Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Martusia, a o której wychodzi sie następnego dnia? jak sie chce czy jest jakaś ustalona godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wróciłam z kliniki pozbyłam się w końcu pancerza ,a pierwsze co zrobiłam po powrocie do domu to wskoczyłam do wanny. Co do moich cycuchów to są duże. Doktorek powiedział że się jeszcze układają ,bo to dopiero tydzień po op. Ogolnie podobają mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Timida mam zabieg 27 .01 u Pastucha. Jeszce raz dziękuję za info. Wzięłam 375 pod mięsień okrągłe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Nie w Szczecinie ale konto e-maila zakłabane było w uk dawno temu i tak zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktoś oświeci jak zarejestrować sie na twojecialo.pl Za kazdym razem wyskakuje mi komunikat że nie wypełnione są wymagane pola. Próbuję od wczoraj i ciągle to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
http://www.drmed.pl/004DrMed.Piersi.htm co do tego linku to fajnie, że doktorek tak wszystko opisał ,ale piersi to on robić nie potrafi z tych wszystkich to chyba tylko jedne mi sie podobały. Z wszystkich jakie widziałam to najładniej robi dr.Kasprzyk,ale ja mam niestety za daleko do niego:( jestem z Łodzi szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Domena twojecialo.pl juz nie istnieje. Prawdopodobnie ktoś nie zapłacił lub zmienił zmienił adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Domena twojecialo.pl juz nie istnieje. Prawdopodobnie ktoś nie zapłacił lub zmienił zmienił adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
twoje ciało istnieje, właśnie skończyłam czytac i się wylogowałam pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdorotka
Masz rację coś mi dziś net świruje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, Mam umowiona operacje na 25 maja u dr Bieleckiego w Poznaniu. Czy ktoras z was robila u niego piersi? Poniewaz specjalnie na ten zabieg przyjezdzam na 2 tygodnie do Polski, myslicie ze dam po tym czasie rade leciec samolotem? Czy ze 3 dni po operacji bede juz wstanie pracowac przy komputerze, ozywiscie z domu. Strasznie sie boje powiklan!!! Ach i...mysle ze za jakies 3-4 lata moge zajsc w ciaze (mam juz 32), czy sa jakies przeciwskazania? Dziekuje za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubila tez miałaś problem z rejestracja? Dawno temu miałam tam konto ale zapomniałam i loginu i hasła. Może jednak trzeba wypełnic wszystkie pola do rejestracji nie tylko te gwiazdkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita - na beauty jest klika dziewczyn, które zaszły w ciążę w kilka mies po zabiegu :) ogólnie chyba rok powinno się odczekać, ale jak widać nic szczególnego się nie dzieje :) mi twoje ciało też nie działa.. i już od daaaawna.. to forum w ogóle jest dziwne, dziwne zasady tam panują (była kiedyś jakaś "zadyma" z moim doktorkiem ;) i pokasowali wszystko co związane z jego osobą, nawet jak się wrzucało nazwisko do wyszukiwarki to wyskakiwał komunikat, że nie ma danych do wyświetlenia czy coś w tym klimacie.. tak że jakaś cenzura tylko nie wiadomo czyja.. jednak wolę beauty w pl, choc tam też wolność słowa pojmowana jest inaczej niż tu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki u mnie mija już dziś 10dzień po, ogólnie można powiedzieć że już mnie nie boli tylko skóra jest bardzo napięta i są jeszcze bardzo twarde. Rozmiar jest taki jak chciałam. Mam jeszcze problem z wstawaniem z łóżka to jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, bierzesz jeszcze jakieś przeciwbóle czy już dajesz radę bez? :) czym smarujesz skórę? zalecał ci coś doktor szczególnego w tym przypadku w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta no coz u mnie:)szaleje po kosultacjach w UK..jutro jade na ostatnia i mam wielka nadzieje ze to bedzie w koncu to!jak nie to sie zastrzele!! Zglaszam sie z prosba do Ciebie o zdjecia Black Shapir te przed druga oparacja skasowalam a chcialbym sie na cos powolac,nie wiem czy masz tez po.Mysle ze sie Black nie pogniewa a Ty jestes tu najczesciej:)prosze,prosze nataliejeziolkowska@yahoo.co.uk bez zadnej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta już nie biore nic przeciwbólowego do jakiś 3dni tylko ostatnio jeszcze w nocy brałam ketonal, narazie niczym sie nie smaruje,ale jak coś to tylko balsam.bardzo mi tylko przeszkadza ze są takie twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, Dziekuje za Twoja odpowiedz. Slyszalas moze o dziewczynach kt robily u Bieleckiego. Podaj mi prosze linka do beauty. ja tu jestem bardzo nowa. Wplacilam zaliczke i teraz zaczelam panikowac brrr!!! Milego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula, no to super że już praktycznie nie musisz łykać przeciwbóli.. ze wstawaniem też pewnie z każdym dniem będzie lepiej :) Kasiek, a na ilu już byłaś konsultacjach i czemu zamierzasz się zastrzelić? ;) ;) co ci proponowali bryt lekarze? zobaczę czy mam coś na kompie jeszcze :) Nikita - tu są dwa takie na szybko wzięte z beauty linki do bieleckiego, ogólnie jest o nim duuużo http://www.beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?t=5418 http://www.beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?t=7440 a o tych impl w ogóle nie słyszałam. takie ci zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tak yakie mi zaproponowal. Nie mam pojecia czy to dobry wybor czy powinnam zasugerowac cos innego. Zerkne na linki. Lol, chcialabym by juz bylo po. Kolezanka polecila brac tabletki Arnica z tyg przed i 2 tyg po, sa one na opuchlizne. Zalecaj je tu w UK. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u takiego np.co robili z nim tutaj program na zasadzie co u nas,,chce byc piekna,,,no i tak.. ja rozumiem ze tutaj luz bluz i mniej rygorystycznie do wszystkiego podchodza,ale zeby nawet badania krwi nie,tylko jak na cos chorujesz:)jaja normalnie.No i zaproponowal ze lepszy bylby uplift przez lizaka:(:(nie chce tak na ten moment!! twierdzil ze jest 50/50 ze jak wlozymy duzy to czy bedzie to ok i ze to wypelni,mowi ze sutek pojdziie mi na dol...ja myslalam ze jak wypelnie to pojdzie troszke do gory choc wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×