Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gab_01
Trzymaj sie mama, najgorsze są trzy pierwsze dni, czyli juz część masz za sobą tę najgorszą pierwszą dobę. Ja tylko dwie pierwsze doby brałam przeciwbólowe. Pózniej też bolało ale nie na tyle żeby się faszerować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Am41 gratuluje , sama po sobie wiem jakie to cudowne uczucie :D i podpisuje się pod Twoim zdaniem: nie ma co czekać! Kitka86 - pod Twoimi też się podpisuję ;) idealnie ubrane w słowa, jestem tydzień po operacji i za każdym razem kiedy jestem koło lustra musze zerknąć i nacieszyć się tymi cycuchami :D :D i z każdym kolejnym razem jestem coraz bardziej zachwycona :D już zaczynam przeglądać strony z bielizną, bo w końcu na te cuda będzie trzeba coś ładnego zakładać :D aaa, dzisiaj miałam ściągane szwy i doktor powiedział że wszystko ładnie wygląda i ładnie się goi, nie mam też przeciwwskazań do spania na boku, a to dla mnie zbawienie :D :D Lila Milka1234 - 290 ml powinno być raczej ok, ale miseczka miseczce nie równa, każdy ma inną budowę... ja ze szczupłą a nawet bardzo szczupłą budową przy 375ml miseczkę mam powiększoną ok 3-4 rozmiary :P taka budowa ;) w każdym bądź razie w polsce staników na siebie nie znajdę bo mam mały obwód pod biustem a cyce jak marzenie :P mama 1985 - jesteśmy z Tobą, każda przez to przechodziła a uwierz mi, jak się lepiej poczujesz to widząc swoje cycuchy szybko zapomnisz jak było ciężko :) buziaki dziewczyny ;) ps. polecam genialną stronę, która może sprawić że wasz biust będzie wyglądać tak jak na to zasługuje balkonetka.pl ;) przepraszam za taki długi wywód ale jestem tak szczęśliwa że mam słowotok :P dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny,jest ciężko...boli boli boli...ciągnie i rwie.nam nadzieję ze też bede zadowolona tak jak wy :-P narazie nam duże spuchniete twarde chce :-) (400ml okrągłe) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 dnia, 24h po, już śmigałam po galerii żeby kupić sobie drugi stanik na zmianę ;) a 48h po tzn 3 dnia już normalnie funkcjonowałam, nawet niosłam pół kilometra zakupy ze sklepu (oczywiście w miarę lekkie :P) i przez ten czas zauważylam że jak dużo chodzę to mnie przestaje boleć, warunkiem tylko było dobre usztywnienie żeby nie ciągnęło poczas chodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuje dziś wyjść na troche o 12 będzie koniec 2 doby :-P chyba jest dziś lepiej ale i tak podnieść się nie mogłam i walczyłam....ta prawa pierś jest taka opuchnieta :'( czy to normalne ze jedną oki a druga taka jak od kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuje dziś wyjść na troche o 12 będzie koniec 2 doby :-P chyba jest dziś lepiej ale i tak podnieść się nie mogłam i walczyłam....ta prawa pierś jest taka opuchnieta :'( czy to normalne ze jedną oki a druga taka jak od kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze się orientuję to operacje miałaś całkiem niedawno. Także może być tak, że jedna pierś jest bardziej opuchnięta a druga mniej...no i to że boli to powiedziałabym, że normalka :) ale spokojnie, każdego dnia będzie coraz lepiej:) a jakie masz implanty i rozmiarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
mama z tego co czytalam masz 400ml a powiedz czy pod miesien czy gruczol? bo chyba jak nick wskazuje jestes mama po karmieniu pewnie , jakie mialas swoje male? obwisle? czy wcale? ciekawa jestem twojego efektu? lekarz taki rozmiar ci proponowal czy sama takie duze chcialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
mama z tego co czytalam masz 400ml a powiedz czy pod miesien czy gruczol? bo chyba jak nick wskazuje jestes mama po karmieniu pewnie , jakie mialas swoje male? obwisle? czy wcale? ciekawa jestem twojego efektu? lekarz taki rozmiar ci proponowal czy sama takie duze chcialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama to normalne, że jedna pierś jest trochę bardziej opuchnięta niż druga :) nie ma się co martwić, najgorsze już za tobą :) a jaką miałaś wyjściówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nam 2 dzieci,po karmieniu smutne zwiedle b,operacja była w poniedziałek implant 400ml mentor pod mięsień....jaki rozmiar z tego będzie narazie niewiem są tak opuchniete,mam nadzieję se będzie dobrze kiedy karmiłam dzieci miałam ,duże D podcgodzace pod E były fajne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexi a ile masz wzrostu wagi i cm w klatce piersiowej? A rozmiar wyjściowy jaki miałaś? Masz pod mięsień? Jeśli tak to Twoje piersi są ruchome, tzn możesz je dowolnie układać w staniku? Troche tych pytań jest, ale zanim się zdecyduje na taki zabieg wole pogadać z osobami które już to przeszły by jak najwięcej wiedzieć:) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgroza !
metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126477,13892097,Miala_miec_slub_i_piekne_piersi__Teraz_jej_rodzice.html#TRNajCzytSST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi też pomagało chodzenie i robienie różnych rzeczy domowych. Tak powolutku, delikatnie. Bo jak się kładłam na zbyt długo, to wszystko zastygało i później jeszcze gorzej było. Chodź wszystko w granicach rozsądku :) 400? To będziesz miała fajne cycolinki :) Nie martw się, z każdym dniem będzie coraz lepiej i coraz lżej. Majka, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio 400 ml zobaczymy co z tego będzie bo narazie to wielkie spuchlaki :-D ale to fakt pochodzilam dzisiaj pojechałam z psiapsioła po synka i tak jakoś dzień zlecial troche bolało i ciągnęło ale jest lepiej nawet łatwiej mi się podnieść :-) nicka przed emna a po nocy ciężko się podnieść :-(mój kochany wraca w niedzielę i zobaczy cycusie ciekawe co powie :-)(oczywiście wiedział,niestety nie mógł być przy mnie bo dostał wyjazd z pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę może ktoś coś wie na temat Kliniki Kolasiński w Swarzędzu, jakieś pozytywne czy negatywne opinie. Nie mogę nic znaleźć nacten temat. Na mnie klinika jak i konsultacje zrobiły dobre wrażenie i mam wyznaczony termin zabiegu ale wciąż szukam opini które potwierdzą że mój wybór jest dobry. Czytam wasze wypowiedzi i widzę że większość jest zadowolona z efektów. Ja do decyzji dojrzewałam wiele lat i stwierdziłam że już nie mam na co czekać a chcę się jeszcze nacieszyć ładnym biustem. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LilaMilka1234 - mam 175cm, w czasie op ważyłam 60kg, wymiary wyjściowe 72cm pod biustem i 84cm w biuście, można przyjąć że wizualnie takie sobie B, bo co coś tam jednak miałam ;) po op. w biuście ok 96cm (na początku z opuchlizną było więcej i tak samo brzuch miałam cały obrzmiały) wizualnie na pewno więcej niż D :P spokojnie można powiedzieć DD\E ;) teraz troszkę mi się schudło bo 4kg od op czyli teraz waże 56kg i w biuście mam 95cm ;) a pod 67 więc wizualnie jest całkiem całkiem ;) (tak swoją drogą stanik na nie to 65G\60GG w brytyjskiej rozmiarówce czyli chudzina z dużymi cycami można powiedzieć) po negocjacjach z dr, bo początkowo miałam mieć 325-350ml wybrałam mentora 375ml wysoki profil (chciałam 400ml ale doktor mi odradził i dobrze że go posłuchałam bo te są idealne :P) i miałam właśnie pod mięsień, podobno tak jest bardziej bolesne ale ja jakoś prawie wcale bólu nie odczuwałam długo :) pod mięsień jest wskazane jak się nie ma zbyt wiele swojej tkanki bo nie widać wtedy granicy implantów, ja mogłam mieć równie dobrze pod gruczoł ale ani przez chwile nawet sie nie wahałam. Na początku tylko takie dziwne jakby przeskakiwanie i napięcie mięsnia czułam jak np sięgnęłam po coś i wystawiłam rękę do przodu :D ale to takie fajnie dziwne było :P zawsze miałam wrażenie że mi implant wyskoczy :D :D no ale ok po tygodniu już się wszystko unormowało :D teraz jestem dopiero niecałe 2tyg po