Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Kurczę, też piszę, a posty się nie pokazują. Meduza, czy mogłabyś napisać jeszcze raz wzrost, wagę, obwód pod biustem i w biuście? Nie chce mi się szukać :) Jak się czujesz? Mam nadzieję, że coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka jestem krasnalem,mam 156cm,waga powiększona teraz o ciężar implantów (670gram hi hi)więc jakieś 49-49.5 kg ;pod biustem 70,w biuście było 80,w biodrach 89-90 ogólnie czuję się dobrze,mam jeszcze obrzęk na brzuchu,taki balonik zwłaszcza po wczorajszym zebraniu w szkole- w domu chodzę w dresach a na wywiadówkę założyłam obcisłe dzinsy,po powrocie wygladałam jak ciężarna;piersi w dzień nie bolą,przede mną kolejna noc,podnoszenie ciała z łóżka powoduje ból mięśni na klacie no i do tego te plecy Aniula odważna babka jesteś nie ma co,ja też chciałam zrobić plastykę brzucha ale na razie jeszcze radziłę sobie z tym bólem; powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160 cm i 48 kg :) Ile kosztuje ten stanik Trophy? Quelle-199 zł, Allegro 79.90, w sklepie jeszcze nie byłam. Głupie pytanie - implanty się wymienia? Co ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sprawdz poczte,wysłałam fotki,ale jest mały problem z otwieraniem ich,mam nadzieję,że Ci się uda,w końcu tyle na nie czekałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka a w jakim tempie starzeje się Twoja skóra? to zależy od elastyczności skóry ,nie zamartwiaj się na zapas;mam koleżankę,która robiła sobie op 15 albo 14 lat temu i z tego co wiem wciąż ma te same implanty ale pod koszulkę jej nie zaglądałam więc nie wiem jak sie prezentuja jej cycki;ja wmawiam sobie,ze wystarczą mi na długo,długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim dziewczynkom :) Właśnie jestem na oddziale u dr. Krajewskiego w Gryficach :) (wzięłam laptopa, a internet mam z telefonu - super sprawa - więc mogę być z Wami cały czas- nie wiem jak będzie jutro, bo idę pod nóż i nie wiem czy dam radę się ruszać ;() Dzień pierwszy w Gryficach (to dla tych, które dopiero się przymierzają) Przyjechałam tu ok 14-tej, pielęgniarki sympatycznie przyjęły mnie na oddział. Salka jest jednoosobowa z łazienką (prysznic,wc, umywalka, lustro )i telewizorem. Potem trochę biurokracji, konsultacja u doktora i wybór implantów można jeszcze się zastanowić - ja mierzyłam 300 i 350 ml. okrągłe, profil wysoki i mogłam je sobie ponosić przez kilka godzin i zastanowić się co do rozmiaru. Pielęgniarki przekonywały, żeby wziąć te większe, i potem pacjentki przy kolacji też powiedziały, że te większe są lepsze. Więc zdecydowałam wziąć te większe :) Dalej było pobranie krwi i wywiad anestezjologiczny, najpierw ankieta a potem osobiście z lekarzem. Babka trochę mnie nastraszyła, powiedziała o wszystkich powikłaniach i że będą mnie bolały plecy (tzn. kręgosłup ) przez całe życie - dziewczyny te, które jesteście już jakiś czas z impantami - czy to prawda!!!??? Potem była kolacja - taka szpitalna więc nic ciekawego o 17 - i to już koniec posiłków (lepiej coś wziąć swojego, jest jeszcze bar w szpitalu, ale nie każdy lubi takie jedzonko :( Na noc mam dostać tabletkę, po której śpi się jak ..., i jutro zabieg o 10.30. Kurcze mam cykora...., ale chce mieć to już za sobą. Mieszkanie wysprzątane, pranie poprasowane, tylko moja córcia płacze, że mnie tak długo nie będzie...., całe 2-3 dni. Dzisiaj miałam ze sto telefonów :) od niej. Mąż dzisiaj rano pożegnał się z małymi cycuszkami. Ciekawe czy będą mu się podobały nowe ? Pozdrawiam wszystkie kobitki, te co są już po i przed. Ja też przez ostatni miesiąc czytałam uważnie Wasze przeżycia. Jutro zobaczę czy będe w stanie coś napisać, ale na pewno się odezwę. Acha, jeszcze co do płatności to można wpłacić na konto lub gotówką na miejscu w sekretariacie (moje kosztowały 9900 i koszt stanika, ale jeszcze nie wiem ile) To, papa :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia 769 masz może zdjęcia bo do tej pory wszystkie które dziewczyny mi wysłały to anatomki a ja chcę zobaczyć jakieś okrągłe:-). Meduza oczywiście na twoje zdjęcia też czekam z niecierpliwością, nie martw się kochana Ty już masz to co najgorsze za sobą, czekam co jutro napiszesz jak je zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza - nie wiem w jakim tempie będzie się starzeć moja skóra, mam dopiero 23 lata :) Ale dużo chodziłam na solarium, więc skórę mam znacznie starszą, niż wiek biologiczny. To ja od teraz też sobie wmawiam, że będą długo, długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja serwusik,jaka super relacja na żywo,mówisz ,ze miałaś okazję połazić z sajzerami a to ciekawe,założyłaś na to obcisłą koszulkę?jak ci się widzi?dobrze,ze Ci tam na miejscu doradzili większe;słodkich snów,powodzenia jutro,buźka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Aja1 trzymam za Ciebie kciuki,będzie oki:)Z tymi plecami to bzdura,bolą ale po op przez jakiś czas,a potem juz luzik:)A co do implantów to bierz wieksze,nie będziesz żałować:)Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
