Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość ilonka22
no byłam u lekarza i mam do wyboru 255, 295 i 335 większe nie bo szerokość piersi jest 12,5cm max wieksze już pod pachy będą wchodziły. dziewczyny jak jesteście chętne ocenić to podajcie maile powysyłam zdjęcia jak 335ml u wyglądają u koleżanki z którą mamy podobne wymiary znaczy ona już teraz nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mimo drobnej budowy mam widoczny tyłek i biodra tak ze fajnie sie wkomponowały nie ma wrażenia większej góry a. Nawet jakby była to bym sie nie przejęła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka I ktore wybierzesz? Mozesz mi przeslac zdjecia twojej kolezanki na gazela250@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam ze należy brać największe jakie proponuje lekarz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja w bioderkach mam zaledwie 85-86 wiec obawiam sie tych wiekszych zeby to dziwnie,sztucznie razem nie wygladalo.Lekarz twierdzi ze nie bedzie to sztucznie wygladalo raz ze to anatomy a dwa ze push up nosilam spore;) Sama juz nie wiem zawsze mi sie duze podobaly ale przesadzic tez nie chce..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
wysłałam, i 2 wysłałam z dzisiaj mi wysłała nowe ;) te na żółtym tle to z dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonka prześlij proszę zdjęcia koleżanki te nowe jeśli możesz oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz je chce ja juz je chce jaaaaa juuuuuuuuuz jeeeeeeee chce.BOSKIE macie .JO TYZ CHCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pindole DAGA ale masz piekne !!! I ja tu wlasnie padam z zazdrosci ze juz je masz i tak masz pieknie zagojone.PADAM.KUWA FOCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pamiętam to uczucie tez tak chciałam bo miałam straszne obrzydzenie do swoich małych cyckow tak ze najchętniej bym sie nie rozbierała:@ dodają dużo pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty to piszesz?? Za duzo nickow i rozmiarow wieec jak zobacze zdjecie to sobie zapamietam. Serio mowisz???? Teraz masz mega mega super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka ja tez chce. NOWE> Wiem ze jak bede miala NIUU to jak sie wbije w triupha jaa az sama w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka super ma ta twoja koleża:-DBardzo naturalnie a powiedz ona jest wysoka? Bo taka sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
nie aż tak bo ma 164cm dzisiaj się mierzyła apropo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie powiem :) no duze:) I ladne. Kurde zaczynacie mi robic metlik w glowie.ALe mowia zeby wiekszych nie robic jesli chce biegac i jeszcze karmic kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam do swoich obrzydzenie, nie pozwalalam sie mezowi dotykac ani nie chcialam zeby na nie patrzyl. A teraz bede chodzic przed nim nago I kusic :D Ja nie mam duzych ale przynajmniej nie mam wyciagnietej pomarszczonej skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi ma bardzo szczupłe to pewnie dlatego no i opalona to inaczej ciało wygląda;-) ja to jestem blada jak trup:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ze nie z próżności to robimy jak niektórzy myślą ale po to aby w końcu poczuć sie komfortowo we własnej skórze. Szkoda ze nie wszyscy rozumieją no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
ja też mam mętlik ;) czekam na dalsze opinie wasze ;) no jest opalona , a co do nóg to tak schudła teraz chyba z tego stresu przed operacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile jej wyszło w biuście i ile ma pod tak z ciekawości zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
daga niby nie dużo bo w biuście ma 84 no na wdechu na pewno więcej ,ale jak tak normalnie to 84cm a pod 70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
kurcze piszecie o tych rozmiarach żeby brać największe jakie poleci lekarz a ja mam wątpliwości. powiedział 340 lub 365 okrągłe o wysokim profilu i zrobił mi mętlik w głowie bo zawsze chciałam mieć anatomiczne. lekarz zapewnia że okrągłe będą też ładnie naturalnie opadać (bo swoich nie mam obwisłych) no ale wysoki profil? przeraża mnie wizja "póki na kawę". Ogladam takie biusty i są strasznie sterczące do przodu a ja takich nie chcę!!!!!!!!! Ratunku!!!!! Pomocy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pindole moje 300 to ja nie wiem jakie beda wygladac. Która ma 300 i moze mi podeslac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
ja mam mętlik bo mi lekarz mówił o 340 wysoki profil a ja nie chcę mieć "półki" na kawę Pomocy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie nie tak dużo ale wyglądają jakby bylo z 90, może dlatego ze faktycznie bardzo szczupła. Mamma ja mam wysoki profil ale anatomy bo miałam swoje wysoko piersi i te okrągłe wyszłyby mi pod szyja:-S zależy od budowy najlepiej lekarz to oceni więc widocznie nie musisz mieć anatomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
daga no ja też tak myślałam ,że więcej , ale nie :) to mówisz,ze ładne?? :) brać takie ? :) czy mniejsze 295ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ona ma w biuscie 84 a ja po OP bede miec 90 to ja juz nie wiem ...Gazela ja tez nie chce miec wielkich. Najwazniejsze ze podobaja sie TOBIE>Moje nawet wygladaja ...heheeh nie wiem jak A moze dobrze wygladac ale w dodytku juz nie sa tak atrakcyjne .Poza tym potrzebuje tego pomimo tego ze do reszty figury naprawde nie mam prawa zle sie wypowiadac wiem ze tego chce.I JEDYNE co mnie hamuje to fakt dziecka.Sprawdzam ile razy w ciagu dnia musze ja podniesc i koszmar bedzie to wiem.AALE to zrobie nananan.Musze pizame kupic i cos zapinanego bo nadal tego nie zrobilam .A jak wlazlam do ZAry i te koszule i te bluzki .Juz bym je brala.ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×