Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość saga81
aga29@10g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie czy 2 tygodnie chorobowego w pracy wystarczy? praca lekka ale jednak 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Moniek to zależy od Twojej kondycji i tego jak znosisz ból ale moim zdaniem spokojnie wystarczy. W zasadzie to już po tygodniu można wrócić do sprawności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab_01
Zgadzam się z Maleństwo, ja już bardziej w domu się zmeczę bo nie mogę usiedzieć w miejscu i ciągle coś robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Majka mnie się wydaje, że po 9 dniach to leciutko podpierać się się rękami możesz. Ja się podpierałam już w pierwszym tygodniu od operacji tylko nie mogłam zbyt mocno bo wtedy przeszywał mnie ból, ale dzięki temu wiedziałam na ile sobie mogę pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile po ciąży jeśli się nie karmiło piersią można robić operacje powiększenia ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pracy wracam już pojutrze :( ciekawa jestem jak to będzie. Mam nadzieję, że dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
DDD06 po pol roku od zakonczenia karmienia jak nie karmilas to pol roku po porodzie bo mleko i tak pewnie mialas i liczy sie od zakonczenia laktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda2013, jakie masz wymiary i rozmiar piersi teraz? Chodzi mi o rozmiar biustonosza. Jestem ciekawa bo ja też mam implant umieszczony pod mięśniem, taki jak w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiasteczkowska bardzo dziękuję za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo o
a słyszałyście o tym www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1682154,1,6-mln-zlotych-za-nieudana-operacje,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwy już zdjęte! :) rzeczywiście nie bolało :) a i cycuszki jakoś tak lepiej wyglądają bez tych opatrunków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia_marysia mam 70 C w Triumph 75 C w H&M ale i niektóre B są dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda2013, nosiłam staniki 75A, pod biustem miałam 70 cm a w biuście 81. Teraz, z tymi implantami noszę biustonosze 70D lub 65E. To nie są duże piersi ale są proporcjonalne do mojej sylwetki bo mam 178 cm wzrostu i ważę 53 kg i mam bardzo szczupłą klatkę piersiową. A swoją drogą, to zaskakujące, że dopiero po operacji lekarz powiedział, że mogłaś mieć implant 350 bo też by się zmieścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
dziewczyny powiedzcie mi czemu lekarz upiera sie przy danym rozmiarze? jak widze po zdjeciach to wszystkie z nas sa chudzielce i jednej wchodzi 250 a innej 400 ml.....ja nie chce marudzic pozniej ze mam male bo nie po to robie operacje, jade na konsultacje jeszcze jedna i bede sie upierac na 100 ml wiekszych czyli na 375ml bo lekarz mowil ze zmiesci sie 250 no 275 ml.....ale ja takich nie che. czy lekarz moze odmowic wlozenia wiekszego implantu jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, a nie myślałaś o konsultacji u innego lekarza? U naszego spotykasz się bezpłatnie w ramach drugiej konsultacji, także może tego samego dnia umów się jeszcze do jakiegoś innego jak już będziesz w Polsce. U mnie widzę, że faktycznie te 275 to jest max co weszło. To zależność między szerokością piersi a szerokością implantu w podstawie, więc implant nie może być szerszy od piersi. Musisz też odliczyć te święte 3 cm na mostku, których nie wolno przekroczyć, gdyż powstałby jeden wielki cyc. Zewnętrzne brzegi tez żeby się nie odznaczały i nie wchodziły pod pachę. Kitka86 już po zdjęciu szwów, super! Ja dzisiaj jadę. W ogóle to czuje się już o niebo lepiej, drugi dzień nie biorę przeciwbólowych. Oczywiście piersi nadal pobolewają, ale już się przyzwyczaiłam. Prawą pierś tylko ciągle mam jakąś taką gorącą i napiętą, nie wiem czy ten mięsień bardziej trzyma? Miałyście coś takiego? Gabi jak sobie radzisz po powrocie do pracy? Ruda2013 prześlij jeśli możesz fotki, mnie lekarz powiedział, że właśnie taki rozmiar mi wyjdzie ostatecznie jak zejdzie opuchlizna. majka1402@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiasteczkowska - lekarz upiera się przy rozmiarze ponieważ uważa, że jest dobrze dobrany....wiesz ma on obeznanie, nie jesteś pierwszą pacjentką i pewnie wie dobrze jak biust wygląda przy 350 ml a jak przy 400 ml. a rozmawiałaś z lekarzem? wydaje mi się, że jak poprosisz to na pewno odpuści bo nie w jego interesie jest to, żebyś była później niezadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carbahan
