Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

chyba nie dodało ostatniego posta. Zuzka wiem, że dzisiaj jesteś załamana i nie widzisz pozytywnego rozwiązania ale nie daj się zbyć lekarzowi i jak dojdzie faktycznie do tego, że to coś z implantem to nie wyjmuj. Przemyśl to ! zostaniesz bez piersi, bez kasy i do tego z bliznami. Niech poprawia to ale nie wyjmuj. Najgorszy jest ból, że będziesz musiała ewentualnie przejść to jeszcze raz ale nie pozbywaj się ich całkowicie :( Kasia a ty jak masz? bo z tego co pamiętam po ostatnich zdjęciach to wielkość była podobna ale jeden wyżej drugi niżej, tak ? coś się zmieniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elleni cos czuje ze lekarz bedzie mi sie kazal stawic w klinice i ze mam (to juz wiem napewno) niemale powiklania .nawet jak wstaje z lozka to czuje ogromny bol w tej piersi ze maz musi mi pomagac wstać .ogolnie wiem ze cos jest nie tak .cos czuje ze bede musiala wyjac te implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena ona ma tylko meila czy ma jakas strone ? Bede szukac pomocy wszedzie jak lekarz by mnie zbyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuza a u kogo robilas operacje?a moze to przejdze,bo lekarze mowia ze nawet do pol roku sie goja.ja bede miala operacje 2go czerwca I jak czytalam na poczatku to dzewczyny pisale ze super,a teraz ja mam naprawde deprecje bo juz zaplacilam,juz kupilam bilet do polski,I zostawiam moi dzeci na trzy tygonie.ja juz siedze I placze.a jeszcze nie jestem po.w piatek widzalam sie z kolerzanka,robila sobie poltora roku temu.piekny krztalt.I szczesliwa.aaaa jeszcze dzewczynki,wiem ze jak sie pali to gorzej sie goi,po kazdej operacji.ja nie pale,ale wiem ze w takim stresie to sie nie raczej zucic palenia.kochana zuza jedz moze do szpitala????ja nawet nie chce prosaic o zdiecia bo sie boje na nie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
A miało być tak pięknie.... zostal bol i lzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo kopce jak smok bo inaczej by mnie nerwy zezarly .teraz to mi juz wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza jak wpiszesz Nina manduk to ci powinno wyskoczyć cały jej blog. Nie zalamuj się kochanie. Zobaczysz że się to wszystko wyrówna i niedługo będziesz mnie pocieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
A zobaczysz ze dostaniesz antybiotyk I bedze dobrze.tylko jak najszybciej jedz do jakiego kolwiek lekarza.nie czekaj juz na tego swojego.mi sie wydaje ze sie zrobilo zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Dziewczyny a to normalne ze dostalam dzis okresu po 1,5 tygodnia od ostatniej miesiaczki?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dzidwczyny ....odpisali z kliniki. Lekarz kazal sie mi natychmiast stawic ..a ze maz w pracy to jade na wieczor termin juz zrobiony .obawiam sie najgorszego po tym co lekarz napisal ...rycze!!!jest zle...bardzo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Co dokladnie napisal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Odpisal ze mimo ze kolejny termin kontroli mam na 12 maja to mam przyjechac natychmiast .wiec samo to zdanie mi wystarcza zeby wiedziec ze bedzie pewnie trzeba sie pozbyc implantow lub ponowna operacja ...ja tego nie przezyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Zuza nie stresuj sie dowiesz sie wszystkiego jak do niego pojedziesz! Nie martw sie tak na zapas kochana, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Napisal natychmiast bo music to obejrzec I stwierdzic co jest.....zobaczysz ze bedze dobrze,sprobuj sie tak nie denerwowac,bo to jest zle tez DLA organizmu.zobaczysz ze dostaniesz dodatkowe antybiotyki.xxxxxxx nie placz kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asi28 muszę zrobić zdjęcia :) zabiorę się za to dzisiaj i podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza dobrze że masz tak natychmiastową wizytę ! widocznie widzi, że coś jest nie tak. Będziesz już dzisiaj wiedziała chociaż. Kochana co ma być to będzie, najważniejsze żebyś była cała i zdrowa oraz zadowolona ! :* na którą masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza, u kogo robilas operacje? Robila ktoras z Was u Kasprzyka? Bo ja bede miec operke u niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile razy w ciagu dnia przemywalyscie octeniseptem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Zuza bez paniki ... Moje były nierówne, dopiero teraz zaczynaja byc na tym samym poziomie.... A o powikłaniach to akurat mam wiele do powiedzenia. Dzis minęło 5 tyg... Piersi jeszcze pobolewają. Dzis idę na kontrolne usg i modlę sie aby wszystko Ok było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domi80 Ty chyba moich cyckow nie widzialas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza wyślij mi proszę zdjęcia bo nie dostałam nic, natalia 13045@wp.pl , kurczę normalnie nie mogę uwierzyć w to co się dzieje miałaś takie ładne piersi po operacji ! Trzeba być dobrej myśli że może zrobił się jakiś stan zapalny lub krwiak który można jeszcze wchłonąć antybiotykami, jedź koniecznie do lekarza, musisz być dobrej myśli do samego końca, nie poddawaj się, jeszcze diagnoza żadna nie jest postawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 co się stało ? Ile jesteś po operacji, co się dzieje ? Ja powiększałam biust 30.01.2014. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani ja tylko przy zmianie opatrunku czyli raz dziennie :) ale stosuj się do zaleceń swojego lekarza ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Zuza kurcze może te komplikacje masz od tego cholernego palenia ja też nie umiem przestać palic pić juz alkoholu nie pije ale te poety ehhh... Przed operacja ile godzin przestalas palic? Trzymaj się i daj znać co powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mircia33- to jesteś już trzy mce po operacji. Napisz jak się czujesz i jakie robiłaś. Czy po takim czasie jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Tequilla22 wyslalam zdjecie. Ja juz niechce tych cyckow niech to wyjmie w diably jasne i odda mi moje stracone pieniadze . Zobacze co mi dzis powie na temat tych cyckow , generalnie zaczelo sie tak dziac odkad sciagnal mi szwy-doslownie ! W srode bylo ok a po poludniu jak sciagnal to zaczely z dnia na dzien sie zmieniac. Niewiem czy to ma jakis wplyw ale tak czy siak...obawiam sie ze z implantem cos sie ewidentnie stalo ., albo miesien puscil .niewiem tak czytam na forum beauty i widze ze tam wiele dziewczyn tak ma i konczy sie na wymianie implantow lub calkowitym ich usunieciem. Tylko kto za to teraz zaplaci?? Kamila kopce cygary bo z nerwow to wszystko, a przestalam pali c na tydzien przed operacja a zaczelam teraz od zeszlego czwartku jak zobaczylam ten koszmar w lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Asi 28 Mircia jest rok i trzy mies po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia kochana trzymam kciuki, zeby antybiotyki pomogły. Mam nadzieje, ze diagnoza bedzie przychylna. Trzymaj sie kochana napewno wszystko sie ułoży. Jesli masz ochotę wysli fotki. Przesyłam buziaki :* wszystkie jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×