Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Bacha podziwiam Cię mam nadzieje ze tez po tygodniu będę sama w miarę ogarniać wszystko . Nie boję się tyle bólu co raczej tego ze dziecko coś mi uszkodzi bo synek mi się nadpobudliwy trafił wyjątkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do was pytanie, Czy jak schylacie sie i dotkniecie piersi od strony boku, tak blizej pachy to wyczuwacie fale na skorze, tak jakby na piersi? Taka pofalowana skore? Mi sie tak robi z jednej i z drugiej strony. Jestem miesiac po i wczoraj to wyczulam, to chyba efekt napietej skory ktora przy nachylniu jeszcze ciagnie w dol i stad ten efekt pofalowanej skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też to mam ale mi się to bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula1616 czesto jeszcze bola jak cos robie, albo jak sie nie tak poloze itd. Sa tez taki bole jak musze cos docisnac, generalnie jak napinam miesnie. Tak to jest ok, spie na boku (tak pol na boku, ale nie na piersi)i niby jest ok. Blizny moge juz od dawna moczyc, tak mowil lekarz. Po zdjeciu szwow juz moglam. W obwodzie jest tyle samo, wiec nie zmalaly , ale ladnie sie ulozyly, tzn lepiej niz bylo bo idealnie nie jest jeszcze. Piersi sa miekkie, ale nie tak jak sobie to wyobrazalam. Problem by zmiescic je w stanik tez jest, niestety. Tez sie zastanawiam czy cos jeszcze sie zmieni bym mogla nimi poruszyc. sa takie sztywne, w miejscu .ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erica jest to dość nie przyjemne ale poźniej jest duża ulga ja po 5 dniach dałam radę z 8 miesiecznym więc spokojnie :) i jakie jednak bierzesz 375 czy 400? Ja tez sie wachalam ale jednak wybralam 375 bałam sie ze bede miala problem z dopasowanie ciuchow , moja znajoma tak ma...to zależy kto co lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula1616 a to ze wydaje sie male i , ze moglybysmy wziac wieksze bierze sie stad , ze przyzwyczajamy sie do ich nowego wygladu. :) do tego , ze sa :) ale jak opuchlizna zejdzie to wygladaja o wiele ladniej :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dnia na dzien coraz lepiej. 5 dni PO to raczej ciezko zostac samej z dzieckiem.Sama mam 2 latke i maz wyjechal i musiala wziac siostre do pomocy aby przeniesc ,posadzic na ubikacji ,wziac za raczke. TAk ok ale przy dziecku trzeba miec sprawne rece.Ja sie jakos szybko regeneruje no ale pomimo wszytsko nie moglabym zostac z mala na caly dzien sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Czytam ten wątek od kilku dni i postanowiłam też sie dołączyć , operację biuściku mam umówioną na 13 maja :) i już nie mogę się doczekać ale też jak wiekszość z Was mam jeszcze kilka wątpliwości np co do rozmiaru wkładki itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiła któraś z Was u dr.Wiatroszaka we Wrocławiu bo widziałam ze przewineło się to nazwisko na forum :) Ja mam takie całe B i chciałabym uzyskać ładne duze D jestem wysoka 179 i szczupła (no zostało mi jeszcze 3 kg z ciazy ale zaraz mam nadzieje zgubić bo to dopiero 2,5miesiaca mineło ). Dziewczyny podesłałybyście mi zdjecia przed i po odwdzieczę się tym samym po :) mój meil : barbraa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dalej nie wiem , ale ujme to tak Krajewski mówi ze mam wąska klatke i chciał mi dać góra 350 wtedy jego żona powiedziała ze przecież i 400 mi się zmieści a ja tylko przekraczając próg gabinetu od razu powiedziała 375 może nie ma co zmieniać zdania zwłaszcza ze tego fałdowania się boje a jest to z tego co wiem efektem zbyt dużego rozmiaru gdzie wkładka jest zaciśnięta i dlatego się tak w środku fałduje nie wiem czy z czasem to ustępuje może jak skóra się lekko rozciągnie , albo mięsień puści . Bacha masz rację ze ciężko będzie po 5 dniach bo z małym dzieckiem to jeszcze ok tak jak gość ma 8 miesięcznego bobasa a dwulatek ucieka nie chce się przebierać to ci nogami wierzga (aż się wierzyć nie chce jakie te dzieci są silne i potrafią dotkliwie kopnąć ) i weź tu teraz ubierz wykąp ... eh coś wymyśle z reszta nie wycofam się będę myśleć potem na bieżąco ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam pare dni temu ze 300 cc anatomy sa male..nie nie nie. Zwariowalam chyba wtedy. Sa odpowiednie.Czucie mam wszedzie no moze przy cieciu brak. Ruchowo juz super.Wiec 7 dni po OP i jest super .Bluzke delikatnie przez gore zaloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz dziękuję Basiu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 1
