Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
To prawda piersi są bardzo naturalne,a poszłam do niego bo mi się prawie wszystkie jego zdjecia po operacji w galerii podobały a ma ich sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
To ja 82 .Wyslij mi zdjecia basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie koleżanki wybrały implanty ze są niezadowolone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Jedna z wyjsciowka pelne A wybrala 290 , a druga mniejsze B wybrala cos lekko ponad 300 .obydwom wyszlo C. Sama opieka jak najbardziej ok ,tylko one liczyly na wiecej .W sumie jak je widzialam to nie ma spektakularnego efektu ,takie sobie w sumie .Mialy anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :-) dlugo tu nie zagladalam a tu przybylo kilkanascie stron ! :-) wkoncu sie odwazylam ,zrobilam to .wszystko bylo by super gdyby nie to...a no wlasnie co ...Rozmiar wyjściowy miałam 75c. Implanty wybrałam 330 cc .Implanty umiejscowione pod mięsień. Minęło dwa miesiące od operacji...I stanik jak mialam 75c tak pasuje nadal.Żadnege efektu ...poprostu nic.Nawet moj chłopak powiedział że nic nie widac żebym przeszľa operacje:-( Zostało wielkie rozczarowanie i luka w porfelu a raczej kredyt,ktory będe teraz musiała spłacać ...Czy ktos miał podobną sytuacje? Ja jestem zrozpaczona i załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
jestem w szoku. jak to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
odchudzalas się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ88
gosc. Ja wlasnie stoje przed dylematem rozmiaru jaki wybrać. Moje wymiary to pod biustem 73, w 88. Lekarz zaproponował mi implant 350 pod mięsień okrągłe. Boje sie, ze nie bedzie efektu WoW. Strasznie Ci współczuje. :( Jesli masz swoje zdjecia przed i po operacji bardzo bym prosiła Cie o przesłanie. Trzymaj sie kochana, moze jakos zdołasz uzbierać pieniądze potrzebne na kolejna operacje, z ktorej bedziesz usatysfakcjonowana. jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jak to możliwe? Chyba tylko przez odchudzanie, bo przecież 330ml to nie jest malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie absolutnie nic sie nie odchudzalam .nic a nic .a niestety po operacji to sladu nie ma oza bliznami.nie moge spojrzec w lustro .stanik jak mialam 75c tak mam nadal.a w biuscie jak bylo 85 tak jest 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
wrocilabym z tymi pytaniami do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość to jest niemożliwe ! Nie masz wcale małego implantu, aż nie chce się wierzyć że nie ma żadnej różnicy, masz zdjęcia przed i po ? Wyślij mi na maila natalia13045@wp.pl W ogóle masz w sobie implanty, że tak zapytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Moze pokrótce opowiem wam swoja historie operacyjna... Wiec jak miałam 18 lat byłam płaska jak deska wiec zrobiłam operacje z implantem 320 allergan bolało strasznie z racji tego ze nic tam nie miałam i skora musiała sie naciągnąć lecz nie byłam z nich zadowolona po 6 miesiącach przyjechałam na druga operacje na 420alergan były ok ale teraz po tych 5 latach trochę sie zmniejszyły wiec teraz za mesiac robie mentor 590hp czy któraś miała taki implant ? Ja mam 170cm wzrostu i wazę 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Gość. 22.24 Czy ja również mogę prosić zdjecia przed i po ? Ja mam zabieg za kilka dni i az sie boje co u mnie wyjdzie :/ mam mieć 450hp mentory okrągłe pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Gość 22:24 Moj email kb04122010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequilla ty sie nie smiej bo Tobie tez sie mogło cos takiego przytrafic i uwazam ze to ostatnie pytanie ironiczne jest co najmniej glupie.To wcale nie takie dziwne boja mialam twz taka wyjsciowke i przy implancie 290 nic nie ma efektu .moze dziewczyna miala 330 a ja 290 ale niewazne bo efekt powinien byc a jeatem tez bez efektu .Tu naprawde nie ma cos sie smiac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
do goscia bez efektu NIKT sie tutaj z ciebie nie smieje. gdybyś zadala sobie odrobine trudui poczytala troche stron wstecz tego wątku dostrzeglabys ze kazda z nas jest tutaj wobec siebie bardzo pomocna i życzliwa. wymieniamy sie radami zauważonymi trudnościami i doświadczeniem ot tak BEZINTERESOWNIE. Niepotrzebnie unosisz sie i szukasz ironi u Tequilii zwyczajnie zadnej z nas sie to nie przytrafilo stąd byc moze dla ciebie ironiczne pytania. osoboscie uwazam ze sprawe zawalil tu lekarz ktory źle dobral ci implanty. na twoim miejscu skladalabym natychmiast reklamacje i żądala wyjaśnień u lekarza. miałaś juz kontrol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
