Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

dziewczyny mam uzbierane pieniadze 12 tys (starczy?), niedlugo umawiam sie na konsultacje do dr jarlinskiego z wrocławia z checią zobaczylabym jakies fotki ? moge odeslac swóje przed ( rozmiar0) no i obiecuje dosłac fotki po operacji mój nadres:morena330@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanie czy dr moze odmówic operacji z powodu niedowagi? ( nie odchudzam sie po prostu taka moja "uroda")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wlasnie watek i doszlam do teori carli z ta mala wagą wlasnie tego sie obawiam:( ze dla tak szczuplego organizmu, takie wychlodzenie podczas operacji, niedozywienie to moze byc szok:( moze to mnie zmobilizuje do przytycia chociaz kilku kg.. carli kochana pisz co i jak u Ciebie, czy zbiegiem czasu jest troche lepiej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro minie miesiąc od mojej operacji i dopiero teraz zaczynam w miarę normalnie funkcjonować. Choć dalej czuję ciągnięcie, ciężar, to najbardziej przeszkadza mi kłucie, gdy trochę dłużej poleżę. Oczywiście najgorzej jest po nocy, bolą mnie też żebra, ale to przechodzi jak trochę się poruszam. Dziewczyny też tak macie albo miałyście? Czuję to najwyraźniej w miejscu od sutka do mostka. Kitka ja też trochę bałam się wyciągania tych szwów, ale to trwa dosłownie chwilkę i nie boli. Może tylko troszkę szczypać jak będziesz miała przemywane cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morena a jaką masz wagę i wzrost? Jeżeli chodzi o kasę, to ja zapłaciłam 14.500, ale to w Warszawie i wybrałam najdroższe implanty. Dziewczyny które jesteście przed, broń Boże nie wybierajcie kliniki dlatego, że tam jest najtaniej, nie tędy droga, bo na prawdę to może się źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 178 a waze 56 kg masz racje z tym wyborem kliniki, bron boże sie nie sugeruje ceną jesli juz to moj wybor ogranicza sie do chirurga z wroclawia wole przeczekac np te pol roku i dozbierac te 3-4 tys niz pozniej zalowac i miec komplikacje po wekendzie zapisuje sie na konsultacje koszt 100 zł u dr Jarlińkiego( moze komus sie przyda ta inf.) zastanawiam sie jescze nad dr.Knakiewiczem i dr Bienkiem fajnie jesli odezwala by sie dziewczyna która miala operacje u któregos z tych Panów lub też rozwaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo też kupiłam Triumph Tri Action. Okazało się, że jest parę modeli, ja wybrałam Energy i jestem z niego bardzo zadowolona, bo super trzyma biust. W końcu nie mam tego uczucia, że zaraz mi odpadnie ;) które miałam zwłaszcza podczas nachylania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala wam strona beauty w polsce? jesli tak moglybyscie podac mi linka ? bo mi cos nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morena jak mogę Ci coś doradzić, to spróbuj przytyć choć trochę, ja żałuję, że mi tego nikt nie powiedział, może ból byłby mniejszy, choć podkreślam, że to nie jest nic pewnego. Na konsultację idź, bo to fajnie rozjaśnia w głowie, ale ja gdybym miała drugi raz robić operację, to zrobiłabym ją jesienią, dzięki temu jest dużo czasu, aby wszystko się ładnie zagoiło i ukształtowało. Mnie trochę wkurza, że ten piękny okres w przyrodzie mija, a ja nie mogę z tego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie u mnie ciezko jest z tym przytyciem :( chcialabym dobic do 60 kg mysle ze wtedy lepiej bym to przeszla no nic bede probować...:) fajnie ze o tym napisalas :) boje sie ze na konsultacji lekarz odmowi mi zabiegu wtedy to sie zalamie chyba.. a Ty operacje mialas miesiac temu, mamy maj wiec chyba lipiec, sierpien spokojnie bedziesz mogla wyjsc na plaze w bikini? :) ja zaczelam o tym myslec chyba z najgorszym momencie, lato, upaly... nie wiem czy nie przeczekam do pazdz, listopada ale jak sobie pomysle ze jeszcze cale wakacje bede sie musiala ukrywac ..:/ pojde na konsultacje zobaczymy co lekarz powie poki co trzymam kciuki za wasza udana rekonwalescencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Dziewczyny czy lekarz może odmówić operacji z powodu zbyt szczupłej budowy ciała? i czy rzeczywiście też trudniej się dochodzi do siebie? wiekszość kobiet z