Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćOla
Piersi po 5 miesiącach są wd mnie miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Miekkie po 5 miesiacach? Jeju to jak ja mam stanik kupic gdy po 2 miesiacach zdejme gorset ale one beda nadal sztywne i twarde? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Jeśli chodzi o wzdety brzuch, to moj po jakiś 2/3 tyg doszedł do siebie...codziennie pije zioła, żeby wspomóc metabolizm, jakby nie było mniej ruchu teraz mamy, a jeść trzeba :) ja mam anatomy polytech profil extra high. Szerokość i wysokość implantu 10,5cm, odstające na 5.5cm, od fałdy pod piersiowej do brodawki 6.6cm. Nie wiem czy dobrze to opisałam:) szwy były rozpuszczalne, Ale ich "ściągnięcie", polegało na odcięciu końcówek penseta, zupełnie bezbolesne. Blizny jeszcze w strupkach...wiec trochę boję się że czymś smarować... Ze spaniem i wstawaniem już dużo lepiej, Ale nadal na plecach...Moje piersi będą miały miesiąc dokładnie 25.05. Póki co trochę miękną u góry, Ale dalej nieruchome głazy. Prawy już trochę opadł, lewy zbity jeszcze trochę bolący. Napewno się zmniejszają, obrzęk się traci. Swędzą jak cholera i skóra się łuszczy. Jak któraś chce podpatrzec to służę zdjęciami, sprzed 4dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja chce zobaczyć agatad.21@poczta.onet.pl Moje też są nadal twarde ( mi się wydawało że miekna Ale lekarka stwierdziła że nadal jak głazy za to są ruchome w górę i do srodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brzuch po narkozie miałam przez 5 tyg. Zwolniony metabolizm przez 6. Teraz już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Livia ja poprosze odeślę swoje a co do brzucha tak ja myślałam że porozrywa mnie i ten ból,ziółka pomagają i niestety najlepiej mała dietka,nie zajadać się bo jak wiadomo ruchu mamy bardzo mało cycki naprawimy a wpadniemy w nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
busia_@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Tornado mail wysłany :) dostanę Twoje w zamian? ;) i jakbyś mogła przypomnieć jaki implant, bo tyle tu tego, ze ciężko zapamiętać :) Sylwia wychodzi na to, ze staniki sportowe staną się naszą nowa inwestycja na kolejne tygodnie...ehhh... Kiedy będą koronki, sznureczki, satynki, body...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
BoGu mail wysłany, czekam na Twoje ;) Z dieta ciężko :) z nudów zżeram dosłownie wszystko. Liczę na to że jak wrócę do dawnych aktywności to wszystko się unormuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Dziewczyny jeszcze trochę i zmienimy temat lub forum na JAK SCHUDNĄĆ PO OP POWIĘKSZANIA BIUSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisała gość Ola ze piersi miekkną przez 5 miesięcy i u mnie było tak samo tylko że u mnie jeszcze zmalały z dużego C na małe C ..ehh .....sutki były bardzo wrażliwe przez długi czas około 4 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Dziewczyny a co z tym winkiem ? W sb impreza rodzinna i myśliciel ze można coś wypić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia1984
Gość Julia, myślę, że trochę wina nie zaszkodzi. Ja po 25 dniach byłam na mini imprezie, piłam driny ;) było ok. I apropos małego rezultatu, wpisuje się w trend. Mam 285 okrągłe, też troszkę żałuję, że za małe, ale na takie się upieralam. Lekarz proponował większe, a ja uparcie, że chce mieć małe, wcześniej nie miałam prawie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Julia1984 podeszwa fotki ? Masz okrągłe ? Ja mam anatom 260 ale wysoki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, już wysyłam Ci foty, chociaż raczej nie są fajne... Apropo snu, ja po 10 dniach już sypialam na boku, to był dla mnie prawdziwy koszmar spanie na plecach, dałam radę tylko 10dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
Dziewczyny, które macie poniżej 300 ml, mogłybyście podesłać fotki? Pomoże mi to w podjęciu decyzji czy 265 to nie za mało. Będę wdzięczna i z góry dziękuję. nenyaa1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powysylam wam moje 2 miesięczne z rana na szybko samodzielnie zrobione. Livia mam 440cc wysoki profil. 12.5 szerokości- chyba jestem jedna z grubszych mam 77 pod biustem. Jak mąż wróci to poproszę żeby mi zrobił to będzie bardziej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie zaczelyscie normalnie w pelni unosic rece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslane:) Ja winko i mohito pije :) i nic mi nie ma :) Pierwszy raz piłam lampkę wina w święta tydzień po op:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 350 mentor lekarz mi proponowal ze lepiej wziasc wieksze bo pozniej jak biora mniejsze zaluja..zdziwilam sie bo z moja postura 45 kg. 11.5 cm w klatce bylam zdecydowana na 300 ale w dniu operacji jednak wzielqm 350...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras ma 350 mentor i jest bardzo drobna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Ola wysłałam fotki. Gośćjmjulka podeslij swoje bo jestem ciekawa. Zastanawiałam się właśnie nad cpg 260 Ale finalnie 255 bo były szersze u podstawy ale niestety z mniejsza projekcja Julia Twoje tez poproszę Odeśle Wam w mailu swoje lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Jmjulka ja piłam wino 2 dni po Op ( czerwone wytrawne 1 albo 2 lampki już nawet nie pamietam) wszystko było Ok Ja mam piersi zupełnie miękkie tak przynajmniej mnie się wydaje :) lekko jeszcze wyczuwam implant jak mocniej teka je podusze , prawa jeszcze się napina Op miałam 27.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Dziewczyny a ile braliście leki przeciwbólowe. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
ja brałam 5dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
jmjulka ja około tygodnia czasu antybiotyk i podobnie ketonal (ale doraźnie) i pyralgina I co wysłałaś mi te fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
Gośćka, Kryśka zdjęcia wysłane. BoGu, Tornado dziękuję za Wasze:) Jeśli chodzi o alkohol, ja dopiero 2dni temu odważyłam się wypić piwko:) Ale to z tego względu, ze alko mnie dodatkowo osłabia ;) Leki przeciwbólowe paracetamol i tramal po operacji w domu wzięłam tylko raz (5dni po). I żadnej z Was nie życzę tego co mnie spotkało, 5h ból nie do opisania...troche z mojej winy... Zjadłam coś ciężko strawnego, wymiotowałam, a to wymagało ogromnej pracy mięśni klatki piersiowej...no co tu opisywać...dramat:( Dziwi mnie to, ze ja nie miałam żadnych antybiotyków...tylko w maści na blizny... Czasem łykne coś słabego np. Apap ale to na ból pleców :) Jeśli chodzi o podnoszenie rąk, to czuję że prawa jakby się uwolniła, stała się luźniejsza i silniejsza, więc ja już podnoszę trochę, gorzej z lewą, jeszcze mnie blokuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Tornado, ja także pod biustem 77 cm, a implanty 325 ml, wysoki profil, okrągłe - kupuje staniki 75D. Przed op małe b. Jaki Ty uzyskałas rozmiar przy 440? Dopytuje, bo tak myślę, że za jakieś 5 lat z chęcią wymienię na większe :) Szybko sie przyzwyczaiłam i tak jak prze OP myślałam że już rozmiar C to duże piersi, tak teraz uważam, że nawet D nie są za duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×