Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Asienkaaa2812
Leeenia ja również jestem ciekawa Twoich nowych cycuchów:) joanna_rol@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Lenia tez poprosze :-) basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki zarejestrujcie się i róbcie stopki w podpisie :) będzie łatwiej nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dalej nie co mam robic,z kliniki nie mam narazie odpowiedzi.na miesiaczke tez sie nie zapowiada.a 25 maja juz musze leciec do polski.:( zeby porobic badania.dzewczyny czy ktos z was robil u doktora Piotr Osuch w warszawie.wlasnie on bedze mnie operowal.I jak byl na wizycie u doktora to powiedzal ze,jak jest robione czesc po miesien a czesc po gruczol,toniej boli potem.czy to prawda.I powiedzcie mi jezeli chodzi o opryszczke.dlaczego jej nie mozna miec.wiem ze to virus.ale ja czesto ja mam.krotko mowiac wszystko mam czego sie nie powinno miec do operacji :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
hej hej wyslalam wam fotki - zuza1234, Asienka czekam na wasze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
leeenia prosze o fotki również ; ) sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
dziękuję super efekt bardzo naturalny jakie miałaś wkladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
gapa ze mnie masz przeciez stopkę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc elmo. Zdaje sobie sprawe z tych opryszczek miesiaczek .Operacje masz z tego co piszesz pod koniec maja.Do tego czasu musisz dbac bardzo o Siebie,nie wystawac w przeciągach ,lykaj duzo witaminy C.ok. dwa tygodnie przed zabiegiem i tak bedziesz mysiala zrobic szereg badan ktore zadecyduja o operacji .Glownie u mnie lekarz patrzyl na krzepliwosc krwi i ekg .ale usg i cale multum badan krwi i moczu rowniez mialam robione w labolatorium.W sumie ok 4 stron samych wynikow z krwi . Jesli masz nieregularne miesiaczki to blagam nie czekaj tylko napisz nawet emaila do kliniki i poinformuj ich o tej sytuacji ,ze tak naprawde niewiesz czy bedzie ten okres czy nie .Mysle ze juz na konsultacji powinnas to zglosic , i wtedy ewentualnie lekarz Ci powie co w takiej sytuacji robic ,czy isc do gina czy cos . Musisz pomyslec o wszystkim bo z tego co piszesz bedziesz przyjezdzac do Polski w tym celu i zeby nie trzebabylo wracac:-( Zycze powodzenia napewno wszystko bwdzie dobrze !!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Eleeni1 Czy ja wiem czy to tak duzo w tym staniku jest ? Widziałaś zdjecia bez stanika sama skóra:( lekarz mi zaproponował powyżej 400cc. Ja wybrałam 425 lub 450 cc okrągłe pod miesien. Dzis doktorek mi napisal ze mam skonsultować sie z onkologiem bo na usg wyszła mała torbiel w lewej piersi ale lekarz który mi robił badanie powiedział że to żadna patologia ze to rozszerzenie kanalikow mlecznych po karmieniu. I hemoglobiny mam ponizej normy tak jakbym była odwodniona lub miala anemie. Od 2.5 miesiąca brałam spalacz tluszczu cwiczac na silowni wiec myślę że to ma z tym zwiazek. Aj jestem juz taka zrezygnowana raz ze nie wiem jaki implant wziąć a teraz jeszcze onkolog i musze powtórzyć badania masakra jakaś a zabieg za tydzien.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kasia podaj emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elleni wyślesz mi swoje cycuchy? Tez mam mieć podobne tylko średni profil m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Elleni ja tez poprosze sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Kasia, zobaczysz ze wsyztsko bedzie dobrze, zrobisz dodatkowe badania i juz. A co do implantow skoro lekarz radzi ci powyzej 400 to bierz min te 450 skoro masz takie mozliwosci, lekarze czesto sugeruja efekty naturalne a czesto my im mowimy ze chcemy wiecej zatem sluchaj lekarza a nawet dodaj odrobinke ;_) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Leeenia I jaa poprosze o fotki :) sylwia-666@hotmail.com Pozdrawiam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Leeenia miało byc do Ciebie :D Jeszcze raz moj e-mail : sylwia-666@hotmail.com xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Dziewczyny a jak jest z piciem alko po operacji? Uprzedzali Was o jakimś czasie, w którym nie można pić alkoholu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Sylwia mój email kb04122010@wp.pl Leenia lekarz jakoś specjalnie mi nie narzucał jaki mam wziąć rozmiar powiedziałam żeby przywiózł 425 i 450 cc hp . Większe po 450 to 500 cc ale boję się że wyjdą za duże i będą mi wchodzić pod pachę a nie chce się okaleczyć bo Mąż mówi że poprawek nie będzie :/ Mam nadzieję że minimum wyjdą mi 75 D a jak będą większe to jeszcze lepiej. Zresztą brafitterka mierzyła mnie pod biustem na wdechu i mam 72 co firma to inny rozmiar stanika ale wyjściówkę mam pomiędzy 75C a 70D z tym ,że mało gruczołu duzo wiotkiej skóry.... Im bliżej zabiegu tym bardziej dopadają Mnie wątpliwości czy będę zadowolona z efektu , czy wszystko będzie dobrze.... Dzwoniłam do doktorka mam powtórzyć w poniedziałek badanie krwi a konsultacja u Onkologa to tylko formalność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kasia odbierz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja 82 Witaj, znalazlam ,ze wybralas 345 anatomiczne. Podzielilabys sie efektem, prosze? mam w planie 375 i a wyjsciowke.Bede wdzieczna za maila gdynia7777@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćKasia ja też ta z tych ćwiczących i akurat przed operacją też brałam spalacz tłuszczu jednak u mnie wyniki były dobre. Powiem ci, że w staniku masz je ładnie zebrane i małe nie są ale też w pełni ciebie rozumiem, że chcesz zrobić :) co w staniku to nie bez, racja :) to tak jak u mnie-wiecznie wypchany bo nie było co wsadzić w niego :] Bierz te większe implanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Asienka... Ja pilam ostatni raz w niedziele wielkanoca Troche Jack Danielsa :-D a sam zabieg mialam 13 kwietnia :-) czyli tydzien przed zabiegiem juz nic ,tylko herbata ,woda,soki itp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
ASIENKA a po zabiegu nie pytalam w sumie nawet ,ale przy lekach p.bolowych ktorevmam i biore antybiotyk zapisany przez lekarza wiec samo sie wyklucza,zreszta jestem bardzo oslabiona teraz wiec nawet bym nie mogla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość sylwia wpisując twojego maila wyskakuje mi automatycznie mail chce miec fajny cyc. o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja bym na solarium poszła ... :( pewnie jeszcze za wcześnie, co ?? jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Eleni to wpisz recznie bez kopiowania sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kochane:-) przylozylam wlasnie do tego stanika po operacyjnego swoj ,,stary" biustonosz i coz :-) r.70 b nie siega nawet do polowy,pozyczylam od sasiadki biustonosz w r. D i tez nie obejmie piersi ta miseczka i tak sie zastanawiam co ja tam mam pod spodem :-D Euforia :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Sylwia Sprawdz poczte Elleni1 Zrobiliśmy z mężem pomiary i srednica tych 450cc to 12.7cm i projekcja 5.2 cm wysoki profil i oboje zgodnie uważamy, że będą w sam raz do tego grubość skóry. 500 cc wchodzilyby pod pache a tego nie chce. Leenia1 dosyc mam noszenia tych gabek co mi po samej skórze zadnej bluzki z dekoltem bo wiotkosc piersi jest widoczna z bluzki . Mąż mi mowi ze Jemu nie przeszkadzają moje zwisy ale ja chce sama dla siebie co mi tam mloda jestem jeszcze zycia troche trzeba uzyc dzieci odchowane czas zrobic cos dla siebie z pozytkiem dla Męża i Mojej glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×