Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Wiem jaki to dylemat, bo przed op sama denerwowałam się, czy wybrany rozmiar implantu na pewno będzie dobry, ale zaufałam lekarzowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
dzięki Kaja, ślicznie wyszły i nawet spore, no to teraz jestem w dziupli, chyba jednak przesadzilam z tym rozmiarem :) musze sie z tym przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
gira a jakie masz wymiary ? ile cm pod biustem ile z biuście ? wysoka jestes ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 a czy ja mogę też dostac fotki? ja tez mam bardzo waska klatke obwod taki sam jak u ciev\bie, ogołnie figura jak u dziecka :( bardziej nastolatki Generalnie lipa, bo wtedy rozmiar implantu tez jest ograniczony bo za duzego tez nie mozna. Dzisiaj odebralam ostatnie wyniki badan i wszystko ok :) zeby tylko sie nie rozchorowac dziewczyny a jakie tabletki na sen? i ile mialyscie zwolnienie lekarskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Dziewczyny ja odkad planuje operacje nie kupilam ani jednego stanika chinskiego mega push upa :) ktore kupowalam do tej pory. Postanowilam ze jesli kupie kolejny to juz na nowe piersi :) a jesli w pracy zauwaza operacje to trudno staram sie nie myslec o tym :) Ludzie zawsze gadali i beda gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girra... niekonieczne przesadziłaś... poproś Madzię o fotki - ona ma 360 ml i też jest szczuplutka, a piersi wyszły super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Ja mam pod biustem 65, profil implantu XH - czyli najwyzszy ;) bierzcie wieksze,dziewczyny - to znaczy takie,jakie zaproponuje lekarz. Zeby bylo ladnie i naturalnie, nie zrobia Wam krzywdy, te piersi to potem ich wizytowka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Monikaania - wyslane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia... jutro prześlę Ci zdjęcia. Ja przed zabiegiem łykałam gripex, jak tylko czułam, że zanosi się na jakieś przeziębienie. To jeden ze środków, które możesz brać spokojnie. Recepty na żadne tabletki nasenne nie dostałam i dobrze, bo nie przydałyby mi się. Miałam kilka kryzysowych wieczorów, ale udało się zasnąć bez wspomagaczy. A w nocy nie budzę się wcale - raz się zdarzyło, ale tabletka przeciwbólowa pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
madzia czy mi też mozesz wyslac zdjecia? negra@autograf.pl ja mam pod biustem 60, ale boje sie ze te 345ml to za duzo. a ty masz okragle czy anatomiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Madziu piersi wyszky super wcale nie zaduze jejku ale wy jestescie szczuplutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Ja to przy was jestem wielka :) hihi mam pod biustem 78cm ogolnie nie jestem gruba ale przy was to jestem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
girra 60 masz pod biustem a w biuście ? wysoka jestes ? wiesz to wszystko ma znaczenie jeżel chodzi i wielkość . Ile cm podstawy mają twoje implanty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
chodzi o wielkość * :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girra... ale Ty jesteś mega szczuplutka... to może faktycznie uważaj z tym rozmiarem... Kasia... podaj adres e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
wzrostu mam 160 cm, a kurcze ile podstawy ma implant to nie wiem, albo nie zapamietalam z wrazenia, no ale chyba by mi lekarz powiedzial ze przesadzilam. tzn powiedzial ze juz wiekszych mi absolutnie nie zrobi niz te 345 ml. no ale mam jeszcze czas na zastanowienie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
w biuście mam 73, postaram ci sie wyslac zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
girra a jakiej firmy będziesz miała implanty? i czy anatomiczne czy okrągłe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
anatomiczne, mentor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
ilonka wyslalam ci zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
oj szczuplutka jesteś :) no musisz pomyśleć ,żeby nie wyszły ani za małe ani za duże. a cos około 320 nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girra
