Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Kerikas
Diablico!!! Ciesze sie, ze napisalas, bo ja tez mam zabieg w Kobylnikach, juz 17 lutego!! Ale super, jakos tak pewniej sie czuje, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Diablico, a czy Ty tez musisz sobie sama implanty zamowic, tzn. zatelefonowac, przelac kase itp? J a wlasnie jutro prawdopodobnie bede zamawiac, mam miec mentory 325 ml wysoki profil, teraz mam 75A. W tym tygodniu ide tez na badania, ale sie boje.... wczoraj to myslalam nawet, ze zrezygnuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISABELLA_WROCLAW
jestem 17 dni przed i bardzo sie boje. czego moge sie spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
KASIEK KASIEK -JA MIAŁAM TAKI PRZYPADEK ZNALAZŁAM DOKTORKA KTÓRY ZROBIŁ MI BEZ PLASTYKI DODATKOWEJ! a miałam naprawde wyciagniete i obwisłe piersi byłam u 3lekarzy i ten zrobił bez ciec dodatkowych ,przeslj mi swoje fotki przed zerkne i prześle ci swoje ,dawno mnie nie było na forum dopiero poczytuje zaległosci betti72.72@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
DIALICA696 dzięki bardzo,strasznie boję się tego wszystkiego ale nie mogę się doczekać,przede mną długa droga bo dopiero zaczęłam zbierać kaskę !!! pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
dziewczyny chciałabym we wrocławiu,napiszcie który doktor najlepszy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam! Znalazłam w końcu to czego szukałam!!!!! Rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej - NIEINWAZYJNA LIPOSUKCJA CaviStar- Jedyna oryginalna nieinwazyjna liposukcja bez użycia skalpela. Zdumiewające wyniki!!! CaviStar to urządzenie wykorzystujące kawitację ultradźwiękową. Służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu „skórki pomarańczowej”. Jest to najnowsza propozycja firmy Baylla jedynego dystrybutora technologii Starbene w Polsce. Od dłuższego już czasu usiłowano pracować bezpośrednio na tkance tłuszczowej. CaviStar to się udało. Po licznych badaniach przeprowadzonych tym urządzeniem uzyskano bezpieczną częstotliwość ultradźwiękową, która działa tylko na tkankę tłuszczową i w ten sposób eliminuje nadmiar tłuszczu nagromadzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
Cześć dziewczynki!!! Czytam, czytam i naczytać się nie mogę. Też bym chciała zrobić sobie cycorki, tylko w zasadzie przy moim wzroście i wadze nie wiem jakie. Mogłybyście mi coś doradzić?!!! Mam 173 cm wroztu, 63 kg, w biodrach mam 99cm, a biust 75 C, marzy mi się duże D, takie żeby było proporcjonalne do bioder. Poradźcie coś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerikas też zamawiam najpierw wczesniej ale mysle ze to nawet dobrze bo nie zdziera kasy z implantów :) ja tam miałam nos robiony i jestem bardzo zadowolona fajna opieka ,super pielegniarki lezałam z dziewczyną ktora miała piersi wtedy robione no powiem Ci ze widac było ze boli ale mój bol był gorszy wtedy :( nie ma sie co bać przezyjemy :) ja mam swój wyjściowy 70b ale jak wczesniej pisałam mam 175 cm wzrostu i te 400 u mnie zginie aha i równiez mam wysoki profil :) troche tylko obawiam sie o ból przy takiej wielkości naciągnąc skóre ktore nie mam to bedzie wyczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
aramis ja mam identyczne wymiary i matrix mi dobrał 420 ,mam op.4 marca i też się zastanawiam jakie będą .Jest na beauty dziewczyna z takimi wymiarami i też ma okrągłe takie tylko innej firmy i ma normalne, ładne piersi i wcale nie duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica, ja mam pod biustem 65cm. co do rozstępów - mam zabieg pod koniec kwietnia i od jakiegoś czasu (ale niedługo) używam kremu p/rozstępom - Fissanu (dla przyszłych mam). ja nie mam ogólnie zadnych rozstepów ale też nigdy nie było ku ich pojawieniu się okazji, tak więc nie wiem czy mam tendencję czy nie, a wolę dmuchać na zimne. do tego łykam capivit hydro i tran, takie nawilżanie skóry od środka. Lubila - dokładnie :) są dziewczyny, którym z 280 wychodzą pokaźne piersi i takie, którym z 450 wychodzą \"w sam raz\" :) szkoda że mi większe niż 325 nie wejdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Diablico, dzieki za odpowiedz, na mnie doktor tez zrobil super wrazenie, dzisiaj jeszcze z nim rozmawialam przez telefon, pytalam o stanik po operacji, to powiedzial, ze dostaniemy w klinice. Nie moge sie doczekac, ale jednoczesnie boje sie jak cholera, moja pierwsza operacja plastyczna...Napisze, jak bede po. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tran i capivit hydro
