Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

nie mam zdjęć Sysolinki sprzed drugiego zabiegu, pokasowałam :( ten Rezai ma tam chyba niezłą opinię, mam nadzieję że będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie da się w Twoim przypadku tylko wokół brodawki wyciąć skórę? nie wiem czy koajrzysz z Beauty dziewczynę - Anielica coś tam - ona miała po odchodzaniu wypełniane piersi bez podnoszenia, impl 500 ale wyglądają WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita 77 tez robie op.w Polsce i tez mam tylko 2 tygodnie urlopu ,dr.powiedzial,ze to minimum ,ale musi wystarczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajefajny!!!na prawde,nie widzialam tego,ja na beauty utknelam tam w Londynie i tak jakos,jak juz znajde czas to tam wchodze.ona ma tylko wypelnienie,prawda???nie wiem czemu mi sie wydaje choc ekspert ze mnie zadny, ze sie u mnie sie da tylko trzeba doktora z wyobraznia i uuumiejetnosciami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek, tam dwie str dalej jest też zdjęcie wyjściówki. ona miała dwie op, pierwszy raz 450, teraz chyba 550 wys profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Janes, 2 tygodnie to nie malo. Biore laptopa i powiedzielam ze juz w czwartek (w pon operacja) zaloguje sie i bede z domu pracowac. I musze brrr.... Przyjedziesz po miesiacu jeszcze na kontrole czy planujesz przeslac tylko fotki lekarzowi, zakladajac ze wszystko bedzie ok. Trzymajmy kciuki!!! Gdzie robisz badania krwi, moczu itd. Tu mnie chcieli fortune skasowac, wiec przyjezdzam dzien wczesniej i zrobie je w Certusie (Poznan) bo wyniki w 24h. Na kiedy masz umowiony termin? Pozdrowwionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na kontrole nie przyjade, przesle tylko zdjecia,tez robie badania w Polsce niesteny prywatnie ,ale i tak duzo taniej niz tu i wyniki w ten sam dzien,tu tylko USG piersi i szczepienie za ktore placilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam widzialam,widzialam,tylko ze one byly male placki a u mnie duze..a wiecej niz 550 to juz sobie nie wyobrazam..ja nie jestem zbyt wysoka 165cm/55kg i jeszcze przezucilam sie na plaskie buty,bo kregoslup itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytalam u GP i powiedzial ze 150 za 3 szczepionki. Ile dslas za usg tutaj? U kogo robisz? Masz juz uzgodniony rodziaj wkladki z lekarzem? Pozdrowionka z Yorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za USG nic nie placilam fajny doktorek wypisal mi skierowanie ,za 1 szczepienie -ok.320zl ,az mi sie rece trzesly jak musialam zaplacic:( wszystkie moje dane sa w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cholernie drogie u was te szczepionki, ja placilam 20 zl za jedna dawke :-) dziewczyny a jak dlugo u kasprzyka nosi sie opatrunek po operacji, czy zdejmuja w dniu wypisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo drogo. Wobrazcie sobie ze ide za tydzien na operacje nosa tu w UK (nie plastyczna). Poprosilam o szczepionke na zoltaczke to sie zdziwili po co. Nie cierpie tej sluzby zdrowia poniewaz nic sie nie zapobiega ;-( Dziewczyny dajcie znac jak bedziecie po!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest w Niemczech, zeby dostac tylko recepce musialam wysluchac 15 minutowej,oczywiscie platnej pogadanki,dobrze ze z USG tak wyszlo,sam dr.powiedzial,ze musimy cos zakrecic ,bo w innym razie ubezpieczenie nie pokryje kosztow i nawet nie chce wiedziec jakie sa te koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Dziś spelni się moje marzenie... wlaśnie wybieram sie do kliniki :) Zostanę kolejną posiadaczką żelków:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
hej dziewczyny ostatnio gdy sie pochylilam po cos co mi spadlo na podloge . w tej pozycji dotknelam piersi i wyczylam po bokach obu piersi takie male faldki , boje sie ze to jedno z powklan jakie moze mnie spotkac - faldowanie i marszczenie sie implantu.boze boje sie strasznie...wy tez tak macie??? to jest normalne??,bo nigdzie indziej tego nie wyczulam tylko po bokach .prosze poradzcie cos i sprawdzie to u siebie delikatnie ....:'((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina ja przez długi czas po op jak leżałam w wannie to czułam fałdki,ale mi przeszło,ale mnie lekarz uprzedzał przed tym mówił,że jak chcę taki duży implant przy tak małej wyjściówce,to może tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina02
a po jakim czasie ci to sie unormowalo?? dlugo musialas czekac?? ja sie strszanie boje tego.jak uwazasz czy moglabym w takim stanie wybrac sie na saune lub do jakuzzi?? 14 lutego wybieram sie z moim kochanym do spa i chciala bym nie musiec sobie odmawiac przyjemnosc.jestem juz ponad 3 miesiace po operacji.troszke sie wystraszylam ...ale dziekuje ci kochana za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina ja dopiero 6 msc po op nie wyczuwałam fałdek,miałam też zgrubienie pod piersią,ale ładnie się rozmasowało.Chodziłam z tym na solar,bo lekarz mi nie bronił,więc myślę,że spa nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi333
dziewczyny,jestem po op.7 tygodni.Mialam 450cc pod miesien.Od 3 dnia po op widzialam ze lewa piers jest pelna od gory a dol pusty i obwisly,kontaktowalam sie z moim doktorem ,kazal masowac i bandaz elastyczny nosic zeby sie opuscila ,prawa ok .I tak do dzisiaj siedzi wkladka u gory,i ani rusz,plus nic nie mam czucia w niej,a prawa juz norma .Mysle ze czeka mnie korekta,roznica jest o 2 cm jedna brodawka u gory druga na dole,czy ktos mial podobnie i sie ulozylo ,poradzcie mi bo ten doktor belgijczyk nic konkretnie nie mowi a ja mam paranoje od 7 tgodni,dodam ze przed mialam obwisly pusty biust po diecie -60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, no to chyba nie ma innej opcji.. zdecydujesz się czy na razie pass..? :( Gabi - u Bromy jedna dziewczyna miała coś w podobie (tak myślę) - że mięsnie nie puściły impl (ale ona nosiła za wysoko pas) i miała po miesiącu (bo u niego po mies jest kontrolka) poprawkę.. ty jak masz jedną ok a drugą tak dziwnie to tym bardziej coś jest nie tak.. a w ogle widział Cię twój lekarz jak ci się to zrobiło? ukdorotka - daj znać jak tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w to wchodze,licze ze blizny po trzech latach bede prawie niewidoczne,przeryczalam kilka godzin,wciaz poplakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądaj zdjęcia dziewczyn na beaity po podniesieniu.. u niektórych w ogóle nie widać blizn, zlewają się z kolorem skóry.. ja wiem, że to nie jest pocieszające, sama mam fobię na punkcie blizn :( :( ale Kasiunia.. skoro tylu lekarzy powtarza to samo to widocznie faktycznie nie da się tego zrobić inaczej.. no chyba że jakimś impl 900ml :) ale ja nie wiem czo gorsze, takie impl czy blizny które po wygojeniu przestaną być widoczne.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×