Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Yagusia
Czesc wszystkim slicznym cycolinkom:) Cosmopola - jesli szukasz stanika, ktory zblizalby do siebie piersi to coz.. jest to sprawa dosc skomplikowana - piersi "doktorkowe" sa jednak odrobine inne od naturalnych w tym wzgledzie; utzrymuja one swoj ksztalt - i jest to cecha moim zdaniem bardzo pozytywna - dostarcza jednak problemow u niektorych kobiet przy wyborze stanikow typu "push-up", zblizajacych do siebie piersi. Moje piersi sa raczej blisko siebie, lekarz, na moja prosbe zrobil mi, "najblizej jak sie da", ale ostatnio - z ciekawosci mierzylam staniczek La Senzy (bodajze - triple gel - nowosc, mega push up) i on scisnal mi piersi tak, ze zupelnie sie dotykaly cala wewnetrzna strona, czyli uzyskalam efekt tzw dlugiego rowka, nie wiem jak to lepiej okreslic.. W staniku tym jednakze wygladalam jak nie przymierzajac Dolly Parton - piersi byly ogromniaste. Stanika tego nie produkuje w moim rozmiarze - przymierzylam najwiekszy jaki maja.. Nie kupilam, bo efekt byl teatralny. Postaram sie znalezc link, zeby pokazac, o ktory stanik chodzi. Beciu - bede najprawdopodobnie - na poczatku wrzesnia, zadzwonie od razu jak tylko pzryjade i sie umowimy, tez nie moge sie doczekac, moze tym razem na zakupy albo na pazurki?:) Sweet - czesc Sloneczko:) ale zesmy sie dlugo nie "widzialy", widze, ze jestes przeszczesliwa - bardzo mnie to cieszy, wiedzialam ze tak bedzie! I trzymalam kciuki - chociaz mnie nie bylo.. Poszukam sklepow, umieszcze na forum linki, ja kupuje w Bravissimo, Curvy Kate i lovbras.com, wszystkie sa tez online. Do wszystkich dziewczat z nowymi cycuszkami - Cosmopola, Sweet, Boobsie etc.- uprzejma prosba o zdj na moj mailik yaagnaa@o2.pl Dla wszystkich buzka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagusia
link do stanikow z mega push-up'em (dla odwaznych :) ) http://www.lasenza.co.uk/bras/triple_gel/triple_gel_bras.htm link do stron ze sklepami, w ktorych najczesciej robie zakupy: http://www.bravissimo.com/default.aspx http://www.lovebras.com/default.aspx http://www.curvykate.com/ http://www.lasenza.co.uk/dd/dd.htm sklepy pol.: http://www.lawendowewzgorza.com/ a jesli "cena nie gra roli" :p polecam spis sklepikow z exclusive lingerie: http://www.ilovemybra.com/index.php/links/2007/10/08/most_expensive_lingerie_brands ps. nie polecam zakupow w sklepach online, jesli nie zna sie swojego rozmiaru w danej marce.. np. bravissimo - najpierw odwiedzialm sklep i dowiedzialam sie (od bardzo uprzejmych pan), ze np. jesli chodzi o marke MASQUERADE - to moj rozmiar to 32FF (ciasna rozmiarowka, bo normalnie nosze 30), np jak dla staniczka ORION PLUNGE BRA. Dlatego sprawdzmy najpierw swoj rozmiar, by przy zamowieniach online, nie bylo niepotrzebnego odsylania z powodu zle dobranego rozmiaru :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet82
Hey Yaguusiu:),te linki ktore podalas to juz znam hihih,pewnie przydadza sie innym cycolinkom:.A wiem o ktorym staniku piszesz-ten pushup,z La Senzy....,hihihi,widzialam go on jest taaaki wielki ,naprawde:).No ja poki co nie zamierzam kupowac on-line,bo nie znam seojego rozm...,mi wychodzi w Uk ze mam 30F,ale ja tu niegdzie nie widzialm takiego rozmiaru,zaczynaja sie od 32,przynajmniej u mnie,tu gdzie mieszkam tak jest.Na stronce LaSenza kiedys widzialam niby swoj roam,ale i tak jescze sie wstrzymam zzakupami,chociaz korci mnie baardzo!:).A mnie juz 3dzien bola cycki:(i to bardzo,wczoraj na noc wzielam Ketonal:(. Yagusiu zaraz cos Ci postaram sie podeslac:)Buzka AAAA,wlasnie Cosmopola i Boobsie ja tez poprosze o fotki Wasze:).Boosie ja Twoje juz mam,ale chce zobaczyc te w staniku hihihi,buziaki wszystkim cycatkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! zamierzam sobie powiekszyc cycuchy w pazdzierniku i bym miala takie male pytanko do was. Moje obawy opieraja sie na tym ze mam synka 1, 5 rocznego i nie