Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Nataluszka
Meduza - ja mam pod piersią 70, a obwód w biuście 78. NIE MAM pojęcia jakie implanty wybrać, kompletnie się na tym nie znam, a zależy mi na czasie. Jutro jadę do Kubasika na konsultacje. Dziewczyny, proszę o propozycje, opinie, bo ja jestem zielona w kwestii wyboru implantów. Słyszałam tylko, że właśnie McGhan i Mentory są dobre. Doradźcie we wszystkim. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meduza, no myślałam o Tobie i popatrz przegapiłam twoja op! :-) Trzymaj sie kobito! Ważne, ze już masz cycuchy :-) Pozdrawiam wszystkie kobitki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie proszę skąd się biorą te bóle pleców po operacji, czy to ma związek z rozcinaniem mięśnia, czy z czymś innym. Ja za tydzień we wtorek też będę przeżywać to samo i bardzo się boję, a bóle pleców mam częste i bez tego, z powodu siedzenia w pracy za biurkiem, a te pooperacyjne na pewno są o wiele gorsze. A zażywanie tabletek przeciwbólowych nie pomaga? Meduza trzymaj się cieplutko i nie daj się bólom. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Ponawiam prośbę, bo już jutro konsultacja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka ja mam pod 72 i w obwodzie 82, doktor zaproponował mi 250ml i 275ml okrągłe Mentory pod mięsień, ja wybrałam te większe i raczej przy tym zostanę, bo za dużych nie chcę mieć, a mam do niego zaufanie, bo z tego co słyszałam jest dobrym fachowcem. Myślę, że twój też Ci dobrze doradzi choć zawsze się można trochę potargować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
A gdzie robisz i ile będziesz płacić za te większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię u dr Sirka w Bielsku-Białej za 10500 plus biustonosz ok.200zł, cena nie jest chyba zależna od rozmiaru, bo cenę za operację podał przed wybraniem implantów, różnica jest między okrągłymi a anatomicznymi, które są droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka Kubasik jest naprawde bardzo dobrym fachowcem, proponuje Ci ,żebyś zdała się na niego.Powiedz mu tylko jakie piersi chcesz mieć ,a on dobierze Ci implanty idealnie. Mi proponował 450ml,a ja się bałam ,że będą za duże ,bo tu na forum ,żadna dziewczyna nie miała takich dużych implantów. Teraz żałuje że go nie posłuchałam,bo w marcu idę powiększać piersi jeszcze raz wkładam implanty min 500ml. Także radze Ci naprawde posłuchać doktorka,wszystkie moje koleżanki które do niego wysłałam są naprawde super zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Dziękuję Aniula :* To dopiero konsultacja, a ja już się denerwuję :) Oby szybko był termin :) A ile płaciłaś u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynek plecy bolą ,ponieważ min przez 2,3tyg trzeba spać na plecach w pozycji wpół leżącej i od tego bardzo plecy się męczą i bolą. Nataluszka u Kubasika piersi kosztują chyba 9500tyś ,a konsultacje są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Suuuuuper!! Bo tylko 10 tys będę miała :) A że konsultacje bezpłatne to już wiem. Jutro napiszę, co zaproponował dr Kubasik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
160 cm, 48 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Mam teraz małe A, chciałabym mieć małe C. W sumie to sama nie do końca wiem. Chcę większe, ale żeby wyglądać proporcjonalnie i jak najbardziej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ,że takie ok 300ml będą ok ,ale jak już pisałam doktorek najlepiej Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka podesle Ci moje 290g jak chcesz,tez mam 160cm,50g :)Teraz nie wzielabym nic ponizej 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Poproszę kochana :) Maila widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Po pierwsze - WOW. Jestem pod wrażeniem figury po porodzie. To ja nie mam takiego brzucha, masakra :) Ja takich dużych chyba nie chcę mieć, facet mnie zabije :) Poza tym będę miała okrągłe, bo są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka dziekuje,az sie zarumienilam:)POszedl drugi mail do Ciebie.One nie sa duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Poważnie, zatkało mnie. Mój facet jest przeciwny operacji, więc nie chcę przesadzać. Dla Ciebie one nie są duże, ale jak ja bym takie miała to dla mnie by były. Niech doktorek rozstrzygnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie zatkalo jak je zobaczylam i dziekowalam,ze nie mam wiekszych ,ale teraz sa normalne wrecz male dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataluszka napisałam maila-zerknij,mam nadzieję,że odbierzesz pocztę jeszcze przed konsultacją. tak tak dziewczyny-już 3 w nocy,plecy mnie bolą,może w dzień jak dzieci będą w szkole uda mi się trochę pospać,serwusik,słodkich snów wierzę,że jutro będzie lepiej a w przyszłości wogóle o tym nie będę pamiętała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Meduza ja jeszcze nie wiem na którą mam być w sobotę wczoraj nie mogłam się dodzwonić do doktorka zadzwonię później do niego to dam Ci znać a Ty na którą masz być fajnie było by jak byśmy się spotkamy :-). Anula 28 jak będziesz czuła się w miarę ok to Ciebie odwiedzę Kochaniutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ceny to ja płacę 10800 za okrągłe McGhan takie mi polecił podobno są najlepsze, powiedział że to Mercedes wśród implantów i jak miał by sobie zrobić to zrobił by właśnie te :-) i to mnie przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meduzik- śpij jak najwięcej się uda ja zaczełam się czuć od razu lepiej jak dosypiałam , bo standardowo w nocy zaledwie ok 5 godzin snu.Miłych senków pewnie Ci się cycuchy będą sniły .Ja o n ich śnię prawie codziennie hehe . nataluszka - masz moje fotki myslę że Ci to powinno pomóc jak chcesz to zrobię jeszcze dzisiaj takie żebyś sylwetkę widziała i z boku. Ja waże 56 kg mam 161 cm i bioderka mam 98 cm pas 70 cycuchy teraz 88 cm więc opuchlizna zeszła i sa mniejsze niż wczesniej jak pisałam . Mi doktor proponował okrągłe 325 i one odpowiadaja tym anatomkom które mam.Pozdrawiam i mam nadzieje że to pomoże .Wiem jakie to trudne sie zdecydowac ;).Pamietaj przy mierzeniu że one ida pod mięsień więc będa mniejsze niż w staniku .Ja widze znaczna rożnice i może teraz wziełabym wieksze .Chociaż bez ciuszków sa w sam raz a w bluzce mogłyby dorodniej się prezentowac ;) I tak to jest jak widzisz nie ma idealnej recepty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluszka
Dobrze, poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×