Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
To będą bardzo duże cyce.Czy nie za duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Nie będą duże bo średnica ma 14,5 cm . I to robi ta duża objętość. Projekcja 4.9 -czyli srednia. Gdyby byly bardziej płaskie czyli projekcja low to pewnie wyszły by placki :-) opisałam lekarzowi oczekiwania i wybrał takie. Ma bardzo profesjonalne podejście i będąc u niego na konsultacji czułam się bardzo bezpiecznie. Powiedzial ze jak wezme mniejszw ti na 100 procent przyjde je wymienic- wsztstkie taj robia a po co mi to, jak jest gdzie je wsadzic. Wcześniej byłam u innego pana doktora i nigdy nie oddałabym się w jego ręce. Totalna przepaść. Teraz czekam z niecierpliwością. Przegrzebujac forum czytałam ze kobitki miały takie cycorki wsadzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Do gość emila. Czy mozesz przesłać mi zdjęcia twoich nabytków? Bo ja mam mieć 480 ml i zastanawiam się jak wyjdą:-) a jeszcze miesiąc czekania uff. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska2000
Będę robiła w Warszawie u dr Charazinskiego. Cena nie jest dla mnie wyznacznikiem co do wyboru lekarza. Ważne jest również podejście do pacjenta w razie komplikacji po zabiegu a tu Furmanek nie ma dobrej opinii ... nie włożę sobie wkładek powyżej 400 cc bo chcesz nimi funkcjonować przez wiele lat i nie zamierzam wymieniać co kilka lat. Poza tym do mojej sylwetki tj 167 cm i52 kg wyglądałabym karykaturalnie a moim celem jest zachować proporcje i byc zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z informacji jakie przekazal moj lekarz wynika ze do opadnietych piersi stosuje się implanty okrągłe aby wypelnic również gore. Nie wiem czy to dobry pomysł wkładać anatomy? Czy nie uwazasz ze gora będzie pusta a dół pelny? Anatomy stosuje się u kobiet z malym biustem lub które go w ogóle nie mają. Bylas u innego lekarza? Czy tylko jeden tak ci mowi? Czy twoj biust będzie podnoszony? Czy tylko powiekszany? Bo przy tak duzym implancie bez podnoszenia to one szybko ci opadna. Moze warto wybrac sie na jeszcze jedną konsultacje do innego dr? Lepiej zaplacic za konsultacje niż za kolejną operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na cyc będziesz miała pod mięsień czy gruczol władane implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Pod gruczol bo mam pierś gruczołowa i ładnie pokryje. Lepiej będzie wyglądał dekolt. Przy implantiert pod mięsień przy napinaniu implant na dekolcie się marszczy. Tak uslyszalam u dwóch specjalistów. Obydwaj wybrali te sama metodę. Obydwaj ta sama szerokość implantu. Tylko pierwszy profil niski okragly a drugi profil wysoki anatomiczny. Pierwszy przy profilu niskim okrągłym stwierdził że więcej nie bo pierś wypcha się u góry i sutki skieruj się w dół. A drugi dlatego dał profil anatomiczny wysoki. Każda pierś jest inna. Lekarze wiedzą co mówią i trzeba im ufać. U kazdej kobiety warunki są inne. Także jestem spokojna :-) mi zależy na naturalnym dużym biuście. Wiec mam nadzieje ze będzie ok. Na pewno zdam relacje jak będzie po :-). Z tego co czytałam na jakiejś stronce to pod mięsień maks można włożyć 370 ml a pod gruczol nawet do 800 !!! A druga sprawa zostawia się jeszcze na przyszłość alternatywę na włożenie pod mięsień. Także czekam. Pozdrawiam wszystkie zestresowany oczekujące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na cyc
Do "gość dziś " no własnie ja się uspokoiłam z tymi anatomami jak obejrzałam kilka wypowiedzi chirurgów na youtube. I byli zgodni że do podniesienia piersi- anatomy i to pod gruczoł. Ja też byłam nastawiona na okrągłe. Ale wole zaufać specjaliście. Po internecie buszuje jak oszalała od momentu jak postanowiłam zrobić cycuszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Czekam na cyc ja mam operacje 20.09 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Rubyblue! To mamy dzień po dniu. Haha będziemy cierpieć i cieszyć się razem :-) jesteś już po konsultacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Tak. Będę mieć połowę tego co Ty;)) 255 anatomiczne. przeczytałam już chyba wszystko co było dostępne w necie na temat operacji, implantow, powikłań. Pozostaje zrobić badania i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska2000