Czesc dziewczynki. Mam dylemat. W czerwcu operacja. Mam male A. Wybralam z doktorem a raczej jego asystentka(!) i programem komputerowym Mantora 375cc anatomy. I niestety, pani asystentka nie byla w stanie mi powiedziec jaki wyjdzie mi rozmair czy B czy C czy D. Wkurzona jestem. Wiem ze zadaje po raz enty pytanie tutaj -ale czy z malego A i przy Mentorze 375cc anatomicznym wyjdzie mi pelne C? Nie mam ochoty robic operacji jesli mialoby wyjsc z tego B(takie to mam push upy teraz). Pomozcie mi. Zaczynam bardziej wierzyc, tu, Wam, niz Klinice... Mam tylko metlik w glowie przez nich. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka piersi mogą nierównomiernie się goić, przez co jedna może być np większa od drugiej bądź bardziej lub mniej napięta, ocieplona. Więc się nie martw, z czasem się wszystko wyrówna. U mnie też lewa jest troszkę bardziej napięta :) Cieszę się, że już Ci lepiej. Ja byłam dzisiaj pierwszy dzień w pracy i powiem szczerze, że były momenty w których zapominałam o tym, że 1,5 tyg temu miałam robione cycolinki :) czyli pozytywnie! Sylwiasteczkowska myślę, że lekarz nie odmówi. On może Ci coś doradzić, co pasuje najlepiej do Twojej sylwetki, ale jak się uprzesz, to raczej nie ma zmiłuj. Może gdybyś chciała ponad 400 to mógłby się nie zgodzić ale 375.. Ja je mam i jestem z nich dumna :D a i tak są momenty kiedy myślę, że mogłyby być ciut większe :P I cieszę się, że uparłam się na 375 a nie 335 jak chciał mój lekarz :D Carbahan myślę, ale okiem laika, że powinno wyjść pełne C. Ja mam 375 allergan ale anatomiczne, i chodź jestem przed pomiarem, obstawiam pełne C a nawet D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Carbahan myślę, że raczej nie ma opcji, żeby przy 375 nie wyszło pełne C. Ja mam co prawda Allergana nie Mentora ale też 375 anatomy i z mojego 0 wyszło pełne C, więc u Ciebie chyba będą nawet większe :) Myślę, że ważne jest też jaki będą miały profil. Jeśli wysoki to nie ma opcji, żeby było B ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyboru rozmiaru to jest racja że może wyjść jedno wielkie jajo, ja sama widzę po swoich, że nie mogłabym mieć szerszych a rozmiar większe już były szersze ponieważ mam małą przerwę między nimi ale to nie wyklucza faktu ze mogłam mieć implant bardziej wypchnięty do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia_Marysia to dziwne bo ja jestem niższa a pod biustem miałam 3cm więcej niż Ty i mam C o D to mogę sobie pomarzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
hej dziewczynki. dziekuje za rady ) a wecie co jest najlepsze? ze jak kompletnie nie wiem o co chodzi z tymi profilami....sredni, wysoki itp...czy ktoras mi to wytlumaczy? jakie to ma znaczenie i jaka jest roznica w wygladzie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda2013, wzrost nie odgrywa tutaj żadnej roli tylko różnica pomiędzy obwodem pod biustem i a biuście mierzona w centymetrach. Od obwodu w biuście odejmij obwód pod biustem i ta różnica to wielkość miseczki. B = 14 cm C = 16 cm D = 18 cm E = 20 cm Moja różnica to równo 18 cm i rzeczywiście, miseczki D biustonosza są idealne. Miseczka C jest zbyt płytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo wysłałam Ci maila, dostałaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carbahan
Dzieki dziewczynki za odpowiedz, mam nadzieje ze z Mentora 375 cc anatomicznego wyjada fajne pelne piersi. Moj profil w Mentorze to sredni i moderate plus projection 5.3cm. (12.5 cm szerokosc, wysokosc 11.8 czy 11.6-juz nie pamietam, no i projekcja 5.3cm), teraz mam male A. Myslicie ze wyjda fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo_36
Dziewczyny (carli, DDD) opisałam Wam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :* Dziękuje Ci Maleństwo_36 za zdjęcia, masz przepiękne piersi też chce mieć takie. Przepraszam, że tak póżno ale nie mogłam wcześniej napisać. A napisz mi prosze jeszcze jaki masz wzrost i wymiary w klatce piersiowej. Bo mi mój lekarz na pierwszej wizycie jaka ja szczupła drobna, i co może mi zrobić z mojego A to tylko małe C. A Ty kochana też jesteś szczuplutka i u Ciebie sie udało zrobić pełne C. A najbardziej mnie zszokował tym że mam bardzo waska klatke piersiowa. Ale to nieprawda czy 75 cm w klatce to aż tak mało? Mnie sie zawsze wydawało że mam za szeroką klatke piersiowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×