Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Becia nie mam co podawac linku , dziewuchy jus sie doszukaly heheheh , ale program dobry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloniutka świetnie że tak doskonale to wszystko zniosłaś!!! Ja to nie miałam tak lekko ale to było już jakiś czas temu wiec prawie nie pamiętam :P ale i tak mam biust taki jaki chciałam!! Eteryczna prawda jak to fajnie móc kupić kiecke bez pleców lub na cieniutkich ramiączkach ?:D też się mega cieszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
dziewczyny a wiecie co ta smarkula Natalka S-łodziutka mi na smarowała na naszej klasie? szkoda, że Wam nie skopiowałam, gówniara jedna z resztą nie pozostałam jej dłużna :-P więcej nie zamierzam z imbecylem dyskutować bo jak ktoś się pustą urodził to pustą umrze - żal tylko dziewczyny, w każdym bądź razie ta która pierwsza wpadła na pomysł, że to ta mała coś do Etery miała to miała rację!!! pojechała po nas równo, pyskowała coś, że głupie puste jesteśmy, że podajemy maile na naszym forum i to się tyczyło dziewczyn, które maila mają z imienia i nazwiska bo ona po nich doszukała się na NK tylko skąd mój miała skoro ja mam nusia2552@.... to gdzie tu coś znajdziesz na NK??? któraś może małpie dawała? ale i w ogóle nas obrażała!!!! najgorsze, że teraz może podszyć się pod każdego i guzik się z orientujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki super,że Rozmowy... się podobały:)Myślałam,że to wyjdzie trochę inaczej,ale ogólnie nie jest zle.Szkoda tylko,że sporo ucięli ,ale nic te co są w temacie,to wiedzą o co chodzi:)A z tą rudą,psycholog i doktorkiem to niezła jazda była:) Janes co u Ciebie,jak fajeczki?Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Becia ciagle pale,nawet nie probowalam rzucic,bylam teraz wPolsce i robilam usta,tez pallam jak smok :(Dziewczynki podajcie tego linka do "Rozmow.." Kawa ja nie jestem ,az tak zadowolona z tego" rozmiarku",a tez do duzych kobiet nie naleze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia opowiedz jaka jazda była z tą psycholożką i resztą? szkoda że nie pokazali. Janes co dokładnie z ustami robiłaś? Kawa ja też mam takie kłucia. Teraz się musiałam położyć bo mnie lewa pierś bolała i pojawiają się właśnie takie kłucia albo taki piekący ból w okolicy mostka po lewej stronie. Ty kawa może to nie cycki nas bolą tylko to zawał? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes coś ten link nie chula,wpisz na you tube rozmowy w toku-czy warto pompować piersi silikonem,tam są 4 części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo nie mogę tutaj pisać takich rzeczy,ale jutro na spokojnie siądę i napiszę Ci na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co z tym kluciem w klatce piersiowej? miala ktoras tak? teraz wzielam ketonal wiec boli mniej ale nie wiem od czego ten bol, ostatnimi czasy juz sie czulam duzo lepiej a teraz nawet oddychac ciezko a jak zaczne sie smiac lekko to mnie chce przebic z bolu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COSMOPOLA dzieki za odp, nie zauwazylam Twojego posta :) a dlugo cie trzymaja te klucia? bo ja dzis w pracy jestem i ledwo co wytrzymywalam a jutro znowu musze tu byc. aha- mnie mostek tez pobolewa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no długo. Już tydzień chyba! Przechodzi dopiero jak się położę i poleżę trochę inaczej nie przejdzie. Ja ostatnio myślałam że zemdleję jak byłam na spacerze, nie mogłam dojść do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo a nie boisz sie ze moze byc cos nie tak zpiersiami ze kluja? ja sie oczywiscie 'dygam' i juz musialam tu zapytac co sie dzieje. tobie trwa tydzien czyli mi zaczyna sie w tym samym czasie bo operowano cie ok tydz przede mna o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pytałam o ten ból przy mostku pielęgniarkę to mi powiedziała że tak może być, pralinee pisała że miała podobny ból. Myślę że to może być związane z tym że w pozycji stojącej czy siedzącej bardziej się ten mięsień naciąga bo implant ciągnie w dół, ale teraz np leżę i czuję taki ból jakby mi ktoś szpilę w lewą pierś wkłuwał tak od boku. Wezmę sobie magnez i zobaczę. Dużo kawy pijesz? Albo czarnej czy zielonej herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kłucia pod piersiami lub piersia moga wynikac z tego ze szwy jeszcze sie nie wchłoneły miałam to samo i tez panikowałam ale lekarka mnie uspokoiła wy tez badzcie spokojne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
oj moje kochane zapomniałam Wam odpisać odn. tego kłucia. Ja mam to samo i to raz z jednej raz z drugiej strony, chirurg mówi, ze to normalne bo kieszonka którą tworzy się na implant ma go pomieścić a on sam będzie schodził z czasem w dół i napierał na przyczep mięśnia do mostka stąd to uczucie kłucia. A mnie jeszcze klują i rwą szwy. W lewej bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane takie kłucia to nic strasznego,potem też mogą się czasem zdarzać,możecie czuć bulgotanie w cyckach,pieczenie i wiele różnych dziwnych rzeczy,ale nie przejmujcie się tym:)Implant musi się ułożyć,a mięsień zagoić,stąd takie cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by zlinczowaly w tym programie ,mam nie tylko napompowane piersi ,ale i gorna warge;) B ecia podziwiam Cie, za odwage:) Cosmopola robilam implantem silikonowy gorna warge-4mm-,wyrownalam roznice i teraz sa rowne,na stale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes pokazałabys te swoje usteczka? ja Ci pokaze tez tylko ja mam kwas hialuronowy, chce zobaczyc roznice ;)podaj prosze emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po123
czesc dziewczyny jestem kilka godzin po zabiegu i czuje niesaniowity bol w gornej czesci zeber. jak dlugo bedzie sie utrzy,ywal? bo ja juz zaluje ze to zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po musisz byc cierpliwa po 3 dniach bedzie lepiej,a po 7 bedziesz jak nowo narodzona,wytrzymalosci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna pewnie tylko musze znalezc ladowarke do aparatu:)tez robilam 2x kwasem,ale szkoda kasy i ten bol przy masowaniu jest gorszy niz po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ po 123 no taki mocny ból moze byc przez pierwsze 5,6 dni a ogólnie bolec moze nawet do miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po123
nie straszcie mnie praline. do miesiaca? jeszcze narkoza mnie trzyma. jakie ,ozna brac przeciwbolowki? ibuprofen; paracetamol, a ketonal mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess mi ból nie starszny;)ale nie chce spektakularnych efektow wiec chyba wole kwas, wyslalam Ci emaila i prosze o RE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna to tak jak z piersiami ,implant "przydusza skora wargi i te 4 mm-to jest sredni impl,dal efekt jak 1 ml kwasu,tylko ,ze zrobilam raz i nic nie musze dostrzykiwac-kosz 3 ml kwasu ok.odesle jak wyszperlam ta ladowarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×