rozmiarem AA czy A jest bardzo szczupłych, widać to chociażby w tych wszystkich galeriach klinik. Ważne żeby morfologia była w granicach normy. Też jestem chuda a przeszłam wszystko dobrze, jestem 12 dzień po operacji, więc chyba to nie reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, postanowiłam włączyć się do rozmowy ponieważ nie jestem zadowolona z efektu op mimo, ze była ona moim marzeniem i długo na nią czekałam. Mam implanty allergan 295 i jestem załamana. Przed op miałam bardzo małe A chciałam mieć średni biust tak aby nie musieć nosić gąbek niestety implant okazał się za mały. Do 2 tyg po op piersi wyglądały fajnie czar prysł razem z zejściem opuchlizny, która naprawdę była spora i dodawała jeden rozmiar więcej. Powiem szczerze, ze jestem miesiąc po i już myślę o kolejnej operacji oczywiście nie teraz bo mnie na to nie stać zadłużyłam się aby wykonać tą. Żałuję, że nie poszłam do innego lekarza tylko tak bardzo zaufałam swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carli dopiero maj mamy :) na pewno w lipcu będziesz już śmigać szczęśliwa w stroju kąpielowym :D Morena może już poczekaj rzeczywiście do jesieni. Bo ja zrobisz operację czerwiec - lipiec to nic nie skorzystasz z wakacji. A tak przynajmniej jeszcze pojedziesz czy nad jeziorko czy nad morze, nie wiem gdzie masz bliżej :) A tak to musisz chodzić w biustonoszy pooperacyjnym bity miesiąc więc nawet na plaży się nie rozbierzesz.. A i sukienkę czy jakiś top ciężko założyć. Chyba że śmigniesz teraz szybko i jeszcze się załapiesz na sierpień :) Zgadzam się z Gab, najważniejsze, żeby wyniki badań były dobre przed operacją. A to, że jesteś chuda to na pewno Cię nie zdyskwalifikuje. Ruda przykro mi, że jesteś niezadowolona. Stwierdzenie po operacji, że biust jest za mały to chyba najgorsze co może być :( Nie wiem, jakiego efektu oczekiwałaś. Ale gdybyś chciała robić operację jeszcze raz, zorientuj się jaki implanty możesz mieć największy. Bo jeśli chciałabyś powiększyć np do 335 to Ci się nie opłaca, bo i tak nie zauważysz rożnicy (tak mówił mój lekarz). Musiałabyś mieć przynajmniej 375, i musiałabyś się dowiedzieć, czy taki implant wchodzi u Ciebie w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Ruda też mam Allergan 290 pod mięsień, miałam małe A ale mnie wystarczy ten rozmiar, a dodam że jestem wysoka z tym że mam b. szczupłą kościstą klatke piersiową i wszysko wieksze wyglądałoby bardzo nienaruralnie. Zresztą i tak wieksze by nie weszły, ledwo na te sie lekarz zgodził bo miało być 255. Pewnie u Ciebie też tak wyszło z pomiarów i lekarze boją się wkładać większe. Ale aż tak małe się zrobiły? ja jestem niecałe 2 tyg. po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
ruda a u jakiego lekarza robilas i czemu takie ci zaproponiowal? ja robie u sankowskiego i on zaproponowal 275ml i ja wiem ze nie chce takich juz, jade w czerwcu na ponowna konultacje bo mieszkam w Szwecji...i boje sie ze sie uprze ze wieksze nie wejda.....masz moze zdjecia? wyslalabys? mialas pod gruczol czy miesien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
gab a ty mozesz podeslac foto? sylwiasmentkowska@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
kurde czemu w mojm adresie robi sie na tym forum odstep miedzy k i a literka??? nie ma tam zadnego odstepu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
kurde czemu w mojm adresie robi sie na tym forum odstep miedzy k i a literka??? nie ma tam zadnego odstepu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Sylwiasteczkowska podeślę póżniej jak zrobie aktualne, faktycznie trochę sie zmniejszyły przez 2 tyg. Dodam, że ja mam szeroką klatke piersiową więc mój rozmiar u drobniejszej dziewczyny wyglądałby na wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Sylwiasteczkowska ale czy lekarz zaproponował Ci ten jedyny rozmiar że to max co może wejść? bo zazwyczaj to o jeden rozmiar można jeszcze podnieść. Ja miałam zmieniany na wiekszy przez telefon bo lekarz nie bardzo miał terminy na konsultacje. Są spisane wszystkie wymiary i na podstawie tego zamowiono też większe. Decyzja miała być podjęta przed samym zabiegiem po dokładniejszych oględzinach :-) i tak było. No