Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćmiśka
Mam pytanie do wszystkich dziewczyn, a mianowicie po ilu dniach przeszedł Wam ten największy ból i mogłyście w miarę normalnie funkcjonować tzn. ubrać się, pomalować i jechać np. zrobić zakupy czy cokolwiek innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Sylwia chętnie zobaczę twoje anatomy :) :). Moje ciut mniejsze też prześlę. monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Hej ja po 3dniach powoli dałam radę się ubrać umyć włosy,malutnie zakupy ale niestety po takim dnit mega to czułam że było za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Gość miska. Pomalować się to ja dałabym radę i następnego dnia, co prawda dwa razy dłużej :) Ale pojechać na zakupy , samochód, jakieś torby to u mnie min było 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Tornado podeślesz swoje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj napewno poprzesyłam. W weekend miałam za duzo roboty. Ale dziś syn ma trening to będę mieć czas :) sorry że tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, jestem ponad tydzień po zabiegu :). Czuje się ogólne ok, tylko męczy mnie ten wzdęty brzuch. Czuję się jak wieloryb, nie dość, że piersi też są opuchnięte to mam wrażenie, że cała jestem jakaś taka nabrzmiała. Ale brzuch przechodzi wszystkie granice. Któraś z was tak miała, po jaki czasie to przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Gość ja miałam tak brzuch bardzo długo min 6 tyg:( na dodatek nie mogę ćwiczyć i przytylam na brzuchu :( bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Jak długo nir.mozna rak do.gory? Podnosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
tak jak ja,dół totalny do tego duszno to wogóle człowiek puchnie a brzuch jak w 3mies ciąży,wiem że temat nie tego ale nawet po toalecie w sensie siku to czuje zapach tej narkozy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
a dziś to ten zapach mam w domu,Syn 1.5godz temu wybudził się z narkozy miał wyrywane zęby,uf jaka ulga że już po ..teraz śpika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże 6 tygodni :( za 4 tygodnie mam mieć podnoszenie piersi na implantach i znowu to samo! Jak myślicie te obrzęki to po narkozie czy od implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Hej. msnats Kontaktowałam się dziś z Doktorem i zmieniłam termin op :) przepisałam się z 23 lipca na 5 lipca i w copernicusie ;) mam nadzieję, że nie przekombinowałam haha W piątek kazał mi przyjechać żeby zerknąć jeszcze na mnie i omówić szczególy odnośnie nowego terminu i miejsca, więc poruszę też kwestię wkładek ;) hehe Jeju jeju jeju jaram się haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Gość, ale jak to " znowu to samo" . Masz druga operacje? Sorki jeśli juz o tym pisałaś ale jakoś nie wyłapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, będę miała drugą operację. Implanty wypełniły pierś ale mam strasznie dużo skóry i niestety trzeba zrobić plastykę jeszcze. To efekt karmienia dwuch córek... jedną do roku a kolejną przez ponad dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Kurde ja nie mialam drugiej konsultacji a tez termin przekladalam...teraz na chwilę wpadam do kliniki po leki bo mozlowe ze okres mi wypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Gość, ja biorę pod uwagę druga operacje . Powiedz proszę po jakim czasie masz drugą? Tak było planowane od razu czy po pierwszej operacji okazała się konieczna druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od samego początku wiedziałam, że może być konieczna druga operacja która usunie nadmiar skóry i podniesie piersi na implantach. Łudziłam się, że może będzie ok, niestety... :( Moje nowe cycki nie wyglądają imponująco, skóra dosłownie zwisa od brodawki, i zamiast mieć fajne stojące piersi mam jakieś dosłownie podpompowane wymiona. wycięcie skóry, mogę mieć już po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gość a nie mogłaś tego zrobić przy jednej OP? Ja tak miałam -podniesienie , usunięcie nadmiaru skory i wypełnienie od góry okrągłym implantem , wszystko w czasie jednej OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Z tego co czytam to każda dochodzi do siebie w innym tempie, ale dzięki dziewczyny za odp. Msnats a mogłabym wiedzieć ile masz pod biustem? Jestem ciekawa bo jak