operacji ale już nic, zupelnie nic mnie nie boli, szwy ściągnięte, mogę sobie spać na boku, blizny ładnie się goją i opuchlizna już zeszła ;) teraz tylko czekać jak się uformują ;) Cycuchy już mam takie fajnie miękkie że mogę ugniatać hihi :D a jak czasem dłużej pochodzę bez stanika (wtedy to już wgl są mięciusie jak naturalne) to się nawet zapominam i np przez przypadek przycisne ręką dosyć mocno i dopiero po chwili orientuje się że odczuwam to jakby były moje :D w sensie nie czuję że tam jest coś sztucznego ;) Co do ruchomości to jeszcze za wcześnie żeby o tym mówić bo wszystko tam w środku musi się zagoić, ale do stanika spokojnie już po dwóch tyg umiem je do siebie zbliżyć tak że tworzy się ładny rowek, ale ja wgl jakaś dziwna jestem bo wszystko mi się tak szybko goi :P jak chcesz coś jeszcze wiedzieć pytaj śmiało, ja przed zabiegiem przewertowałam tyle wpisów na różnych forach że to aż straszne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am41
..do LilkaMilka1234... ...poniewaz mam bardzo drobna klatke piersiowa,to lekarz sam zaproponowal mi taka wielkosc implantu....:)))) wieksze wygladałyby bardzo nienaturalnie. jaki mialam rozmiar przed zabiegiem...to sama juz nie wiem....moje piersi byly tak rozjechane po dzieciakach:)))))) ale,bylam wczoraj w triumphie po sportowy stanik.....pani mnie wymierzyła i powiedziala....miseczka E :)))) az,mi sie w glowie zakrecilo:)))))))))) ...E....:) na normalny biustonosz przyjdzie jeszcze czas,zadowolic sie musialam triaction energy N, 70 D, wzielam rozmiar D zeby lepiej trzymal biust... POZDRAWIAM WSZYSTKIE CIERPIACE :)))))))))))))))))) pamietajcie,ze to tylko chwilowe...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 4 nadal boli boli boli :-( przelewa mi,się coś tam,w środku,pieczę,szczypie i swedzi grrrrrrr :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - mi się gdzieś tak z tydzień przelewało wszystko, trzymaj się, niedługo minie ;) am41 - mam ten sam stanik ;D 70E :P ale w nocy tak mnie ciśnie czasem że oddychać nie mogę, ale trzyma za to jak marzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycuchy zmalały jeszcze bardziej :( i naprawdę żałuję, że nie wzięłam większych... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
to ja juz kitka nic nie rozumiem....jak to jest ze u jednej 250 wygladaja na wieksze niz u innej 375 ml....ja to juz wogole nie wiem jakie mam robic.....masakra ciekawe jak majka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co będzie u mnie narazie wielkie spuchlaki (400cc) ale to dopiero 6 doba jeszcze wszystko boli :-/ ale coś tam przy tych moich maluchach próbuje zrobić takie małe co nieco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
mamma a gdzie robilas? masz fotki moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam fotek :-\ lekarz robił ale chyba jeszcze za wcześnie na ostateczny efekt dziś 6 doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam u dr Jarlińskiego we Wrocławiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×