie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×