Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość mamma1
daga999, ten lekarz ma jakiejś ustojstwo najnowszej generacji, które od razu zamyka naczynka i dlatego drenów nie zakłada. są oczywiście wyjątki, jak na przykład mniejsza krzepliwość krwi-wtedy dreny muszą być. Ale takie rzeczy wie dopiero po "otwarciu" piersi. A ja wciąż mam dylemat co do wielkości. mąż był przeciwny operacji a teraz mi mówi: "bierz duże-jak szaleć to szaleć"(wariat). obejrzałam stronę natrelle.pl i tam biusty są idealne. Mam zamiar pokazać lekarzowi o jaki efekt mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa10
magness - ja z ręką na sercu polecam doktora Jacka jarlińskiego z Wrocławia. Operacje miałam 3 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona. Moje piersi są idealne. Zdecydowałam się na implanty okrągłe 300 cc. Moje wymiary to 50 kg i 164 cm. Przedtem miałam małe B teraz mam pełne C/D w zależności od firmy biustonosza. Wpisz sobie w google jefo dane i wyskoczy Ci jego strona kliniki. Ja płaciłam 13 tys. za zabieg, ale na prawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWrocław
Hej dziewczyny :) jestem umowiona na operacje 09.06 do dr. Jarlinskiego. paulaaaa10- ja podobnie jak Ty waze ok 50kg i mam 162cm, jestem raczej drobna osoba. Razem z doktorem wybralismy implanty anatomiczne 310cc. Teraz mam biust bardzo maly i jestem ciekawa jakiego efektu moge sie spodziewac. Bylam dzis na dodatkowej wizycie i Dr. Jarlinski mowil, ze bedzie to miseczka C/D. Dziewczyny czy moglybyscie podeslac zdjecie? jestem bardzo ciekawa Waszych efektow asia.wroclaw@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
paulaaaa10 mogłabyś wysłać mi zdjęcia ?? ilonakrawiec22@wp.pl zależałoby mi na zdjeciach przed i po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a zauważyłyście różnice w ubraniach? Takie piękne koszule dzisiaj widziałam za prawie darmo i ... mowie niee. Jak to u was wyglądało? Miałyście za ciasne bluzki ,koszulki?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nakupowalam nowych bluzek, wszystkie oczywiscie z dekoltami ;) stare odlozylam na dno szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWrocław
gazela250 czy moglabys podeslac zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWrocław
Gazela250 bardzo Ci dziekuje, gratuluje i zazdroszcze- super cycuszki! z tego co widzialam to masz implanty okragle mentor 300, ja mam ustalone anatomiczne 310 wiec chyba niewielka roznica:) jesli moge wiedziec to jakiego jestes wzrostu i jak to sie przeklada na rozmiar miseczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja bede chyba jedyna pacjentka ktora tak dlugo bedzie siedziec w szpitalu.Bo az 3 noce.Zabieg we wtorek a wychodze w piatek.Bo 70 km do domu i nie bedzie mial mnie kto przywiezusmiech.gif a w domu dziecko wieec wole sobie posiedziec w klinice hihih.Jestem zmeczona juz tym oczekiwaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
asia wrocław mogłabyś mi wysłac fotki ? :) ilonakrawiec22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWrocław
ilonka22 wyslalam- mam nadzieje, ze gazela250 sie nie pogniewa. Ilonka 22, jaki masz teraz rozmiar piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pogniewam sie ale Ilonka juz widziala moje zdjecia :) Mam 168 cm wzrostu a waze 52. Ale wzrost I waga chyba nie maja tu nic do rzeczy tylko budowa klatki piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
no właśnie widzę,że to zdjęcia gazeli ;) a ja chciałam twoje asiu ;) wiem,że jesteś przed ,ale oceniam klatki bo ja 18.04 mam ;) a mam koleżankę ,która też taka chuda ja my i już po jest ;) 335ml ;) dlatego porównuje klatki ( do czego to dosZło ;p ) i oceniam czy lekarze podobnie doradzają z ml implantów , no mi 195 albo 335ml , więc ciekawa jestem twojej klatki i ml które zaproponował. A ile masz pod biustem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
295 * 295ml i 335 mi zaproponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