mozna lykac do samego zabiegu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :P dwa tyg przed minimum odstawię (wit E trzeba odstawić, więc na logikę tran i pochodne też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kerikas tylko mi nie pisz ze MASAKRA haha bo uciekne :P ja pytałam o ten stanik ale (jego syn to mój znajomy,ktory też jest przy operacjach) powiedział że oni zakładaja bandaże wiec juz nie wiem wraźie co kupiłam na allegro 75 c taki ściagający :P Samanta ale chudzika jesteś naparwde :) dobrze że teraz szyją staniki z małymi obwodami a duzymi miseczkami :) piszećie dziewczyny o tych kremach a ja nawet nie wiedziałam ze rozstępy sie moga nam zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandaże ci zdejmą i potem nosisz stanik :) u mnie też jest wliczony w koszt. a rozstępy - jeśli w ciąży kiedy piersi w jakimś tam czasie się powiększają i skóra nie wytrzymując tego pęka, to logiczne, że kiedy powiekszenie następuje w godzinę prawdopodobieństwo jest większe :) ja mam obsesję na punkcie takich rzeczy, więc smaruję i masuję jak szalona. i pewnie znając życie wy nie będziecie miec rozstępów a ja tak :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałam nawet 1 cm roztępu, nawet podczas ciaży i karmienia, nie smarowałam sie też żadnymi oliwkami i kremami. Mam to w genach ale za to mam okropny celulit. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi no coś Ty na bank będe je miec też dzięki ze mi powiedziałas ja taka nieświadoma sobie tu czekam na operacje tylko hahaha :) ja w ogole myśle ze chyba źle ze w tej klinice będą robić cięcie pod pachą troche to niekomfortowe bo bedzie sie dłużej goic noi ruszać rękoma już w ogole bedzie trudno :/ już niewspomne ze trzeba wrócić do pracy przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Moze to ciecie pod pacha nie bedzie takie zle, faktycznie pewnie troche mniej komfortowe, ale po calkowitym wygojeniu blizny nie powinny byc widoczne - to mnie skusilo na to ciecie. A jak sadzicie dziewczyny, czy przyjmowac na pare dni przed operacja arnike (homeop. arnika 9CH), podobno zapobiega krwiakom. No nic, pozdrawiam i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1313
Dziękuje za rady, wszystkie takie nadęte jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franzezka
Do kika1313 dziewczyny na tym topiku wcale nie są nadęte, ja w prawdzie mało udzielam się na tym forum ale regularnie je czytam. Najlepszą odpowiedź na pytania postawione przez ciebie na tym forum udzieli ci lekarz na pierwszej konsultacji bo to on po obejrzeniu twojego stanu wyjściowego piersi będzie wiedział najlepiej jakie implanty i jaki rozmiar wchodzi u ciebie w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny,chwile mnie tu nie było,widze że jest dużo nowych przyszłych cycolinek. U mnie mija 3tydzień od zabiegu już mnie nic nie boli,cycuszki są już prawie miękie,cho c z dołu czuje jeszcze twarde,ale zaczynają sie ruszać. Blizny mam cieniusieńkie a jak się zagoją to myśle że będę niewidoczne. Jestem mega szcześliwa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam że nawet wypowiedzi KIKA nie zauważyłam :( ja ci mogę doradzić żebyś sobie darowała operację a nie jakie wybrać impl. masz 75C - zadbaj o resztę zeby pasowała i tyle. to nie jest wizyta u kosmetyczki wbrew pozorom nie rozumiem kobiet, które robią to nieszczęsne powiększanie jesli naprawdę nie muszą.. jakieś masochistki czy co.. ;) :P (bez urazy, nie jestem nadęta :P ) Aniula, fajnie że już Cię nie boli :) :) dziewczyny, cięcie pod pachą musi być ok skoro się je stosuje :) tylko do wyjmowania impl trzeba już niestety zrobić pod piersią - powiedziano wam o tym? parę str temu wklejałam Kasi link do beauty do jednej laski - ona miała u Niemkiewicza chyba właśnie pod pachą ciecie i przy drugiej op musiała mieć pod piersią już. ale i tak ma śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam ja to juz chyba jestem slepa jak kret bo wertuje i wertuje i nie moge Miamorki spotkac:(:(:(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
S_A_M_A_N_T_A przyznaje Ci racje co do dziewczyn które szukają bólu na siłę 75 C to jest przecież świetny biust za dużo ma dziewczyna pieniędzy czy co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADŻENTA
też zgadzam się z SAMANTĄ ! ja muszę bo jestem zupełnie płaska,żebym miała choć trochę to bym o tym nie myślała :((( ANIULA ! cieszę się razem z tobą,mam nadzieję że też tego doczekam :) i ponawiam pytanie : do kogo we wrocku się udać? jestem świeża w tej kwesti ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIAMOREK zdjecia mam w domowym komputerze ktory odmowil posluszenstwa w weekend:( a tu w pracy mam nie zrzucone, najwyzej jutro wrzuce. Miamorek jaki mials rozmiar tych naciagnietych piersi,ja 75 d..i to nie tak ze nikt nie chce mi zrobic, dwoch chcialo tylko powiekszyc,tylko czy po pol roku nie bede musiala nastepnej operacji wykonywac,tzn.podciagania,bo grawitacja przy 500 byla by niezla na pewno?/ jeden powiedzial ze mozemy powiekszyc ale na moja odpowiedzialnosc dodatkowych kosztow za bardzo nie dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Dziewczyny, czy któraś z Was ma implanty pod gruczołem?I czy to prawda, że jak sa włożone pod mięsień, to wychodzą mniejsze np. 330 pod miesień wychodzi mniejsze niż 330 pod gruczoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×