Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Annaha
Hej kawa3w1 nie wiem, czy masz już te foty zrobione i czy już wysyłałaś. Bardzo dużo wątków przybyło i się pogubiłam :P Jak będziesz wysyłać to mail do mnie jest os_tina@tlen.pl Jak wchodze na kompa od razu spr skrzynke i jeszcze nic nie dostałam:( Zależy mi bo chce wyobrazić sobie jak 290cc wyglądało by u mnie, mamy taki sam wyjściowy. Z gory dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNAHA ja jeszcze nie poslalam zdjecia mojego biustu bo chlopak musi mi go zrzucic na komputer a wiecznie sie wymigiwal ze nie ma czasu :) dzis juz obiecal ze na 100% mi to posle COSMOPOLA o ile dobrze pamietam to zapytalas w ktoryms poscie czy pije kawe (zapomnialam o tym wzesniej). No wiec po operacji zdarzylo mi sie pic kawe tylko raz- czy to ma wplyw na powrot do zdrowia, bole lub cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa no czy to ma wpływ na bóle to właśnie chciałam ustalić bo ja już teraz piję dużo kawy (na początku tylko pościłam) i sama się zastanawiam czy te kłucia to wynik kawy czy nie. Kawa jak zrobisz foty to wyślij koniecznie. Nusia do Ciebie ta sama prośba. Jutro idę do pracy pierwszy dzień to będzie już prawie trzy tygodnie, a mnie nadal boli jak za dużo pochodzę. Dziewczyny czy to normalne? Nusia a Ciebie boli jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola mnie tez zaczelo cos kluc w sumie wlasciwie to piec w mostku;(ja tez prosze Nusia o zdjecia musisz miec olbrzymie cycki-juz zazdroszcze;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronek prawie prawie, to tak z innej beczki...dziewczynki 2 lipca przed nasza nc musimy isc glosowac jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Dziś pierwszy dzień do pracy po 3 prawie trzech tygodniach. Trzymajcie kciuki! Dziewczyny mam pytanko. W środę będzie trzy tygodnie po op. te bóle są normalne? Eteryczna no ja właśnie takie pieczenie w mostku mam a oprócz tego kłucia z boku. My jesteśmy prawie tak samo długo op op. Kawa no chyba tak zrobię i przystopuję trochę z tą kawą. Miłego dnia dziewuszki. Stresuję się jakbym pierwszy dzień do szkoły szła :P niestety jeszcze idę z tym bandażem. Jak długo go nosiłyście? Wiem że niektóre laski nie nosiły wcale więc może tragedii nie będzie jak po trzech tygodniach przestanę go nosić? Pa 🖐️ 15.02.2010 - 58,5 kg 25. 02. 2010 - 52,5 kg :)))) Cel: 50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
Coamo trzymam kciuki, dasz radę tylko nic nie dźwigaj, ja ręce już do góry podnoszę spokojnie włosy sobie sama czeszę czy upinam (bo jak mąż to robił to jakaś porażka a ja taka trochę pedantyczna jestem i nie znoszę jak mi coś tam źle się układa :-P ) u mnie wszystko ok już 24 idę na ściągnięcie szwów, pobolewa też czasem ale samiutka wstaję czy kładę się spać, sama się już myję i ubieram - przełom nastał około 7dni po op. W sumie to co Meduza mi pisała to absolutnie wszystko się sprawdziło - warto słuchać dziewczynek już doświadczonych ;-) Cycki są duże co do mojej figury ale też sporo zmalały i twarde są jak kamienie. Czekam na pas- bando bo Pralinka mi doradzała bym po 14 dniach zaczęła nosić i tak właśnie zamierzam zrobić. Cosmo ja kawę wypiłam zaraz jak ze szpitala wróciłam- pijam 3 dziennie, małe z mlekiem i słodkie rozpuszczalne - nie wiem czy te mają jakiś akurat wpływ ale nie wyobrażam sobie życia bez kawy :-P mam bardzo niskie ciśnienie tak więc wczoraj wypiłam o godzinie 20.40 3 filiżankę zdążyłam się umyć i normalnie zasnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
Cosmo jeśli te bóle Cię nie pokojom to zadzwoń do swojego lekarza bo sama się zaczynam martwić o Ciebie. Wiesz mnie też czasem zaboli czy jakoś tak dziwnie zakuje jakby w mostku ale tylko przez chwilkę krótką i już. Muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o brak drenów w moim przypadku to albo ten mój chirurg ma naprawdę wprawną rękę co do zamykania tych naczynek albo miałam farta bo piersi są ok. żadnych siniaków, przebarwień ani krwiaków a ból to musiał być w końcu to op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem ponad 2 miechy po op i mnie jeszcze cos czasem zboli!Wystarczy jeden nieodpowiedni ruch reka!Wy jestescie swirzuchne wiec nie ma sie co dziwic!Miesnie po naciagane,na pewno ponadrywane a to tak szybko sie nie goi!!!Teraz na nowo musze sie plywac uczyc bo trzeba wyczuc jak rekoma ruszec zeby nic nie urwac!! Niusia nie musisz czekac do 14 dnia na bando!Im szybciej zalozysz tym lepiej,szybciej cycki sie wyrownaja i zejda na dol! Cosmopola a ty nosisz bando czy bandazem nad cyckami sie obwiazujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola dasz radę :) zobaczysz jak będą sie faceci za Tobą oglądać ;P Ja także piłam dość szybko kawę bo jak rano nie wypiję to cały dzień jestem nie do życia! ale to były małe kawy także nic całe szczęście niepokojącego się nie działo:) a co do bólu...to pamiętam ze dość długo odczuwałam dyskomfort. Zwłaszcza jak zrobiłam jakiś za gwałtowny ruch!!Także to, że teraz boli to normalna sprawa :) z czasem przestanie:) trzymajcie się cieplutko dziewczęta!