Ja mam termin na 21.09 czyli jest nas 3 :) ale jeszcze nie jestem pewna co do wyboru implantu, czeka mnie konsultacja i podjęcie ostatecznej decyzji. Dr zaproponował anatomiczne 335ml alergan a ja się zastanawiam czy nie byłoby lepiej 345-360 okrągłe. Musimy z początkiem września dojść do porozumienia w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dytko123 ja tez mialam 4msc temu u Kasprzyka w Krk. Żadnych siniakow drenow nie mialam. Piersi sa piękne. Jaki rozmiar bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Podziwiam dziewczyny ktore jada robic piersi na Ukraine albo do czech zeby taniej wyszlo. W życiu bym sie nie zdecydowała. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Toska2000 to super. Jest nas trzy do pooperacyjnego spękania; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Stękania miało być oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska2000
Szkoda ze nie można zdjęć PO wklejać ... No ale zawsze to i tak raźniej. Nie wiem czy czytacie forum beauty ... skarbnica wiedzy i zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Toska2000 beaty w Polsce i owszem jest skarbnica ale trochę ostatnio mało aktywna. A zdjęcia zawsze można przeslac mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 380 :) ja bede miec 260-280 anatomiczne pod mięsień, nie chce duzych bo mam biust A , ale dopiero ostatecznie 13 grudnia podejme decyzje bo 14 grudnia zabieg , czytając forum to wydaje mi sie ze male wybralam , kolezanka robila u Kasprzyka to 330 ma pod gruczol ale miala duzo skory i duzo cwiczy wiec lekarz tak jej doradzil . a Ty kochana jaki masz ? i gdzie pod miesien czy gruczol , i jak z bolem po zabiegu ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska2000
Ruby Blue aktywności na beauty są ale w zależności od wątków ... na maila można i owszem ale to mocno ogranicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na cyc
Ja bym też się nie odważyła za granicą robić piersi. Bezpieczniej na miejscu. Ja juz się nie potrafię doczekać. Od kilku lat noszę się z decyzją. W końcu się uparłam i mąż ja na szczęście zaakceptował :-) no na email można się wymienić :-) trochę więcej zachodu ale dla chcącego nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska2000
U mnie decyzja o powiększenia piersi zapadła miesiąc temu ... wstyd się przyznać ale jeszcze pół roku temu mówiłam o dziewczynach ze sztucznym biustem " o martwe cycki idą " a teraz za miesiąc sama będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na cyc
Tak bo to jest nazywajmy rzeczy po imieniu "zazdrość"- jak idzie dziewczyna z idealnym biustem. Na plażach za granicą aż się roi od robionych cycuchów. Ja temat powiększenia piersi przerabiałam kilkakrotnie. Decydowałam się i odrzucałam... Ale teraz już zaliczka zapłacona- nie wycofuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska2000
Czekam na cyc Raczej nie zazdrość bo z natury nie jestem zazdrosna. Było to podyktowane bardziej tym że w większośc****ersi grały główna rolę i zawsze się zastanawiałam po co ? Mój obecny biust nie jest zły. Ba! Lubię go i nie mam kompleksów z nim związanych. Powiększam go bo po dwójce dzieci tego wymaga a ze zaraz stuknie mi 40- tka to jak nie teraz to kiedy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na cyc
Toska2000! To zupełnie tak jak u mnie. Mój obecny biust również nie jest zły i też jestem z niego zadowolona, tylko tak jak u Ciebie po dwójce dzieci też tego wymaga. Ja ma 33 lata i nie chce już dłużej czekać. Mam nadzieję, że będziemy zadowolone z podjętej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska2000
Czekam na cyc Moje poczucie estetyki jest na dosyć wysokim poziomie i oczekiwania wobec nowego biustu również co przyprawia mojego doktora o zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie jakie macie czucie w powiększonym biuscie po dotyku mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dytko123 ja mialam pod miesien. Pierwsze 3 dni bolalo ale na lekach bylo spoko. Ciezko wstawac. Nad ranem najgorzej bo po calej nocy nie ruszania sie to boli trochę ale do przeżycia;) mnie czeka jeszcze ost kontrola ze wrzesniu u doktora;) Zdaj sie na niego, wie co robi ;) Opieka w klinice super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toska to mam nadzieję ze będzie wszystko równiutko i idealnie! że Twój cyc spełni Twoje oczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 380 :) dziekuje kochana ze odpisałaś :) troszke sie boje bo w czwartek będę mieć operacje a w poniedzialek bede musiala sama wrocic do ireland , jak bedzie ciężko z poruszaniem sie to mąż przyleci po mnie , ale mam nadzieje ze bedzie oki , a jaki rozmiar implantow masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×