Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Eleni ja nie moge solarium 2-3 mies a potym czasie i tak niby mam piersi zakrywac oraz koniecznie blizny.Ale co lekarz to inna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
zuza moge prosic fotki? sylwiaa1906@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćKasia to bierz większe- te 450, jak pomierzyłaś i na szerokość klatki będą ok to świetnie :) mojemu mężowi moje pryszcze też nie przeszkadzały ale ja stanowczo powiedziałam, że i tak zrobię bo robię je dla siebie a nie dla niego :) teraz jest zadowolony z efektu :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc Sylwia oczywiscie tylko ja poki co jestem swiezo po zabiegu kika dni i jeszcze w homoncie :-) 23 mam kontrole to wysle juz bez pancerza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
To dziwne bo mój lekarz jak zapytałam o solarium powoedzial ze można korzystać bez obaw nawet na drugi dzień jak ktoś ma siłę ale koniecznie blizny trzeba zakrywać I tyle ;) ze opalanie nie ma żadnego wpływu na implant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc Kasia - ja odkarmilam dwojke dzieci, moj maz tez mi mowil ze akceptuje moj wyglad i ze jest ok ale ja wiedzialam swoje i nawet przez sekunde nie zalowalam i nie zaluje swojej decyzji :-) teraz jak sie rozbiore to juz nie bede sie wstydzila ze taka plaska jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Leenia Masz racje niby nie przeszkadzał wyglad, ale sam juz nie może sie doczekać kiedy będę miała nowe cycuchy:) ja to taką blokadę mialam wczesniej że nie dawalam mu się dotknąć i spałam ciagle w staniku może to dla kogos głupie ale wstydziłam się jak cholera jak mnie próbował dotknąć to robiłam się taka elektryczna ale jak mi któregoś dnia oznajmil ze mu nie przeszkadza to przemoglam sie. Od tamtej pory śpię bez i sie nie wstydze. Od stycznia odliczam dni do ooeracji. To juz za sześć dni od jutra :) nie mogę się doczekac zdaje sobie sprawe z cierpienia jakie mnie czeka ale wszystko przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, mysl o efekcie :-) wg mnie gorzej zab boli a urodzic dziecko to dopiero wyczyn a tu masz szereg lekow przeciwbolowych, serio dasz rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to z kolei mialam tak, ze jak maz probowal mnie dotknac to jak za dotknieciem czarodziejskiej rożdzki wszystko, cala ochota mi przechodzila bo juz w glowie tylko mysl o tych cholernych cyckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja ma tak samo. Cały czas chodzę i śpię W tych określonych push upach bo wstydzę się pokazać bez ale to juz kwestia 6 dni ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Gość wyżej Gdzie masz operacje ? Ja w Lublinie u dr. Nawrockiego 24.04. Leenia Moje koleżanki to się w głowę pukaja że chce cycki zrobic ze by nie zrobiły ale mam to w nosie. Moje cycki moje pieniądze. Ja mam wysoki próg bólu piątka dzieci, tatuaże bez znieczulenia, zeby też lecze bez zastrzykow poprostu daje jestem po dwóch cc i dwóch operacjach chirurgicznych w pełnym znieczuleniu także wiem co mnie czeka i wiem ze dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja to nawet nikomu nie mowilam tylko mezowi bo to samo by bylo po co mi gadanie nad uchem, wczesniej nosilam mega pushupy i taki efekt osiagnelam :-) nikt sie nie pozna jak wroce do pracy ze cos tam bylo majstrowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Gość wyżej to ja BB320 tylko podpis mi nie wszedł. Operację mam w czwartek w Warszawie w Linea Corporis Okrągłe 325 hp. Lenia jak się robi tą stopkę bo wiesz ja blondynka i nie czuje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zarejestrowac nick i potem wchodzisz w profil i dajesz edtuj i na dole bedzie napis stopka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BB
Jestem 7 dobę po operacji i od wczoraj boli głowa. Czy też tak miałyście? Po jakim czasie zeszła wam opuchlizna? Bo moje nadal są nabrzmiałe.Jak by tam były dwa kamienie.. Czy ten stanik po operacyjny też was tak uciekał? No i kręgosłup boli że nie mogę przespać nocy. Czy po 2 tyg. można już normalnie funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
BB320 Wlasnie mialam sie pytac.dzis 6 dzien po i łeb mi peka .Tu zadne p. Bolowe nie pomoga ,wypilam dwa lyczki kawy , wczoraj tez tak mislam ale mniej a dzis koszmar .Lrkarz nic nie mowil o silnym bolu glowy,ktos tam jeszcze mial ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
mialo byc do BB . Podobne macie re nicki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tez tak mnie przedwczoraj glowa bolala ale myslalam ze to moj normlany napad migreny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 jaka ty masz szerokosc implantu oraz projekcje? bo ja wlasnie wyczytalam ze mam 10.1 szerokosc i projekcje az 5.7 wiec wyglada na to ze u mnie tez jest ultra wysoki profil ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Lennia u mnie mentor firma implantu ,10,4 srednica i 5,4 wys. przed zabiegiem 68 pod biustem,miseczka niepelne b ,tzn jak sie nachylilam to bylo puste miejsce u gory w staniku :-) ,Teraz mam implanty 350 cc uhp. I przykladalam moj stary stanik teraz do piersi i ta misteczka nawet w polowie nie obejmie mojej obecnej piersi ,pozyczylam od sasiadki stanik w r.D i przylozylam i tez maly jest .stanik po operacyjny, ktory teraz mam na sobie to 75 E .sa jeszcze dosc wysoko musze powiwdziec tzn sa takie wybrzuszone do gory i sa jeszcze sztywne .Na efekty musze poczekac troche bo dzis 6 dzien dopiero. I chyba dopiero jak zmiekna i beda sie cokolwiek ruszac,to bede mogla isc do sklepu i poprzymierzac staniki ,to sie rozstrzygnie jaki rozmiar faktycznie bede miec. Glowa nadal boli moze faktycznie od lekow :-( choc wczesniej mnie nie bolala dopiero wczoraj sie zaczelo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Aha zmierzylam sie centymetrem w biuscie i poki co 91 cm .jesli nawet by zmalaly to nie bedzie zle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wydaje mi sie ze bedziemy mialy ten sam rozmiar bo ty masz implant nieco szerszy ale moj wyzszy wiec chyba mamy ten sam efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Leniaa a mierzylas sie centymetrem ile masz teraz w obwodzie biustu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a ktoras z was ma anatomiczne?bo jak czytam to kazda ma okragle.mi doktor powiedzal ze Bede miala anatomiczne gora pod miesien dol pod gruczol.ale to bylo ROK temu I warzylam mnej.wiec dopiero z doktorem sie zobacze jalis kilka dni wczesniej prized operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×