hej;-) o co tutaj chodzi ???bo nie jestem w temacie O co ten dym ? ;-) U mnie duza poprawa kochane, juz mniej boli i ciagle kukam pod stanik :-) :-D Powiedzcie mi slyszalyscie o czyms takim jak kalkulator do wyliczania rozmiaru stanika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
DO GOŚĆ BEZ EFEKTU kochana dziękuję Ci że podzieliłaś się z nami swoją historią. Dzięki temu kazda z nas która jest przed operacją bedzie mogła się zastanowić dokładnie nad wybranym rozmiarem implantu. Rozumiem że czujesz się zawiedziona bo przeszłaś dużo bólu i wydałas kupe kasy a tu takie rozczarowanie. Źle odebrałas komentarz Tequili bo efekt operacji nie spełnił Twoich oczekiwań jedak Tequila jest bardzo życzliwą i pomocną osobą i napewno nie miała nic złego na myśli. Fajnie by było jak byś sie podzieliła z nami swoimi zdjęciami przed i po. wtedy mogłybyśmy rzeczywiście ocenić efekt bardzo ci współczuję. ja mam operację w czwartek i powiem Ci że w tej chwili tez sie zastanawiam czy dobrze wybrałam. Wyjściowo nie łapię sie nawet w rozmiarze A. Wybrałam implanty okrągłe 325 pozdrawiam beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc podziel sie z nami zdjeciami bo naprawde ciezko uwierzyć ze implant powyżej 300 masz wlozony a zero efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do BB320 - Beatko wybralas ten sam implant co ja (widzialas moje zdjecia, wyjsciowke tez mialam nieco wieksza od ciebie) natomiast pamietaj ze jestes ode mnie 10cm szersza pod biustem wiec jesli chcialabym uzyskac podobny efekt do mnie to chyba musialabys wziac wiecej , zalezy jakiego efektu oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22:46 Wysli mi swoje zdjęcia bardzo prosze. Jesteś drobna dziewczyna z niezłymi implantami. Bardzo chciałabym zobaczyć efekt. Pozdrawiam :) jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Lenia nie strasz mnie. Ja chce takie cycki jak Ty ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
do gosc. Implanty 330 to wydaje mi sie choc jeden rozmiar powinny byc wieksze niz te ktore mialas.Czy pytalas lekarza dlaczego tak wyszlo??Nie oczekuje od Ciebie zdjec bo wiem jak sie mozesz czuc fatalnie .A moze lekarz pomylil implanty i dal Ci duzo mniejsze stad brak efektow .Nie ma lekarza ktory jest nieomylny,ale to juz by bylo jego zaniedbanie i jego wina i ja bym dochodzila swoich praw ,ale przypuszczam ze juz nie masz sily po tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do gość bez efektu. A mogłabyś opisać jak przechodziłas ten okres zaraz po operacji? Tzn czy też odczuwalas ból i rozpieranie jak inne dziewczyny? Może zrób sobie usg czy rtg. Bo może Tequila ma rację. Może tam nie ma implantu albo jest dużo mniejszy niż wybrałaś. Dostałaś paszport implantu po operacji? I chyba koniecznie trzeba iść do lekarza żeby to wyjaśnił. U kogo robilas? Bardzo ci wszystkie wspolczujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez efektu. To strasznie smutne , napewno nie śmieszne, uwierz ze żadna z nas nigdy by sie nie śmiała, a tym bardziej Tequila. Wszystkie jesteśmy tu życzliwe, a nawet pokusze sie o stwierdzenie, iż zawiązał sie tu taki rodzinny klimacik. Każda z nas cycolinki wie ile taka operacja kosztuje cierpienia, wyrzeczeń o pieniądzach nie wspominając... Na Twoim miejscu udałabym sie do lekarza i spróbowała rościł reklamacje, powtórną operacje, bądź znaleźć kompromisowe rozwiazanie Twoje problemu. :( Czekamy na zdjecia. jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczynki ja jiz jestem 10 dni po operacji I widzę jak bardzo piersi zmalały ale nadal jestem zadowolona z efektu. 400 to było najwięcej co mi zaproponowano i takie też wzięłam a dziś widzę ze spokojnie mogło by być więcej. Do Gość : nie obrazaj się bo napewno nie miał tutaj nikt złych intencji. Ja przezywalam dramat po operacji bo moje piersi wyglądały okropnie i dziewczyny były moim największym wsparciem w dniach totalnej zalamki. Dziś są juz super i to była moja panika tylko. Jeśli mogę Cię poprosić o zdjęcia będę wdzięczna Lidia.Mrozkiewicz@Gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
A co do dziewczyn które były ciekawe jak się leci samolotem po operacji ja wczoraj wracałam i praktycznie nie ma żadnej różnicy także nie ma co się bać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Tyle się rozpisalam i nic się nie zamiescilo ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tez czulam bol i takie jakby napieranie na klatke .dostawalam leki przeciw bolowe. po opuszczeniu kliniki dostalam tylko kartke z zaleceniami i zaswiadczenie z pieczatka o tym ze wplacilam pieniadze tj14 tys. nie dostalam zadnego paszportu ani zadnych dokumentow .Lekarz na kontroli dziwnie mi sie przygladal. Powiedzialam mu ze nie widze nic tych piersi a on mowi ze mam taka budowe . teraz nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na maile . kontakt sie urwal wraz z ostatnia kontrola i wzieciu pieniedzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×