Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość BoGu
chyba coś urywa wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
GośćKarolek to pocieszające ze chociaż po 4 tyg można chociaż troszkę na boczku bo naprawdę łapie aż dola przez to wszystko i naprawdę każda noc to dla mnie udręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie swoje maile to wam prześle zdjęcia moich. Co do tego co ile trzeba wymieniać to mi się wydaje ze lekarze tak mówią żeby za kilka lat znowu przyjść, bo ja miałam ostatnio klientkę co ma swoje implanty już 23 lata i powiedziała ze dalej wyglądają dobrze i nie musi ich jeszcze zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
julka oj tak do tego brak ruchu psychicznie gorzej jak fizycznie noce to walka oby do rana ale na pocieszenie Będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Kryska busia_@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Bogu dokładnie ja psychicznie gorzej w nocy dziś płakałam ... a jak u was ściąganie szwów ? Boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Kryska1983 mail ulko.justyna@gmail.com a jaka masz wkładkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie zobaczę jak się wasze zmieniły. agatad.21@poczta.onet.pl Mi nie ścigali szwow bo miałam rozpuszczalne Ale dziewczyny mówią że nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
ja to wczoraj miałam kryzys do tego pogoda nijaka ale po burzy wychodzi słońce co do szwów to ja mam rozpuszczalne,w piątek kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Ja niestety nie mam rozpuszczalnych ale mam okropne siniaki Bogu ty to nic nie masz siniaków ja to żółto bordowo zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Kryska1983 wysylaj ;) karolek2013@onet.pl mi cos soe ze skrzynka zblokowalo i nie koge wyslac. W pracy nie za bardzo moge tp ogarnac wiec w wolnej chwili ogarne to w domu i wysle moje 330ml prawie 6 tygodniowe. Dajcie znac komu wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Ola dzieki za zdjecia. No mi sie bardzo podobaja ale chyba wiem o co Ci chodzi. Jestes dosc wysoka i te 295 przy niskim profilu zajmuje jakas tam czesc klatli ale malo poszlo w przod. Ja poczatkowo dokladnie taki efekt chcialam osiagnac jaki masz. Ale doktor odradzil niski profil no i 5 min przed operacja okazalo sie ze nie ma implantu 295ml no i wzielam 330. Czy to byl max jaki lekarz Ci zaproponowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przed zabiegiem i obawiam się efektu właśnie, możecie mi pokazać jak to u Was z efektem? zawsze to łatwiej i pewniej będzie się zmobilizować ss-tvt@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
gośćKarolek Też poproszę o zdjecia :) Tusiaczeq_01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Bogu odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Karolek, gdybym mogła cofnąć czas właśnie te 330 ml bym chciała, byłoby idealnie, nie chciałam dużych ale rozmiar, który wyszedł to przesada . Prześlij proszę niech zerknę jaka jest różnica nauczycielka1@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
dla wzrostu i budowy Oli minimum to 330 a nawet 360 były by idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Dziewczyny ja miałam zero totalnie i mam 260 mentos anatomiczne ale wysoki profil chciałam większe ale niestety nie mogłam mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Karolek, lekarz oczywiście twierdzi ze absolutnie max. Niestety nie dał mi specjalnie dojść do słowa aby wytłumaczyć dlaczego jestem zawiedziona efektem, od razu potraktował mnie jakbym wymyśliła sobie teraz ze chce mega wielkie piersi, o dużym ryzyku powikłań przy dużych piersiach itp ( mimo ze ja dużych nigdy nie chciałam) Wmawiał, ze jest super i powinnam cieszyć się z tego co jest, do widzenia. Dziewczyny mimo ze my nie jesteśmy lekarzami to zgodnie same potwierdzilyscie moje uwagi i mi bliskie osoby również, wiec nie wymyślam i narzekam bezpodstawnie. Hm a może powinnam jednak nie odpuszczać i negocjować z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulk
