Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość 380
Dytko w Polskiej przychodni w Coventry i Londynie robia badania krwii i to nie po angielskich cenach. Nie wiem gdzie mieszkasz ale moze masz blisko w miare zeby zrobic jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 380 :) kochana w Irlandi mieszkam , jutro o 12 będą wyniki i zobaczymy co zrobili , oby było oki a we wtorek mam się kontaktować z doktorem jeśli by czegoś nie zrobili , obym nie musiała ino przekładać wszystkiego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dytko to trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo. Wiem ile to stresu bo i bilety kupione i wolne zapewne wziete. Wszystko zaplanowane...tez mialam takie stresy tydzien przed operacja bo nie wyszky mi za dobre wyniki krwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) ja robiłam w Ireland bo tu mieszkam , pytałam wczesniej w recepcji czy mi zrobia takie badania, powiedziano że tak a podczas pobierania krwi okazało się że nie robia tu takich badań tylko i wyłącznie w szpitalu przed operacją, a dlatego w Ireland bo koszty duze są latac tam i spowrotem , a tez wolalam miec 3 tyg wolnego po zabiegu , bo musze wrucic do pracy , a jesli chodzi o badania 4 badan nie wykonano , ale naszczescie w mojej kochanej polsce❤❤❤ wystarczy przyjsc rano bez żadnego skierowania i o 6 wieczorem dostepne sa online ;) najgorsze że kupisz bilety zabukujesz wszystko i była by klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nawet nie wiedziałam ze w Irlandii tak to wygląda. Widać bardzo sprawnie wszystko idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsieczka
dydko 123 mozesz powiedziec gdzie masz zabieg w irlandii czy polsce?bo ja mialam w irlandii 7 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytko123
Hey:) ja bede miec w Polsce w Krakowie w czwartek :) kiedyś sprawdzalam w Irlandi ceny ale dość drogo wychodzilo i dlatego zdecydowałam na Polskę:) a ty jak teraz się czujesz po 7 tyg i skąd jesteś, ja Galway ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsieczka
dytko 123 ja jestem z cork ale robilam w wicklow bo mieli super opine.ogolnie ok tyle ze myslalam ze jak masz implant pod miesien to nie bedziesz go czuc ale sie pomylilam.moze rzeczywiscie jestem za szczupla i nie mozna bylo przykryc calego implantu bo zbraklo miesnia haha ogolnie nadak widze spora asymetrie ale ponoc to normalne.jeszcze troche bola plecy bo to w koncu jakis ciezar do dzwigania,a implant wyczuwam palcem u dolu piersi.juz wszystko robie tylko nie moge sie przyzwyczaic do tych piersi,niewiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) 7 tyg to troche krótko, trzeba po czekać;) ale oczywiście łatwo się komuś mówi, jaki miałaś wyjsciowyh rozmiar i jaki implant ci włożyli;) ja już bym chciała mieć to za sobą bo panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deliszysss
Sprzedam biustonosz pooperacyjny kompresujący z pasem stabilizującym marki mainst, zakupiony w klinice za 320 zł. Gratis pończochy profilaktyczne przeciwzakrzepowe. Cena 150 zł. Zdjecia prv. daga2000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiłka
moja znajmowa robiła piersi w szpitalu Lux Medu na Puławskiej, bardzo ląd nie wyszło, ja przez długi czas nie wiedziałam ze miałą zrobione piersi bo tak naturalny był efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikari86
Hej Kobietki, mam pytanie do tych, ktore robily druga operacje bo przy pierwszej okazalo sie, ze to jeszcze nie TO ;). Napiszcie prosze jak sie czulyscie, jak wrazenia po drugim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to już jutro o 8 rano :):):) obym przespalas noc , anatomy 325 profil średni:):) W staniku z silikonem wyglądało obłędnie:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikari86
Eolka, niestety nie dalo rady od razu zrobic mi wiekszych mimo naprawde szerokiej klatki ;) stad drugie podejscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasyt
Hej dziewczyny. Ja jestem 6 miesięcy po operacji , miałam anatomy 325 profil sredni. Wyglądają bardzo naturalnie z małego 70b wyszło 70d niektóre biustonosze nawet 70e kupuję . Jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikari86
Eolka, tak tak, juz mialam i 10.01 klade sie na stol :). Ja niestety nie dosyc, ze mam duze biodra i uda to jeszcze dosyc grube kosci wiec nawet jak widac mi teraz zebra to widac, ze te 400 ml to za malo :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutulinka
moim zdaniem bardzo ważne jest to, żeby natrafić na rozsądnego lekarza, takiego który zrobi operację tak, ze nie wygląda sie śmiesznie, moja koleżanka robiła piersi w szpitalu Lux Medu na Puławskiej i efekt jest naprawdę bardzo naturalny, piersi wyglądają bardzo dobrze, bez efektu przerysowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altaga
Dytko, jak się czujesz po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytko123
Altana :) 4 doba po i bardzo dobrze :) najgorsza rzeczą dla mnie jest wstawianie rano , jak się ruszam w ciągu dnia to naprawdę dobrze :) żadnego oporu w rękach nie mam :) lekki ucisk na żebra,i jak tabletki przeciwbólowe przestają działać to tak jakbym odczuwala duża ilość pokarmu w piersiach i ogromny brzuch jak bym byla w 6 miesia ciazy :( ale to normalne , piersi piękne mimo że narazie stoją jak antenki z malego75 b mam piekne d :) I chciałam pochwalić się że w czwartek operacje mialam a w sobotę wróciłam sama do irlandi :) I nie bylo tak zle jak się cały czas obawiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak po operacji? mam nadzieję ze wszystko jest dobrze i w porządku i powoli dochodzisz do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Altana:) dziś jest 5 doba po i czuje się super:) najgorsze było dla mnie wstawianie z luzka jak polezalam długo albo po nocy :( I taki dziwny ucisk na żebra, rękami mogę ruszać żadnego oporu nie mam, brzuch wydenty jak w 6 miesiącu była, dziś przestalam się garbic :) I jak tabletki przestają działać trochę plecy bolą i odczucie mam jak bym miała dużo pokarmu w piersiach :):):) z małego 75b mam 75d :) piersi piękne:) trzeba poczekać na efekt ale itak piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) najgorzej po nocy albo jak dlugo leze , czuje ból w miejscu cięcia jak by ucisk na żebra , oczywiście ja śpię w pozycji pół siedzącej i tak powoli schodzę coraz niżej, jeśli chodzi o ręce to żadnego bólu ani problemu z poruszaniem nie mialam ani nie mam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam odpisać z tym podnoszeniem się, maz za szyję mnie powoli podnosi , jak byłam sama w Krakowie jedna noc to spałam na siedząco bo się bałam że się nie podniose , jak jestem sama w domu to robię kilka podejsc:):):) podnoszenie jest dla mnie najgorsze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngela94
Cześć powiedzie jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAngela94
Cześć dziewczyny jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela94
Cześć dziewczyny jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela94
jezeli narobilam spam to przepraszam ale dodaje sie tylko jedno zdanie..;/ Cześć dziewczyny jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
to znaczy jak się zmieniły? no sa większe i są fajne i ładne. Duże i okrąglutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Cześć dziewczyny jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×