Cześć wszystkim odważnym dziewuszkom. JANESS dzięki wielkie za odp. , postaram się brać te leki ( chociaż lekarz osioł jeden nic mi o tym nie wspomniał). Słuchajcie czy mammografia jest konieczna przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
1AJA1 powodzenia nie bój się i niech Ci się śni jak paradujesz na plaży bez skrępowania( a faceci wykręcają sobie szyjki) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka w klinice mają od rozmiaru 75 ,ja taki dostałam ,ale po zdjęciu bandaża pewnie bedę musiała sobie go trochę zszyć; monaga(do koleżanki z podobnym nickiem),wymaganym badaniem jest usg piersi nie mammografia,jak byłam na usg to się pytałam doktorki czy zrobić mamografię a ona się zaśmiała,że przy takim badaniu coś trzeba włożyć a ja jestem płaska,obie się wtedy roześmiałyśmy,co tu zgniatać jak nic nie ma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak dobrze napisałam twój nick monaga;usg piersi po to by wykluczyć jakieś torbiele czy guzy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
hahaaaaaaaaaaa MEDUZA31 aleś mnie kobito ubawiła , bo ja też nie bardzo miałabym to jak zbadać, no widzisz a doktorek o usg tez mi nie powiedział. Wiecie, boje sie zabiegu ,ale i tego ,że wszyscy zauważą zmiane a szczególnie rodzina (tylko mąż wie ) bo wszyskim mówimy ,że ide tylko usunąć blizne. Mam nadzieję , że teściowa tego niezauważy , bo zawsze nosiłam push up, jesuuuuuu jak zauważy to pewnie powie ,że mi się w głowie poprzewracało i że nie mamy co z pieniędzmi robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za miłe słowa i wsparcie, zaraz prysznic , tableteczka i spanko :) Samanta bardzo dziękuję za przesłanie fotek - są super!!! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
1AJA1 śpi dobrze, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaga dosłownie to samo powiedziała moja teściowa ,normalnie jakbym z jej portfela wyciagnęła tę kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszko mnie po operacji powiedział,że biustonosz ,który mi założył czyli 75c jest wypełniony po brzegi więc będę mogła nosić biustonosze w rozmiarze 70d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
meduza31 ,no właśnie dla wielu ludzi to jakaś bzdura , która jest nie warta grosza. Troche męczy mnie ta sytuacja ponieważ nie moge z nikim na ten temat porozmawiać, nikogo prosić o pomoc czy rade. Tylko tutaj mogę napisać , co mnie męczy , czego się boję i nikt mnie nie osądza bo kazda z Was przezywa to samo. Tyle tylko pocieszenia ,że mój mąż mnie rozumie i wspiera, obiecał pomoc po oper., chociaz powiem szczerze ,że nie popiera do końca tego zabiegu , ale jest przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. monaga - wiem o co chodzi i zgadzam sie w 100% :) a dla odwaznej dziewczyny od dr Krajewskiego - trzymam kciuki! mnie czeka to samo u tego samego doktora za ok 1,5 miesiaca - opowiedz jak bylo jak juz bedziesz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszce jedno - czy ktoras z was moglaby podsumowac jakie leki trzeba "przed" op. a jakie najlepiej "po".. mi lekarz nic nie powiedzial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza - ale ja będę miała 275 albo 295 max, jeśli wejdzie. Powiedział, że większego implantu nie da się włożyć, więc nawet nie wiem czy będzie to 295. Jestem ciekawa. Ya_Gusia - ja tam o żadnych lekach nie słyszałam, a któraś pisała, że wit. C. Nie wiem czy to prawda i jaki to ma wpływ. Ja łykam, przecież nie zaszkodzi, a przeciw grupie może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleśka 26
Becia dziękuje za zdjęcia masz piękne piersi doktorek się spisał na szóstkę. Wyglądają na bardzo okazałe napisz mi proszę jaki nosisz teraz rozmiar stanika i czy teraz wybrała byś tak samo jeśli chodzi o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×