Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

shamira, podstawowy problem jest taki ze Ty nie musisz duzo teoretycznie o tym wiedziec. to lekarz powinien ci doradzic, powiedziec co bedzie najlepsze. ale to jest niestety tylko teoria...praktycznie wyglada to tak ze trzeba czytac w necie komentarze i opinie.. bo moze wyjsc z tego nie ciekawa sytuacja. ja tez nie mialam wiedzy zadnej dopoki nie zaczelam czytac.. trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamira Ty nie odpuszczaj! Musisz z nim pogadać...no i chyba jakaś poprawka musi być, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamira kochana ja zaczelam tak tylko myslec o zabiegu a pewnego dnia [rzeczytalam w jakiejs gazecie hot albo cosmopolitan nie wiem nie wazne, o powiekszaniu i bylo tamzdejecie lekarza z ktorym sie umowilam :) czytalam na necie jego opinie i zdecydowalam sie na niego chociaz mialam daleko :/ na forum trafilam przypadkiem jakies 2 tyg przed zabiegiem. pojechalam na konsultacje i on mi dal do poczytania taka jak on to nazwal lektore. To byla taka ulotka z kilkoma stronami ipisalo tam duoz o implantach o cieciach byly rozne zdjecia i pokazane implanty i kazal mi pisac lub dzwonic bo wiedzial ze moge jeszcze duzo zminic bo jedna konsultacja to wiesz.. z glowy wiele moze wyleciec. Zaufalam mu choc nie do konca. bo mialam taka nutke niepewnosci. ale zaopiekowal sie mna dobrze :) bardzo mi przykro ze trafilas na takiego dupka. juz nie wiem ktora piasala chyba iga ze by mu nakopala i uwierz mi ze ja tez!!! tak bym mu zaje.... ze by nie wstal :/ i walcz o swoje. masz racje idz do innego lekarza. najlepiej gdzies w miare blisko ale spytaj sie tez dziewczyn o jakiegos zaufanego. nie wiem skad jestes wiec nie wiem czy moj bedzie. ale moze ktorys od dziewczyn. popytaj i poczytaj opinie i idz zapytaj. a pozniej wparuj do tego dupka i walczo swoje. Ja mam tez pod miesien. w tej ulotce nic nie pisalo pod gruczol :/ nawet lekarz mowil mi ze robi sie na 2 sposoby. na miesien lub pod. mialam wszystko rozrysowane w ulotce. kochana pytaj nas o wszystko. ja nie jestemaz tak doswiadczona i nie palam jakas specjalna wiedza ale co bede wiedziec to napewno przekaze i dziewczyny tez. wiem ze jest Ci ciezko ale my bedziemy Cie wspierac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga, Milly,Karolka, Mariczka i w ogóle wszystkie kochane jesteście:*:* tak człowiekowi od razu lepiej się robi na duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam okrągłe pod mięsień! koniecznie idz do innego lekarza i pogadaj, zobaczymy co o tym wszystkim powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
SHAMIRA dzięki jesteśmy tutaj po to żeby sobie pomagać i doradzać i uwierz że przeżywamy to razem z tobą Kochana .Tak naprawde to każdej z nas mogłoby się to przytrafić.Pozdrawiam cieplunio MILLY mam nadzieje,że otrzymałaś fotki cycuchy się zmieniły jak tylko wrócę do domciu to prześlę świeże 5 miesięczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka tak doszly zapomnialam napisac :) piekne sa :) oki to czekam :) dziewczyny a nie myslicie ze wszystki te implanty to pod gruczolem sa? pod miesniem to po miesniem a na miesniu to chyba pod gruczolem? hmm... Shamira ja sie tu czuje jak w domu :) a rodzina jest najwazniejsza :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina Lolobrygidda
