Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

wstyd sie przyznac, ale ja pilam, palilam, jadlam wszystko, i tak samo po operacji ;/ tak pozatym dziewczyny po jakim czasie od operacji moglyscie zblizac piersi do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
goscelmo a czemu by nie ja mam napisane 48h przed operacja nie pić alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Dziewczyny coś za często zawiesza się to forum. Może będziemy kontynuować gdzieś indziej. Jest taki temat NOWE CYCUSZKI może tam? Co wy na to? Temat założony w grudniu wiec w miarę świeży. Może tam się nie będzie zacinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Elleni a Ty masz anatomiczne czy okrągłe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ja tez uważam ze powinnismy zmienić na inne forum bo to straszne sie zacina:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Punani Moglabys mi wyslac jakies swieze zdjecie? basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczynki a robiła któraś z was okrągłe 300???? Prześlijcie mi zdjęcia plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elleni1 wyślesz mi też zdjęcia? anonymous255280@gmail.com Ja mam implanty 330ml i wydaje mi się, że są za małe. Mogłam wybrać większe:-( niby bez stanika wyglądają fajnie, ale jak założę bluzkę to juz nie jestem zadowolona zadowolona. Może jak zacznę nosić normalne staniki, bez tego okropnego pasa to będę zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak z tym zblizaniem i noszeniem normalnego stanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Punani mogłabyś wysłać mi zdjęcia??? anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Aicha1985 uważam ze 350 bedą Ci za duze,jesteś niska.To moje zdanie.Ja mam 170cm, wybrane mam 300, mierzyłam i wcale jakieś małe nie są:))) a kiedy masz zabieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zabieg 6 lipca wiec jeszcze troche czasu mam na przemyslenie, moj maz stwierdzil ze jak robic to robic w miare duze, na innym forum dziewczyny pisaly ze te 350ml nie bedzie duze a nawet ze to minimum i dlatego pisze tez tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Aicha1985 ja jestem zdania żeby robić z rozsądkiem a nie ze jak płace to chce duze ale oczywiście to twój wybór.Ja mam 14.05 to zarazzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dletego tu jestem i na innych forach tez, chciala bym uslyszec opinie osob ktore maja to juz za soba, a na sasiednim forum uslyszalam ze 350 to minimum wiec jakby ktos mogl przeslac mi zdjecia przed i po z implantami okraglymi 325ml i 350ml firmy mentor bylabym bardzo wdzieczna moj mail askamadejj@wp.pl z gory dziekuje JaaaAmi tez bym chciala zeby to bylo juz a nie dopiero za dwa miesiace no ale coz wczesniej nie dam rady pojechac do pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Kaicha Mentor z tego co wiem sa 320hp nie 325 a potem 350... Ja mam 168cm 50kg i 72 pod biustem i sa idealne... Mi zależało na dużych śle nie za dużych cudach.Wysle ci foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka a mogę prosić także o fotki Sylwia jak tam po wizycie- mam nadzieje ze wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Skupin mi mowil ze sa 325ml i pozniej 350ml juz sie gubie hehe dzieki za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisze caly czas o okraglych wlasnie bo na takie sie zdecydowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aischa zalezy jeszcze jaki model i jaki profil bo to jest tez roznica. Mentor okragle wkladki ma : Round Moderate Profile, Round Moderate PlusProfile, Round High Profile,Round Ultra High Profile. Oraz model Siltex Coheshive 1, SMOOTH,SILTEX™ Coheshive II, Round Spectra i Cala tone innych , Wiec niewiem na jakie Ty sie zdecydowalas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Aicha1985 Wysłałam Ci maila Mam 325HP okrągłe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aisha Przykladowo Coheshive I Siltex - 350 cc - 13,4 cm 3,7 cm to jest standardowo , ale rownie dobrze sa ten sam model w innej projekcji np. hp czyli wysoka projekcja to 350 cc - 11,7 cm 4,9 cm. wiec cieyko widzisz sama powiedziec co to jest 350 bo musialabys dokladnie wiedziec od lekarza jaki typ ,model ,projekcja itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 325Hp albo 350Hp firmy mentor, niby wielkiej roznicy miedzy nimi nie ma ale nie wiem jak sie to przeklada w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale model Coheshiver I czy inny. bo kazdy ma inna projekcje i szerokosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie takie mam: Objętość: 350 ml Model: HP (okrągłe, wysoki profil) Firma: Mentor Powierzchnia: teksturowana Zawartość: żel silikonowy o I stopniu gęstości (najdelikatniejsze) tak Cohesive I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Coheshive I . To sa bardzo dobre i chyba najlepsze jakie Mentor posiada, sa teksturowane co ma na celu zapobiedz tworzeniu sie torebki i cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aicha . wiem ze to sa roznice milimetrow ale w praktyce niestety widac te roznice i bardzo konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×