Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość ilonka22
leeloo77 a podesłałabys mi swoje zdjecie np w kostiumie ( chodzi mi o to czy mamy podobną figurę ) Będę bardzo wdzięczna tobie :):) ilonakrawiec22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka... pod biustem mam 70cm. Zdjęcia podeślę Ci, jak tylko zdejmą mi szwy. Kiedy masz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kaja333 to dziękuje ci czekam na foto :) a kiedy zdejmują co szwy ? Ja 17 marca :) Ale im bliżej tym więcej wątpliwości , cięcie mam pod piersią ,ale cały czas waham się anatomy czy okrągłe i niby logiczniej byłoby anatomy bo czy z małego A jak zrobię okrągłe to mogą wyjść piłki.. zbiła mnie z tropu pani doktor u której byłam i powiedziała mi ,że okrągłe wyjdą dobrze 330-350ml wiecej nie ,ale jak jej się pytałam czy na pewno nie wyjdą piłki to mówiła,że pod mięsień jak będą to nie mają prawa wyjśc piłki.,.. i już głupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultację mam 20 lutego - mam nadzieję, że wtedy będę miała zdejmowane szwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
a jak myślicie które wyglądają na większe ? powiedzmy 300ml wysoki profill okrągłe czy 300ml anatomy wysoki profil ? jeju zamiast się cieszyć to siedze i dumam myslałam,że jak pójde do 2 lekarzy to dwóch powie mi powiedzmy anatomy i wtedy sprawa jasna a teraz jeden mówi tak drugi tak.. :( jedyne z czym się zgadzają to ml , bo powiedzieli ,że nie więcej niż 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz knajpe? Chyba spelune marzycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Ja będe miała okrągłe:)) moj kekarz powiedzial ze kobiety które maja duzo skóry po karmieniu i nie maja jedrnych piersi nie piwinny miec anatomicznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ty taką "spelunę" jak moja możesz co najwyżej na folderach sobie pooglądać. Jak to mówi moje dziecko "spadziochaj " Ilonka ta fotka tej babeczki nawet, nawet. Nie wygląda źle. Okrągłe też powinny wyglądac ładnie jeżeli są dobrze zrobione. Niestety to ty musisz podjąć decyzję. A twój lekarz nie ma jakiejś galerii zdjęć żeby zobaczyć jak robi implanty okrągłe. Postaram się przesłać fotkę figury. Zgadzam się z monikaania22222, nawet Ambroziak tak mówił, że przy dużej ilości skóry najlepsze okrągłe bo ładnie wypełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
leeloo77 ja no właśnie , będę Ci wdzięczna jak wyślesz foto :) hmm najwyżej anatomy podciągnę sobie ;D i będą okrągłe ;) gorzej w drugą stronę jak będą dwie piłki to już nic nie zrobię :( jeju powinni już w 21wieku mieć takie maszyny jak vectra tylko oddające obraz w 99% a nie tylko poglądowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leeloo77 taka bogata a do Czech jedziesz zeby zaoszczędzić? Nie stac cie w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnicę oddam tobie i za to zrób sobie jednego cycka w Polsce to się dowartościujesz. Na drugiego uzbieraj pod kościołem w niedzielę. Ilonka też szukałam gabinetu, który ma tę maszynę ale znalazłam jedną w Krakowie. Jak zadzwoniłam okazało się że tak jak mówisz to tylko wygląd poglądowy a koszt 250 zł. Chyba nie mamy wyjścia jak tylko zaufać naszym lekarzom, wkoncu robią to od lat więc wiedzą co dla nas dobre:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik12
Hej. Dziewczyny znalazłam ten temat ale ponad 500 stron. Możecie mi w skrócie napisać o fajnych cyckach i gdzie?u kogo?za ile? Ja nie mam piersi(są zjedzone przez 2 szurków kochanych). Jestem województwo warmińsko-mazurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po 2 miesiącach od operacji dam radę isc na wesele, tańczyć i podnosić ręce do góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 2 m-ce po operacji i poszłam na sylwka. Nic nie bolało. Zero problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moim zdaniem miałaś szczęście, że nic się nie stało. Ale tez w sumie nie wiadomo jak bardzo szalałaś:) ale weselne szaleństwo po 2 miesiącach to moim zdaniem troszke ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za informacje juz się balam że bede musiala przełożyć termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
E no, wedlug mnie 2 miesiace to juz spokojnie mozna isc i troszke potanczyc ;) nie mowie o wariowaniu ale poruszac sie na pewno da rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 A jaki masz teraz rozmiar? Pamietam, ze mialas male B Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
leeloo77 będziesz w stanie wysłać mi zdjęcie w kostiumie jakoś przez weekend ? :) Jak w ogóle samopoczucie zostało już niewiele czasu do 10 ;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
W czwartek minęło 2tyg po operacji, czuje się bardzo dobrze i to mnie trochę zdradza bo chce mi się już wszystko robić,.mam wrażenie ze piers się różne tzn jedna jest bardziej opadnieta czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest normalne za parę tygodni podniesie sięi będą równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaneuczucia
Mój lekarz mówił.że po miesiącu można wszystko robić ćwiczyć itd to myślę ze spokojnie można tańczyc. Mam pytanie czy możecie polecić jakiś stanik sportowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anik ..... dr kubasik poznan... implant okragly wysoki kwota 2 lata temu okolo 14 tys. szczerze polecam monika3157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biustonosz sportowy Anita active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sklepuroda.pl/product-pol-9-Biustonosz-Model-Klasyczny-VF-z-suwakiem-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może powiedzieć po jakim czasie piersi się wyrównują tzn są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 miesięcy a nawet rok. Jest to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×