Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zuza1234
Dziewczyny...jutro ide pod noz ponownie ... implant sie przemiescil w jednej piersi a w drugiej jest ok 4 cm krwiak ktory powoduje bol. powinno sie odczekac min 6 miesiecy ale lekarz mowi ze to sprawa pilna I wymaga natychmiastowej interwencji...cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkaa
Dziewczyny, a jaki miałyście rozmiar biustu przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Wkurza mnie to że piszę posty i odrazu ich nie dodaje nie wyświetlają się:( wiecie co tam u Zuzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec fajny cyc dzięki za odpowiedź :) plastry do mnie "idą" jeszcze. Pewnie jutro dostanę ale chyba poczekam aż ten strup odpadnie i wtedy na całą nakleję. Ciekawa jestem czy te plastry pomogą bliźnie np po 8 miesiącach bo "podrasowałabym" trochę bliznę po cięciu cesarskim i tak zastanawiam się czy nie za późno trochę, a że te plastry nie są tanie to nie chcę marnować jak nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza Ja pierdziele to się narobilo ! Współczuję Ci strasznie biedulko:( żadna z nas nie dopuszcza do głowy tego że mogą pojawić się komplikacje a jednak się pojawiają.... Krwiak jest dużym zagrożeniem ciekawe czy poprawią Ci ten imant? Biedna się nacierpisz......jestesmy z Tobą myślami trzymaj się Kochana i bądź dzielna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Zuza trzymaj się będzie dobrze. I daj znać jak będziesz miała siły juz po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 kochana głowa do góry ! wiesz na czym stoisz teraz i dlaczego tak wyglądają piersi. Powiedział ci coś więcej ? będzie poprawiał czy całkowicie wyjmował ? jak z kosztami? biedulka :* trzymaj się dzielnie :* strasznie ci współczuję, że musisz przez to jeszcze raz przechodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Zuza No strasznie mi przykro... Wiem co przezywasz, borykałem sie tez z powikłaniami niemałymi... Nie pamietam ile jestes po operacji i krwiak powinien sie wchłonąć .., ja stosowałam heparynę, ale ten implant przemieszczony... Masz anatomiczne? Zreszta zaraz sprawdzę sobie. Jestem z Tobą i pomodlę sie aby tym razem wszystko zagoiło sie juz tak jak powinno. Trzymaj sie i bądź dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Tak piers opadla w dol bo miesien cos tam ze niby do puscil .I krwiak w drugiej dlatego napuchla franca ..Teraz ma wypreparowac kieszen ponownie na implant i jakos spusisc tego krwiaka .lekarz mnie pozytywnie zaskoczyl , ze mnie nie zbyl -mowiac ,ze bedzie ok .No ale jakby tak poweidzial to chyba byl padla z wrazenia .Moj maz byl ze mna moze sie go wystraszyl?? Wkoncu przy doktorku wyglada jak jakis Pudzian tyle ze dwa metry wzrostu i silownie zalicza , boje sie bardzo co bedzie wkoncu dopiero co mialam narkoze 3 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequila22 masz idealne te swoje bliźniaczki :) nawet na zdjęciach widać, że jesteś mega zadowolona i dumna z nich :) super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Nie bój sie narkozy, jak mus to mus... Tym razem bedzie sprawniej bo juz mięsień rozciągnięty i gojenie pójdzie sprawniej. Wiem ze to dla ciebie szok, ale im wcześniej tym lepiej... Powikłania sie zdarzają i wtedy zastanawiamy sie " dlaczego na mnie trafiło" ale jak cos sie dzieje to nie takie rzeczy potrafimy przyjąć na klatę ... W tym przypadku dosłownie ;) tak wiec głowa do góry, operacja i zdrowiej od nowa... Tym razem Brdzie super! Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 daj jutro znać jak tylko obudzisz się i będziesz dała radę. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko przebiegło pomyślnie i żebyś obudziła się z pięknymi piersiami, a później żeby wszystko ładnie się goiło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka- cale szczęście ze doktor podszedł fachowo do sprawy- wiesz co ci jest i co trzeba zrobić- to najważniejsze, a ze nie powiedział ze będzie cudownie. nie boj się narkozy - moja corka jak zlamala reke to miała co 2 dni 3 razy narkozę - tyle razy ja operowali - u ciebie tez będzie wszystko dobrze. trzymam kciuki za ciebie- odezwij się po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dany31
Dzisiaj miałam konsultacje u doktora Piotrowiaka no przemiły jest i sprawia wrażenie bardzo kompetentnego lekarza. Widziałam niektóre efekty jego pracy bo poprosiłam na konsultacji no po prostu rewelacja.... ;-D i terminy też są super zapisałam się na początek czerwca na zabieg powiększenia piersi. Tekila czytałam że Ty też miałaś u doktora operację jak Twoje wrażenia? Byłaś na konsultacji też u kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Czyli w prawej piersi puscil implant bo jest niżej? U mnie lewa jest nisko..... Trochę się boję czy u mnie to samo moze byc:( jutro dzwonię do lekarza i wysylam mu zdjecia. Przygladam sie tak z boku to naprawdę lewa piers jest za nisko moim zdaniem ale to może dlatego ze miałam takie zwisy i nie robili mi plastyki :( u mnie jest identycznie jak u Zuzy tyle że piersi na odwrót i nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza kochana bardzo Ci współczuję. Jesteśmy z tobą myślami. Dobrze ze dr cie nie zbyl. Dobrze ze masz blisko klinikę. Podziwiam dziewczyny co przyjeżdżają z poza Polski. Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