A dziewczyny a jak z piciem alkoholu nie mówię to o dużych ilościach chodzi kino lampkę lub dwie mam w sb imprezę rodzinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska1983
Wysłałam zdjęcia tym, które podały maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
GośćOla, czy mogłabym też prosić o zdjęcie? Byłabym bardzo wdzięczna. Mi lekarz zaproponował implanty Motiva 265 ml, ale one mają niską projekcję, 3,8cm. Jak spytałam czy większe nie wejdą, to powiedział, że chyba że chcę dwie piłki na klatce. Nie wiem co o tym myśleć. nenyaa1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babilein
Hej dziewczyny, Mam pytanie do wszystkich Pan po operacji. Moja byla 12.04. 315 ml, Polytech Replicon anatomy, wysoki profil. Moja wyjsciowka to praktycznie nic, nawet ciezko to rozmiarem A nazwac. Plaska jak deska bylam:) teraz 6 tyg po operacji wszystko jest OK tylko zastanawiam sie nad jedna rzecza: czy moje piersi jeszcze troche zmiekna czy to juz ostateczne stadium. Na ten Moment sa po prostu moze nie twarde ale na pewno nie miekkie. Nadal nosze stanik pooperacyjny (za kilka dni mam wizyte kontrolna wiec domyslam sie, ze wtedy je „uwolnie“). Kiedy zdejmuje stanik i probuje „Bawic“ sie piersiami to nie za bardzo mam jak, nie sa elastyczne, nie wiem czy bede mogla w ogole zakladac jakis push-up jesli takie zostana... czy ktos COS moze w tej kwestii powiedziec z doswiadcenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Gośćka ja mam mentor 260 ale wysoki profil ponad 5 cm ogolnie biuścik wyszedł c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
I jeszcze pytanie czy wam się zrobił taki Ala spuchnięty twardy brzuch ? Mam wrażenie jakbym była w ciąży kiedy to zejdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Ja mam profil 5.1 i nie sa jakies plaskiea juz na bank nie balony. wiec 3.8 nie wiem czy nie beda mocno plaskie. Moze ktoras z dziewczyn ma profil o wysokosci ok 4 cm zebys mogla zobaczyc jak to wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Ola pewnie probowalabym rozmawiac z lekarzem tylko ciekawe jak on sie do tego ustosunkuje skoro juz za pierwszym razem Cie nieladnie splawil. Szkoda, ze nie mozesz cieszyc sie efektem tak jak wiekszosc z nas. A Twoje piersi sa juz calkowicie miekkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
A ma któraś implanty motiva? Ja chciałam koniecznie anatomy, ale lekarz przekonał mnie do nich. One są okrągłe, ale są tak miękkie, że zachowują się jak anatomy. Znaczy jak się stanie, to spływają na dół, jak się leży na boku, to są anatomiczne na bok. I doktorek rozciągnął implant na kilkadziesiąt cm jak gumę i nic mu się nie stało. Firma mentor zrobiła takie same, bo niby są tak dobre, ale jeszcze nie są dostępne w Polsce. Więc może jak tak spłyną na dół, to wtedy profil się zrobi większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i czytam i nie moge sie nadziwic podejsiem tak wielu lekarzy do was dziewczyny. Dziwi mnie ze tak wielu lekarzy proponuje implanty ponizej 300ml podczas gdy w wiekszosci przypadkow naprawde da sje wlozyc wiecej. Sama jestem tego zywym przykladem. I to podejscie: niech sie pani cieszy tym co jest. Kurde wykladacie kilkanascie tysiecy zl, czasami oszczednosci zycia i jeszcze slyszycie cos takiego. Nie ogarniam. Zastanawia mnie tylko czy ci lekarze przed operacja tez byli tacy opryskliwi czy stali sie tacy dopiero po zgarnieciu kasy. Bo jesli przed operacja tez tacy byli to, z calym szacunkiem do Was, ale dziwie sie ze polozylyscie sie im pod noz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzby Panna Migotka wrocila?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×