wiem czy dam rade po operacji sie nim zajmowac. Takze odrazu z gory mowie ze moja mama wezmie dzieci ( jest jeszcze 4 latek :-) ) na tydzien do siebie , tylko mozecie mi powiedziec jak to wyglada po tygodniu? Czy jest sie wogole w stanie zajac 1,5 latkiem? slyszalam ze nie wolno wogole podnosic nic ciezkiego. Prosze o porade moze ktoras z was tez ma male dziecko i dala rade?? Naprawde juz nie moge sie doczekac moich nowych cycuchow, tylko te obawy??!!!! :-( Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiska82 ja op miałam 12.07 w domu mam dwójke dzieci 6 ltak i roczna córeczke co prawda przez 2 tygodnei mąż mi pomagał teraz wrócił do pracy i zajmuje sie nimi sama ja po tygodniu robiłam prawie wszystko z wyjatkiem dzwigania ale niestety i tak sei zdarzyło ze musiałam podnieśc córeczke i tak jest do teraz nie da sie nic nie robic,zreszta wraca sie szybko do zdrowia wracajac do codziennosci nie ubolewajac nad sobą.Ja dałam rade choc powiem ze do dzisiaj boli ale da sie wytrzymac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia769 masowałas piersi ??podobno jaks ei masuje szybka miekkna i mozna w jakis sposób zapobiec tej torebce,mozesz mi powiedziec jak masowac okrężnym ruchem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kiska już ten temat się chyba parę razy przewijał temacie :) Po operacji raczej nie można podnosić i dzwigać....to oczywiscie zależy wszystko od organizmu i jak szybko będziesz dochodzić do siebie. Ale raczej trzeba uważać na siebie żey jakiś problemów później nie było, no i oczywiscie żeby blizny były jak najmniejsze :) Ale 1.5 roczne dziecko to już całkiem duże wiec myslę ze sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzanki masowałam jak tylko miałam wolną chwilę,w zaleceniach miałam 2xdziennie po 15minut,a ja siedziałam oglądałam tv i masowałam:) Masaż wykonywałam okrężnymi ruchami dookoła cycka,nie wiem jak jest z anatomicznymi,bo kiedyś słyszałam,że ich się nie masuje,także nie mam pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beciu kochan a mam masowac całe okreznymi ruchami czy tylko góre,stosowałas jakis krem do masazu czy tylko tak??i powiedz mi masowałs tak przez 15 minut bo jak dla mnie to troche dlugo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziekuje wszystkim za odpowiedz, naprawde podnioslyscie mnie na duchu bo co sie musialam od niektorych nasluchac to moje :-) Najlepjej wlasnie pytac kogos kto sam to juz przezyl. Wielkie Dzieki jeszcze raz. Ja jak mowilam planuje na Pazdziernika i bede miala robione w szczecinie u dr. Krajewskiego. Slyszalam ze jest specjalista jak chodzi o piersi , no zobaczymy. Naprawde juz licze dni do operacji. Fajnie ze jest takie forum ! pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagusia
Kiska - swietny wybor jesli chodzi o termin operacji - najlepiej jest "goic sie" w miesiacach chlodnych, by juz latem moc cieszyc sie pieknym dekoltem bez pancerniaka (czyt.: stanika sportowego zaleconego przez doktorka) :) No i jak widac, jest miedzy nami coraz wiecej pacjentek dr Krajewskiego :) co bardzo mnie cieszy, doktorek moze malomowny, ale za to zlota z niego raczka pozdrawiam Cie serdecznie oraz wszystkie inne cycolinki z kafeterii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia masz racje bardzo malomowny. Po pierwszej konsultacji bym sobie szukala innego lekarza poniewaz zrobili mi termin na 18godz. puzniej przelozyli na 17 a w koncu mialam konsultacje z takim mlodym asystentem ( bardzo mily) a pan dr Krajewski wpadl doslownie na 10-15 minut obejrzal moje piersi powiedzial jakie implanty mozna wsadzic i pobiegl na operacje a reszte dowiedzialam sie juz od asystenta. Ale jak chodzi o mnie to wcale nie bylo zle, poniewaz bardzo panikowalam wyobrazalam sobie ze to jest niewiadomo jak wielka operacja ze moge umzec itp. A lekaz swoim zachowaniem uspokoil mnie bo podszedl do tego tak ze to jest jakby na pozadku dziennym , normalna sprawa nie ma czego sie bac bo to tylko zabieg . Wiem ze bedzie bolalo i wiem ze bede musiala swoje odcierpiec ale juz sie tak nie boje jak na poczatku jak podjelam decyzje ze to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet82
