Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość marzena
Asi 28 ja idę pod nóż 13. A gdzie będziesz rżnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja82 efekt masz super naturalny ale nie widzialam bez bielizny wiec do konca ciezko stwierdzic - czy ty nosisz pas a jesli nie to czy lekarz cie poinformowal dlaczego? BB320- jestem 10 dzien po zabiegu - piersi juz lekko sie zmniejszyly. Jesli myslisz o efekcie podobnym do mnie to musisz brac wiecej nawet 375, wg mnie o tych 320 nawet juz nie mysl bo bedzie za malo. U mnie teraz te 320 jest idealne ale pamietaj ze masz mniejsza wyjsciowke i jestes szersza pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
dziewczyny !!!Maz chciał sobie ,,kuknąć " pod stanik ,ten ktory noszę pooperacyjny i mowil ze swietnie pięknie , tylko mam ogromne , ale to przeogromne since az bordowe tak na srodku miedzy piersiami i po bokach az sie wystraszyłam .zrobil mi zdjecie i są paskudne .Czy ktoras z Was też takie miała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscAsi28 wg mnie spokojnie po tyg spokojnie do pracy biurowej wrócisz ( chyba ze masz fizyczna to moze byc roznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
asi28 tez mam zabieg u dr Olender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Leeenia właśnie się martwię bo na konsultacji dr powiedział ze maksymalnie mogę mieć 350. Przymierzalam sizery 325 i 350 i wydawało mi się ze 350 jest za duzy. A teraz to juz nie wiem czy moge zmienic bo sa dla mnie zamówione implanty 325. Kurczę juz sama teraz nie wiem żeby potem nie żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwon i powiedz ze chcesz te 350. Ja mialam przygotowane 280 ale zadzwonilam kilka dni przed i powiedzialam ze chce 320. Teraz wiem ze bym zalowala gdybym wziela 280 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Asi 28 ja w Warszawie u dr Witwickiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
To ja 82 moge rowniez prosic fotki? Tez mialam zerowa wyjsciowke i jestem ciekawa jak wyszly u Ciebie:-) joanna_rol@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
BB 320 wiem przez co przechodzisz. Ja tez na początku myślałam że wybrałam za duże. Potem ze za małe. Ale stwierdziłam ze juz trudno. Będą takie jak wybrałam. Zresztą i tak nie mogę zmienić rozmiaru bez konsultacji. Poza tym i tak nie przewidzi się efektu wszystko zależy od budowy. Na jednej wygląda ten sam implant na gigantyczny a na drugiej niezbyt duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc marzena.Masz racje .nigdy sie tego nie przewidzi co do joty. Na dwoch trzech osobach ten sam implant bedzie wygladal zupelnie inaczej. Ja mierzylam 320 czy cos kolo tego i 350 i dobrze ze wzielam wieksze.W sumie objetosci gramowe mnie nie intersowaly ,chcialam dwa rozmiary wiecej i mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Dziewczyny dzięki za wsparcie Już sama nie wiem co robić Zuza a Ty wyjsciowo jaki miałaś rozmiar no ja jestem zwyczajnie płaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leenia - dzięki za inf, choć wiem, ze każdy inaczej przechodzi, mam prace biurowa ze pelne B- to się trochę uspokoilam, bo myslalm ze większe :) gość Sylwia- a kiedy masz zabieg? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
BB320 . przed operacja pod biustem na wdechu 68 cm ,miseczka B. staniki kupowalam na 70 pod biustem choc teraz dopiero sie dowiedzialam ze powinnam kupowac mniejszy niz mialam czyli 65. Obecnie z implantami Mentor 350 cc profil ten ultra wysoki i wyszlo z tego ladne pelne D .przynajmniej tak mysle bo stanik po operacji to mam 75 E. Jeszcze opuchnieta cala jestem stad ten wiekszy obwod itd. Wiec jak to poschodzi to wnioskuje ze stanie na D. aha moj wzrost 160 cm i 48 kg.a jak juz ta opuchlizna nie poschodzi to bedzie E.;-) nie obraze sie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny popatrzcie w rubryki miedzy 320 a 350 sa tylko milimetry roznicy i tez wszystko zalezy od rozstawu miedzy piersiami wyjsciowki i projekcji ja mam 375 wysoki profil a te same 375 ale sredni profil wygladaja inaczej . Trzeba sie zdac na lekarza ktory mierzy kazda z nas i to sa specjalisci tez bym chciala 450 a nie 375 ale nie da rady pod pacha by byly to raz a dwa nieodpowiednie do mojej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza myślę że te siniaki to normalne. Jak juz będziesz sciagac ten stanik to możesz sobie smarować heparyna żeby szybciej się wchlonely. Ale niedługo idziesz na usunięcie szwów to dr ci powie czy jest wszystko w normie i jak masz z tym postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
