Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość JaaaAmi
Dr mi powiedział ze jestem bardzo wąska w ramionach wiec większych lepiej nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Coś sie tu nie wgrywa....Zabieg mam 14.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Coś sie tu nie wgrywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Termin mam 14.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Starsza córcia ma 10 lat to coś tam mi pomoże a maź bierze trochę wolnego,wiec musimy dać rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaami to podaj maila to ci podesle, ja tez jestem mega waska bo ledwie 68 pod biustem a 320 mi wlozyl i nie bylo to nic asolutnie ponadto co przekraczałoby granice mojej anatomii dlatego sugeruje ci większe wkladki bo te 300 to serio mało przy twoim wzroscie i wyjsciowce, ja w dzien zabiegu przed operacja zmienilam zdanie i powiedzialam ze biore 320 zamiast 280, troche smiesznie bylo ale nie zaluje nic a nic. Jesli masz starsze dziecko i meza to dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaami wejdź na forum beauty w Polsce pooglądaj zdjecia, zastanów sie bo twój implant jest naprawę mały. Pamiętaj ze jesli zostanie umiejscowiony pod mięsień to od 5-10% na obojętości jest mniej wizualnie jak na przymiarkach u lekarza. Za taka kase i cierpienie jakie Cie czeka nie zdecydowałabym sie na implant mniejszy jak 350. Lekarz wybrał mi ( 165 cm, 55 kg, 73 pod biustem a w 88 cm) 350 ml teraz czekam na kolejna konsultacje, ponieważ naczytałam sie opini oraz zobaczyłam nie mało juz zdjec i wiem ze ta 350 bedzie za mała. Zastanów sie dobrze, żebyś noe płakała ... Weź woreczki z woda nalej 290 ml wody i włóż stanik sportowy. Posiedź z nimi godzine, dwie, zobacz jak sie czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJ88 jesli masz w biuscie 88 to u ciebie te 350 nie bedzie za male, serio bedziesz miala pokazny cyc. A jesli chodzi o Jamii to zgadzam sie z JJ88 - bedziesz przy 300 i zerowej wyjsciowce miala maly efekt, ja siedzialam w woreczkach przed operacja z 320 i teraz po zabiegu jest mniej bo faktycznie pod miesniem zniklo troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
JaaaAmi ja mam 330,ml przy wyjsciowym A. Mam 173/53 kg i mąż marudzi, ze sa duże mi sie wydają idealnie. Mam szczupła górę w sensie ręce i większe byłyby komiczne. Tylko że ja mam anatomiczne. Natomiast moja znajoma ma identyczne wymiary jak ja, ale ma nogi szczupłe a tłuszczyk jej sie zbiera( jak juz się zbiera) na górze i ma 375 ml ale wizualnie nasze piersi są identyczne niemalże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Lenie wyślij na adres: anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zerowej wyjsciowki 300 ml ...to moja kolezanka tak ma i szczerze to wyszlo jej B. i to nie pelne. Chyba ze lekarz powiedzial ze to maks co moze dac to bym sie posluchala .jesli ktos jest bardzo chudy i ma malo tkanki to potem wychodza rozne duble buble czy jak to sie nazywa po angielsku. Sa implanty widoczne golym okiem i jeszcze sie falduja. Lekarz ocenia jakie maksymalne wielkosci wejda mierzac klatke piersiowa itd .wiec jak mowi ze 300 to maks to bym w takiej sytuacji sie nie upierala .tyle ze tak jak mowie 300 to tak chyba troche malo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noi polecam forum beauty w Polsce .jest taka strona wystraczy sie zarejestrowac to nic nie kosztuje .a jest tona zdjec dziewczyn ktore pisza jakie mialy wyjsciowkj i jak to wyszlo z jakimi implantami . i wiele informacji mysle waznych co do rekonwalensencji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Lekarz widział co mam,powiedziałam mu ze chciałabym ładne C No i zmierzyliśmy 300,powiedział tez ze z większymi nie wyglądałabym zbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Spokojnie wzięłabym większe ale tak sobie rozmawiamy z mężem i skoro tak dr powiedział to kurde boje sie brać większe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj sie Jaami lekarza lepiej. Bo jak pomierzyl Cie i takie Ci wybral .to jak sie uprzesz na 400 to co bedzie na sali jak ojaze sie ze niemasz wystarczajaco duzo skory aby to przykryc i zeszyc? Hej Ziutka dawaj mnuejsze bo te nie wejda?? No zastanow sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JaaaMi wejdz sobie na forum beauty . Tam sa dziewuchy ktore uparly sie zeby zrobic z siebie Pamele Anderson i skutki sa oplakane naprawde . Implanty widac z boku z gory tak ze teraz sxykuja sie do ponownych operacji. Tak to sie potem konczy i jeszcze maja pretensje do lekarza ze sie zgodzil na wieksze implanty.a jak ktos jest chudy to niewiem co by robic to zawsze widac ale to zawsze . Tworza sie walki zamiast piersi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