Dziewczyny, tak was czytam i sie zalamuje coraz bardziej. Nie odgrywajcie madrzejszych niz lekarze, prosze was! Jesli Shamira ma tak a nie inaczej zrobione cycki to znaczy ze jej doktor tak wlasnie uwazal ze ma byc, inny zrobilby inaczej, jeszcze inny jeszcze inaczej. I jeszcze podkrecacie niepotrzebnie atmosfere zeby dziewczyna sie jeszcze bardziej zalamala. Shamira. Nie daj sie tak podkrecac, trzeba bylo piec razy sie zastanowic nad lekarzem ale teraz juz za pozno. Nie warto teraz rozmyslac ze moglas miec wieksze, ze to i tamto. WIERUTNA BZDURA jest, ze jesli kolezanka co ma "podobne wymiary i wzrost" co Ty i te same implanty i ma wieksze cycki to od razu u Ciebie cos jest spieprzone. NIE. Wiesz jaka ma klatke piersiowa? symetryczna? Odstajace mocno kosci?? Porownywalyscie wszystkie Wasze zdjecia RTG?? No wiec wlasnie. Wszystkie jestesmy inymi przypadkami, nawet jesli "z wierzchu" wydajemy sie podobne to przeciez moze nas tyle dzielic roznic.. Uklad miesni, ich struktura, uklad kosci, skora, tkanka, ilosc gruczolu.. Nie dajcie sie zwariowac i nie grajcie ekspertow bo mozna komus niezle spieprzyc humor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiraaa
Mam podobny problem, w lipcu miałam operację, kiedy jestem ... Mam podobny problem, w lipcu miałam operację, kiedy jestem nago widzę, że mam większy biust niż przed operacją, Natomiast w staniku i bluzce, piersi wyglądają tak jak w push-upie przed operacją, Jedynym pocieszeniem jest to, że na plaży i basenie będę czuła się lepiej niż wcześniej, bo stroju kąpielowego za bardzo gąbką nie da się wypchać i czułam się w takich sytuacjach zakłopotana. Mam w obu piersiach implanty 260cc Nie wiem jakiej wielkości ostatecznie będą moje piersi,ponieważ minęło mało czasu od operacji i jeszcze mogą zmniejszyć się, mam nadzieję, że niewiele Kolejnej operacji nie chcę zrobić, ponieważ za bardzo pamiętam ból po operacji, nie chcę tego jeszcze raz przechodzić, Najgorsze jest to, że słyszałam, że mając implanty nie powinnam nosić stanika z drutami, Mam nadzieję, że nie na zawsze, ponieważ one były moją nadzieją na osiagniecie zaplanowanego rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gina Lolobrygidda masz racje kazdaz nas jest troche inna. Ale nie wierze ze u Shamiry musza byc taki implanty bo wieksze nie wejda. nie mowie o duzo wiekszych tylko o minimalnie wiekszych. Bynajmniej ja nie chcialabym traficna lekarza ktory nie chce o tym slyszec. Ok nie chce to niech mi wytlumaczy dlaczego. Jakie sa zagrozenia. Niech to uzasadni. Z tego co Shamira pisze ten lekarz malo sie interesuje wiec odbieramy go tak jak czytasz w naszych wypowiedziach - dupek. Masz racje mogla myslec o lekarzu i wiecej czytac ale to juz przepadlo jest tak a nie inaczej i nie pisz , ze psujemy jej humor. Nie doradzamy jej nic zlego. Jesli chce wieksze to niech walczy i pyta sie lekarza. Nie wyobrazam sobie ze lekarzmi odp nie i to wszystko. Sama nie wiesz jaki to lekarz. Moze zle ja potraktowal. Kazda z nas pisze, ze nie wiele wie. Bo ja wiem tyle co z wlasnego doswiadczenia. Ale mysle ze gdybym czula nie dosyt to poszlabym na konsultacje do innego lekarza i spytala co mysli i co jego zdaniem mozna z tym zrobic. Czy w ogole cos sie da zrobic. Nie mowiec u kogo bylam wczesniej. Czytalam rozne wypowiedzi i lekarz potrafi byc zajebistym skorwy..em! Czy panstwowy czy prywatny. nie znosze lekarzy i tej ich laski. malo jest takich z powolania i ktorzy naprawde przejmuja sie Twoim losem. Prywatny bierze kase i sie usmiecha bo musi. Jak chceszv to zalamuj rece. My i tak bedziemy z Shamira na swoj sposob. Moze Ci sie to nie podobac. Zadna z nas jej nie zalamuje. Kazda piesze co mysli tak jak i Ty. Twoje uwagi sa wpozadku co do wymiarow. To jest prawda. ALe wiele zalezy od lekarza. Oczywiscie bez urazy :) Kazde uwagi sa dobre. Cos mozna z nich wyciagnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna555
