Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Aja - gratulacje i dzieki za slowa otuchy, ja tez mam pierta, bardzo sie boje, i jak jeszcze czasami czytam o tym jaki to ten bol jest okropny to mi sie potem sni.. Ale jestem zdeterminowana - jezeli tego sie boje - to jak mam kiedys rodzic..? Zawzielam sie i postanowilam juz od wejscia na oddzial blagac o jakies prochy na dobry humor, tylko nie wiem czy mi dadza..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja - czy jak sie kapalas - to odklejalas albo zmoczylas opatrunek, co zalecal lekarz oraz czy bierzesz prysznic czy kapiel teraz w domu? Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka muszę Cię zmartwić ale z opryszczką nie zrobią operacji, musisz ją najpierw wyleczyć, są maści w aptece, zacznij od zaraz, Na wszelki wypadek zadzwoń do swojego lekarza, który ma Cię operować i powiedz mu o tym jeszcze dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Cytrynek rozmawialam z doktorkiem,jak do niedzieli nie przejdzie to nici z op.Kupilam plasterki zobaczymy moze jakos zadziala.Pojade w niedziele i tak do doktorka chociaz na konsultacjie i poprosze o szybki termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka Dobrą pomocą w walce z wirusem jest witamina C i cynk, według badań substancje te doskonale chronią przed nawrotami opryszczki. Bogate w witaminę C są cytrusy, kiwi i papryka, a w cynk mięso z kurczaka i owoce morza. Osoby zarażone HSV powinny unikać argininy. Ten aminokwas uaktywnia wirusa, jego duże ilości znajdują się w migdałach, orzechach, żelatynie i czekoladzie. Z kolei mleko, soja i mięso zawierają dużo lizyny, aminokwasu, który uniemożliwia wirusowi opryszczki rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za dobre rady :) juz wcinam c z cynkiem,ale watpie ze do poniedzialku pomoze,chociaz powiem ze te plasterki compleed naprawde sa dobre.Pytanko,ktora z Was przed zabiegiem bala sie tak panicznie narkozy jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka powodzenia;) bala sie pewnie kazda na swoj sposob:)nie boj sie,po to sa badania,jak jestes zdrowa,to nic nie ma prawa sie stac,ja palilam przed op.pare godzin,a niepowinnam podnosi cisnienie i rany gorzej sie goja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
Witam wszystkie szczęsliwe kobiety po i przerazone przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
jestem tu pierwszy raz i mam pytanko czy któraś z was bedzie w klinice w Gryficach 26 11 09 mam zabieg i potrzebuje zeby mnie ktos za reke potrzymał bo inaczej uciekne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monilana
Witam wszystkie dziewczyny! Tak, jak i wy, zdecydowałam się powiększyć te swoje nieszczęsne "rodzynki" :-) Myślałam o dr Beacie Marszałek albo o dr Marku Maruszko-Kuźma - czy któraś może robiła sobie u nich cycuszki? 3.12 mam umówioną wizytę u Marszałek, a 10.12 u Maruszko-Kużmy... Nie wiem, jakie implanty wybrać, które są najlepsze? Najbardziej naturalne i miękkie? Polecicie mi któreś? Żebym taka całkiem zielona nie poszła na te konsultacje... :-) Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka ja mam termin juz na poniedzialek,ale jak juz wspominalam wyskoczylo mi zimno i najprawdopodobniej musze przelozyc op,moze tak wyjsc ,ze sie spotkamy ale nie wiem czy to dobry pomysl kiedy dwie panikary trzymaja sie za rece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess no lipa,jutro mialam isc pod noz,a tutaj pozostalo mi czekac az doktor jutro zadzwoni z nowym terminem,nic mi sie nie chce.Jestem oprostu zlaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka dr.wie co robi,opryszczke mozna bardzo latwo "przeniesc" na inne czesci ciala,nawet oczy,ale czekaj cierpliwie.Czulam to samo co Ty dzien przed zabiegiem,moje wyniki byly tragiczne i dr.powiedzial,ze jak powtorze i bedzie to samo to zmieni mi termin,ja mialam tylko 14 dni urlopu,przyjechalam z Niemiec, op zaplacone,zalamka,ale udalo sie,jak mieszkasz w Polsce to nie jest tak zle,pewnie przelozy o pare dni,nie sadze ze kaze Ci czekac kolejne 2-3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie dobralysmy Janess bo ja tez jestem z niemiec i tez juz grafik w pracy zmienialam,zeby mnie zastapiono,teraz wszystko odwolalam i jutro do roboty :),zobaczymy co doktorek jutro napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
