Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Jestem po operacji u Kolasińskiego /nos -wyszedł wg mnie świetnie / a moja kuzynka piersi. Uważam że to jedna z najlepszych klinik w Polsce . Nie reklamują się ale pacjentów sporo.Warunki też bajeczne Moja ocena na 5 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
jestem po konsultacji. mam mieć 340 okrągłe naturelle. Lekarz przemiły, klinika luksusowa a najlepszą reklamą powiększania piersi są pielęgniarki. Mnie jedna pokazała jak jej wyszły jest 2 tyg po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2201... zmierzyłam się dziś - w biuście nadal mam 90 cm (tak, jak od razu po operacji), więc pomimo zejścia opuchlizny piersi nie zmniejszyły się - zobaczymy, jak będzie, kiedy opadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anexik... mam tylko wypełnienie implantami, bez podniesienia biustu, bo przed zabiegiem był jędrny, tyle, że bardzo mały. Ja jestem zadowolona z efektów operacji, opieki medycznej i warunków w klinice, więc jak najbardziej polecam, tyle, że nie wiem, z jak mojemu lekarzowi wychodzi podnoszenie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 bardzo dziekuje Ci za odpowiedz :) To dobrze ze nic nie ubylo po zejsciu opuchlizny :) Mi opuchlizna nie schodzi jeszcze, wszystko takie napiete i ciagnie, ale moze juz niedlugo ... W czwarterk minie tydzien od operacji. Tez nie moge sie doczekac zakupu koronkowego biustonosza :) ale i spod koszuli nocnej tez juz bedzie cos widac :) nie to co wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kaja czy udało się tobie już kupić jakiś normalny biustonosz? bo moja znajoma powiedziała ( jest prawie 2 msc po op) ,ze nie może w standardowych sklepach znaleźć rozmiaru bo nawet E za małe.ma 370ml, hmm a druga ma 340 i też nie może znaleźć... czy to kwestia,że za wcześnie i nie układają sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
do wszystkich dziewczyn po operacji : czy jak pijecie zimne lub ciepłe napoje to czujecie jakbyście wlewały sobie to w piersi ??? bo moje dwie znajome tak mają,że jak przełykają to czują jakby ten napój dotykał do piersi i czują zimno lub gorąco w piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja żadnych tego typu odczuć z napojami nie mam :) Zwykłego stanika jeszcze nie próbowałam kupować, ale myślę, że nie powinnam mieć problemu - w końcu to rozmiar D, więc żadne szaleństwo :) Na ulicach widuję mnóstwo kobiet z piersiami podobnymi do moich... mam nadzieję, że kupują staniki bezproblemowo, bo byłaby porażka. Wcześniej miałam problem z doborem biustonosza, bo piersi były zbyt małe, a teraz miałabym mieć powtórkę z rozrywki, tyle że powód skrajnie inny? Brrr... Oby nie, bo marzę o tym, żeby móc wejść do sklepu z bielizną i nareszcie mieć nieograniczoną możliwość wyboru :) A tym Twoim koleżankom puściły już mięśnie (opadły piersi)? Czytałam, że piersi mogą układać się nawet do roku, ale z reguły to trwa ok. 3 miesiące. Ja, dopóki mi piersi nie opadną, nie wybieram się na żadne zakupy, bo strach, że potem stanik nie będzie dobrze leżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu... prawda, prawda z tą koszulą (i innymi ciuszkami) :) :) :) Ja jestem miesiąc po i pomimo zejścia opuchlizny, mięśnie jeszcze trzymają, więc piersi nie są tak miękkie, jak powinny, ale i tak jest ok. Mąż codziennie ochoczo sprawdza wszelkie zmiany i cieszy się, że piersi robią się takie mięciutkie i naturalne, bo na początku, to wiadomo.... jakby ktoś mi dwa kamienie do klatki przykleił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja powiem Ci , ze i moj mnie zaskoczyl :) bo normalnie to nie intersowala go ta operacja, nie chcial zebym robila , ze nie ma takiej potrzeby i co ja w ogole moim piersiom chce zrobic. A teraz lubi zagladac do nich ,:)zaskoczyl mnie :) Mowi ze podoba mu sie efekt nawet gdyby mialy zostac takie jak teraz sa. A sa jak dwa kamienie , ale mam nadzieje ze kwestia kilku dni jak juz opuchlizna zejdzie i nie bedzie tak bolalo i ciagnelo. Z napojami tez nie mialam nic podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
hmm no a jaki stanik kaju masz po poeracji ten sportowy ? chodzi mi o rozmiar, bo obydwie moje koleżanki mają D ;) a jedna ma nie całe 350 a druga nie całe 380 i żadna nie może sobie dobrać stanika na tą chwilę bo albo odstaje od spodu albo nie mieści całej piersi. Nie puściły im mięśnie do końca, ale już troszkę schodzą piersi w doł i są bardziej miękkie, ale to dziwne ,że niektórzy tak mają z tymi napojami.. hmm ciekawe od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Dziewczyny ciekawe jak się ma rozmiar stanika po operacyjnego do tego co kupimy później ?? hmm na logikę to ten po op powinien być mniejszy bo ściska , więc potem powinien być wiekszy chyba,że źle myśle ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonka tak by wychodziło. z tym że po operacji masz specjalny, tak żeby biust nie latał sobie ;) a później możesz nosić jakie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
ale to wszystko jest dziwne , bo moja koleżanka 1 ma w obwodzie 84cm i ma D po operacyjny a druga ma 92 i też ma D hmm i weź tu zrozum ;p a patrzę na tabele triumpha to 83 w biuście to C hmm wątpie,żeby ona w C weszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Jesli kolezanka ma 92 w biuscie, pod biustem musi miec 75 i wiecej. Gdyby miala 66, miseczka rosnie do DD albo E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
