Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość miamorek
Aniula 28 !!!!!!!!! ile mam czekac na fotki brzusia i prosze tez cycuchy!!!!! do jasnej ciasnej hihihihihi normalnie nie moge sie doczekac znęcasz sie nademna hihihiihihihi kochana baaaardzo prosze o fotki :):) betti72.72@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorek chyba Cię ściągnełam dzisiaj myślami,właśnie ładuje baterie od aparatu,żeby wysłać Ci fotki.Daj mi chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Aniula no chyba tak hihihi bo ja tez myslałam własnie o Tobie,a powiedz mi kochana gdzie ja znalazłam te fotki co ci pisałam tam gdzie sie ujawniałyscie bo nie moge odnaleśc:) a wkleiłabym i swoja napisz mi na meila jesli nie chcesz by inni tam zaglądali:):) pozdrawiam i czeeeeekam,zazdroszcze Tobie tych cycuszków co bedziesz robiła ja musze poczekac bo dopiero rok mam te ale napewno zrobie 400lub 450,mimo mojej chudości w pasie i klacie hihihiihhi moje sa mało widoczne w bluzce choc nie chodzi mi o efekt loli ferrari ale by było widac baaardziej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
cześć wszystkim. Wpadłam tylko żeby się przywitać i pozdrowić wszystkie odważne kobitki :) Ya_gusia kochana kiedy ty masz oper? Chce trzymać mocno kciuki. Daj znać kochana. Pozdrawiam Cię serdzecznie i wielkie dzięki za rady . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga - mam codzienny update w stopce - op. juz 17. grudnia, dzien wczesniej trafiam na oddzial, pietra mam juz teraz:) Co u Ciebie i jak sie czujesz? Jakies newsy? Odzywaj sie Sloneczko:) W ogole nie wiem gdzie sie reszta dziewczyn podziewa, szczegolnie nowe cycolinki..? buzka! Becia - dzieki, tys jak moja starsza siostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga - mam codzienny update w stopce - op. juz 17. grudnia, dzien wczesniej trafiam na oddzial, pietra mam juz teraz:) Co u Ciebie i jak sie czujesz? Jakies newsy? Odzywaj sie Sloneczko:) W ogole nie wiem gdzie sie reszta dziewczyn podziewa, szczegolnie nowe cycolinki..? buzka! Becia - dzieki, tys jak moja starsza siostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga - mam codzienny update w stopce - op. juz 17. grudnia, dzien wczesniej trafiam na oddzial, pietra mam juz teraz:) Co u Ciebie i jak sie czujesz? Jakies newsy? Odzywaj sie Sloneczko:) W ogole nie wiem gdzie sie reszta dziewczyn podziewa, szczegolnie nowe cycolinki..? buzka! Becia - dzieki, tys jak moja starsza siostra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula wez mi tez wyslij jak mozesz:) Baaaardzo dzieki ps Sorry za wyslanie posta wczesniejszego 3 razy - przegladarka mi zwariowala (juz nic u mnie nie jest chyba normalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane.Mnie juz zjada stres bo w niedziele na oddzial a w poniedzialek na stol.Mam nadzieje,ze bedziecie trzymac za mnie kciuki.Yagusia nie stresuj sie az tak,ja poprostu doszla, do wniosku ,ze ide i koniec.Codziennie jest operowanych od groma ludzi,niektorzy nie maja wyboru i nie moga czekac aby sie przygotowac i wychodza z tego.Bol minie a potem to juz tylko lato,piekne bluzki i bikini :))) Dziewczyny nie moge tak czesto teraz pisac bo komp mi padl a teraz na moment poszlam do kafejki. Dla mnie najgorsze jest to ze po operacji wracam do niemiec,wiem,ze potrzebne sa kontrole.Nie wiem jak to pogodzic,czy moze na kontrole moge przyjsc do chirurga plastyka tutaj w niemczech,tyle,ze na pewno odplatne to bedzie.Masakra.Kochane napiszcie ile czasu chodzi sie w bandazu,kiedy zmieniaja na stanik i jak ze sciaganiem szwow.I co mam wziac do szpitala,nawet dodatkowe jedzenie co wy bralyscie opiszcie :) i ile u Dr Krajewskiego trwala Wasza operacja.Pozdrawiam Was ogromnie buziakiiiiiiiiiiiiiiiiii.Ostatnie pytanie Mam byc w niedziele do 18stej godziny w szpitalu czy zdaza mi zrobic wszystkie badania do konca jak w poniedzialek operacja?? chodzi tez o badania krwi,bo usg piersi juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - bede trzymac kciuki do spuchniecia:) Badz dzielna i opowiedz jak bylo jak juz bedziesz po:) Mam podobny problem z kontrolami, ja mam jeszcze wiecej kilometrow do doktorka..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcik
Aniula, mogłabyś mi też przesłać zdjęcia swoich nowych cycuszków? A widziałaś może też jakieś inne prace Kubasika? Ja bym chciała żeby wyszła jakaś miseczka c ale chciałabym żeby wyglądały naturalnie i żeby między cyckami nie było dużej przerwy-nie wiem od czego to zależy. Ty masz anatomiczne czy okrągłe? Byłaś wcześniej na konsultacjach u jakiś innych lekarzy? Jestem chłonna wszelkiej wiedzy-napisz jak to było u Ciebie gdy zdecydowałaś "zrobić się większa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o duzym biuscie
wiatam wszystkie odwarzne kobietki:) otoz bardzo chcialabym powiekszyc biust czy mozecie mi napisac ile kpsztuje taki zabieg i jak zanalezc dobra klinike :) pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamoerk
Aniula28 dziekuje za fotki ,znalazłam tamte:) ty taka super szczupła laseczka to gdzie ten brzuch był:):):) rewelka:):)nie wiem ile masz lat:):) bo figura pierwsza klasa:):) pozazdroscic:) kurna ja bym chciała liposukcje bioderek ale sie boje jak cholera tych zatorów ,bo tak myslałam czy dałabym rade( ból itp) zrobic przy operacji brzucha ale czy tyle bólu na raz zniose:(? i tych zatorów sie lękam pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorku,dziekuje za komplementy,ale jaka ze mnie tam laska ;) Brzuchol był tylko zawsze go dobrze ukrywałam ;);) ,a przy plastyce też będziesz miała lipo,bo ja miałam i szczerze mówiąc brzuch mnie prawie wogóle nie bolał,może Ciebie też by nie bolało. Iwcik oczywiście ,że widziałam jego prace i to na żywo wysłałam do niego już 5 koleżanek wszystkie bardzo zadowolone,oprucz tego widziałam u innych dziewczyn z forum .Ja mam implanty okrągłe 400ml wyszedł mi rozmiiar D.Najlepiej jedz na konsultacje i powiedz doktorkowi jakich piersi oczekujesz i on najlepiej Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojatoja
do miamorek dziękuję za odpowiedź, a mogłabyś mi powiedzieć gdzie w gdańsku ten lekarz przyjmuje w jakiej klinice albo może maszjego nr tel lub maila? wiesz 9 tyś za cycki to i tak mało, tym bardziej że dobrze zrobione a mogłabyś mi napisac jakie duże masz jakie wyjściowe miałaś ? i w ogóle jakie implanty pod mięsień były robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojatoja
miamorek już znalazłam twoją wypowiedz jakie masz implanty, ja obecnie nie mam nic po 2 dzieci mi po prosty wyschły:( ale chciałbym się skontaktować jakoś z tym lekarzem, który tobie zabieg wykonywał, pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
jatojatoja obecnie kupuje staniki leyaby i trumpha 70 D w inne nie wchodze, taki rozmiar mam na metce:) a ja miałam sułtańskie wyschniete rodzynki wiec nie moge powiedziec jakie były wyjsciowe bo to nijakie:):):):) wiesz mam komórke do lekarza ale jej nie podaje bo nie wiem czy moge lekarz sam daje jak juz jest sie u niego:) wiec kochana podam ci do cliniki medical w gdyni tam robiłam ,to jest rejestracja mówisz ze chcesz na wizyte do dok Muraszko i Ciebie umawiaja on przyjmuje we wtorki i czwartki od 18stej do 20stej a w gdanku nie wiem gdzie wiem tylko ze w Akademi Medycznej tez przcuje ,100zł wizyta,własnie koresponduje z tygryskiem z forum ,była na wizycie u doktora i z rozmowy wynika ze jest zadowolona i wstepnie sie umówiła na styczen na zabieg wiec tak jak mówiłam super lekarz i dobrze robi,nie znam negatywnych opini wiec jak dla mnie to naprawde lekarz od serca:):):) no raczej od cycuszków hihihi to tel 0586615055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
jatojajatoja jeszcze co do rozmiaru to naprawde każdej kobiecie wychodzi inaczej ,niby nie które maja podobne wymiary a jednak inne rozmiary wychodza przy tych samych wkładkach:) ja mam tylko 320 a staniki kupuje 70D a nie które dziewczyny maja wieksze implanty i tez wychodzi im D ,a nawet tym co maja 290,jesli przed zabiegiem lekarz by nap powiedział zrobie pani miseczke D to bym sie wystraszyła hihiihihi bo zawsze wyobrazałam sobie ze to wielkie cycuchy hihihiihih a tu wcale nie sa takie naturalnej wielkosci(mówie o swoich) a z chęcią mogły by byc 400, no ale to indywidualne odczucie i potrzeba bo dla jednych to mało a dla jednych duzo( choc kolezanki mi mówia ze sa wielkie hihihi jak im mówie ze za kilka lat zrobie wieksze to w głowe mnie stukaja hihihi, ze ja tego tak nie widze a one widza je wielkie),ja posłuchałam doktora i jestem zadowolona z decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny - nie jestem na bierzaco z ofertami w Polsce, dlatego prosze o pomoc - jak najlepiej zalatwic sobie mobilny internet (do laptopa albo komorki), na oddziale w Gryficach nie ma wi-fi, a ja nie wiem czy wytrzymam bez Was w szpitalu :( Druga sprawa - do dziewczyn od dr Krajewskiego - jak wygladaja dwie ostatnie godziny przed operacja (non stop o tym mysle), czy mozna dostac cos na uspokojenie na zyczenie (?) i o czym warto pamietac by zniesc to wszystko jak najmniej traumatycznie.. Dzieki z gory za wszelka pomoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojatoja
miamorek dziękuję bardzo za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
sorry dziewczyny, coś mi nawala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaga
Ya_gusia, ja chwilowo nie myśle o oper. , bo chyba bedzie w styczniu, wiec narazie jestem spokojna. Napewno kilka dni przed dostane pietra i będe rwać włosy z głowy ;). Kochana będę za Ciebie trzymać ciuki, bardzo mocno. Mam nadzieje , że jak bedziesz na siłach to zaraz coś napiszesz. Szkoda , że mieszkam tak daleko to bym Cię odwiedziła i przyniosła czekoladki ;) :) Jeśli chodzi o inernet to niestety Ci nie pomogę , bo kompletnie się na tym nie znam, -od tych rzeczy mam męża ;), jak widać czasem się przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga - Sloneczko, wiesz.. ja chyba zaluje ze moja nie bedzie w styczniu, mi zostal tydzien, mam goraczke w pracy, w miedzyczasie szalenstwo swiateczno-zakupowe, dzien przed pojawieniem sie na oddziale czeka mnie podroz autem ponad 1000km do Polski, no i na same Swieta bede wyc z bolu, nie mowiac o totalnym braku Sylwestra.. Dla mnie byl dzis wazny dzien - powiedzialam rodzicom, i teraz wie nie tylko moj maz, jest mi z tym troche lepiej, bo nie potrafie klamac ludzi ktorych kocham.. reszta mnie nie obchodzi, poza tym, jak juz skoncze z push-upami a zaloze normalny (w koncu!!!) stanik - nie bedzie w ogole roznicy dla otoczenia.. Monaga - jestes kochanym sloneczkiem, dziekuje za takie mile slowa, ja martwie sie, ze nie bede miala neta w szpitalu, a tam posiedze pare dni.. a bez forum nie wytrzymam(!!!) 🌻 🌻 🌻 W tym miejscu pragne Wam moje kochane dziewczynki bardzo podziekowac za wsparcie, dobre slowa i to cale info dzieki ktoremu nie jestem juz tak zielona jak bylam jeszcze 2 miesiace temu. Jestescie kochane, bardzo sie ciesze ze moglam z Wami rozmawiac i ze, mam nadzieje, nadal bede mogla :D Dziewczyny - jesli macie ochote (jesli nie - w ogole sie nie gniewam:) ) - wyslijcie mi nr swojej komorki na maila, a jak tylko sie wybudze to cos napisze, promiss :) I na koniec mam propozycje - umowmy sie kiedys w przyszlym roku w Polsce na weekend, i zrobmy sobie photoshoot, a potem kalendarz (!!!) :) bylby niezly fun:) a ja znam boskiego fotografa, ze playboy wymieka :) OK, zakonczylam zabawnie, wracam do robienia listy niezbednikow do szpitala.. Strrrrrasznie sie boje. Naprawde. Kompletny swir mnie dopadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusiu teraz masz świra przed op,a zobaczysz jakiego będziesz miała po, a to wszystko ze szczęścia:)Nie wspomnę o tym jak już cycuszki się ułożą i ruszysz po przecudne i co ważne nie wypchane gąbkami staniki hihi Pytałaś o czas przed samą op,więc o to się nie martw,bo rano dostaniesz cudowną pigułkę,po której staniesz się wyluzowana:)Potem przyjdzie do Ciebie doktorek wymaluje Ci klate,i na stół,a wtedy to już Ci będzie wszystko obojętne:)A potem hmm no sama wiesz.........cycuszki!!!Ach a Twoja propozycja na przyszły rok jest super i idę na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia - 😘 dzieki Kochana :), normalnie bede czekac na ta pigulke, niech mi rozum odpadnie, bo teraz tyle o tym wszystkim mysle, ze dziewie sie, ze mi sie jeszcze nie zagotowal.. ;P Moj maz natomiast ma zupelnego luza, az normalnie nie chce mi sie wierzyc.. Rodzice sie pogodzili (bo dorosla jestem), ale tacie smutno (chyba mu przykro ze sie nie postaral jak mnie z mama lepil - ze ja teraz chce poprawiac - ale jak robilam sobie "usmiech z pasty do zebow" - to wszystko bylo ok, wiec nie rozumiem) Wyslalam doktorkowi e-maila z paroma pytaniami, poki co czekam na odpowiedz.. I jak to jest, ze jeszcze miesiac temu nie moglam sie doczekac, a teraz najchetniej bym to troche przelozyla.. Ale trza byc twardym, a nie mietkim.. No robie co moge, ale nadal nie spie - juz zaczyna po mnie byc widac zmeczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×