Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Evien
Z tym mietoleniem to powiem ci szczerze, ze moje po prawie czterech miesiacach mozna juz mietolic!:-) ale nie tak jakos bardzo agresywnie hehe :-) Teraz to juz mnie raczej nic nie boli, tylko szwy przypominaja mi o mojej operacji. Ze spaniem na brzuchu to sobie daruj. Jak Chyba wiekszosc "plaskich" kobitek lubi spac na brzuchu ( nic nie gniecie, nie przeszkadza) sama tez tak spalam! Powiem tak: nie powinno sie spac na brzuchu po to znieksztalca piersi! Ale drugs sprawl to taka ze nawet jak probowalam zasnac na brzuchu po operacji to cos gniotlo, cislo, po prostu nie wygodnie :-( Jak bedziesz lubila I nie zal ci bedzie kasy , ze cycki utraca swoj ksztalt , to juz od ciebie zalezy. Do spania na plecach lub na boku mozna sie jednak przyzwyczaic! Kitka! Ciesz sie spaniem na brzuchu te dwa dni, a pozniej to zapomnij! Uwierz mi, ze po operacji nie bedziesz myslec o spaniu na brzuchu jak tylko zerkniesz na cycuszki! A wybor wiekszych implantow, madra decyzja! Pieknego ciala nigdy nie za duzo... (Mowa tylko o cyckach ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie też bym wolała większe, bo tak to będzie stres, że operacja na marne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz... Jak mus to mus. Pozegnam sie ze spaniem na brzuszku :( dobrze, ze zostaly mi jeszcze 2 dni! :) ale cycuszki oczywiscie wazniejsze! Ale co z chwilowym lezeniem na brzuchu? Musze miec masaze kregoslupa co 3 tygodnie i wtedy 45 minut musze lezec. Albo podczas seksu :) Dzieki Evien za dobre rady! Tippy a Ty jestes juz po operacji? Widze ze masz 375 ml czyli tyle ile ja bede miec. Moze jest opcja zebys wyslala mi fotke jak taki rozmiar wyglada u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety coś za coś:) ale do spania na boku można się przyzwyczaić :) no a Kitka jak chwile poleżysz na brzuchu (oczywiscie nie od razu po operacji) to nic się nie stanie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka86 stresujesz się? Bo ja bardzo, chciałabym żeby juz było po wszystkim. Nie wiem jak ja to ukryje, przeciez nie da się tego niezauwazyc. Dziewczyny co robić? Jak sibie radziłyscie bezposrednio po? czy któras z was ma takie małe implanty jak ja bede mieć tzn 250cc lub 275cc mentor okragłe pod mięsień? Podeslijcie fotki na majka1402@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Saga 81 ja robila u dr.Kasprzyka bierz te 360 i sie nie zastanawiaj,to lekarz estetyk,na pewno nie da Ci za duzych implantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwasteczkowska
Majka trzymaj sie , dasz rade my kobiety jestesmy silne. daj znac po czy wszytsko ok. jestesmy z toba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjjj... powoli zaczynam się stresować. To już jutro! Majka też bym chciała, żeby było już po wszystkim. Ale wiem, że wszystko będzie dobrze! U Ciebie też, zobaczysz. Daj znać jak się wszystko ułożyło jak już będziesz po (i będziesz w stanie :) ) Dziewczynki! Trzymajcie kciuki! Odezwę się po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
Kittka trzymaj sie i daj znac po w miare mozliwosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Kitka powodzenia! Jutro twoje marzenie sie spelni! Wiem jak sie czujesz! Bedzie ok!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po! :D łatwo nie jest, ale tragedii nie ma :) leze sobie juz we wlasnym lozeczku i szykuje sie do spania. Oby ta pierwsza noc minela spokojnie. Jutro Wam wszystko napisze bo zdecydowanie musze opowiedziec o mojej klinice przyszlym cycolinkom ;) troszke boli ale pomimo tego zasypiam z usmiechem na twarzy. Aaaaa! I dobrze ze wybralam te 375cc! Sa idealne! :D Majka a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
No Kitka! Gratulacje! !!! Bedziesz miala cyce jak donice! Hehe ;-) Fotki mi przeslesz? Co??? Napisz jutro wszystko, wrazenia, jak po pierwszej nocy, efekty etc... Pozdrawiam. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
super kitka:-) tez foto chce jak bedziesz juz mogla, gratuluje i zazdroszcze:-) sylwiasmentkowska@hotmail.co (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza noc za mną. I w sumie najgorsze było to, że musiałam spać ciągle na plecach i jedyną rzecz którą mogłam zmienić, to ułożenie głowy :) Ból? Do zniesienia, myślałam, że będzie gorzej. Po prostu czuć ciężar na klatce podczas oddychania. Najgorzej rano, zaraz jak się wstanie, wszystko takie zastałe. Ale później już troszkę lepiej. Generalnie funkcjonuję prawie normalnie. Już zamiatałam podłogę i nawet chciałam ją myć :) Dziewczyny wyślę Wam zdjęcia jak już cycuchy chociaż trochę się ułożą. Póki co są strasznie mocno rozstawione na zewnątrz. Mam nadzieję, że to troszkę się zmniejszy... :( A jak było u Was? Co do samej kliniki. Operację miałam w LInea Corpis u dr.