Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćangela94
Nie chce mi się post dodać tam było wszystko wyjaśnione ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jak bardzo zmieniły się wasze piersi po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) mam pytanko odnośnie biustonosza , wczoraj minął tydz od operacji do wczoraj nosilam sportowy biustonosz , teraz mam podtrzymujący piersi i jest idealnie dopasowany ale czuje duży dyskomfort , czy też tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tw10290 mam anatomiczne implanty, lekarz stwierdził że okrągłe nie będą ładnie wyglądać przy mojej klatce piersiowej , ja nawet okrągłych nie chciałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka87
cześć dziewczyny. bedę miala operacje dopiero w kwietniu, jednak nie moge do końca sie zdecydować na rozmiar. nie potrafię sobie wyobrazić tego. czy którąs ma rozmiar 250 cc albo 290cc ? to sa dwie opcje które mi lekarz zaproponwał. chciałabym mieć takie średnie C i nie wiem które wybrac. mam 160 wzrostu i wagę 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dytko pewnie mowisz o tym biustonoszu od doktora tak? Ja na poczatku tez nie moglam sie przyzywczaic. Strasznie ciasny byl bardzo dopasowany. Jak mi go zalozyl to myslalam ze oddechu nie wezme. Ale zobaczysz wsztsko sie rozluzni(troszke) i bedzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna89
Hejka! Operację miałam 19go grudnia. Wybrałam implanty anatomiczne, mentor, 305 cc. Lekarz proponował mi nieco większe, 380 cc. Bałam się większych, że wyjdą za duże, będą za bardzo sterczały, i będzie je widac. Różnica w projekcji nie była duża jakiś 1cm. Teraz żaluję że wybrałam mniejsze. Chociaż na samym początku zależało mi na dyskretnym powiększeniu. Powiem że strach ma wielkie oczy. Ze szpitala zostalam wypisana po 3 dobie. Mialam założone dreny, które strasznie uwierają a że lecialo trochę więcej z jednej poersi. Ból był ciężki do wytrzymania ale do 3 doby jakoś malał tylko przy zmianie opatrunku kiedy musiałam się położyc w zabiegowym i wstac znowu mnie zaczeła bolec lewa piers. Ogolnie u mnie było tak że mialam mastopeksje wokółotoczkowa jednej piersi ponieważ mam asymetrię spowodowaną niedorozwojem lewej piersi, to się nazywa zespół Polanda, dlatego też bół w lewej piersi i ogólnie z lewej strony był bardziej dokuczliwy. Ogólnie chciałam osiągnąc rozmiar C, jestem wysoka ale mam szeroką klatkę piersiową, jednak jestem dośc szcupla w ramionach. Na razie wszystko pomału się zmienia. Mam nadzieję ze biust nie zmaleje znacznie. Wiem ze bede miec double bubble w lewej piersi zanim opadnie. Ogólnie amopoczucie miałam kiepskie ale tuz po operacji było lepsze. Na razie czekam cierpliwie na efkt. Myślałam że będę się bardziej cieszyc. Stanik mnie strasznie uwiera i mam spuchnięty mostek. Miał się pojawic krwiak pod lewą piersią ale na razie nic nie widac. Zyczę wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i przede wszystkim zadowolenia z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
spokojnie, jesteś świeżo po operacji więc musisz sobie dać czas. Zobaczysz że ułożą się jeszcze i każdego dnia będą o wiele lepiej wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dytko123
cześć dziewczyny 2 tyg po operacji:) ostatnie 2 dni mam lekkie obawy jak ja wrócę na siłownię, chodzi mi o cwiczenia na klatkę piersiową, mam implanty poliuretanowe z tego co się dowiedziałam o nich to że nie powinny się przekręcić i że małe jest prawdopodobieństwo powstania przykurczu torebki , oczywiście jeszcze nie wracam na siłownię, po około 4 mc można jak lekarz zezwoli, a jak jest z wami ? kiedy zaczęłyscie ćwiczyć? czy wyczuwacie jakiś dyskomfort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no a rozmawiałaś o tym z lekarzem swoim? bo wiesz, to on Ci najlepiej powie kiedy możesz wrócić do ćwiczeń. Ja na basen mogłam pójść po miesiacu ale siłówki na klatę nie robiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oczywiście że rozmawiałam z lekarzem powiedzial ze po okolo 4 mc ale to zależy jak będę przechodzić rekonwalescencje , i na kolejne wizycie mniej więcej się dowiem , ale chodzi mi o to jak w praktyce to wygląd :) czy odczuwalyscie jakiś dyskomfort mając implanty pod mięsień, będąc na basenie po miesiącu czy odczuwalas jakiś dyskomfort ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettina44