ale wiadomo spokojniej się idzie na operacje jak już wiadomo co i jak, ja miałam trochę stresu że będę musiała podjąć szybką decyzję tuż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym pisać u jakiego lekarza bo niebawem jadę na konsultację, nie uważam, żeby piersi zrobił brzydkie tylko za małe. Mam wzrost 167 i ważę 54 kg pod biustem 73 w biuście 81przed op Gab_01 czy mogłybyśmy przesłać sobie zdjęcia ? Mi też dr mówił, że tyle do moich wymiarów po czym jak póżniej sie go zapytałam to pow że i 350 by weszło, ale już było po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasteczkowska zrobię dziś aktualne zdjęcia i Ci prześle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka86 kolejny zabieg powiększenia piersi można wykonać ok roku od pierwszej operacji i oczywiście implant musi być sporo większy od poprzedniego. Poza tym aktualne blizny znajdą się na piersi a i fałd podpiersiowy zmieni swoją wysokość.Wiem też, że często zdarza się przy drugiej op CC, którego przy pierwszej nie było :( Lekarze specjalnie proponują mniejsze implanty bo im mniejszy implant tym mniejsze ryzyko powikłań. Ale uważam, ze jak już robić biust to taki, z którego będziecie zadowolone dlatego też warto iść na konsultacje do kilku lekarzy i dopiero wtedy zdecydować, tak bardzo chciałabym cofnąć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja już 9 dzień po i nadal funkcjonuję na przeciwbólowych. W nocy budzę się ok 3 razy, kegosłup odmawia posłuszeństwa, sama nie mogę wstać, więc podnosi i kładzie mnie mąż. Jak Wy sobie z tym radzicie? Można się troszkę podeprzeć łokciami, albo rękoma? Mi lekarz powiedział żeby nie używać rąk do wstawania i tak się tego trzymam, ale może niepotrzebnie. Co o tym myślicie? Acha, Kitka86 pytałaś czy mój mąż już wie... Więc nadal nie widział moich piersi i nie wie o operacji tylko o tym torbielu i ze niby jakiś tłuszcz sobie wstrzyknęłam. Implant mam okrągły 275cc. Stanik-pancernik taki sam jak mają u Szczyta, zapinany z przodu na haftki, pas od pachy do pachy na rzep i z tyłu na dwa szerokie rzepy, łatwo można regulować. Ściska na maksa. Czasem odpinam ten pas co ściąga implanty do siebie i chyba do dołu zeby złapać oddech.:) Jakieś mam gorące te piersi, tez tak miałyście? I kiedy minie ten potworny ból kręgosłupa? Czy można już troszkę przekręcać się na bok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka mi też kręgosłup niestety dokuczał i jeszcze czasem dokucza. Szczególnie jak za długo stoję albo robię coś w kuchni. Czasem dokucza tak, że aż muszę się na chwilę położyć. Trochę mnie to martwi bo w pracy często dużo stoję, ale Maleństwo pisała, że z czasem ból mija, więc tego się trzymam. Spróbuj wstawać tak jak Ci kiedyś pisałyśmy- zginasz nogę, łapiesz się za kolano i podciągasz na nim. No i na boku śpię od jakiegoś czasu. Tzn, zmieniam co chwile pozycje- raz jeden boczek, raz drugi i raz plecki. Ale tęsknię za spaniem na brzuuuuuuszku... Ja też miałam długo ciepłe piersi, ale już wracają do normalnej temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
ruda powiem tylko tyle na temat twoich cycochow: PIEKNE!!! I JAK DLA MNIE NIE MALE )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
podasz mi Ruda adres to wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasteczkowska dzięki ale pojęcie nie za małe dla każdego brzmi inaczej ;) nic nie zmieni faktu, że nie osiągnełam zamierzonego efektu i dalej czuję się nieusatysfakcjonowana :( mam nadzieję, ze je zaakceptuje w takim rozmiarze Gab_01 kasiaruda@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saga81
do ruda2013 za 2 tygodnie mam operację i im dłużej o tym myślę tym mam większy mętlik w głowie, sama już nie wiem czego chcę :-(, jestem zła na siebie bo zachowuję się jak 15 lata która nie potrafi się zdecydować :-( napisałaś że masz 167cm, 54 kg, przed operacja miałaś pod biustem 73 a w biuście 81 ja mam 164 cm, ważę 53 kg, pod biustem mam 74 cm, w biuście 83 cm lekarz dobrał mi anatomiczne 360, boję się że będą za duże, chciałabym żeby były takie proporcjonalne do mojej budowy czy mogłabyś wysłać mi zdjęcie swoich piersi? byłabym Ci bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×