I zaden lekarz nie poleci Ci biustonoszy Triumpha... to sieciowka, ktora operuje rozmiarami od 70 A do 80 D i do widzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie ze niektóre nie wiedzą jak obliczyć miseczke. Chyba są tu dorosłe kobiety więc jak kupujecie biustonosz? Na chybił trafił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2201... hi, hi Kochana... nie dziw się facetowi, że mu się podoba. Nam, kobietom podobają się pełne biusty, a co dopiero facetom :) Mój też przed operacją mówił, że fajne mam piersi i że podobam mu się taka, jaka jestem. Wiadomo - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :) A ból niedługo ustąpi.Niestety na razie musisz się trochę przemęczyć... Trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej poczuła się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonka22... stanik pooperacyjny dostałam 70D (mam 90cm w biuście i 70cm pod biustem). Miałam zamiar zamówić sobie z netu jeszcze jeden taki sam, ale przechodziłam dziś obok triumpha i stwierdziłam, że zerknę u nich na staniki sportowe. Pamiętam, że czytałam kiedyś wypowiedzi dziewczyn po opp, które zachwalały sobie te staniki i rzeczywiście - przymierzyłam i wyszłam ze sklepu z nowym nabytkiem. Rozmiar 70D (więc taki sam, jak ten z kliniki), super wygodny, dobrze podtrzymuje piersi i problemu z rozmiarem nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Jest juz lepiej, tylko jak niechcacy napreze miesien to boli... Ale coz juz prawie tydzien za mna to bedzie juz tylko lepiej. kryzys w kazdym razie minal :) Duzo daly mi twoje wiadomosci :) Dziekuje :) Masz racje jak mieli zony z malymi to sie cieszyli a teraz jak maja z bimbalami to jeszcze bardziej sie ciesza :) jak nowa zona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozmiar miseczki stanika rzeczywiście zależy nie tylko od obwodu biustu, ale również od od obwodu pod biustem. Ponadto, obwód w biuście mierzysz na wdechu, a obwód pod biustem na wydechu. Tutaj masz fajną stronkę z bardzo prostymi wskazówkami, jak wyliczyć rozmiar stanika: http://zapytaj.onet.pl/Category/003,004/2,19913004,Jak_zmierzyc_rozmiar_biustu. html (usuń spację przed html) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj masz elektroniczny braffiter :) Wystarczy, że podasz wymiary, a on sam wyliczy rozmiar stanika: http://kobieta.wp.pl/err,Wybierz%20typ%20sylwetki.,brafitter-krok1.html?ticaid=1125b8&_ticrsn=3 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Kasia2201 :) Po to tu jesteśmy, żeby wspierać się i dzielić doświadczeniami :) Cieszę się, że pomogłam. Lecę spać Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Ja tez mam sportowy z Triumpha, TriAction do uprawiania sportow. Rozmiar 70E i jest bardzo fajny, nie boje sie,ze mi beda piersi podskakiwac przy domowych obowiazkach ;)) juz wszystkie okna w domu umyte, firany zawieszone i nie bylo zadnych dolegliwosci. Kaja - jak radzisz sobie z opieka nad Synkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też mam ten TriAction z Triumpha :) Z opieką nad synkiem nie ma już problemu z czego bardzo się cieszę, ale powiem Ci, że okien boję się jeszcze myć. Tym bardziej, że mam ich niestety sporo. Boję się, że coś się stanie, jeśli będę ręce wysoko podnosiła (nie mam drabiny). Pewnie przesadzam, ale chyba jeszcze trochę z tym poczekam, chociaż wygląd okien rzeczywiście woła o pomstę do nieba :) A powiedz mi, jak u Ciebie ze spaniem na boku, bo ja niestety cały czas śpię w pozycji półsiedzącej. Co jakiś czas próbuję coś zmienić i kładę się na plecach lub na boku, ale po każdej takiej nocy budzę się obolała, mięśnie mam ponaciągane i nie mogę rozchodzić się przez pół dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pozostałych dziewczyn po opp....a jak z Waszym spaniem i porannym samopoczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
gość jak byś była taka super w dobieraniu to byś nie krytykowała innych , tylko pomogła.. swoją drogą ciekawe jak masz dobrany biustonosz bo brafitterka pewnie jakby zobaczyła to tak jak u 90% kobiet zmieniła by na inny... ale spoko skoro jesteś taka pewna siebie to bądź :) Kaja no właśnie w triumphie też tak myślałam,ze się dostanie ale zobacz ta tabele http://www.glori.pl/tabela-rozmiarow i hmm jedna na wdechu ma 86cm pod biustem 70cm no to niby pasuje 70C hmm o ile do sportowych to spoko może wejdzie w nią ale zwykły nie sądz, e kaju napisz swoje wymiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 dni i ja dolacze do WAs.W sumie to mam pomoc tylko siostry ktora jest jedyna wtajemniczona i moja znajoma ale ona mi raczej nie pomoze bo jest daleko. Mama dowie się po operacji czyli 1 kwietnia.Ale będzie czad.Nie uwierzą.Mąż .Nie mogę na nim polegać. Więc akcja z dzieckiem będzie nie mała...do porzadków znalazłam osobę ktora pomoże za naprawde mała sumę. TYyylko dziecko.Ale jestem zdecydowana i nikt mi zdania nie zmieni!. CO powinnam sobie przygotować przed operacją ? Bo jak mówię potem będę zdana tylko na siebie:) wiem ,że środki przeciwbólowe i ewentualnie stanik sportowy ale to pewnie po dluższym czasie. CHCE CHCE CHCE>A jak sie nie odezwe po 1 tzn ze sie nie obudziłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×