Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Do zdecydowana - moim zdaniem powinnaś uzbierać pieniądze do kwoty ktora oferuje sprawdzona i porządna klinika. Jeśli maja tanio to pewnie dlatego ze implant jest gorszej firmy a przecież masz to nosić we własnym ciele ! Lepiej poczekać i zrobić porządne niz pozniej masz żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkc
Hej dziewczyny :) Śledzę to forum juz od jakiegos czasu i postanowiłam w koncu napisać :) Jestem po op 10.10. Implant 430ml polytech okrągłe, szerokość 11,5 projekcja 5.9 - chciałam mieć sterczące i widocznie piersi :) moj doktor zaproponował mi 380 lub 430, wybrałam 430 i oczywiście sama wybrałam implant okrągły. Moja wyjsciowka to było 75B w kształcie łezki, płaska klata aż tu nagle leżakowały cyc :p. Mam 174 wzrostu i waga między 58-59. Dzisiaj czuje sie juz coraz lepiej i z dnia na dzień widze różnice w samopoczuciu. Piersi widziałam tylko z góry przy zmianie opatrunków. Dziwie sie bardzo ponieważ większość z was sama zmienia opatrunki - u mnie nie ma o tym mowy, mam wizyty w klinice. Pobyt po operacji trwał 3 doby i przez ten cały czas miałam dreny. Lekarz mówił, ze nie leci mi z nich dużo. Dziennie miałam Ok 40ml płynu z krwią. A 3 doby to norma w mojej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altaga
Zdecydowana1, na innym wątku biustowym dziewczyna pisała że będzie mieć zabieg w klinice Damiana. Poczytaj forum, na pewno jeszcze coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukerka
ja wiem, że w szpitalu Lux Medu na Puławskiej możesz liczyć na świetną opiekę, szpital jest bezpieczny, posiada nowoczesny sprzęt i super opiekę dlatego warto wiąć go pod uwagę przy planowaniu operacji plastycznej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S***********e z tą reklamą głupiego lux medu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritamar
Zdecydowana, z całego serca polecam Ci doktora Witwickiego. Szalenie miły i ciepły lekarz, a co najważniejsze bardzo profesjonalny. Włożył mi implanty 380 ml, wysoki profil polytech. Piersi nigdy nie były mega twarde, choć na początku wydawały mi się gigantyczne, teraz (2 mies. po) wyglądają pięknie. Blizny są malutkie. Pobyt w klinice 1 doba w towarzystwie przesympatycznej pielęgniarki. Dożylnie dostałam jakieś przeciwbóle, a potem ich w zasadzie nie potrzebowałam... Tylko koszty są większe. Zapłaciłam 16,5 tys. Zbierałam na operację prawie 2 lata. I nie żałuję żadnej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polytech
Operacja w styczniu 2014 roku, implanty polytechu, operacja u dr Nasińskiej Jurek. Implanty z tą powłoką, która miała zapobiegać narastaniu tkanki przy implancie. Na początku tego roku implanty zrobiły sie jak kamienie. Dramat. Pani dr zaproponowała kolejna operację za 17 tys zł. Byłam rownież na konsultacji u dra Potockiego, powiedział beztrosko "No tak sie zdarza, nikt nie wie dlaczego". Potem okazało sie, że z dr Jurek pracują w jednej klinice u dra Szczyta. Jego jedyna rada to na razie nic nie robić dopóki nie bolą i się ruszają. Tak więc mam pod skórą dwa kamienie które jeszcze sie ruszają ale w dotyku dramat, wygląd też nie za bardzo. Dzis zauważyłam że lewa pierś od góry jest bardziej wybrzuszona. Zostałam sama z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to rewolucyjne rozwiązanie powiększające rozmiar piersi. Skuteczne dzięki połączeniu siły suplementu diety ze skutecznością kremu. ProBreast Plus działa od zewnątrz i od środka – poprawia wygląd piersi w kilka tygodni! ProBreast Plus to zestaw składający się z dwóch wysokiej jakości produktów – kapsułek o bezpiecznym i skutecznym składzie i kremu zawierającego innowacyjne substancje czynne,ProBreast Plus działa kompleksowo – dzięki temu pozwala uzyskać najlepsze efekty,pierwsze rezultaty widoczne już po kilku tygodniach regularnego stosowania,tylko w pełni bezpieczne, naturalne składniki,kompleksowe działanie – powiększanie biustu, a także ujędrnienie i