A ktoś z Was robił może cycki w szpitalu Lux Med na Puławskiej w Warszawie? Słyszałam dobre opinie o dr. Chomickiej, może ktoś potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Ja 3 stycznia będę 3 lata po.op.Tez mieszkam w Ir. Op.robilam w Szczecinie. Mam pytanie do Dykto.czy wiesz gdzie można zrobić dobre Usg.piersi??? W tamtym roku robiłam w Cork u pani.... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami pisze wysyłam post i go nie ma;) a potem kilka odpowiedzi naraz sie pokazuję :( Hey :) jest u nas w Galway nowy ginekolog Michał Dydowicz ma stronę na fb jest tam nr tele do niego , jest bardzo dobry i robi też usg , ja nie wiedziałam o nim jak robiłam usg piersi przed operacją , jest tez u nas prywatna klinika i tam tez robia ale musiała bym spytać koleżanki co i jak , jej implant obrócił się i powstała torebka w jednej piersi :( a zabieg był robiony czechach więc nie bardzo opłaca się jej jeździć tam :( , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wszystkim. mam bardzo ważne pytanie. czy któraś z Was powiekszała sobie biust a po kilku latach zaszła w ciąże? zastanawiam się cz piersi z implantami zmienią się po urodzeniu dziecka i czy będzie trzeba robić je jeszcze raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorisss
Witam Mocno liczę na pomoc! Za miesiąc mam operację powiększenia piersi implantami Mentor CPG 323 hp i muszę podjąć decyzję co do pojemności... 260cc czy 300cc??? Mocno się waham bo jestem drobnej budowy i mam wąską klatkę i chociaż pani doktor namawia mnie na 300cc obawiam się by nie wyglądać monstrualnie. Moje wymiary: waga: 48 kg; wzrost: 158, pod biustem: 68, biust: 73, długość od mostka do brodawki: 15. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w doborze właściwego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Honoris to tylko 40 ml wiecej ja mam wyjsciowke A i tez mam miec 300 ml sredni profil mierzylam 290 z obcisla koszulka i wygladalo to jak teraz z pusch upem .wsyp sobie do wreczka pelna szklanke soli i scisle zawiaz i zobaczysz 250 ml tak na oko nie sa duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Martuśka87... Chyba mogę Ci pomóc w podjęciu decyzji. Miałam taki sam dylemat. Waże 54kg przy wzroście 158cm, mam wąską klatkę piersiową. Wybór był pomiędzy anatomicznymi wkładkami 255 bądź 295. Zastanawiałam się też nad 330, które podobno także mogłabym mieć. Wybrałam 295. Piersi są bardo naturalne, myślę że pasujące do sylwetki. Od operacji minęło 6 m-cy. Mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorisss
Laski czy któraś z Was mogłaby mi przesłać fotkę implantów w rozmiarze 225-300, wyjściówka A. Liczę na Was kochane!!! Będę bardzo wdzięczna :) :) honorisss@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowa budowa
Kobietki, czy ktoras z Was miala dwie operacje (bo wczesniej nie pasowal rozmiar) i przy drugim razie tez byla mocno opuchnieta w efekcie czego znowu mocno spadly piersi? Teraz mam 2 raz wiekszy implant niz przy pierwszej operacji, po zabiegu jestem 5 dni i juz widze, ze takie moglyby zostac i sie nie zmniejszac (choc i tak wyszly mniejsze niz myslalam). Mam grube kosci i szeroka budowe ciala wiec ehhh... A wzielam najwiekszy mozliwy implant. Kolejny juz musialabym brac na zamowienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak 'grube kosci' ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Kijowabudowa a jaki teraz implant masz? I jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 375 cc okrągłe mentor
Cześć dziewczyny :.) Jestem 12 dni po zabiegu i powiem szczerze że jestem załamana wielkością mojego biustu :( wybrałam 375 cc hp okrągłe mentor, myślałam że będą pokaźnych rozmiarów a tu co? Kiepsko ! Swoje wyjściowe miałam 70A a teraz nie wiem czy to będzie 70c :( i co gorsze opuchlizna jeszcze pewnie zejdzie i już w ogóle będzie słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale poczekaj - biust się ułozy, zejdzie opuchlizna i zobaczysz prawdziwy rozmiar. Na pewnie nie jest tak źle - pewnie wyobrażałaś siebie zbyt duży rozmiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivi2212
Witam...ja jestem przed...mam 75 a i wybralam 275 cc Mentor ( 330 podczas przymisrli wygladalo sztucznie ) Ma ktos foty z malego A + 275 cc...z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 375 cc hp okrągłe mentor
Marcela28 wiem że trzeba czasu. Doktor zapewniała że 375 hp okrągłe dadzą miseczkę 75C lub 70D ale patrząc na to co jest teraz to szczerze w to wątpię bo większe raczej już nie będą. Przyjaciółka robiła rok temu,jest podobnej figury i wzrostu co ja ,wybrała 350 cc hp I również cierpiała na totalny brak biustu(doslownie!) I teraz ma 70E i piękne piersi . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 375 cc hp okrągłe mentor
Marcela28 wiem że trzeba czasu. Doktor zapewniała że 375 hp okrągłe dadzą miseczkę 75C lub 70D ale patrząc na to co jest teraz to szczerze w to wątpię bo większe raczej już nie będą. Przyjaciółka robiła rok temu,jest podobnej figury i wzrostu co ja ,wybrała 350 cc hp I również cierpiała na totalny brak biustu(doslownie!) I teraz ma 70E i piękne piersi . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×