Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość marzena
Kasia do mnie nie wysłała. Szkoda dziewczyny. Tyle się nacierpiec wydać kasę na operację widmo. Dobrze któraś napisała ze tutaj się wspieramy jak wielka cyckowa rodzina. W jakiś sposób sobie pomagamy. Swoją drogą fajnie by było kiedyś zrobić taki zlot cycatych. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka_
Ja miałam powiększane piersi w zeszłym roku i jeśli któraś z was się na to zdecyduje to polecam znakomitego fachowca z Katowic. Pani doktor Olender to najlepszy chirurg plastyczny, jakiego znam. Przygotowanie do zabiegu dopięte na ostatni guzik. Po zabiegu trochę boleśnie, ale jak się chce dobrze wyglądać, to trzeba trochę pocierpieć. Po za tym dostałam skuteczne środki przeciwbólowe. Efekt zadowolił mnie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Czesc dzewczyny.no I wykrakalam sobie opryszczke.I do tego u nas w domu panuje virus jakis przekletyj.wymioty goraczka bol calego brzucha I ciala masakra.I teraz skteca mnie bol brzucha,pewnie zaraz do kibla,ale sobie teraz mysle,jak ja Bede Kurde sie czula po operacji.zabieg mam 2 czerwca.bilet kupiony do polski.I juz sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a mam jeszcze take pytanie czy wymiotuje sie po operacji.bo nie nawidze wymiotowac xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia_in_red pochwal się kochana efektem :) strasznie ciekawa jestem jak się zmieniły od ostatnich zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj ja bym zrobiła na twoim miejscu rtg, usg-cokolwiek aby zobaczyć czy one w ogóle tam są bo to wydaje się naprawdę dziwne :( Strasznie mi przykro bo to kupa pieniędzy i twojego bólu ale uważam tak jak dziewczyny. To nie miały implant i powinno być cokolwiek widać. Też miałam pierwszą myśl jak Tequilla. Po drugie każda z nas dostaje certyfikat od implantów (u mnie cała teczka tego jest). Ty nic nie dostałaś, lekarz nie obiera telefonów, kontakt się urwał więc coś musi być nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja 82 a mi, a mi :P ? pokazuj swoje bliźniaczki :) ależ się cieszę, że jest nas już tak dużo zadowolonych i będzie jeszcze więcej w niedługim czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 ja tak z ponad 3 tyg po operacji mogłam się swobodnie rozprostować i wyciągnąć ręce do góry zuza1234 spokojnie, ja też miałam niezłego krwiaka między piersiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość asi28 jaki chcesz otrzymać rozmiar? 290 to mało trochę, tak myślę. Jakie masz wymiary i wagę? u mnie przy 375 z malutkiego A otrzymałam D, a jakoś specjalnie duże one nie są. Raczej normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 dzwoń do kliniki i zmień na większe. Oni na bieżąco zamawiają i nie wydaje mi się, że to byłby problem, a nawet jeśli powiedzą, że zamówili już to powiedz, że 100zł operacja nie kosztuje i nie chcesz żałować bo na drugą nie będzie cię stać. Posłuchaj Leeeni :) Ja też dzwoniłam i zmieniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćKasia brałabym 450 ale nie chcę doradzać i mówić BIERZ żeby nie było na mnie jak będziesz niezadowolona. WIdziałaś efekt z 430 więc wiesz mniej więcej jaka to wielkość. Jak dla mnie to są spore już, twoje 450 będą jeszcze ciut większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość marzena nie powiem, fajnie by było się spotkać :) tylko z tego co widzę sporo dziewczyn jest spoza PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za takie oddzielne odpisywanie każdej ale jak wszystko do jednej odpowiedzi wrzucam to nie wyróżnia ników waszych i zlewa się całość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc marzena . nic sie nie obrucisz podczas spania zaufaj mi .nie ma szans .ja nawet pol cm sie nie przesunelam szans nie ma . Dzis wkoncu po tygodniu sie polozyam normalnie na plasko Boze !!!co za ulga !!!.moje plecy juz dluzej by nie wytrzymaly spasnia na siedzaco .Choc kregoslup nadal boli to przynajmniej dzis juz miare sie wyspałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Eleni - podaj maila kochana bo nie pamiętam który to jest Twój :) Ja juz marze żeby obrócić się i spać na boku. Zapomniałam zapytać lekarza kiedy mi wolno może Wy wiecie czy mogę spać na boku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Dzięki dziewczyny za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
niezapominajka. Jaka mialas wyjsciowke przy jakim wzroscie i wadze??jakie dokladnie implanty wybralas ??moge prosic fotki basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny prosze o porade. jak odchudzanie wplywa na implanty? mozna sie odchudzac? czy implanty nie opadną? mam założone pod miesien od paru mies prosze odpowiedzcie. chciałabym zrzucic jakies 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
do gosc Marzena . Nic sie nie martw na zapas :-) po kilku dniach od zabiegu z dnia na dzien jest ciut lepiej , napewno dostaniesz p.bolowe do domu, wiec jak cos to nie czekaj az bol bedzie sie rozkrecal, tylko bierz odrazu.Ja chcialam pokozaczyc i w jeden dzien nie wzielam rano, a w poludnie bylam na wykonczeniu i jak wzielam tabletke to trwalo to ze dwie godziny zanim zaczelo puszczac .Wiec chyba lepiej brac odrazu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka - możesz cos więcej napisac - jakie wzielas implanty przy jakich wymiarach, także proszę o zdjęcia na priva - mam w tej samej klinice. Kiedy doszlas do siebie, tak ze moglas normalnie funkcjonować Elleni1 - mam 172wzrostu i waze 62kg, może ze 4 schudnę jak się postaram :) - ja wlasnei chciałam mniejsze C, dlatego martwię się tylko tym oby nie były za duże, hii pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza no nie mogę z ciebie. Jak nie chcesz kozaczyc to znów masz sutki jak hiszpańskie truskawki hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
gosc Marzena haha :-D sutki sa juz chyba w miare ;-) Ja jestem taka z humorkiem ;-) moze to po tych lekach mocnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Kiedy można spać na boku dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co z tym odchudzaniem na to wpływ na implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
gość Nie wiem bo jeszcze mam troche czasu do operacji. Ale tak logicznie myśląc mogą one tylko bardziej sztucznie wygladać ? Tak mi się wydaje :) To też zależy w jakich miejscach najpierw chudniesz, bo może byc tak, że schudniesz te np 4 kg a nie zauważysz różnicy w piersiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
do gosc. wydaje mi sie ze jakos szczegolnie po operacjj piersi nie chudną, wkoncu implant chyba nie schudnie :-) ale zarejestruj sie na forum beauty w Polsce i tam jest tona takich tematow ,nawet pytają jak jest z kondycja wlosow po narkozie i czy nie wypadają :-) naprawde ciekawe tam rzeczy mozna przeczytac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia_in_red na boku spałam jak tylko dałam radę przekręcić się po powrocie do domu czyli gdzieś 4 doba po operacji :) Nie wiem dlaczego nie byłoby można kiedy jest się w stanie położyć na boku. TO chyba nawet lepiej bo leżąc na boku ściska je się bliżej siebie :) Mi nawet nie przyszło do głowy o to lekarki pytać, myślałam, że żadnych przeciwwskazań nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asi28 serio???? chcesz małe C ??? Ja mam 165, waga o 3 kg większa od twojej i byłabym niezadowolona z mniejszego rozmiaru:) Szkoda byłoby mi trochę pieniędzy no ale każdy ma inne oczekiwania więc rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×