Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Nusiu nie narzekaj na cycki,bo są ładne,a jak się ułożą to będziesz przeszczęśliwa:)Tylko ponoś jeszcze pas może uda się i zejdą troszkę na dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cycatki! Nusia mi w środę stuknie 5 tygodni od op. ale wiesz ja się naprawdę oszczędzam. Nie dźwigam malucha, ani nic ciężkiego, autem jeszcze trochę jeżdżę jak L-ka bo boję się za szybko kręcić kierownicą, a na słońcu broń boże nie leżałam, trochę tyle o ile no trudno żebym w cieniu cały czas siedziała, w końcu co może się stać przecież mi się cycki nie rozpuszczą :D no ale takie typowe plażowanie sobie odpuszczam aż mi doktor pozwoli, no i nie pływam oczywiście, zamoczyłam tylko stopy... ach... nie mogę się doczekać aż do normalności wrócę. Nusia naprawdę ładne cycki, bardzo ładne. Ja bym powiedziała że takie jak u Eterki. Boobsie kiedy można spać na boku? Dupa mi się robi coraz bardziej płaska od tego spania na plecach :P i jeszcze trochę a będę musiała sobie implanty w tyłek wszczepiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka;)
Napisalam moja prosbe na podobnym topiku tutaj tez poprosze o pomoc.. przepraszam z gory ale nie mam na tyle czasu zeby wszystko przeczytac moze juz gdzies padla odpowiedz na moje pytanie ale jezeli nie bedzie to problem poprosze o nia a mianowicie: szukam opini na temat powiekszenia piersi w Polanicy-Zdroj doktor,cena(pod miesien)i ogolnie wszystko mnie interesuje. pieniazki juz zbieram narazie mam 11tys reszte najwyzej pozycze .w sierpniu chcialabym umowic sie na konsultacje ale nie wiem do jakiego doktora i jak dlugo czeka sie na operacje? BARDZO BYM WAS PROSILA O ODPOWIEDZ!!!!!POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo ja cos ok 5 tygodni zaczelam sie przewracac na bok i to byl jeden z najszczesliwszych :-) dni heheheh..( znam ten bol spania dlugo tylko na plecach ) sama wyczujesz , ale juz mozesz probowac po malu , mozesz sobie mala poduszke pod cycek podlozyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutka, ja za operację u dr Żukowskiej zapłaciłam 9150 zł. Wkładki eurosilicone, anatomy 410 ml, pod mięsień. Musiałam dokupić stanik, ale ten triumpha to nie kosztuje więcej niż 100 zł, a i po operacji za zdjecie szwów zapłaciłam 50 zł. Teraz zamówiłam sobie bando i za nie też muszę zapłacic jakieś niecałe 200zł. I to jak na razie cały koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia Ty od kiedy nosisz ten pas na piersi? bo ja dopiero w tym tygodniu zacznę i myślę sobie, że to może trochę późnawo..? To ja po zabiegu czułam się całkiem świetnie. Jeżeli chodzi o dzień to właściwie po 2 dniach mogłam robić wszystko. Najgożej było w nocy, bo jak się kladłam na płasko to mnie bolało. Teraz nadal się na plecach, ale czasami "poleguję" sobie raz na jednym raz na drugim boczku :) Dzisiaj mam zamiar pójść kupić sobie jakiś ładny staniczek, w końcu w sobotę minie m-c od operacji. taki prezencik sobie sprawię :) Pani dr powiedziaa, że jak na jakąś imprezę się wybieram to mogę ubrać jakiś ładny, a tak to na okrąglo w tym sporciaku. Kurcze taka ładna pogoda, a tu sie opalać nie wolno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia=Melisa na pewno nie wyglądasz jak dojna krowa :) Poza tym musisz poczekac trochę dłuzej na koncowe efekty bo przeciez z Twoimi cyckami nie najlepiej się działo! :) Marzenkaaaa ja po tygodniu nie szalałabym tak z biustem....Ja bardzo długo uważałam na biust, także Tobie też tak radzę :) Może po prostu nacięgnełaś sobie coś. Radziłabym terz spokojnie poczekać, jeżeli będzie dalej boleć to zadzwon do swojego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia,,,,,,,,,,
Andzia602 odezwij sie wiem ze za pare dni bedziesz miala zabieg u dr Potockiego.Ja bede miala u iego za miesuac.Chcialabym abys podzielila sie ze mna swoimi osczuciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa
Inez ja bando zaczęłam nosić równo 14/15 dni po op. ale jak czułam ból czyli jakby za mocno mnie tam coś uciskało to dawałam cyckom odpocząć. Chirurg uważa, że to w ogóle zbędne ale ja tam noszę sobie nadal tak by dziennie chociaż parę godzin. Inez wyślij mi fotki swoich cycków nusia2552@wp.pl odeślę Ci moje :-D masz bardzo duży implant, też okrągły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja mam anatomy, ale bardzo zbliżone do okrągłych. Postaram się jeszcze dzisiaj przesłać Ci fotkę to sobie porównamy :) Od wczoraj noszę to bando. Wczoraj godzinkę i trochę bolało, dzisiaj rano dwie i było całkiem nieźle. W sobotę jadę na konsultacje i jeśli strupki już poschodziły to prawdopodobnie zaczne nosić silikonowe opatrunki. Pytałam wczoraj o opalanie i pani powiedziala mi, że przez 3 m-ce to wogóle tzn. nogi można, ale cyce maja być w cieniu, a potem przez rok, a najlepiej dwa smarować blizny kremem z filtrem 100 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez99 z tym smarowaniem to kwestia przyzwyczajenia. Ja także smaruję tylko blizny i to już tak robię trochę mechanicznie:) po prostu trzeba smarować i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez99, wyslij mi proszę też zdjecia swoich . Nie widziałam jeszcze anatomów a jestem ciekawa dzieła Żukowskiej. Dość duże ona wkłada. Inni lekarze 280, 290 a ona i ponad 400. Moj mail agnieszka1978@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od razu powiedzialam, że chcę duże. Dzisiaj mierzyłam staniki. Pasują na mnie 70 C i D. Dajcie nr telefonów to Wam wyślę mms-em, bo mam na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem przed zabiegiem zostało 8 dni i w dodatku mam na 9 rano!powiedzcie mi jak wygladaja przygotowania do zabiegu?tzn podają jakieś środki przed?Rozmawia się z lekarzami przed? Oni coś tłumacza? uspakajają?Jak to wszystko przebiega ,Boże tak się stresuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, wszystko będzie ok. Przywitaja się z Toba i wszystko Ci wytłumaczą. A potem będzzie już tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam gg 24660383.Piszcie dziewczyny ktore jestescie po zabiegu,bo ja jajko zniose!!!!!Kurde nie dawno sie nie bałam !czym blizej Tym gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzesze jest to ,że nie wiem jakie bede miała implanty tzn jakiej firmy bo tam pracuja na allerganach i Metorach i czym one sie różnia czy tez wielkosćia?ale gapa ze mnie byłam taka podekscytowana rozmowa ,że niezapamietałam...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINKGIRLPLAYBOY1 6 godzin przed zabiegiem nic nie jeść ,4 godziny przed zabiegiem nic nie pić. Przed pójściem na salę operacyjną przyszedł do mnie anestezjolog i dał tabletkę przeciwwymiotną. Pożartował trochę. Ja się bałam że się nie wybudzę więc mu powiedziałam żeby się postarał bardzo :D żeby było wszystko ok. On mnie uspokoił, a przynajmniej próbował. Na salę szłam o własnych nogach i jak zobaczyłam stół operacyjny to miałam ochotę uciec, ja Boga kocham! Nigdy wcześniej mi się taki cykor nie włączył. Gdyby nie to że już 12 i pół tysiąca pooooszło to bym zrezygnowała :P a potem to już z górki. Jak się obudziłam to od razu spojrzałam w cycki i zapytałam czemu takie małe :D hihi (niestety do dziś mnie to pytanie dręczy :( ) Narkozę zniosłam idealnie. żadnych mdłości NIC!!! Po prostu się wyspałam :D Weź sobie ze dwie albo trzy butelki wody z dziubkiem żeby po op. małymi łyczkami popijać. Mój mąż mówi że cycuchy są śliczne i duże ale on to kłamczuch :P i jak nic nie miałam to też mi tak mówił. Urodzony kłamczuch :D ale fakt że teraz jeszcze bardziej niż przed op. się od niego opędzić nie mogę :D i ma pretensje że przeze mnie chodzić nie może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINKGIRLPLAYBOY1 6 godzin przed zabiegiem nic nie jeść ,4 godziny przed zabiegiem nic nie pić. Przed pójściem na salę operacyjną przyszedł do mnie anestezjolog i dał tabletkę przeciwwymiotną. Pożartował trochę. Ja się bałam że się nie wybudzę więc mu powiedziałam żeby się postarał bardzo :D żeby było wszystko ok. On mnie uspokoił, a przynajmniej próbował. Na salę szłam o własnych nogach i jak zobaczyłam stół