poprawa wyglądu,  nieinwazyjna alternatywa dla bolesnych operacji,pozytywne opinie wśród miliona kobiet na całym świecie: 70% kobiet poleciłoby ProBreast Plus przyjaciółce,producent oferuje 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Zamawiając ProBreast Plus, nic nie ryzykujesz. Możesz za to zyskać piękny i pełny biust, z którego w końcu będziesz dumna. Zobacz, dlaczego warto. Dlaczego warto zamówić ProBreast Plus? ProBreast Plus to naturalny sposób na pełniejszy i jędrniejszy biust,bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych,świetna alternatywa dla ryzykownych operacji,działanie ProBreast Plus stanowi zaskoczenie dla kobiet, które sceptycznie podchodzą do naturalnych metod poprawy wyglądu biustu,      gwarantuje efekt „wow”, błyskawiczna, dyskretna wysyłka,           90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Czy będziesz zadowolona z ProBreast Plus? Tak, jeśli: chciałabyś mieć większe piersi,poszukujesz bezpiecznej metody poprawy wyglądu biustu,pragniesz ujędrnić swój biust,           zależy Ci na szybkich efektach, widocznych po kilku tygodniach stosowania,    chcesz działać kompleksowo. Sposób użycia Suplement diety: 2 kapsułki dziennie - najlepiej jedna rano (przed śniadaniem) i jedna w południe (przed obiadem). Należy popić wodą. Krem: 2 razy dziennie (rano i wieczorem) rozprowadź niewielką ilość kremu na piersiach i wmasuj okrężnymi ******* aż do okolic ramion. Krem ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania, a jego aplikacja jest bardzo wygodna. Link do sklepu z orginalnym produktem ProBreast Plus http://nplink.net/Iy8XUNH5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadi92
Witajcie :) dzisiaj mija 3 doba od operacji powiększenia biustu u Doktora Kubasika w Poznaniu. Ból piersi do przeżycia ale powiedzcie mi co zrobić z kręgosłupem, bo oszaleje ;( zwłaszcza w nocy tak mnie bolą plecy, że nie wyrabiam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska1012
Hej dziewczyny, ja miałam zabieg 23, więc niecały tydzień temu. Na ból kręgosłupa po zabiegu polecam nimesil, niestety na receptę, ale działa super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadi92
Ooo dziękuję wypróbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meterulka
ja się zastanawiam nad szpitalem Lux Medu na Puławskiej, koelżanka robiłą tam piersi i efekt jest naprawdę super, piersi wyglądaja naprawdę ładnie, rozmiar ma dobrany idelanie nie są przesadzone, prawie jak jej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak na wasze nowe cyce ttreagują partnerzy?Czy czują sztuczność w czasie masażu?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chadi92
Do gość 8:43 - Jestem 6 dobę po operacji,więc osobiście nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie., aczkolwiek nie mogę się doczekać kiedy lekarz ściągnie mi szwy i bandaż :) . Mąż się bardzo cieszy i ja też,aczkolwiek u mnie była taka sytuacja,że jednej piersi nie miałam praktycznie w ogóle (w karcie w wypisie wpisane niedorozwój piersi) a druga praktycznie ciężko można by było powiedzieć,że to pierś,a jeszcze po ciąży,to wyglądało niesmacznie. Teraz przynajmniej jak idę wyprostowana,to wiem,że mi coś z przodu sterczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
chadi - no to super! na prawde fajnie że jesteś zadowolona z biustu, no i Twój mąż :) a teraz będzie tylko lepiej - sama zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadi92
Marcela28 - no tak się cieszę, że jak tylko mogę to próbuje je podejrzeć albo dotknąć ;p i wciąż mnie kusi ale nie mogę, bo mam bandaż jeszcze i szwy :D więc do czwartku muszę poczekać. Teraz będę mogła iść na basen, czy na plażę założyć strój jak każda kobieta <3 póki co jestem przed pierwszą kontrolą, i przynajmniej na dzień dzisiejszy o ile nie będzie żadnych niespodzianek - nie żałuję nic, a nic. Wręcz przeciwnie, jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiunia
dziewczyny pomocy. bylam na konsultacji i doktor wybral dla nie implanty ultra wysoki profil. ma ktoras??? czy nie bedzie to sztucznie wygladalo? dodam ze swoich piersi praktycznie nie mam. Jakies opinie?? tu profil 5.9 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilo400cc
Hej dziewczyny ja jestem 2 dobę po operacji , operacja w Anglii w MYA, ultra high profil 400cc ,mam 170cm i 68kg więc nie wygląda to naturalnie przy mojej budowie, ból jest trzeba przyznać ale nie mam żadnych drenow i szwy rozpuszczalne. Największy mój problem narazie to taki że nie mogę się wyproznic w ogóle- macie jakieś sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilo400cc
Miało być że wygląda naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chadi92
Do tw10290 - Tak,prawda. Dokładnie 16 dni temu miałam operację . Czuję się dobrze. W sumie po wyjściu ze szpitala , jeśli chodzi o ból piersi piersi - był znośny , na tyle,że w tym celu leki przeciwbólowe były zbędne. Gorzej z kręgosłupem :P pierwszy tydzień to myślałam,że umrę w nocy :D noce zarwane,bo wiadomo,wciąż w jednej pozycji,ani się obrócić,ani nic... Jeśli chodzi o samego lekarza,to wspaniały człowiek i profesjonalista. Zadowolona jestem już teraz,chociaż na efekt końcowy jeszcze muszę poczekać :) natomiast rany ładnie zszyte,żadnych strupków,szwy rozpuszczalne i blizny przy dalszej pielęgnacji powinny być niemal niewidoczne :) . Jedyne co mnie martwi,to to,że piersi są dalej twarde,wczoraj byłam u Doktora na drugiej kontroli i powiedział,że są za twarde jak na drugi tydzień po operacji i że mam do minimum ograniczyć ruchy rękoma...tylko jak jak się ma dziecko w domu? a i tak nie chodzę po zakupy i nic wysiłkowego specjalnie,bo wszystko mąż robi,a ja od czasu do czasu coś posprzątam,czy wstawię i powieszę pranie. Po 10 dniach byłam w stanie ubrać już sama bluzkę niekoniecznie rozpinaną na guziki,tak jak to musiało być na początku,więc podstawy wykonuję już sama,ale nadal chyba za dużo :( i lekarz powiedział,że jak tak dalej będzie to będzie trzeba powtórzyć operację,bo się mogą implanty obrócić itd . A w ogóle mam czasami takie przykurcze,że w jednej chwili piersi robią się strasznie twarde i jest to mało przyjemne :( . Efekt jest super w porównaniu co miałam , a co mam teraz,nie chciałabym tego stracić,więc póki co młoda w przedszkolu,a ja odpoczywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altaga
Chadi, czy możesz napisać jakie masz implanty? jaką szer i wys i jeszcze czy taki sam profil? Pisałaś że miałaś asymetrie piersi, wyrównało się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chadi92
Implanty MENTOR : L - 350 cc Low Height , Hight Profile . P - 290 cc Low Height , Moderate Plus Profile . Nie są idealnie równe,ale to raczej ja widzę bardziej, niż facet :D profile jak widzicie są różne,ale ja serio cycki to miałam niemalże jak krowa wymiona :D :P prawie ;D czyli różne i byle jakie ;/ a teraz są mega,nawet jeśli będzie drobna asymetria to i tak jestem szczęśliwa,że w końcu coś mam cyca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadi92
Oj taaak :) teraz tylko czekam aż będę mogła wrócić do ćwiczeń :) i na lato będzie mrrr... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytko123
Chadi92 Ciesze się bardzo że efekty super :) trzymam kciuki żeby było oki :) kiedy mniej więcej będziesz mogła wrócić do ćwiczeń? ja mam za miesiąc operacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turyfatka
a gdzie powiększałaś sobie piersi? no i jak czujesz się po zabiegu? ja idę za kilka dni na konsultacje do szpitalu lux medu na puławskiej, chcę też sobie powiększyć piersi, które są od wielu lat moim największym kompleksem i wreszcie przyszedł czas na to, żeby zacząć myśleć o sobie i poczuć się lepiej we własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadi92
dytko123 - Doktor powiedział, że nie prędzej jak 4-6 tygodni jeszcze ;/. To super, trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadi92
To cała wieczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×