Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Joasia
Kurde w przyszłym tygodniu może będę miała operację a tu mnie przeziębienie dopadło. Czy ktoś ma jakieś sprawdzone domowe sposoby na chorubsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Czy ktos cos wie co u Zuzy ? Pieprzone posty sie nie dodają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny wiec tak : bylam dzis w klinice wykonali caly szereg badan nie tylko usg. I co sie okazalo :malo tego ze utworzyl sie krwiak,to zebraly sie plyny w mojej prawej piersi . Implanty jak sie okazalo mam wlozone metoda dual plane czyli pol pod miesien pol pod gruczol. Dzis rowniez pobrali mi krew do badan i mam zle cos i dali mi leki (nic nie placilam) ktore mam brac do poniedzialku i w poniedzialek o godz 10 ide pod noz ponownie . Mam leb juz tak zryty ze szkoda gadac. boje sie zeby gorzej nie bylo !! Znow narkoza znow ten bol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj taka cisza tutaj czy nie wyświetla postów .... ??? chyba to drugie bo i mojego nie widzę ostatniego :/ oo już widzę :) przepchało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza to razem idziemy - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka80 wyslij prosze swoje foto basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Oj jejku,ja tez bede miala pol pod gruczol pol pod miesien.dzewczyny czy ktoras tak ma ktore juz po.czy to znaczy ze beda gorzej sie goic niz the pod miesien?ratunku zwarjuje.zuzza a ty masz anatomiczne?a kto ciebie operowal bo tutaj wszystkie dzewczyny sa ciekawe.zdrowiej szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo ja mam technika wlasnie dual plane ale to absolutnie nie znaczy ze beda sie gorzej goic! Poprostu mam powiklania ktorych jak widze nikt pod uwage nie bierze a jak widac moga wystapic nawet w okresie poczatkowym jak u mnie 3 tyg niecale po operacji,czego jestem zywym dowodem. oczywiscie zeby nie bylo ze ja komus zle zycze ale tez tryskalam optymizmem a w tej chwili juz nie tryskam i tez w zadne powiklania nie wierzylam .to sie przekonalam. Nie bede podawac nazwy kliniki bo niechce zeby zaraz bylo ze to lekarz partaczem jest bo nie jest .tylko poprostu zdazyly sie powiklania z niczyjej winy bo lekarz zrobil wszystko prawidlowo ato czy sa powiklania typu obrosnieta torebka czy plyny czy tez inne to zalezy od organizmu a nie od lekarza czy ode mnie bo ja sie oszczedzalam .Mam implanty takie same jak Tequilla22 czyli 350 cc mentor okragle i ona ma cudowne piersi a ja nie .wiec wina firmy to tez nie jest. Poprostu zdarza sie i mysle nalezy wziasc to pod uwage .teraz przynajmniej takie wnioski wyciagnelam a w pon bede ponownie na stole operacyjnym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Elleni mogę też prosić fotki? Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza cieszę się że lekarz Cie nie zignorował i że będą działać w Twojej sprawie. Do przyjemnych nie należy fakt że znów musisz przez to przechodzić no ale to wszystko dla Twojego dobra ! I wierzę że będzie dobrze, powikłania się zdarzają i lekarze też są na nie przygotowani i nie spotykają się pierwszy raz z takimi przypadłościami. W tej chwili życzę Ci wewnętrznego spokoju, nie myśl o tym za dużo, bo myślenie jest najgorsze. Ja też mam implanty wsadzone górną część pod mięsień a dolną pod gruczoł co właśnie ma na celu wizualnie naturalnie wyglądające piersi, wtedy górna część ma delikatny spad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuzza tak oczewiscie rozumiem kochana,ze kazdy przechodzi inaczej.ja troche w panice bo wlasnie 2go mam operacje a 16 mam bilet powrotny I troche sie obawiam ze tez cos mi sie zacznie nie chalo jak bede bardzo daleko od kliniki.masz moj mowi ze jak ja bede sie denerwowala I myslala nie pozytywnie to organizm to poczuje I oslabnie.meza mam super wspiera mnie w kazdej mojej decyzji,to ze jestesmy 19 lat w malzenstwie to jego zasluga.xxxxxxzuzza kochana bardzo bym chciala ci pomoc.trzymaj sie.a lekarz napewno poprawi I bedzesz miala piekny biust xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo no oby wszystko bylo wporzadku .jesli do kliniki bedziesz leciala z zagranicy i byly by nie daj Boze powiklania to bylo by nieciekawie .Ja mam ponowna operacje i mam byc dwa dni w klinice poczym do domu bede wracac z drenami a nie jak poprzednio ze zostaly wyjete przed wypisem do domu. Na 4 dzien dopiero beda mi wyjmowax dreny wiec znow wiaze sie to z udaniem sie do kliniki. A potem po tygodniu kontrol i tak co tydzien bo lekarz teraz bardzo czujny. Kazal mk robic zdjecia codzien wieczorem i przesylac na emaila i gdyby cokolwiek bylo nie tak lub bym zauwazyla zmiane w ksztalcie to natychmiast znow do kliniki co by sie nie dzialo. Wiec pomysl ile razy musze byc w klinice. A nie myslalas zeby robic u siebie za granica ?podsumowalas koszty przelotow xrazy bo kontrole napewno bwdziesz miec nie raz ?no a gdyby cos sie dzialo to znow lot do Polski. jakie tam sa ceny takiej operacji za granica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuzza