Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość sylwia
Kasia zaje... bimbałki. Mogłam brać większe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Kasia Moge tez prosic? sylwia-666@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny wyslane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia. Powiem tak: osz esz bosz jakie cudowne. Zazdrość przepływa przeze mnie :D ja jeszcze musze czekać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jestem pod wrażeniem efekt jest niesamowity musisz być teraz mega szczęśliwa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziekuje dziewczyny cieszę się że Wam się podobają:) mam tylko nadzieję, że wszystko się wyrówna i będą ładne. Mąż zmieniał mi opatrunki i widziałam blizny i są malutkie. Mąż powiedział że robota pierwsza klasa :) 16 maja kontrol. Mąż już nie może sie doczekać kiedy będzie mógł je pomietosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Kasia Nic nie dostalam:( sylwia-666@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia no po prostu nie ma tematu. Różnica kolosalna. Cyce jak marzenie. Mężowi nie ma co się dziwić że już go ręce swierzbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kasia a ty nie masz szwów do sciagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Sylwia Nie mam szwy rozpuszczalne . Dziewczyny jak radzilyscie sobie z bólem pleców? Mi to tak dokucza że tragedia a ketonal wole na noc sobie zostawić bo po nim przechodzi. Ja to podpieram się na lokciach i klecze w ten sposób i plecy trochę odciazam ale najchetniej polozylabym sie na boku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Hej do Punani! Ja jestem prawie 7 tygodni po operacji, mam 275 ml wysoki profil, okrągłe i pod mięsień.. Czytałam, że jesteś niezadowolona z rozmiaru tak jak ja, tylko aż wierzyć mi się nie chce, że przy takich dużych wkładkach jesteś niezadowolona, ja to nie miałam wyboru, bo mój lekarz stwierdził, że te 275 ml to jest max co mi wejdzie, ja bardzo żałuję, że podjęłam się tej operacji, dla takiego małego efektu napewno by się nie zdecydowała..Punani wyślesz mi swoje zdjęcia przed i po? Ja oczywiście też Ci wyślę jak będziesz chciała mój mail Ankaaa1990@interia.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
KASIA zazdroszczę tych rozpuszczalnych szwów proszę przypomnij gdzie i u kogo robilas ja pleców jeszcze nie czuje. .. ciekawe kiedy to nadejdzie... jedynie ten ucisk na klacie i kamienie w nocy. Zresztą owszem robie wszystko ale ruszam sie jak zołw przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka powiedz kochana ile masz pod biustem i w biuście po operacji? I jak wygladalas wyjsciowo? Powiem Ci ze ja 3 dni temu miałam operację 325 okrągłe allergan i teraz to juz nie jestem pewna czy wyjdzie z tego chociaż rozmiar C. Lekarz proponował mi Max 350 ale bałam się ze będą za duże a teraz nie wiem czy nie powinnam była wziąć tych większych. Przyślij aktualne fotki. Ja też Ci odeśle swoje beata. jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Sylwia Dr.Ryszard Nawrocki CMMedicos Lublin BB320 Dziękuję za zdjecia różnice widać ale myślę ze spokojnie mogłaś wziąć te 350 ale przynajmniej u Ciebie efekt jest naturalny :) mi tam na tym nie zależało moje piersi przeszły niezłe oblężenie he he i chce się teraz nimi dlugoooooo cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzuza1234
Gosc Sylwia Gosc Anka prosze Was wyslijcie mi zdjecia i napiszcie jaka mialyscie wyjsciowke i ile cm w obwodzie POD biustem , przy jakiej wadze i wzroscie ?? basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka proszę przyślij fotki. Ja mam za 2 tyg operacje i mam mieć 295 anatomiczne. Później Ci także pośle. Gość Sylwia, nie masz rozpuszczalnych szwów? A miałaś w Żarkach prawda, bo ja zrozumiałam ze będę miała rozpuszczalne. Juz sama nie wiem. Asi28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny posle wam fotki jak tylko opuchlizna zejdzie troszke bo narazie nie ma sie czym chwalic jedna wyzej druga nizej, wieksza lewa ale powoli do przodu, za kilka dni wam powysylam. Ja dzisiaj poerwszy dzien poza domem, bylo w miare, tylko czasami taki chwilowy ostry bol bez powodu. Stanik pooperacyjny mam 75 c, jak zejdzie opuchlizna to kij wie ile bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce ktoras to dajcie mail posle co jest na chwile dzisiejsza w 5 dniu po operacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Punani kb04122010@wp.pl poproszę to odesle swoje 48 godz po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani ja bardzo chętnie zobaczę wyśle Ci też swoje. Jestem 3 dni po. beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 I PUNAMI Ja poproszę. Msm dylemat jakie wybrać :( Asi28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani przywołuje Cię do porządku koleżanko ☺ masz świetne cycki i daj im czas bo to dopiero kilka dni wysyłam swoje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 Punani Wszystkie nowe cycolinki czekam na wasze fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani nic nie dostałam\\ dziewczyny jak robicie te stopki, ze ladnie widać opis, wpisałam w stopce i nic oo, jednak widać, hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Punani i BB320 ja też poproszę. Do zabiegu zostało 16 dni! m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Kasiu ja tez bym poprosila zdiecia.elmia.bloszko@gmail.com.......ja jestem przed,operacje bede miala 2go czerwca.ale mam problem.przesunela mi sie miesiaczka.i przwdopodobnie trafi sie na operacje.a nie moge przekladac operacje bo mam wykupione bilety.Maz urlop wzial,I kolerzanka w warszawie tez.rozmawialam z lekarzem tutaj I powiedzal ze miesiaczka nie jest przeszkoda do operacji.ale dala mi tabletki ktore przesuwaja okres.ale powiedzala ze nie gwarantuje ze zadzala.pomocyyyyyyyyy.malo ze sie boje jak cholera.tego bulu to jeszcze wszystko pod gorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punani mozeszc mi wyslac swoje fotki :) basia11@onet.com.pl wysle Ci swoje w srode po kontroli jak sie znow rozpakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×