na ten rozmiar to uważam że naprawdę spore Ci wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Gość, jeszcze będziesz z przyjemnością patrzeć w lustro :) my wszystkie tutaj nie miałyśmy imponujących piersi, stąd operacja. Po miesiącu to dosyć szybko? Po wycięciu skory i dopasowaniu jej do implantu będzie mega różnica, trzymam kciuki żeby wszystko się udało tak jak sobie to wyobrażałas A jaka wkładkę masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Czy Wam również zawiesilo się forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clarka0 Nie wiem jak to u Ciebie wygląda, ale ja mialam byc 23 lipca w Perfect Medica ale przyspieszyłam termin, a że w Perfect nie ma szybszego terminu tylko jest w Copernicusie to sie przepisałam i termin i miejsce i dlatego dr kazał mi przyjechać jeszcze raz , aby mnie poinstruować, ponieważ w copernicusie podobno inaczej wyglada płatnosc i wizyta z anestezjologiem, a przez tel mogla bym wszystkiego nie zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Cześć dziewczyny, kiedyś udzielałam się tu na forum ale później już nic nie pisałam tylko czytałam sobie wasze wpisy, ale teraz chce się wyzalic. Od operacji minęły dwa miesiące i myślę że mogę już ocenić mniej więcej efekt. Powiem Wam, że jestem bardzo niezadowolona z wielkosci :/ przed operacją miałam A , implanty 375 cc okrągłe wysoki profil i moje piersi naprawdę nie są duże. Są większe owszem ale nie takiego efektu się spodziewałam:( stanik muszę 70 d ale to w ubraniu wcale nie daje efektu Wow, czy któraś z Was też tak ma że czuje się trochę zawiedziona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscPaulina doskonale Cię rozumiem bo też nie takiego efektu się spodziewalam. Bardzo chciałam mieć piersi blisko siebie a są bardzo od siebie oddalone. Bez stanika nigdy nie wyjde bo o ile nago wygladaja jeszcze jakos to w ubraniu przez ten rozstaw wygladam nadal jak bym dalej nie miala biustu.- zrobiła mi się asymetria jedna pierś jest wyżej druga niżej może jeszcze trzyma mięsień...ale podłamana jestem i to bardzo... Wczoraj przesłałam pozno zdjęcia na maile. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rozmowie z moją Panią chirurg zdecydowałam się na dwa zabiegi po zejściu obrzęku. Ona ma spore doświadczenie i mówiła, że tak lepiej ponieważ zaraz po operacji piersi strasznie puchną i nieraz może dojść do rozejscia się szwu albo że blizna jest dość szeroka. Wkładki mam 420 wysoki profil. Dziewczyny czy to normalne, że tak puchnę? Tzn od piersi w dół, brzuch, uda, łydki nawet tyłek zrobił mi się ogromy. Trzymam dietę i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Witaj Paulina. Ja również mam stanik 70D,lub 65 D/E, ale dla mnie są duże. Rzeczywiście nie rzucają się jakoś specjalnie w oczy, ale bez stanika pięknie stercza i choć niezbyt duże to robią wrażenie. Troszkę większe i czułabym się zbyt wzywająco, a to zupełnie nie mój styl. Mąż mówi że są ogromne, a na zdjęcia sprzed operacji patrzę z politowaniem i nie dowierzam że byłam taka płaska. Wiadomo każdemu podoba się coś innego. Ja prosiłam chirurga o małe zgrabne pasujące do sylwetki, więc efekt i tak przerosł moje oczekiwania. Tornado znajoma też tak miała i piersi po malu się wyrównuja. Także głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 co do tego copernicusa i Twojej dodatkowej wizyty u doktora to nie wiem o czym będzie Ci opowiadał.. prócz tego że ktoś z księgowości szpitala do Ciebie zadzwoni kilka dni przed op i wyśle dokumenty. A anestezjolog przyjdzie przed sama operacja.. obyś za ta wizytę nie płaciła bo za takie dwa zdania to bez sensu.. przez tel mógł powiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Gość Miska Póki co ciężko mi się zmierzyć. Przed operacją miałam 70-75 pod biustem w obwodzie. Że wskazaniem bardziej na 70. Klatke z przodu mam bardzo waska, implanty swoją szerokością zajęły mi całą jej miejsce. Stanik po operacyjny mam 85 więc już nic nie kumam hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats On mi powiedział jak to wygląda wszystko tak po krótce, ale dodał, ze chcialby jeszcze "na mnie" zerknąc. Więc i tak chętnie pojade , bo i tak planowalam jeszcze raz wizyte, aby porozmawiać jeszcze raz o wkładkach. A w copernicusie płatność jest tylko przelewem czy gotówką też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×