Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zuzka9022
Hehe to będziemy razem świętować chociaż ja po tych wszystkich prochach to nie wiem czy będę w stanie :-D ja też teraz nic, zero.. Więc nawet ból mnie nie przeraza, poboli i przestanie a jaki efekt :-) a powiedz mi jak zareagowało otoczenie? Bo ja się trochę obawiam reakcji i tego "gadania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Zuzka co się przejmujesz ! Ja mam to w d***e, od zawsze chciałam piersi i wiedziałam ze jeśli tylko będzie możliwość to kiedyś je zrobię. Ale powiem ci ze znajomi i w pracy byli jak najbardziej za, wszysxy mówili pewnie jak masz pieniądze to rob. Tak samo z ustami było, bo powiększam usta już prawie 3 lata, pierwszy raz jak zrobiłam to było Boże dziewczyno po co ci to, tylko się oszpeciłas. A teraz co druga koleżanka pisze gdzie robiłam bo mam tak ładnie naturalnie zrobione. Dlatego ja osobiście się w ogóle nie przejmuje tym co będą mówić, mówić będą tylko zazdrosne kozy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
To samo ku mojemu zaskoczeniu stwierdził mój ojciec :-) ah właśnie muszę mieć podejście jak Twoje, niech zazdroszczą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie doktor powiedzial, ze nie ma obowiazku, ale jesli chce, to moge- zoltaczka. Dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
A teraz ja mam pytanie do tych, które są już tez po- czy tez tydzień po operacji miałyście takie twarde te piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jeszcze w praktyce, ale doktor na konsultacjach mowil, ze sam wyglad piersi bedzie sie zmienial do ok roku po zabiegu, a twarde piersi nawet przez kilka miesiecy i to normalne :) mozna po jakims czasie zaczac masowac, by byly szybciej miekkie, ale nie jest to obowiazkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Od wczoraj moje piersi są bardzo czule, boli każdy najmniejszy dotyk, wcześniej bolały mnie tylko cięcia, a od wczoraj moje piersi są jak dwa kamienie i bolą z tego co czytam to to jest Normalne, ale żeby były aż tak czule? Myslalam ze dnia na dzień będzie lepiej, a jest gorzej..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innym forum dziewczyna mowila, ze takie objawy miala dopiero w 3 tygodniu i utrzymyway sie przez kolejne 2 mce. Mysle, ze to normalne objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosc...zapraszam na forum o dr. zielinskiej...na pewno bede miala pytania jesli zechcesz odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Oczekuje dr Zielińskiej z Łódź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekuje
Tak dokładnie z łodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Ja się wypowiem o dr Dmytrzak jak BD po konsultacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Oczekuje a możesz podrzucić link? Bo właśnie u niej robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę piszę z tel i nie bardzo wiem jak to zrobić...Ale jest temat na pierwszej stronie w chirurgia plastyczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Dziękuję. Widzę że opinie podzielone na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Zuzka tym się w ogóle nie przejmuj. O mojej Pani doktor były same złe opinie, a babka jest na prawdę w porządku , kieruj się tym co powie ktoś znajomy, moje koleżanki mi poleciły ta Panią doktor i ja w tej chwili podzielam ich zdanie, -a w necie tak jak mówię - same negatywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Czikson12 Idę z polecenia. Koleżanka u niej robiła i też poszła bo znajome jej polecily. Tylko, że wtedy robiła z mężem a teraz jest sama. Ah chyba już mnie stres dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikson12
Zuzka głowa do góry! Ja już powoli cieszę się moim pięknym biustem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Czikson12 szczepiłas się na żółtaczkę? Bo ja o tym z tego wszystkiego zapomniałam i już jest za późno.. Dzięki za wsparcie, muszę przestać o tym wszystkim myśleć i czekać cierpliwie do terminu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambi92
Dziewczyny, jestem po zabiegu 2 dni. Wszystko ok, naprawdę jestem bardzo samodzielna, ogólnie praktycznie nie muszę brać tabletek przeciwbólowych, tylko w nocy budzi mnie potworny ból. Ciężko podnieść się z łóżka ale naprawdę jak chodzę to mogę robić wszystko - dziś nawet prowadziłam samochód, wolno i delikatnie ale bez żadnych problemów. Jedno mnie martwi - zawsze miałam płaski brzuch a teraz wygląda jakbym w ciąży była, czy któraś miała podobnie? Rozumiem że to zwykła opuchlizna ale ile to może potrwać. HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Bambi ja jeszcze przed ale wiesz.. Może lekki? Jak nie boli to pewnie nic takiego to dopiero drugi dzień wiec pewnie wróci wszystko do normy. A mnie że zadzwoń do swojego lekarza Tak dla świętego spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Czy moglabym dostać zdjęcia tych które maja zbliżona budowę do mojej czyli 162, 52 kg, 75 b, rozm.34 i implanty okrągłe 320 i większe czyli 350. Nie wiem na które się zdecydować, a mialabym punkt odniesienia. Boje się ze wybiore za male i będę żałować. Proszę o fotki. Będę wdzięczna klaudia851285@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eloka, no właśnie potrzebuje pomocy. Ostatecznie pewnie zdam się na ma jego lekarza tuz przed operacja ale szukam tez opinii tych rozmiarów podobnych do mnie. Chce mieć na pewno większy biust niż ten co mam teraz nawet z największym push upem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam konsultacje u dr Dmytrzaka w Szczecinie... Chyba dzisiaj nie zasne tak się jakoś boje:) u mnie sprawa trochę bardziej skomplikowana ze względów zdrowotnych. Ale mam nadzieje ze wszystko pójdzie po mojej myśli i spelnie swoje marzenie. W końcu życie jest takie krótkie.... Jak nie teraz to nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×