chyba sa, ale jak mierzylam te 290 w jednej piersi a 345 w drugiej to w sumie az takiej duzej roznicy miedzy nimi nie bylo. ale i tak bede jeszcze myslala nad tym rozmiarem, bez problemu moge zdecydowac sie na inne tuz przed operacja, wiec z tym nie bedzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...witam was bardzo serdecznie. Pisze do Was i bede wdzieczna za szczere konstruktywne odpowiedzi. 1 kwietnia mam termin z 70 A na 300 cc anatomy pod miesien e Bielsku u Sirki I...Pytanie moje skierowane jest do matek oraz do innych kobiet po .. 1) Kiedy doszlyscie do siebie tzn, kiedy "zapomnialyscie "o tym ze jestescie po operacji.Czyli kiedy przestalyscie czuc dyskomfort? 2) Jestem mama 2 letniej córy i jak to bywa przy takich maluszka trzeba podniesc ,przytulic,przebrac.Wiem , że musze miec kogos do pomocy przez ...i tu moje pytanie.Jak dlugo WY nie bylyscie w stanie opiekowac sie swoimi pociechami?.Nie pytam jak dlugo ja nie bede mogla tylko jak dlugo WY nie dawalyscie rady? 3) Jak radzilyscie sobie z higiena:) z myciem wlosow myciem buzi etc Kiedy odzyskalyscie niezaleznosc:)? 4) Czy ktoras z Was załuje? 5) Kiedy mozna zaczac cwiczyc.Wg mojego lekarza 2 miesiace.Ale co tzn? Czy po 2 miesiacach bede mogla isc juz pobiegac? Jak dlugo nie bede mogla robic papek,brzuszków? 6) Zalezy mi na dojrzalych odpowiedziach. Caly czas sie waham...przeszlam przez cesarke i wiem ze pierwsze 2 dni byly koszmarem.Ale po 4 dniach juz sprzatalam mieszkanie..W tym przypadku bedzie rzez tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, bacha841 ;) ja jestem dwa tygodnie ''po''...ale moze moje odpowiedzi cos Ci dadza ;) 1. Tydzien po. Wiem,ze to zle, ale sie zapomina. Bola szwy, kiedy sie za bardzo pociagnie reke, ale piersi juz w ogóle. 2. Ja mam 4,5 letnia corke i 9 miesiecznego synka. Tydzien zajmowal sie nim tylko mąż, ale ja po 3 dniach juz zmienialam mu pieluchę. Teraz, po dwoch tygodniach, musze go czasem podniesc, przeniesc do lozka albo zdjać ze schodka ;p Jesli masz 2 letnia corke - wytlumacz jej,ze noszenia nie bedzie... dwulatka wazy juz swoje. Z ubieraniem itd. nie bedziesz miec problemow ;) 3. pierwszy prysznic 2 dni po, ale z pomoca meza. Wlosy umylam po 3 dniach, bo nienawidze miec brudnej glowy ;p jakos dalam rade. 4. Nie!! 5. Nie mam pojecia ;p 6. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha841... ja też jestem dopiero 2 tygodnie po operacji 1. Ja jeszcze o operacji nie zapomniałam - dyskomfort czuję cały czas - czasem mniejszy, czasem większy, ale nie jest najgorzej. Są dni, kiedy czuję się wręcz świetnie. Wydaje mi się, że kwestia bólu, to sprawa indywidualna każdej z nas... Lekarz mówił, że jeszcze przez kilka dni mogę go odczuwać. 2. Mam kilkumiesięczne dziecko, ale nie podnoszę go. Nie dlatego, że nie dałabym rady - po prostu mój lekarz uważa, że jest zbyt wcześnie na takie szarżowanie. Mam męża do pomocy, jeszcze przez tydzień, więc sytuacja komfortowa. Pieluch też nie zmieniam, bo dziecko jest bardzo żywiołowe i silne i trudno przy tym kopniaka nie dostać. 3. Twarz i dolne partie ciała myłam już kilka godzin po operacji. Z górnymi mąż pomagał mi przez tydzień. Z włosami też. Dziś mijają dwa tygodnie od mojej operacji i włosy umyłam już sama - nad wanną, żeby rąk nie podnosić do góry. Przez pierwszy tydzień nie możesz wziąć normalnego prysznica, bo nie można moczyć ran. 4. Zdecydowanie nie. Warto trochę pocierpieć, żeby mieć wymarzone piersi. 5. Z implantami okrągłymi o gładkiej powierzchni można szybciej wrócić do sportu niż z anatomicznymi. Pewnie dlatego twój lekarz mówił o dwóch miesiącach (w przypadku okrągłych to ok 4-6 tygodni) - ja trzymałabym się sztywno jego zaleceń i zapytaj go dokładnie jakie ćwiczenia możesz wykonywać. Też miałam cesarkę i mogę powiedzieć, że po operacji biustu ból jest mniejszy, ale zdecydowanie dłużej trwa i jesteś bardziej ograniczona, bo po cesarce, jak już wstałaś z łóżka,to mogłaś wykonywać wszystkie czynności domowe i przy dziecku przez cały dzień, a po opp musisz uważać na ruchy rąk i podnoszenie różnych rzeczy. Zdecydowanie wolałam okres rekonwalescencji po cesarce. Ale głowa do góry - naprawdę warto się pomęczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia... chciałaś zdjęcia, ale ja nie znam Twojego adresu e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malini
Madzia ja tez bardzo bym prosila o wyslanie fotek,poniewaz mam wymiary jak ty )) Simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malini
Sorry Kaja ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny,zastanawiam sie i chyba sie zdecyduje na powiekszenie piersi,po dwóch ciazach moje piersi zmalaly do malego B,prosze powiedzcie mi czy powiekszone piersi np z B na D nie beda wygladaly tak jakos sztucznie nie naturalnie,czy nie beda staly jak jakies dwa wzgórza jak sie poloze itd,a moze któras z was przyslala by mi foty swojego nowego biustu,moze to by mnie bardziej przekonalo do podjecia decyzji.jesli sie zdecyduje to mysle o dr.Skwiercz,co niej myslicie,slyszalam ze jest naprawde dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×