operacyjny to miałam ochotę uciec, ja Boga kocham! Nigdy wcześniej mi się taki cykor nie włączył. Gdyby nie to że już 12 i pół tysiąca pooooszło to bym zrezygnowała :P a potem to już z górki. Jak się obudziłam to od razu spojrzałam w cycki i zapytałam czemu takie małe :D hihi (niestety do dziś mnie to pytanie dręczy :( ) Narkozę zniosłam idealnie. żadnych mdłości NIC!!! Po prostu się wyspałam :D Weź sobie ze dwie albo trzy butelki wody z dziubkiem żeby po op. małymi łyczkami popijać. Mój mąż mówi że cycuchy są śliczne i duże ale on to kłamczuch :P i jak nic nie miałam to też mi tak mówił. Urodzony kłamczuch :D ale fakt że teraz jeszcze bardziej niż przed op. się od niego opędzić nie mogę :D i ma pretensje że przeze mnie chodzić nie może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polciaolcia
heej mam pytanie , czy 2 tyg po zabiegu moge chociaz na jeden dzien wyjsc sobie na dluzej bez stanika ? sa takie upały i juz sie gotuje w tych sportowych topach, a moj biust nie jest teraz duzy, bo wyszlo mi ładne B. Dlatego zastanawiam sie, czy mimo tego, iz zalecane jest chodzenie w nim bez przerwy przez miesiac, moglabym na jeden dzien sobie 'zaszalec' ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polciaolcia...no nie radziłabym ściągać stanika. Skoro takie jest zalecenie ze bez przerwy trzeba nosić stanik to tak trzeba :) Dasz radę, lepiej teraz się przemęczyć troszkę niż później narzekać, że coś się stało z biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez99, podaj maila to nr telefonu wyślę ci na pocztę. Bo jak podam na forum to mi jeszcze ktoś zacznie wydzwaniać. Czasem czytają nas jakieś świrki:). A jakie miałaś wymiary przed operacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. Mój mejl inez99@gazeta.pl. Wcześniej nosiłam rozmiar 70 A, a jak się udało kupić to 65B, ale mało firm robi staniki z 65 cm pod biustem. Ja jestem bardzo szczypła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka, czy w ciągu tego roku od operacji zmienil się jakoś Twój biust? w sensie czy opadł, czy nabrał kształtu. Ja mam wrażenie, że jedna moja pierś jest pod spodem płaska. Pani dr twierdzi, że piesi się opuszczą i nabiorą ksztaltu implantu, ale minął miesiąc i wg mnie nic się nie zmieniło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez99 zmienił się i to na lepsze :) nabrał odpowiedniego kształtu,opadły troszkę i wygląda jak naturalny! no i jest miękki z czego się cieszy bardzo mój facet ;P bo strasznie marudził jak piersi były jeszcze twardawe :) Inez po miesiącu to niewiele poprawy zobaczysz! ale powiem Ci ze też się martwiłam czy będą one normalnie wyglądać czy ja będę wyjątkowym przypadkiem, kiedy biust będzie wyglądać jak jakiś nadmuchany! Ale tak nie jest, więc cierpliwości Inez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem nowa :)) za 2 tygodnie mam 1 konsultacje, a potem mam nadzieje - bede miala moje sliczne, dorodne cycuszki :)) Teraz mam 70A. Mysle o tym,z eby wziac 300 ml. Co o tym myslicie? Czekam tez na to co powie doktorek :) ide do J.Zdzitowieckiego Polecial mi go kolezanka, ktorej robil usta. AAAAAA nie moge sie juz doczekac..ciekawe kiedy bedzie zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem nowa :)) za 2 tygodnie mam 1 konsultacje, a potem mam nadzieje - bede miala moje sliczne, dorodne cycuszki :)) Teraz mam 70A. Mysle o tym,z eby wziac 300 ml. Co o tym myslicie? Czekam tez na to co powie doktorek :) ide do J.Zdzitowieckiego Polecial mi go kolezanka, ktorej robil usta. AAAAAA nie moge sie juz doczekac..ciekawe kiedy bedzie zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralka , po jakim czasie mialas miekkie , ja jestem po 4 miesiacach i nie sa jeszce super miekkie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje są miękkie już teraz. Myślę, że na dotyk to nikt by nie poznał, że to implanty. Podobno te Eurosilicony slyna z tego, że są miekkie. Jutro mija miesiąc od zabiegu. Tylko optycznie tak jak mówisz Koralka wyglądają jak nadmuchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×