no tutaj okragle z 5 tys.funtow.juz o anatomiczne sie nie pytalam.juz zaplacilam w warszawie.tutaj dzewczyny lataja do polski.jakas wracaja z powrotem.nie wiem juz sama,bedze co bedze.staram sie nie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Czy miała któraś z Was powiększona normę badań ALT AST ?proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dzieki dziewczyny za odpis na mojego posta. Tak strasznie sie boje...cala sie trzese dzis z nerwow, w glowie tysiac mysli . Niewiem co to bedzie w poniedzialek .wkoncu dopiero co operacja byla a tu juz kolejna ...ja juz niewiem co myslec a taka bylam juz zadowolona bylo dobrze a teraz znow stres tak bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za Ciebie kciuki wszystko bedzie dobrze lekarz sie interesuje z tego co piszesz to sie przejal i zalezy mu zeby poprawic i tak pewnie bedzie wszystko ok. Czytam forum od roku jak jeszcze pierwsza czesc mialo jestem 4 miesiace po zabiegu tez mentory 375 wysoki profil pod miesien . Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
ZUZA to straszne ze znowu musisz sie operowac, jednak powikladnia sie zdarzaja a na poczatku z tego co pisalas wszystko bylo ok..u mnie bedzie w piatek 4 tygodnie po operacji i teraz do mnie dotarlo ze w kazdej chwili to chyba jeszcze mogłoby sie przytrafic..:-( Mam nadzieje, ze teraz wszystko u ciebie bedzie ok, najwazniejsze to myslec pozytywnie ale jesli to krwiak to powinno byc ok bo mi lekarz tez na pierwszej wizycie to 80% czasu opowiadal o powiklaniach jakie mogą wystąpić i że wiązac sie by to mogło z ponownym zabiegiem, na szczescie odpukać u mnie poki co ok, bardzo, bardzo ci wspołczuje i zycze z calego serca zeby wszystko sie udało. nie poddawaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuzza kochana bedze dobrze zobaczysz.mysl tylko pozytywnie.bo ja nawet zauwazylam po sobie ze jak sie stresuje czyms to sie dzeje zle.to tak jak z moja coreczka jak jechalismy do egiptu I tak sie stresowalam ze zlapie ta cholerna bakterje ze zlapala.byla Tam pod kropluwka.wiec kiedy sie mysli pozytywnie to znaczy ze bedze dobrze.latwo mi teraz to mowic bo nie jestem na twoim miejscu.dzisaj s kolerzanka sie umowilam w piatek na pozadne piciee.bo potrzebuje.xxxxxxmyslami jestem caly czas s to a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
A dzewczyny ktore mi wyslale zdiecia,baaaaaardzo wam dzekuje,jestescie moja insperacja.I bardzo mi pomagacie ze zamiast sie stresowac to nie moge sie doczekac tak wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Elleni 1 jestem teraz taka jak ty bylas przed,I nie wiem czy nie gorzej.xxxxxxpiekny teraz masz biust zaaaaaaazdroooszcze baaaaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifka
no niestety powikłania bywają ale nie ma co się załamywać! musi być dobrze - będzie dobrze:) a piersi będą w końcu śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka80 wyslij mi swoje zdjecie prosze i Kasia tez jesli mozesz jakies swieze zdjecie. basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza Wyśle Ci później dzisiejsze zdjęcie bo Mezus ma w tel a pojechal w trasę. U mnie piersi sie wyrownuja brodawki juz prawie równe tylko jeszcze od góry prawa piers wybrzuszona. Mam nadzieję że się ułoży bo i tak jest lepiej niz było. Za tydz mam kontrolną wizytę zobaczymy co lekarz powie. A Tobie życzę powodzenia żeby się wszystko ułożyło. Będzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Zuza zaraz Ci wyślę fotki. A wracając do Twojej sprawy... Mi rownież w 9 dobie po op doktorek sciągał plyn bo tez mi sie zebrał w jednej piersi, krwiaki tez były w obu piersiach ale kazał smarować heparyna i wszystko minęło, u Ciebie na pewno zebrało sie tego wiecej i dlatego niezbędna jest interwencja. Cieszy mnie fakt ze bardzo profesjonalnie podchodzą do takich spraw u ciebie w klinice, ze zrobili badania wszystkie i każą czekać bo jakis parametr jest nie taki... Jestes w dobrych rękach. Brdzie dobrze i na pewno jeszcze bedziesz sie cieszyć swoimi cycochami. U mnie minęły 38 dni i tak naprawdę to lepiej jest od jakich 5 dni. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Domka80 No ja widze Twoja fotke i naprawde niema sie do czego przyczepic .sa super !!!w zyciu bym nie powiedziala ze byly jakies powiklania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Cześć dziewczyny. .. ja po tym felernym poniedziałku to nawet niw śmiałam zajrzec pod zapakowane piersi.... jutro mam konsultacje i oby zdazyl się cud i okazalo sie ze jest dobrze .. boje sie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Sylwia wszystko będzie okey ...... Domi mogę też fotki Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Zuza u Ciebie tez bedzie, zobaczysz... Tylko dłużej to potrwa o te 2-3 tyg... Wg moich obliczeń za jakieś 4-6 tyg bedziesz paradować z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sylwia mozesz mi wyslac zdjecie jesli uda Ci sie zrobic? Ja w poniedzialek bede przechodzila ponownie operacj****asia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×