..jesteście niemądre! Narażać się na ból, cierpienie, ewentualne powikłania? Nigdy w życiu! Zawsze miałam małe piersi, nigdy mi to nie przeszkaszało. Teraz są ciut większe pod wpływem przemian hormonalnych! Rozumiem kobiety z wyjątkowo brzydkim biustem. Znałam jedną z nich, która zamiast piersi miała dwie parówki, które mogły odstraszyć ewentualnych partnerów albo taką, która nie miała piersi wogóle tylko sutki. Tym poleciłabym zabieg z całego serca, ale są kobiety z ładnymi, kształtnymi persiami i te narażają się na ból, by je powiększyć. Są też takie, które są zawsze niezadowolone ze swojego wyglądu choćby nie wiadomo jak się postarał chirurg - plastyk.... W programie TLC pokazano cykl reportaży o nieudanych operacjach plastycznych albo ich powikłaniach. 20 % to według statystyk nieudane operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsądna555 nie mialas z tym problemu nie masz i miec nie bedziesz to fajnie. Kazda ma jakis powod. Ja mialam wielki kompleks a nie mialam tylko sutkow. I w koncu czuje sie dobrze. Widzisz ile kobiety poswiecaja tylko po to by uporac sie z wlasna psychika. Wiedza o ryzyku ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Nie mowie o kobietach ktore maja piekne persi i robia z siebie Pamele. Czytajac nasze wypowiedzi powinnas domyslic sie za zedna z nas nie miala pieknych duzych piersi. Nawet nie wiesz ile nas to wszystko kosztuje. Nigdy tego nie zrozumiesz wiec prosze nie wypowiadj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milly ma rację psychiki nie zmienisz ..,a poza tym idąc na zbieg ufasz swojemu lekarzowi,wierzysz mu bo przecież to jest poważna ingerencja w ciało,wiadomo jesteśmy tylko ludzmi i mamy prawo do błędu,ale tytuł lekarza do czegoś zobowiązuje.Mój przypadek jest dość skomplikowany,ale ciągle wierzę ,że będzie dobrze i mimo bólu zdecydowałabym się jeszcze raz na zabieg bo ból fizyczny jest niczym w porównaniu z bólem psychicznym- kompleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna12345
Milly555, Dlaczego mam się nie wypowiadać? Myślę, że każdy ma prawo. Dziwię się kobietom z ładnym biustem, które powiekszają go, narażając na powikłania, cierpienie, etc. Widziałam na żywo operacje wkładania implantów do piersi. Jest to bardzo brutalny zabieg, podobnie, jak i zabieg liposukcji, inwazyjny zabieg liftingu twarzy i inne. Widziałam to wszystko w realu. Koszmar!!! Nie dziwię się i akceptuję zabiegi konieczne (piersi jak parówki, tylko sutki, wyraźne zniekształcenia twarzy, nosa, uszu). Wręcz wskazane!!! Ale powiekszanie o numer ładnego biustu - próżność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiem Shamira:) ale to ona rozpoczela swoj wywód od stwierdzenia ze jestemy niemadre. natomiast ja twierdze inaczej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Rozsądna ty tez masz mieć operacje, miałaś? czy jak? masz trochę racji oczywiście, ale nie przesadzajmy - trzeba robić tak żeby życie było przyjemne, żeby być zadowolonym, jeśli większe piersi to dają to czemu nie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna555