Yagusiu,czy Ty dostalas moje fotki??czy pomylilam malile i poszly gdzies indziej....:-o.:-o, Co do masowania cycuchow,to ja masowalam je okreznymi ruchami kremem Fissan,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet82
Koralko,czy ja moge poprosic o Twoje fotki??:)Moj mail Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusiu to czekam na wrześniowy tel od Ciebie:) Mamazuzanki masowałam całe,okrężnymi ruchami,a miękły stopniowo,nie da się tego dokładnie powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia769 beciu ja kupilam sobie krem alatan plus bo tak mi kazała lekarka,powiem Ci ze dzisiaj je troche masowalam i okropnie mnie bola jak sie ruszam niewiem czy przez to w domu troche posprzatalam.Bola mnie nawet rece jak je ruszam;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzanki nieważne czym,byle nie na sucho:)Ale Ty nie masz czasem anatomów,bo tak jak pisałam wcześniej z tego co wiem to ich się nie masuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia769 własnie mam anatomy ale kazała mi masowac,na poczatku masowalam na sucho moze przez to mnie tak boli,rece mnie strasznie bola jak chce cokolwiek zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzanki skoro dr kazała Ci masować,to chyba wie lepiej niż ja, a powiedziała Ci jak masz to robić,bo ja mam okrągłe i pisałam jak się okrągłe masuje.Kurcze żebyś Ty sobie nie zaszkodziła,bo z tego co czytam,Twoja dr udzieliła Ci bardzo mało informacji jak postępować po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od masowania na sucho to raczej Cię nie boli,na sucho jest ciężko i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia769 skontaktowałm sie z moim lekarzem i mam nie masowac,a ten ból moze byc spowodowany cyklem miesiaczkowym,zreszta czuje ze chyba sie przeziebiłam.Powiedz mi czy pamietasz do kiedy ból sie utrzymywał ja mam2,5 tygodnia jak chodze to nie mysle o bólu najgorzej jest jak sie połoze i chce wsatc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posiadam na sprzedaż kartę rabatową 5% dla Artplastica w Szczecinie za przystępną cenę, jeśli ktoś ma zamiara wykonać zabieg za 5 tys czy 10 a może i więcej myślę ,że to dobra inwestycja, karta jest wazna jeszcze przez 6 miesięcy od dnia dzisiejszego i mogę ją przepisać na dowolną osobę. mój mail : arachnoidea1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzanki Widzę ze mamy taki sam staż po op.ja miałam robione 14 lipca:-)też mam anatomy i mój doktorek nie kazał mi ich masować-ale powiedział że jesli to przynosi ulgę to mogę je delikatnie pomasować-ale naprawdę delikatnie-i wiesz co-to bardzo mi pomaga-po takim głaskaniu są bardziej miekkie i mniej napięte:-)i tak je sobie głaszczę kilka razy dziennie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, Ja też masowałam delikatnie moje nowe przody. dzięki temu biuścik może nie był bardziej miękki ale skóra nie byłą taka strasznie napięta. Jeżeli Wam lekarz powiedział o masowaniu to masujcie bo moim zdaniem to trochę pomaga! Mamazuzanki a Ciebie jeszcze bolą piersi? Ty miałaś operację jakos na początku lipca, dobrze mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralka3 ja mialam operacje 12 lipca.Piersi jescze troche bola najbardziej w nocy jak chce saie obrócic na drugi bok w ciagu dnia troche mniej choc sa jescze bolesne,Jestem 3 tygodnie po a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamazuzanki ja mialam operacje w maju 2009 roku...także już dawno :) ale przez to samo przechodziłam!!! piersi jeszcze moga być bolesne, także nie przejmuj się! zobaczesz ze neidługo przestaną pobolewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×