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam po 3 tygodniach poszlam do pracy , i wstawalam o 6 rano , bo mi 3 godz zajelo przygotowanie sie do pracy ...zanim sie rozruszlalam hmm i prysznic mi zajmowal 20 min.. dziewuszki mnie tez bardzo klulo w klatce i szczypalo w jednym miejscu - to normalne..jest to bardzo nieprzyjemny bol :-( COSMO POWODZENIA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COSMOPOLA mnie tez kusi zeby szybciej zrezygnowac ztego bandaza (tak wlasnie po 3 tygodniu ktory dopiero przede mna) :D mamy male biusciki wiec chyba tragedii by nie bylo... I teraz dylemat czy zdjac wczesniej czy jednak stosowac sie do zalecen lekarza. Sorry ze jeszcze nie poslalam zdjec ale moj chlopak z tym zwleka -nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki czy któres z was nie ma jeszcze dzieci i ma zrobione piersi??? Moja siostra nie ma nic miała B ale schudła i ma AA ma 21 i nie moze sie zdecydowac czy zrobic przed tym jak bedzie mama czy wczesniej ja nie chce jej doradzic bo niemam znajomych które robiły przed porodem:( co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee ja mam 30 lat i nie mam dzieci , i planuje dopiero jak 34 - 35 lat.... jest ok , nawet lekarz sie mnie nie pytal czy planuje dzieci w najblizszym czasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaha
eteryczna- mój stan wyjściowy to teoretycznie brak czegokolwiek. Bardzo małe, myslę że to chyba AA, ale do końca nie wiem bo zawsze kupowałam staniki B + gąbkowe wypychacze push upy też w rozm B. Ciężko by mi było w sklepie z bielizną stanąć oko w oko z prawdą :P to by był dodatkowy stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Przeżyłam w pracy i nawet się obeszło bez p/bólowych, tylko czasem mnie kuło. Najtrudniejsze było żeby nie podnosić rąk i te ciężkie segregatory z dokumentami jak mogłam tak tego unikałam. I wiecie co? Chyba jak się rozruszałam to mnie mniej boli :) Dzięki za wsparcie laseczki!!!!!! 👄 Nusia ja mam z moim mężem to samo jak mnie uczesze to wyglądam jak ostatnia sirota :D dzwoniłam dziś do pielęgniarki i powiedziała że to jeszcze tak może być że boli, no mam nadzieję że wie co mówi. Becia ja dziś też wstałam o 6 rano a na 9 do pracy i ledwie się wyrobiłam :) Kawa mi dziś pielęgniarka powiedziała że mogę już zdjąć bandaż, ale jeszcze się boję i chyba jeszcze w nim pochodzę przynajmniej dopóki jest kiepska pogoda i mogę go jakoś ukryć pod ubraniem. Pralinee ja słyszałam że po ciąży piersi też się robią obwisłe nawet z implantami jeśli ktoś nie ma elastycznej skóry, ale jak ma AA to ja bym nie myślała o tym co będzie. Wiem coś o tym jak się ma AA to raczej ciężko wyrwać kogoś z kim można te dzieci mieć, więc nie wybiegałabym tak daleko w przyszłość. Mówi to była posiadaczka AA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralineee ja mam 26 lat i tez nie mam dzieci!Sama sie zastanawiam czy jak juz beda to mi cyce nie obwisna,wiekszych juz bym naprawde nie chciala tam wciskac!!Bede cala ciaze masowac i krotko karmic i bedzie gut!Jak weznie pod miesien to karmic moze spokojnie i nic sie nie stanie ani z mlekiem,ani z implantami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botnika odpowiadając na Twoje wcześniejsze pytanie to ja się obwiązuję bandażem nie mam banda i mam zawsze problem jak mocno powinnam się obwiązać. A co do karmienia to słyszałam że jak się przed ciążą uzupełnia kaws hialuronowy (w tabletkach oczywiście :P ) i je dużo białka w różnej postaci to skóra zarówno na brzuchu jak i piersiach jest bardzo elastyczna. Ja niestety dowiedziałam się o tym za póżno i teraz mam kolejny temat na operację plastyczną - rozstępy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedziec!!Tylko gdzie tego szukac!!Mam jakies tabletki na uelastycznienie skory ale efektow nie widzialam wiec dalam sobie spokuj!!Za cierpliwa to ja nie jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest juz was trzy bo nusia chyba z tego co pamietam jak rozmawiałam z nia przez tel to mówiła ze tez niema dzieci.Dziekuje wam dziewczynki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bonitka
dziewczyno w 2-3 dobie po porodzie cycki ci sie napełnią mlekiem tak ze bedzie ci sie lało a skóra sie rozciągnie na maxx...i karmienie przez miesiąc tu mało ma do rzeczy ( jesli wogole miesiac wytrzymasz bo karmienie cycem to nie taka super łatwa sprawa), bedziesz miała balony czy tego chcesz czy nie...do tego całą ciąże rosną piersi, mi z B urosły do D...kilka dni po porodzie było ogromne DD...cycki spadną tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna dostalas mail? Dziewczyny ja w ciazy stosowalam rozne kremy i masowalam brzuch oliwka dla niemowlat na mokra skore,przytylam 28kg i powrocilam o swojej wagi,nie mam zadnego rozstepu,o piersiach zapomnialam i niestety sa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 29 lat i nie mam dzieci ;(i mam mase kolezanke ktore robily piersi i wierzcie mi nie ma zadych przeciwswskazan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×