Tippy, Przeprowadzono eksperyment (program TLC). Do liceum w UK przyprowadzono "modelkę" - zdrową, ładną, normalnie zbudowaną dziewczynę. "Modelka" wystąpiła w samych majteczkach pokazując ładny, zdrowy biust. Figura odbiegała od wymiarów miss, ale niczego jej nie brakowało. Młodzież dostała mazaki i miała zaznaczyć, co powinno się jej zoperować. Licealiści zaznaczyli 22 miejsca...Lekarze (nie chirurdzy - plastycy) wystawili, jak najlepszą opinię "modelce" - zdrowa, normalna, ładna. Sama "modelka" też nie odczuwała potrzeby korekty swojego wyglądu. Drugi eksperyment: wysłano dziennikarkę: drobną, szczupłą z ładnym biustem, którego nie chciała zoperować. Z ukrytej kamery nakręciła rozmowę z lekarzami. Żaden z nich nie odradził kobiecie hipotetycznego zamiaru powiększenia biustu, choć przy swojej drobnej sylwetce duży biust wyglądałby nienaturalnie. Nie jestem przeciwna operacjom plastycznym. Nie byli przeciwni też ci, którzy zrobili ten wspaniały program, będący najzwyczajniej ostrzeżeniem przed ślepym pędem za urodą. Ot i wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 300ml pod gruczoł i jestem bardzo zadowolona. Operacje robiłam 30 marca. Z małego A mam pełne D. Implanty anatomiczne. Kilka razy obudziłam się na brzuchu i nic się nie przekręciło. Lekarz uzasadnił to że mi wsadził pod gruczoł w ten sposób że w moim przypadku pod mięsień mógłby wyjść efekt podwójnych piersi. Piersi były puste po karmieniu. Staniki kładę jakie chce i w ogóle robię wszystko prawie od początku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelcia_ poważnie masz implant anatomiczny pod gruczołem i z 300ml wyszło Ci D??? Kochane czyli nie jestem stracona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tyle że ja jestem niska. 160 cm wzrostu i 48 kg. A to podobno dużo zależy od naszej budowy jakie wyjdą. U mnie decyzja że będzie pod gruczoł wynikła w czasie operacji. Implantu nie wyczuwam w ogóle a na wczasach wszyscy się zachwycali moimi cycami myśląc że to naturalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelcia_ no właśnie ja też miałam to samo w czasie operacji o tym zdecydowali ,a wcale nie jestem drobna ,ale dobrze wiedzieć,a jaki miałaś stan wyjściowy tzn rozmiar przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsądna....może i były przeprowadzane eksperymenty itp...ale uważam, że jeżeli ktoś może w ten sposób zlikwidować nawet po części swoje komplekty....i ma do tego środki finansowe...i bardzo tego chce...to dlaczego nie? po to żeby przez całe życie patrzeć w lustro i narzekać ze nie ma się biustu albo wisi od prawie że do kolan.....no nie, bez przesady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsadna 555 nie wiem czy zauwazylas ale to jest forum dla kobiet po operacjica nie dla osob ktore maja ochote wymadrzac sie i mowic innym jakie sa glupie. Zadna z nas nie maiala tu swietnych i pieknych piersi. A to ze obimy operacje to jest nasza sprawa i nasze zycie i nasze zdrowei. Co mnie obchodzajakies doswiadczenia. My jestesmy odwazne jak widac :) Wiele kobiet ma taki sam problem ale z braku odwagi nie robic nic i nadal cierpi. Nie mow nam co jest dla nas dobre a co nie i jak mozemy narazac sie na bol. Widocznie mozemy. Znajdz sobie forum pt: Doradzam innym. :)albo znam wiele doswiadczen. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądna555
Milly24, Czytaj ze zrozumieniem. Ja się nie wymądrzam ani nie doradzam. Wypowiedziałam własne zdanie do czego mam prawo tak, jak i Ty. Może mi wskażesz tę wypowiedź, w której doradzałabym?... Na pewno takiej nie znajdziesz. Po prostu interesuje mnie ten temat z psychologicznego punktu widzenia, poparty doświdczeniami własnymi i innych oraz bardzo ciekawym cyklem programów (TLC), poświęconych tej problematyce, prowadzonym przez wybitnych specjalistów (lekarzy). Podkreślałam w każdej prawie wypowiedzi, że nikt nie jest przeciwny operacjom plastycznym jeśli mają sens. To wszystko... . http://cplastyczna.poradyprawne24.net/sens-operacji.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×