gość takiego właśnie zdania jestem.Jestem nastawiona tak żeby lepiej mieć mniejsze niż za duże,na konsultacji od razu powiedziałam dr ze nie chce dużych piersi....chociaż stresa cholernegooo mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaaAmi moim zdaniem 300 będą małe przy twoim wzroście :) ja mam 375 ml, wzrost mam 165, wagę 65 i mam pełne D :) WYjściówkę miałam A. Powiem nawet tak. Jak wsadzę je w stanik i są zebrane to rozmiar jest wystarczający ale jak już założę bluzkę czy nie mam stanika, a samą bluzkę to mogłyby być większe :P szczerze? to dla mnie szkoda byłoby bólu i pieniędzy na powiększenie tylko do rozm B. Przejdź się jeszcze skonsultować do kogoś innego, zobaczyć co ci powie, co doradzi, wtedy porównasz wielkości jakie zostały ci zaproponowane. Jeżeli wejdzie ci większy implant to bierz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dziecka to u mnie w dniu operacji córa miała 6 mies więc się da jak widać :) dr powiedziała tylko żeby rąk do góry nie podnosić, a jak dziecko bierze się to ramiona po prostu przy tułowiu trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Kurde,teraz mam cholernyy dylemat....A zabieg za 6 dni :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj maila to ci wyślę, zobaczysz :) wyślę ci swoją wyjściówkę, od razu po zabiegu jakie były i jakie teraz bo przeważnie zawsze maleją jak opuchlizna zejdzie Wiem, że masz dylemat bo każda z nas przez to przechodziła :) tego po prostu nie da się wyobrazić sobie. Dopiero jak zrobisz to możesz cokolwiek powiedzieć dlatego ja piszę swoje odczucie, że przy twoich wymiarach 300 to mało, a nawet bardzo mało. Zapytaj lekarza czy zmieści ci się większy bo to najważniejsze :) jak zmieści to bierz bez obaw nawet 350, uzyskasz pewnie C. Z tymi co ci doradził pewnie B ci wyjdzie... to ja nawet większe pusch upy kupowałam ;p a zrobić piersi i dalej kupować wypełniacze to też bez sensu. Obecnie jak mierzę jakiś stanik w sklepie czy strój kąpielowy to wyjmuję nawet te najcieńsze wkładki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasami znajdź lekarza który ma program z wizualizacja to pomoże ci dużo w wyborze. Zapytaj o max. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
elleni a kiedy mi to wyślesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Elleni kurde faktycznie nie wyglądają jakoś super dużo,ale fajne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a nie wiecie czy mozna chodzic na solarium przed operacja?I o co chodzi z tym czosnkiem I Olej rybny.nie dlugo u mnie bedze trzy tygodnia przed operacja I napisane ze nie mozna tego sporzywac..a I jeszcze w zaleceniach napisane ze nie mozna spozywac alkocholu 5 dni przed.a ja lece do polski 10 dni przed operacja I trafiam na impreze imieninowa moja kolerzaneczki ktorej dawno nie widzalam.czy 10 dni przed moge sie napic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo zdjęć załączałam żebyś mogła sobie zobaczyc jak się zmieniały w każdym tyg :) dlatego uważam, że te 300 które ci zaproponowali to naprawdę mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, pisze do Was bo mam watpliwosci, prosze o wyrozumialosc i pomoc o ile to mozliwe, bylam na konsultacji u dr Skupina i przymierzalam implanty okragle 300ml Hp i wydawaly mi sie dosc spore, lekarz zdecydowal ze wszczepimy 325ml bo wiadomo pod miesien wiec rozmiar nieznacznie sie zmniejszy, po rozmowie z mezem, wczoraj zmienilam na 350ml Hp, moje marne wymiary to 155cm wzrostu, 77cm pod i 86cm w biuscie i moje pytanie czy te 350ml nie beda za duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×