Łonia. I muszę wystawić 10/10 pkt! Naprawdę klinika rewelacyjna. Czułam tam się bardzo bezpiecznie. Przed operacją położono mnie w pokoiku z tv (przede mną była jeszcze jedna dziewczyna i musiałam czekać godzinę). Zrobiono wkłucie i podano leki po których miło odpłynęłam na godzinkę. Łóżko miałam podgrzewane!!! Więc było mi milutko i cieplutko. Potem przejażdżka na salę operacyjną, gdzie też leżałam pod matą grzewczą, żeby nie zmarznąć. Dostałam leki po których szybciutko zasnęłam. Zamiast intubacji, miałam maskę krtaniową, więc gardziołko nic nie bolało, i nie były podawane leki zwiotczające. Obudziłam się już w pokoju. Zero złych wspomnień. Ból, to wiadomo, ale skutecznie zmniejszany do minimum przez leki. Zero mdłości czy wymiotów (też dostałam na to leki). Po 2 godzinach dostałam ciepłe tosty i chlebek, z różnymi serkami, wędlinką, jogurtem i herbatką. Zjadłam wszystko, żeby szybko dojść do siebie. Do tego piłam dużo wody. Po jedzonku normalnie wstałam, pierwsze siusiu. Niedługo potem ubranie się i do domku. Jechałam 120 km ale dałam radę przeżyć nawet to. Z kliniki mam same dobre wspomnienia. A dr. Łoń to prawdziwy profesjonalista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
Kitka ty tam podlog nie myj! ja mam dopiero termin na lipiec ....a powiedz mi ta klinika to w Warszawie? Ile zaplacilas za wszystko i dlaczego tego samego dnia wypuszczaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w Warszawie. Dlaczego wypuszczają tego samego dnia? Bo nie ma potrzeby być do następnego :) Też się o to pytałam lekarza. Powiedział, że na całym świecie wypuszcza się pacjentki tego samego dnia. Bałam się bardzo tego, czy dam radę i w ogóle. Ale patrząc na to wszystko ze swojego punktu widzenia widzę, że mają absolutną rację! Chyba bym się wściekła, jakbym miała tam być do dzisiaj. Musiałam zostać 5 godzin po operacji. O 18 już normalnie chodziłam, w ogóle mi nie było słabo. Więc po co tam leżeć? Skoro można wrócić do domu i pierwszą noc spędzić we własnym łóżko? Ta narkoza i leki na najwyższym poziomie, szybko je organizm neutralizuje. Zostawiają Cię na życzenie, ale płacisz wtedy 1200 zł, lub jeśli dzieje się z Tobą coś niepokojącego (wtedy jest na koszt kliniki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka86 ja również jestem po zabiegu u Łonia. Niestety bardzo źle wszytko zniosłam. Możesz mi napisać ile ważysz, ile masz wzrostu i jaką miałaś wyjściówkę, ponieważ mam pewną teorię, która mam nadzieję się potwierdzi i być może pomoże innym dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
carli a jaki masz implant? zadowolona jestes z efektu u tego dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
335 Allergan anatomiczny pod mięsień. Niestety na dzień dzisiejszy nie jestem zadowolona ;( ale mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni, ponieważ nie powinno się ich oceniać po 3 tyg. od operacji, a tyle na razie upłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
a podeslalabys foto? ja u sankowskiego robie i chce wieksze niz mi zaproponowal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
a wyslalabys foto? czemu jestes niezadowolona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia możesz oglądać niezliczoną ilość zdjęć a i tak nigdy nie będziesz wiedziała jakie Tobie wyjdą. Jest zbyt wiele czynników, które mają na to wpływ. Jeżeli zależy Ci na większych, to myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie przejść się na konsultację do innego lekarza i zobaczyć co on powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carli a czemu nie jesteś zadowolona ? 3 tygodnie to na prawdę niewiele wiec daj sobie jeszcze czasu:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi różnią się wielkością, położeniem i jedno cięcie jest jak na moje oko za nisko i boję się, że będzie wychodziło poza stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carli mam 168 cm i wazę 55 kg. Zmartwiłaś mnie, dlaczego jesteś niezadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tylko martwi ta odległość między piersiami. Dziewczyny wiem, że na efekty trzeba czekać nieraz kilka miesięcy, ale czy ta odległość też się zmniejszy? Piersi się do siebie zbliżą? Czy tak już zostanie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się będą minimalnie różnić, ponieważ moje piersi się różniły. ALe jeśli się nie ma idealnych piersi, nie uzyska się raczej idealnego efektu po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carli- czemu nie jesteś zadowolona ?? Ja własnie zamierzam się umówić do dr. Łonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam dzisiaj chyba połowę tego forum i już się uspokoiłam :) na efekty trzeba cierpliwie czekać i już :) i mimo wszystko jestem szczęśliwa! Ręce mogę podnosić do góry więc też chyba nie jest źle :) Majka! Co u Ciebie??? Odezwij się bo się martwię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×