Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość DAGMARA1986Z
kurcze mowiłam mu że chcę min 400, a on na to ze nie wejdzie, moze ewentualnie 385 da sie upchnąć... tyle kasy a ja jeszcze bede je musiala w push up pakować, a chciałam je na taczce wozić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara1986z
tippy ty masz eurosilicone 365? bardzo ale to bardzo prosiłabym o jakies zdjeca, a jaki rozmiar mialas wyjsciowy?? 1986DAGMARA1986@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ze mną już trochę lepiej faktycznie z każdym dniem jest coraz lepiej w końcu można cieszyę się cycuszkami a nie tylko mysleć o bólu ;) Siniaczek jest trochę mniejszy ale jeszcze jest..., kupiłam dzisiaj sobie staniczek triumpf triacton i mam 70 D ale cycuszki w nim pięknie się prezentują, mąż nie mógł sie napatrzyć zresztą ja też :) buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Agablue no nareszcie mozesz cieszyc sie nowymi cyckami i kupować normalną bieliznę :-) Ja mam zabieg 30 i nie wiem czy nie przełożę terminu, bo jak na złość spóźnia mi się okres. Zrobiłam już wszystkie badania. Zastanawiam sie czy ekg, które zrobiłam w przychodni przejdzie, bo jest bez opisu. Nie robił mi go kardiolog tylko pielęgniarka w zabiegowym. Mam te wydruki ale ciekawi mnie czy musi byc opis??? No i dzis robiłam usg piersi, lekarz opisał, że wszystko ok nie ma zadnych guzków, węzły są normalne ale dał mi tylko jedno zdjęcie z jednego cycka. Nie wiecie, czy to wystarczy???? Lepiej zadzwonie do kliniki i sie dowiem. Agablue a jak u Ciebie wygląda opieka nad dziećmi?? Przez ile dni byłaś "sparaliżowana" i nie moglas nic robić?? Jak juz pisałam ja nie mam takiego superowego męża jak Ty. Czy teraz mozesz wykonywać wiekszosc czynnosci?? Wiadomo, ze nie mozesz dzwigac wiec jak sobie dajesz rade z 1,5 rocznym dzieckiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue siniaczek zejdzie :)heheh noo a taki biuścik z pewnością się niezle prezentuje. A zobaczysz jak będzie prezentować się w koronkowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka3 - już się nie mogę doczekać tych koronkowych zakupów :) Siniaczek żeczywiście sie troche pomniejsza. maniuchna82 - minął tydzień, już tak nie boli ale synka absolutnie nie mog wziąźć za ręce, tzn pewnie bym go podniosła ale sie boję... ubrać też mi jest go trudno bo ucieka, wyrywa się także nie jest to takie proste. Niestety z takimi maluszkami to jest ciężko , czasami nawet nie mogę odkręcić butelki żeby zrobić małemu herbatki bo ten ruch powoduje ból... mąż będzie musiał Cię dużo wyręczać inaczej się nie da - ale i tak w porównaniu z tym co było tydzień temu jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze trochę i będziesz mogła wszystko robić. Ale póki co to radzę ostrożność, żeby nie było powikłań.....lepiej poprosić kogoś o pomoc...szczególnie przy dziecku:) Fajnie, że masz już to za sobą:)z dnia na dzień będzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
czy silikonowe piersi można miętosić tak jak naturalne? ;) czy trzeba uważać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funia 12
OSOBY POKRZYWDZONE PRZEZ DOROTĘ ŻUKOWSKĄ OPISZCIE SWOJĄ HISTORIĘ. NAPISZCIE CZY SKŁADALIŚCIE SKARGI JEŚLI TAK TO GDZIE I KIEDY. MOŻE MI TO BARDZO POMÓC PONIEWAŻ JA NIE ODPUSZCZĘ . MOJE ŻYCIE LEGŁO W GRUZACH PO OPERACJI " UPIĘKSZAJĄCEJ " U DR. ŻUKOWSKIEJ. PROSZĘ NIE BĄDŹCIE OBOJĘTNI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuchna82 ja tez pisalam w tej sprawie do lekarza :) nie musialm miec opisu do ekg i ja chyba w ogole nie mialam zdjec z badania piersi. juz nie pamietam nawet. Dziewczyny mam pytanie czy wy sie juz opalalyscie ? slonce albo solarium? i po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planuje
funia 12 czy moglabys napisac cos wiecej na temat swojej operacji? Co sie stalo? Przymierzam sie do powiekszenia piersi wlasnie u dr. Zukowskiej takze kazde info na temat pani doktor bedzie dla mnie dosc istotne! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUNIA 12
DO PLANUJE OMIJAJ DR. ŻUKOWSKĄ SZEROKIM ŁUKIEM , JEST WIELU LEKARZY O BARDZO DOBREJ OPINII CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ O DR. ŻUKOWSKIEJ CZEGO ŚWIADECTWEM SĄ WPISY NA FORACH IN PORTALACH MEDYCZNYCH. PRZESZŁAM KILKA OPERACJI OCZYWIŚCIE NIEUDANYCH KTÓRE DOPROWADZIŁY MNIE DO UTRATY ZDROWIA . PO ZABIEGACH JESTEM TAK OSZPECONA ŻE CZEKA MNIE KOLEJNA OPERACJA KTÓRA NAPRAWI TO CO ZROBIŁA PANI " DOKTOR ". MAM NADZIEJĘ ŻE NIEDŁUGO BĘDĘ MOGŁA ZAMIEŚCIĆ ZDJĘCIA PO OPERACJI UPIĘKSZAJĄCEJ KTÓREJ DOKONAŁA PANI DR. ŻUKOWSKA. ODECHCE SIĘ CO PONIEKTÓRYM OSOBĄ INGEROWAĆ WE WŁASNE CIAŁO I URODĘ.A TE ZDJĘCIA NIE PRZYSPORZĄ DR. FANÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planuje
