Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość monaga
Dziewczyny , cxzy wiecie co u 1AJA1 ? Bardzo jestem ciekawa co u niej, jak to wszystko przechodzi i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG! Dziewczyny.. Bosh.. w zyciu nie widzialam (no chyba ze u Dody w CKM'ie) takich boskich sycuszkow.. Samanta, Dani - rewelka na maksa, jestescie sliczne, i zyczylabym sobie bardzo kiedys tak wygladac.. Dzieki wszystkim dzis obecnym za info odnosnie ciecia przy operacji.. A teraz z serii pytan troche mniej istotnych - ja nie wychodze z domu bez eyelinera i mascary na rzesach - trzeba zmyc oko przed operacja? Tylko blagam bez smiechu - ja naprawde jestem zielona w temacie szpitalnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, 1Dani1 - no nie moge przezyc jakie macie boskie biusty, jak do tej pory mialam jeszcze odrobinke watpliwosci (strach przed bolem i powiklaniami) - tak teraz nie mam w ogole.. Tez tak chceee! Dziewczyny - jesli ktoras z Was tez ma "made in dr Krajewski", albo rozmiar w okolicy 375 okragle - prosze o fotki:) 1AJA1 - mam nadzieje ze wszystko OK, pewnie boli Cie biedactwo.. daj znac jak poczujesz sie lepiej i opowiedz jak bylo:) Trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta, dziewczyny podeslijcie mi jakies fotki, please...bo tez sie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya_gusia makijaż do op musisz zmyć,a po op to nie wiem jak będzie,jeżeli dasz radę to się pomalujesz:)Ja to nawet zębów nie mogłam umyć,ale jak już wychodziłam do domu to walnęłam sobie malutką kreskę pod oko,żeby choc odrobinę wyrazniej wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia769 :) - wiesz, u mnie to nawet nie chodzi o make-up, bo cere mam fajna, tylko o fakt ze mam blond wlosy, a co za tym idzie blond brwi i rzesy, czyli jak nie mam ich "zrobionych", to ich nie widac:) i jestem jak rybka - duze niebieskie oczy bez niczego i blade usta i blada twarz.. troche zabawnie i trzeba sie przyzwyczaic:) Aha - zauwazylam w stopce, ze Ty tez bylas w Gryficach - bardzo bym byla wdzieczna za jekiej foty i komentarze :) Ciesze sie ze jest to forum.. ze sa osoby, ktore mysla inaczej, a co najwazniejsze, ze sa osoby, ktore w ogole mysla!! Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło , ja już nie pamietam że bolało jak czytam takie komplementy :) Doda uważaj ...coraz więcej nas tutaj ;) Będzie detronizacja ;) Hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaa.. Becia - od kiedy one zaczely tak super wygladac?? Albo inaczej - ile trzeba czekac, zeby tak wygladaly - w zyciu nie powiedzialabym ze to nie sa naturalne - tylko ze "ale dziewczyna ma szczescie ze sie urodzila z takim boskim biustem", Becia - z jakiego rozmiaru startowalas? Aaale masz suuper... Zaczynam liczyc dni.. do swoich sycuszkow;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya_gusia - dopiero odczytałam .Dziekuję .Kurdele bele będą spore te Twoje nowe dziewczynki .Wyjściówkę masz o wiele wiekszą niż ja.Jedno pewne będą pięknę bo Ty swój kształt masz bardzo ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o moje komplementy - to nie sa komplementy, to fakty:) Dani - my chyba mamy podobna urode, tylko Ty masz fajniejsze cycki a ja jestem pare cm nizsza :) A Doda - no coz.. peknie jak zobaczy kiedys nasze foty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. i sie poczerwienilam.. dzieki Dani za slowa otuchy:) Ksztalt mam taki pileczkowaty bo podobnie jak moja mama - sypiam czesto w staniczku a w dzien nigdy nie sciagam:) Myslisz ze powinnam cos mniejszego, zeby bylo naturalnie..? Ja bym chciala miseczke D, przy 72cm pod biustem.. No lekarz mi zaproponowal te mentory375.. No.. ale ja mam cycuszki a ty cycuchy (ale ze mnie zazdrosnica:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya_gusia dziękuję bardzo:)Nie jestem w stanie opisać Ci mojej wyjściówki,więc sprawdz pocztę to ją zobaczysz,tylko się nie załam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya_gusia - Jak chcesz D to luzik .Ja chciałam C więc juz siedzę cicho.Sama decyduj .Przymierz jeszcze przed zabiegiem załóż obcisłą koszulke wtedy będziesz miala wyobrażenie jak to pójdzie pod mięsień .Wiem że to trudny wybór ,ale spokojnie myslę że lepiej większe niż za miałe i mieć niedosyt . becia- wow, pięknie ! Ten nasz doktorek to cudotwórca .Jutro do niego jadę chyba go wysciskam za nas wszystkie - te po tunningu jak i czekające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysciskaj i powiedz zeby sie dla Ya_gusi postaral 17 grudnia, zeby sie dobrze wyspal i ze mu moja babcia upiecze ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Odrobina egzotyki dla Ciebie, domu i ogrodu .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani bomba:)!!!Po tak krótkim czasie po op a cycki wyglądaja super,są ekstra!!!Mówiłam,że doktorek małomówny,ale za to świetny fachowiec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziewczyny wiecie moze jakie sa najmniejsze rozmiary, gdzies czytalam, ze wielkosci cytryny, ale nie wiem czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1AJA1 już po operacji, gratulacje, ciekawe jak się czujesz, ale teraz to już będzie z górki. Dzisiaj dzwonili do mnie z kliniki z pytaniem o potwierdzenie op i już mam takiego stresa, że aż mi słabo, a to już we wtorek, mam być o 7,30 i ok.9,30 pójdę na pierwszy ogień, aż mnie ciary przechodzą na samą myśl, ale muszę to przeżyć. Wy wszystkie, które już po op, jesteście bardzo dzielne to myślę chwilami, że i ja to jakoś przetrzymam. Jeśli chodzi o makijaż, to dr od razu uprzedzał, że bez, też mam z tym problem bo mam jasne brwi i rzęsy i bez tuszu i kredki trochę tak niepewnie, ale cóż... Becia i Samanta też proszę o fotki, żeby Was pochwalić, bo wszystkie dziewczyny się zachwycają Waszymi nowymi bliźniaczkami, to ja na pewno też się zachwycę, dajcie mi szansę, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaszcze[piacie sie na wirusowe zapalenie watroby, bo przed operacjami to podobno wskazane....czytam wczesniejsze posty, zeby nadrobic, ale jestem dopiero na 70 str...masakra :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yola, najmniejsze są podobno 80ml eurosilicone :) ale nie wiem na pewno. nie ma się też co nastawiać na możliwie najmniejsze wkładki, bo też małe wkładki to mała szerokość.. a potem między jedną piersią a drugą autostrada 6 pasmowa.. małe wkładki moim zdaniem dobrze wyglądają tylko przy niskim profilu.. jak się poogląda te biusty z wyjściowego niczego ze tak powiem i małych wkładek a z wysokim profilem, to nie fajne te autostradki są.. moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie nastawiam na najmniejsze, po prostu bylam ciekawa jak z nimi jest...samanta bardzo ci dziekuje za maila...wygladasz super, mowie powaznie...a ja generalnie nie chce miec wielkiego biustu, mi sie podoba raczej niewielki, max sredni i o takim wlasnie mysle...do wtorku chyba jakos wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×