paulaaaa10 dziekuj***ardzo za fotki, super piersi! Sama nie moge sie doczekac zeby tak pozowac ;) bylas zadowolona z opieki pooperacyjnej? Dziewczyny moze wy wiecie na jakiej podstawie dopasowuje sie rodzaj implantow (anatomiczne, okragle) ja zanim zdecydowalam sie na dr. Jarlinskiego, bylam na wizycie u dr. Knakiewicza- dla mnie bral pod uwage tylko okragle a dr.Jarlinski anatomiczne wiec sama nie rozumiem czym kieruja sie lekarze dobierajac implanty? ilonka22, zle zrozumialam myslalam, ze chcesz zobaczyc piersi gazeli250 :) jak wroce z pracy wysle moje zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa10
AsiaWrocław bardzo byłam zadowolona z opieki, po prostu rewelacja, że nie chciało się wychodzić haha :) Mi JJ powiedział że wszystko zależoy od tego jakie masz swoje piersi. Mi zaproponował oba rodzaje piersi,że i w okrągłych i anatomicznych będę dobrze wyglądała, tak więc decyzja należała do mnie. Mnie bardziej podobały się okrągłe a z racji że miałam troszkę skóry w swoich piersiach i gruczołu postawiłam na okrągłe, które dają efekt bardziej push-up. Wczoraj przyglądałam sie swoim piersia i chodziaż mam okrągłe to pod wpływem ich ciężaru i naciągania się skóry troszę poszły w dół i zaczyna się tworzyć lekka łezka. Tak więc nie są to typowe dwie piłki przyklejone do klatki piersiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulaaa10 jakiej wielkości mialas implanty? Czy mialas samo powiekszenie czy z modelacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa10
o gościa - ja miałam samo powiększanie implantami mentro okrągłe 300 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrągłe dają większy efekt niż anatomy, dodatkowo zależy czy pod mięsień czy pod gruczoł, ważny też jest profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa10
Ja mialam pod miesien JJ przewaznie wklada pod miesien. Profil mam wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
Dziewczyny a jak wygladala u Was sytuacja po operacji? Jak bardzo i jak dlugo Was bolalo? Po jakim czasie Wasze piersi "doszly do siebie"? paulaaaa10- zagladal do Ciebie tez JJ czy bylas tylko pod opieka pielegniarek? buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem juz 9 dni po operacji I juz nie biore tabletek przeciwbolowych, czasami jeszcze szwy mnie ciagna ale ogolnie jest ok. Nadal sie oszczedzam, nie nosze dziecka ani zakupow. Wykonuje drobne prace w domu. Powoli dochodze do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa10
AsiaWroclaw tak był u mnie zaraz po zagiegu gdy się obudziłam i następnego dnia także gdy tylko przyszedł do kliniki. Jest to bardzo ciepły i sympatyczny człowiek, małomówny ale bardzo miły. A pielęgniarki bardzo też miłe i w ogóle serdeczne. Ja bardzo szybko doszłam do siebie po zabiegu, do przykładu we wtorek miałam zagieg a w sobote prowadziłam już auto, wprawdzie niedaleko, ale zawsze, ogólnie robiłam wszystko, tylko jakby w zwolnionym tempie, no i najważniejsze nie dźwigałam. Najgordze były dla mnie pierwsze 4 dni, a później to coraz więcej mogłam robić swobodniej nie czując dyskomfortu. Tak więc dziewczyny nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWroclaw
Strasznie Wam zazdrosze, ze jestescie juz "po" :) Ja jestem strasznie nakrecona z jednej strony nie moge sie juz doczekac ale z drugiej strony coraz bardziej mnie to przeraza. Nie boje sie bolu (wiem, ze moge zalowac tych slow;) ) ale narkozy, dodatkowo choruje na czestoskurcz nadkomorowy (nagle szybkie bicie serca), oczywiscie rozmawialam na ten temat z dr Jarlinskim, kontaktowalam sie w tej sprawie z anastezjologiem i kardiologiem. Teoretycznie czestoskurcz nie jest przeciwskazaniem ale przez to stresuje sie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAtko ja sama w to nie wierze ze za pare dni bede sie meczyc jak dzika.I ze to w ogole zrobie.DZIEWCZYNY!!! AAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×