U kogo Zuza miała operację? Ktoś pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Zuza1234 Trzymamy za Ciebie kciuki żeby wszystko się ułożyło tak jak sobie życzysz. Dziewczyny a żeby dodać trochę optymizmu na forum: Ja jestem 13 dzień po zabiegu i gdybym tylko mogła już zbliżać do siebie piersi to pewnie bym już o wszystkim zapomniała. nic nie boli, nie szczypie, nie piecze. Poruszam się normalnie, chodzę do pracy tylko dziecka nie biorę na ręce. Operacje przeszlam wzorowo. Kilka dni dość mocno bolało i byłam ograniczona ruchowo jednak nie ma tragedii. Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt na maila to wyślę fotki beata.jankowska@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Ja wlasnie jade do polski na operacje.23 go maja a 16 go czerwca powrot.staram sie nie stresowac to co czytam.bo mam dwie osoby tutaj blizko ktore robile piersi w polsce.I jaks zyja.I to sa szczesliwe.jedna 10 lat temu drugs 1,5 roku.ja mam nadzeje ze mnie nie spotka to co zuzie.biedna,ja sobie nawet nie woobrazam co ty biedna przezywasz.pewnie sobie myslisz co ja sobie zrobilam.ja jeszcze nie jestem po I juz mam take mysli.nawet nie wiem jak ciebie biedulko pocieszyc.dlaczego spelnienie marzrn az tak boli.czyli miec dzeci albo dobrze wygladac.xxxxxxxx kochana zuzza jestes bardzo dzelna,chociazby dlatego ze pomimo bolu wchodzisz tutaj I opisujesz co sie dzeje,ale bardzo pomagasz tym dzewczynom ktore co sa po I przed.bo jak by cos takiego bysie dzalo u innych to juz wiadomo co.xxxxxxxx prosze dawaj znac co z to ba.xxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza jesteśmy z Tobą ! Będzie dobrze ! Zobaczysz ! Czasem droga do celu jest ciężka ale nie poddawaj się wszystko się uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dany31 Tak ja robiłam u dr.Piotrowiaka :) jesteś po konsultacji u niego to cóż ja mogę więcej powiedzieć sama z pewnością odczułaś jaki to jest człowiek :) Ja wiedziałam że chcę być operowana u niego właśnie po wizycie. Byłam jeszcze na konsultacji u dr.Nasińskiej i wywarła na mnie negatywne wrażenie, brałam pod uwagę jeszcze klinikę AMC - dr.Śliwińskiego, ale ostatecznie mój wybór padł na dr.Michała i Bogu dziękuję że trafiłam na tego człowieka, dba o pacjentki, rozwiewa wszelkie wątpliwości szczegółowo opowiada, jest dostępny 24h na dobę. Doskonale dobiera implanty, mówi szczerze o efektach jakich należy się spodziewać, obiecał mi że piersi będą piękne ! I są ! :) Nie znam kobiety która byłaby niezadowolona z operacji u niego. Polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Trzymaj się dzielnie Zuza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleni dziękuję Kochana ! Ooo Tak jestem bardzo dumna i przeszczęśliwa z nowych bimbałków :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Elleni1 a czy moglabys mi wyslac zdiecia poprosze. Elmira.bloszko@gmail.com...............mam od jednej dzewczyny tylko zdiecia I wyglada przepieknie I ma bardzo ladny biust.bo chce od ciebie bo lekarz proponuje 340 albo 390.a ty masz tak po srodku xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BB
Dziewczyny jestem 3tydz. po operacji i i jak czytam o powikłaniach to bardzo współczuję. U mnie wszystko jak na razie jest super . Miło się rozczarowałam bo i sama operacja i ból jest nie taki straszny. Trochę trzeba się po męczyć na początku ,ale czasem gorzej się czuł am jak miałam grypę. Piszę do dziewczyn które są przed zabiegiem, nie ma co się bać, ja się zastanawiał am 5 lat. I podstawa to odpowiedni lekarz. Rozmawiał am z wieloma dziewczynami po operacjach i w końcu wybrał am dr.Potockiego. I faktycznie to super fachowiec ,szczególnie jeśli chodzi o piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
BB ja też będę robić piersi u dr Potockiego:) Możesz mi przesłać fotki? Jaki masz implant? Mój email. Bez spacji oczywiście:( zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zle napisalam moj acres mailowy....... elmira.bloszko@gmail.com......poprosze o zdiecia.czy ktos robil piersi u Dr.Piotr.Osuch.....bede mila u niego operacje 2go czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Kasia przemieszczenie implantu a " puszczenie" mięśnia to dwie rożne rzeczy.... Zazwyczaj jest tak ze mięsień trzyma i dlatego jedna jest wyżej od drugiej... Tak było u mnie..., ta piers która była wyżej o Ok 1,5 cm od drugiej... Prawie sie wyrównała w 4 tygodniu. Teraz przypominają bliźniaczki lecz nie jednojajowe, połowy naszych ciał sa rożne i nigdy nie bedzie super idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczyny pomocy. Przeziębienie mnie dopadło a może wprzyszłym tygodniu uda mi się wcisnąć na operację. Może macie jakąś radę na chorubsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×