asi28 zsbieg mam w srode... o boszeee to za 3 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Sylwia- to już prawie- trzymam kciuki, napisz koniecznie jak poszlo, a jakie wymiary wybralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sylwia ale jest adrenalina co? Ja jeszcze 3 tygodnie wiec tak do mnie nie dociera. Będzie dobrze. Trzymamy kciuki i czekamy na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
jestem wydygana max. nosi mnie strasznie. msm miec anatomki cpg333 430 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc Marzena. Ja tego stanika nie zdzierze juz dluzej...niewygodne to jak diabli uwiera mnie wszedzie wpija sie w skore,a ten pas to juz wogole -tragedia .O walorach estetycznych to juz nie mowie.mam ochote pozdejmowac to z siebie , i isc sie wkoncu normalnie wykapac , bez bolu, a kregoslupa nie czuje wogole wnet odlezyny beda mi musieli operowac .spie na siedzaco :-( i tak juz tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to ja spie niemal na plasko od poczatku.. Trudnosci w podniesieniu mialam tylko przez 4 dni a dzis 10 dzien i wszelkie dolegliwosci bolowe juz odeszly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 spokojnie zaczniesz w końcu sypiac na płasko. Ja na siedząco spałam 10 pełnych nocy. I to też było tragiczne dla mnie. Minęły te dni i juz było lepiej. jutro mija mi 4 tyg i będę pewnie mogła już próbować spać na boku więc radoche mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No ja właśnie najbardziej obawiam się tego spania na siedząco i na plecach. Teraz tak bardzo lubię na bokach i na brzuchu. A co jeśli przez sen odwroce się bezwiednie? No masakra. Chyba mąż będzie musiał mnie przywiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Gosc marzena spokojnie nie obrocisz sie:-) przynajmniej ja tak mialam ze nawet glowy podniesc nie moglam nie mowiac o jakichs innych *****ch:-) jak mnie polozyli tak sie budzilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
gosc marzena spokojnie sama na pewno się nie poruszysz:) przynajmniej ja tak miałam, jak mnie położyli tak się obudziłam i nawet głowy podnieść nie mogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Gość marzena. Ja też zawsze na boku i na brzuchu. Uwierz mi organizm jakoś raczej nie pozwoli Ci się obrócić bo będzie to bolesne. Mi nawet to nie przyszło do głowy bo piersi bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny Czy któraś z Was dostała zdjecia od tej dziewczyny bez efektu? Pytam bo nie dostałam a również prosiłam i sporo z Was chciało zobaczyc. Ja pod nóż idę za 5 dni. I tak czytam te Wasze posty to zastanawiam sie czy nie wziąć wiekszych implantów? Lekarz ma przywiesc 425 i 450 cc hp mentory i w sumie sie mierzylam i myślę o wiekszych 500cc tylko mąż mowi że mogą być za duże. Mam niewielka asymetrie i mowilam o tym lekarzowi przez tel a najlepsze jest to ze On sam nie pamieta jakie implanty wybraliśmy bo pytal mnie czy mi zapisał na papierach które mi dal a tam nic nie pisze ja tylko pamietam ze bylo to powyzej 400cc i zasugerowal te 425 i 450 cc. Wydaje mi się że te 500cc spokojnie sie zmieści po urodzeniu ostatniego dziecka miałam ogromne piersi ale to fakt ze wazylam 75 kg przy wzroscie 161cm. Niektórym z Was wysłałam Swoje zwisy jak myslicie brac te 450 czy zadzwonic do lekarza by wziął tez te 500? Roznica w projekcji jest 2mm a w srednicy 5mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×