Hej Inka jak to mozliwe ze masz zabieg w poniedziałek jak z moich informacji wynika ze dr Krajewskiego nie bedzie do czwartku jest gdzies na wyjezdzie wiec ja nawet konsultacji nie bede miała i dopiero w piątek rano przed samym zabiegiem cos tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
Inka a jakie wybrałaś implanty i jakie ciecie, miałas konsultacje z doktorkiem , a zaliczke wpłacałas czy całosc przed op ???? cholera ogarnia mnie totalna panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
Yagusia jakie cięcie doktotek Ci zaproponował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Do Ya_gusi - Jeśli chodzi o opatrunek to nie ma żadnego plastra tylko sam jałowy gazik, który przyłożony na posmarowany maścią (Balneocin) szew trzyma się i potem na ten gazik zakładamy stanik i tak wygląda opatrunek - nic wielkiego :) Jeśli chodzi o mycie - to ja biorę prysznic od drugiego dnia po zabiegu. Przez pierwszych kilka dni bardzo delikatnie w okolicy piersi (wiadomo wszystko jest tkliwe), pod pachami mogłam normalnie się umyć, o reszcie nie wspominam, bo wiadomo...:) Ok. 2 tyg. po zabiegu miałam bardzo wrażliwe brodawki, ale ta nadwrażliwość też już minęła (trochę się przestraszyłam, że jak by tak miało zostać , to nie pozwoliłabym się dotknąć. Ale jest ok :) Ja również bałam się narkozy (to był mój pierwszy raz) - teraz już wiem, że nie było czego. Szczerze mówiąc nie słyszałam, żeby coś się komuś stało tzn. młodym, zdrowym kobietom, które miały robione pod tym kątem badania... - chyba, że któraś ma coś z serduszkiem.... Pozdrawiam wszystkie dziewczynki, trzymam kciuki :) Dani - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka300cc
Hej 1AjA1 ja tez mam miec zabieg w Gryficach , jaki doktorek Cie oper. jakie ciecie , jakie wkładki i czy szma wybrałas rozmiar czy zdałas sie na rade doktorka???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka gdzie mieszkasz,ja okolice prof.Manga-J.Bodenskie,dobrze,ze moglas grafik zmienici ,a urlop wykorzystac w innym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka w takim razie cos mi nie gra.Mialam miec konsultacje w niedziele przed op a w poniedzialek zabieg,nie placilam zadnych zaliczek,mieszkam w niemczech wiec nie mialam mozliwiwosci wczesniejszej konsultacji.Dzwonilam do Krajewskiego ze wyskoczyla mi opryszczka i chyba nici z terminu.Odpowiedzial,ze jest na wyjezdzie i nie ma kalendarza z terminami wiec zadzwoni do mnie w poniedzialek jak juz bedzie w szpitalu.Teraz powiedzcie o co tutaj chodzi,ilu tam jest jeszcze chirurgow?? Przeciez umawiajac sie na operacje dzwonlam bezposrednio do Krajewskiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Balbinka :) Ja robiłam zabieg u Krajewskiego Pierwsza wersja 300, potem 350 ostatecznie 315 ml, pod mięsień, okrągłe, profil wysoki (5,4) szer. 10,8. Ja jestem zadowolona, pod biustem mam 70 cm. i nie chciałam mieć dużych piersi - są akurat. Lekarz proponuje, ale ostatecznie Ty decydujesz. Każda z nas ma inne wyobrażenie swoich wymarzonych piersi... Najlepiej jak będziesz słuchała samą siebie :) To co podoba się koleżance nie koniecznie musi podobać się Tobie :) pozdrawiam , pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glkj
Powstaje nowe forum o nieudanych operacjach plastycznych, wszystkie chętne osoby mające za sobą przykre doświadczenia z chirurgią plastyczną zapraszamy na nowe forum:www.zleoperacjeplastyczne .fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - ja sie uparlam na okolootoczkowe ciecie, ale doktorek mi je wyperswadowal, wiec bedzie pod piersia, tak podobno bezpieczniej, bede mogla potem karmic (nie mialam jeszcze dzieci), no i ja mam za male suteczki zeby zrobic inne. jak to wyjdzie - zobaczymy.. daj znac jak u Ciebie, i pozdrow doktorka jak sie zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA - bardzo Ci kochanie dziekuje za Twoj post, czuje sie spokojniejsza, nie wiem jak dlugo wytrzymalabym bez wody, powiedz mi tylko jeszcze - czyli miejsce ciecia na skorze mialas zmoczone przez wode juz w kilka dnie po op.? I nic sie nie dzieje..? Opowiedz tez jakbys mogla, jak jest na co dzien i z jakimi czynnosciami jest najciezej wg Ciebie.. na co trzeba uwazac..? Dzieki raz jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×