Witaj Bacha Ja jestem juz po OP 7 dni i tez mam 300cc całkiem spore wyszły :) ciesze sie ze jestes zadowolona i wracasz do kondycji. Ja nawet dzis juz sama sie wykąpałam mam małe siniaki po bokach i jestem ciekawa czy u Ciebie tez sie pojawiły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola1 , a masz okragłe czy anatomy ?i pod miesień ?? Dziewczyny a może ma któraś z Was częsciowo pod mięsień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 1
Blondy Mam pod mięsień okrągłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erica zdadzam sie z malym dzieckiem jest łatwiej...ja ci powiem szczerze ze 375ml jest super p.ela tez chciala 400 ale ja wiem ze to jest już duży biust i jest problem z doborem sukienek itp. Przy naszej figurze jest to rozmiar idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 300 cc okragle pod miesien I naprawde wieksze bylyby za duze, teraz sa o wiele wieksze w porownaniu do tego co mialam to niebo I ziemia. Jestem bardzo zadowolona z rozmiaru. Mam pelniutkie C ;) Zgadzam sie ze latwiej jest z malym dzieckiem chociaz moj maly artysta ma niecale 7 miesiecy a kopnac potrafi zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo gazela - takie zadowolenie to mi się podoba! super ze jesteś zadowolona z rozmiaru - widać, że trafiłaś w sam raz. No a z dzieciaczkiem to trzeba jakoś się obchodzić, bo jakby nie patrzeć biust jest świeży i wrażliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , a słyszałyście może o wkładkach poliuretanowych- bo mi dr taką opcje też zaproponował i nie wiem na które się zdecydować - poliuretany czy zwykłe teksturne ;/... Gazela gratuluję zadowolenia z nowych nabytków , ja też się zastanawiam jak to będzie z opieką nad moją maleńką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość , gazela fajnie słyszeć ze jesteście zadowolone :) przekonałyście mnie :) 375 będzie ok nie ma co kombinować , bo potem będę miałczeć ze 400 za duży ze za bardzo sterczy , za twardy itd . Widzę że nie jestem jedyną matka która ma misję ,,dziecko" po operacji tak ze dam radę kobitki skoro mam wasz przykład i żyjecie :) mam jeszcze jedno pytanie dotyczące narkozy. Czy musiałyście wdychać coś przez maskę czy jedynie jakiś środek podawany dożylnie i obstrzykniete żebra dodatkowym środkiem znieczulajacym żeby po przebudzeniu nie mieć całego tego bólu tak intensywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toyska dzięki za mile słowo, a ty juz po operacji czy przed ? :) we wtorek między 16 , a 20 trzymajcie za mnie kciuki ;) blondynulka idź na konsultacje do lekarza a on sam ci powie w jakim przedziale będzie dla ciebie najlepiej wybierać wkładkę i zależnie od kształtu piersi powie czy okrągłe czy anatomiczne. Jeśli po dzieciaczku masz opadające piersi to nie ma sensu dawać anatomow do piersi które i tak mają już kształt łezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eraldinka
Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę. w maju mam operację powięszenia piersi. Dziś byłam już na kolejnej wizycie u doktora i nadal nie umiem się zdecydować na rodzaj implantów. :( Mam 160 cm, 50 kg od pasa w górę jestem b. szczupła - widać żebra :). Wykarmiłam dwójkę dzieci i moje piersi po prostu zmalały- nie rozciągnęły się tylko się po prostu zmniejszyły. Doktor proponuje implanty okrągłe mentor 275 pod mięsień ale ja bardzo boję się efektu piłki jak u Victorii Bekham :) Dziewczyny, które macie okrągłe implanty proszę powiedzcie czy one zawsze wyglądają jak sztuczne. Ten lekarz ma 30-letnie doswiadczenie i podobno trzeba mu zaufać ale wiecie jak to jest. Bardzo proszę o pomoc. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, pewnie ze jestem zadowolona bo to co mialam wczesniej trudno nazwac piersiami.... to byla sama wiszaca pomarszczona jak rodzynki skora.... po wykarmieniu trojki dzieci..... nie nawidzilam ich.... nie moglam na nie patrzec... teraz moge stac nago przed lustrem 24 godz na dobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eraldinka
Dziewczyny proszę wyśłijcie mi swoje zdjęcia piersi i napiszcie jakie to czy okrągłe czy anatomiczne. Będę bardzo wdzięczna i w maju chętnie wyślę moje fotki :) Mój adres: ozmek@interi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
eraldinka moja koleżanka ma 270 i jest niezadowolona,że za małe , druga ma 335ml jest bardo chuda- 45kg 164wzrostu i żebra jej widać i mówiła na początku,że za duże a teraz jest zadowolona, więc ja bym myślała o jakiś 290-300 ale anatomiczne. chyba ,że piersi masz obwisłe no to okrągłe i wtedy mniejsze może faktycznie lepiej , Podeślij swoje zdjęcie to podrzuce dziewczyną i może ci doradzą ilonakrawiec22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×