funia 12 po jakich operacjach jestes? Czy bylo to tez powiekszenie piersi? Bardzo wspolczuje i mam nadzieje, ze wkrotce uporasz sie z problemami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Dziewczyny a co z paleniem papierosów. Jestem nałogowcem i w piątek mam operację. Na konsultacji pytalam lekarza o to ale powiedział, ,ze zalecane jest zaprzestanie palenia ale nie powiedział, ze kategorycznie nie moge palić. Czy ma to związek z przebiegiem operacji, znieczulenia itp. A co do badan ekg, to rzeczywiscie nie musze miec opisu i wystarczy to jedno zdjęcie z usg piersi. Nawet nie wiecie jakiego mam stresa. W ogóle to jak mam tam pojechac ubrana? Pomyslalam, ze wezme tylko rozpinaną bluzę dresową i podkoszulek na ramiączkach, który będę mogła założyć "rzez dupę" hehe ale to brzmi hehehehe. Wiecie o co chodzi. Moze macie jakies rady co do ubioru?? Koszula z guzikami ?? Jeansy, czy poprostu wygodny dres, ktory latwo nałożyć na tyłek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zabiegi powiększania piersi też wykonuje klinika dra Kratochwila, na ich stronie można szczegółowo poczytac o tym jak to wygląda. ich strona zresztą zawiera sporo merytorycznych informacji, to skłoniło moją koleżankę aby wybrac właśnie ta klinikę bo przed podjęciem operacji wiedziała dokładnie jak to będzie wyglądao i nie miała żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manoiuchna82 trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie w najlepszym porządku. Do szpitala weź sobie luźne rozpinane koszulki, no i oczywiście szlafrok:). Ubierz się tak żeby było Ci wygodnie, podczas operacji i tak nie będzie Ci nic potrzebne;). Nie stresuj się będzie ok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuchna82 co do dzinsow to odradzam ciezko zapiac guzik bo nie dasz rady uzywac miesni... chyba ze lekko Ci sie zapinaja.. najlepij cos wygodnego i latwo zakladalnego ;) heh powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jakieś dresowe spodnie z gumką:) i rozpinana dresowa bluza (dobrze by było, żeby była luźna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Jak zaglądam na forum to moj stres siega zenitu :-) Wczoraj kupilam spodnie dresowe i lużniejszą bluze na zamek. Na szczescie do kliniki musze zabrac tylko szczoteczke do zebow wiec nie musze martwic sie o cala reszte. Najgorsze jest to, ze maja najmlodsza corcia goraczkuje i ma gila. Mam nadzieje ze sie nie podziebie. Dzieki za trzymanie kciukow, jak juz bede PO to z pewnoscia zdam relację co i jak. Agablue żyjesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no wiadomo...zawsze towarzyszy stres....ale zobaczysz, że po operacji będziesz inaczej myśleć:) Dresik jest wskazany....weź sobie także butelkę z wodą z "dziubkiem"..będzie Ci łatwiej pić niż z kubka:) będę trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczysz później efekt to zapomnisz o wszystkich bólach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Dzieki za podpowiedź o wodzie " z dziobkiem". Dzieki dziewczyny za słowa otuchy i wiezre ze bedzie ok bo Wy juz macie to za soba i wiecie co i jak. To dziewczęta moje kochane żegnam Was jako deska a za kilka dni odezwe sie po kolejne rady :-) PA! I trzymajcie kciukasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuchna, będziemy na Ciebie czekać:) trzymaj się i wracaj do nas z pięknymi przodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi sie przypomniało jak byłam w szpitalu w związku ze "sprawami kobiecymi" i durna wzięłam sobie jeansy i koszulę zamiast dresu, jakoś w ogóle nie pomyślałam o tym, że przecież musi mi być wygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! maniucha - trzymam mocno kciuki za Ciebie !!!! To już dzisiaj , kochana bedzie dobrze :) Nie wchodziłam na formum bo miałam nawał pracy a popołudniami dzieci dawały mi nieźle popalić i wieczorem padałam ........... maniucha czekamy na wieści - buziaczki, pozdrawiam gorąco pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmka-20
do dziewczyny mam pytanie Niestety na silikonowe piersi trzeba uważać. Znam przypadek,w którym chłopak przekrecił implant dziewczynie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym przekręcaniem się implantów to nie jest taka prosta sprawa. Mi lekarz mówił że kiedyś podczas operacji troszeczkę nierówno włożył implant i chciał go poprawić - i podobno nieżle się umęczył żeby go o 1 cm przesunąć - także bez przesady... Te implanty teraz mają taką specjalną strukturę, która nie pozwala na przemieszczanie sie implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×